O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.
 2014    2015    2016    2017   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec 
Zobrazit kalendář Zobrazit mapu Zobrazit včetně lokálních závodů
  Vše  OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2016-09-19-119.09.2016
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB Z ČPŠ V
2016-09-19-119.09.2016
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB Z ČLK V
2016-09-24-124.09.2016
DOK DOK - OK Doksy
JE OB SP OF 319 V
2016-09-24-124.09.2016
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA, MSK OB KL 411 OPV
2016-09-24-124.09.2016
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT 560 V
2016-09-24-124.09.2016
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
VA OB KT 108 V
2016-09-24-124.09.2016
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT 810 OPV
2016-09-24-124.09.2016
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL 243 V
2016-09-24-124.09.2016
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT 815 OPV
2016-09-24-124.09.2016
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM, VY OB KL 821 OPV
2016-09-25-125.09.2016
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KL 654 V
2016-09-25-125.09.2016
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KT 199 V
2016-10-01-101.10.2016
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB KL MČR 1453
2016-10-02-102.10.2016
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB KL MČR 140
2016-10-08-108.10.2016
JIL JIL - OK Jilemnice
OB KT 48 2016-10-02 23:59:5902.10.P
2016-10-08-108.10.2016
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB ST MČR 564 2016-09-30 23:59:5930.09.P
2016-10-09-109.10.2016
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 49 2016-10-02 23:59:5902.10.P
2016-10-09-109.10.2016
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB DR MČR 299 2016-09-30 23:59:5930.09.P
2016-10-15-115.10.2016
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 9 2016-10-12 23:59:5912.10.P
2016-10-15-115.10.2016
VAM VAM - OOB Vamberk
OB KT 13 2016-10-09 23:59:5909.10.P
2016-10-15-115.10.2016
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL 110 2016-10-10 23:59:5910.10.P
2016-10-15-115.10.2016
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT 47 2016-10-09 23:59:5909.10.P
2016-10-15-115.10.2016
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KL 14 2016-10-09 23:59:0009.10.P
2016-10-15-115.10.2016
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM OB KL 39 2016-10-10 23:59:5910.10.P
2016-10-16-116.10.2016
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 18 2016-10-09 23:59:5909.10.P
2016-10-16-116.10.2016
KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
MSK OB KT 55 2016-10-10 23:59:5910.10.P
2016-10-16-116.10.2016
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF 105 2016-10-10 23:59:5910.10.P
2016-10-16-116.10.2016
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT 126 2016-10-08 23:59:5908.10.P
2016-10-22-122.10.2016
ABM ABM - KOB Moira Brno
JM, VA OB KL 23 2016-10-17 23:59:5917.10.P
2016-10-22-122.10.2016
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KL 22 2016-10-18 23:59:5818.10.P
2016-10-22-122.10.2016
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KL 10 2016-10-16 23:59:5916.10.P
2016-10-22-122.10.2016
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK OB KT 3 2016-10-16 23:59:5916.10.P
2016-10-22-122.10.2016
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL 14 2016-10-18 23:59:5918.10.P
2016-10-22-122.10.2016
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
VY OB KL 6 2016-10-16 23:59:5916.10.P
2016-10-23-123.10.2016
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 50 2016-10-16 23:59:0016.10.P
2016-10-23-123.10.2016
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT 34 2016-10-18 23:59:5818.10.P
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V