2015    2016    2017    2018    2019   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec 
Zobrazit kalendář Zobrazit mapu Zobrazit včetně lokálních závodů
  Vše  OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2017-01-14-114.01.2017
POB POB - Pražská oblast
P, StČ OB S S 65
2017-01-20-120.01.2017
VCO VCO - Východočeská oblast
OB S S 30
2017-01-28-128.01.2017
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 34
2017-03-11-111.03.2017
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB ST OM 65 V
2017-03-11-111.03.2017
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 816 V
2017-03-11-111.03.2017
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB SP 201 V
2017-03-12-112.03.2017
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL 343 OPV
2017-03-17-117.03.2017
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB NOB OF 158 OPV
2017-03-18-118.03.2017
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB ST ČPŠ 222 V
2017-03-19-119.03.2017
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 1313 OPV
2017-03-25-125.03.2017
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL 424 V
2017-03-25-125.03.2017
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT 234 OPV
2017-03-25-125.03.2017
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT 952 OPV
2017-03-25-125.03.2017
SFM SFM - OOB TJ Sokol Frýdek-Místek
MSK OB KT OM 320 OPV
2017-03-25-125.03.2017
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB NOB OM 150 V
2017-03-25-125.03.2017
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 235 OPV
2017-03-29-129.03.2017
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB NOB OM 43 V
2017-03-31-131.03.2017
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB NOB OM 140 V
2017-04-01-101.04.2017
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA OB ST OM 36 V
2017-04-01-101.04.2017
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KL 359 V
2017-04-01-101.04.2017
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL 495 OPV
2017-04-01-101.04.2017
JES, KAD JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
OB KT 298 V
2017-04-01-101.04.2017
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT OM 265 OPV
2017-04-01-101.04.2017
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KT 914 OPV
2017-04-01-101.04.2017
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB SP 704 OPV
2017-04-01-101.04.2017
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT 704 V
2017-04-01-101.04.2017
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT 923 V
2017-04-01-101.04.2017
JES, KAD JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
OB SP OM 250 V
2017-04-01-101.04.2017
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OM 237 V
2017-04-01-101.04.2017
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA OB SP OM 279 OPV
2017-04-02-102.04.2017
JES, KAD JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
OB KL 316 V
2017-04-02-102.04.2017
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ OB SP OM 571 V
2017-04-08-108.04.2017
SJI SJI - OK Jihlava
ČR OB NOB MČR 412 OPV
2017-04-08-108.04.2017
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK, VA OB KL 812 V
2017-04-08-108.04.2017
STH STH - SK Studenec
OB KL 842 OPV
2017-04-08-108.04.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT 687 V
2017-04-08-108.04.2017
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT OM 232 OPV
2017-04-08-108.04.2017
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KT 777 V
2017-04-08-108.04.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB SP OM 464 V
2017-04-08-108.04.2017
HER, JMO HER - Orientační klub Heršpice
JMO - Jihomoravská oblast
JM OB SP OM 268 V
2017-04-08-108.04.2017
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB SP 182 OPV
2017-04-09-109.04.2017
SJI SJI - OK Jihlava
ČR, VY OB ST ČPŠ 224 V
2017-04-09-109.04.2017
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KL 276 OPV
2017-04-14-014.04.2017
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET V 1547 V
2017-04-14-114.04.2017
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL V 1275 OPV
2017-04-15-115.04.2017
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL V 1432 OPV
2017-04-15-115.04.2017
PCB, VTA PCB - SKP České Budějovice
VTA - SC vebr-sport
OB KT OM 147 V
2017-04-15-115.04.2017
VTA, PCB VTA - SC vebr-sport
PCB - SKP České Budějovice
OB SP OM 117 V
2017-04-16-116.04.2017
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL V 1093 OPV
2017-04-22-122.04.2017
TZL TZL - SKOB Zlín
M OB KL ŽB 688 OPV
2017-04-22-122.04.2017
KTA KTA - SK Kotnov Tábor
OB ST OM 7 V
2017-04-22-122.04.2017
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL 826 V
2017-04-22-122.04.2017
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 180 OPV
2017-04-22-122.04.2017
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
VY OB KT OM 374 V
2017-04-22-122.04.2017
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
OB KT 866 OPV
2017-04-22-122.04.2017
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB SP OM 696 OPV
2017-04-22-122.04.2017
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ OB KT OM 801 OPV
2017-04-22-122.04.2017
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB SP OM 337 OPV
2017-04-23-123.04.2017
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, MSK, VA OB ST ČPŠ 134 V
2017-04-23-123.04.2017
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL 798 V
2017-04-23-123.04.2017
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 165 OPV
2017-04-23-123.04.2017
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 98 V
2017-04-29-029.04.2017
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB ET V 436 V
2017-04-29-129.04.2017
KON KON - KOB Konice
HA OB KT 403 OPV
2017-04-29-129.04.2017
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
JM, VY OB KT OM 480 OPV
2017-04-29-129.04.2017
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB SP V 343 OPV
2017-04-29-129.04.2017
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KT V 387 V
2017-04-29-129.04.2017
STB, FYD STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB SP 458 V
2017-04-30-130.04.2017
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL V 400 V
2017-04-30-130.04.2017
STB, FYD STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KT OM 771 V
2017-05-01-101.05.2017
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL V 300 V
2017-05-01-101.05.2017
STB, FYD STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KT 584 V
2017-05-06-106.05.2017
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR OB ST MČR 158 V
2017-05-06-106.05.2017
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL 397 V
2017-05-07-107.05.2017
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR OB SP MČR 313 OPV
2017-05-07-107.05.2017
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR, JM OB SP MČR 767 OPV
2017-05-08-108.05.2017
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KL 851 V
2017-05-08-108.05.2017
DOB DOB - KOB Dobruška
OB KT OM 1017 OPV
2017-05-13-113.05.2017
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
Č, ČR, JE OB KL ŽB 1431 OPV
2017-05-13-113.05.2017
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR, HA, M OB KL ČP 1068 OPV
2017-05-14-114.05.2017
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
Č, ČR, JE OB KT ŽB 1421 OPV
2017-05-14-114.05.2017
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR, M OB KT ČP 869 OPV
2017-05-20-120.05.2017
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR, HA OB ST ČPŠ 322 V
2017-05-20-120.05.2017
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR OB SP ČP 921 OPV
2017-05-20-120.05.2017
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KL 373 V
2017-05-20-120.05.2017
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KL 251 V
2017-05-20-120.05.2017
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
VA OB KT 202 V
2017-05-21-121.05.2017
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR OB ST ČPŠ 312 V
2017-05-21-121.05.2017
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KT 313 V
2017-05-27-127.05.2017
KRE KRE - OOB TJ Sokol Křemže
OB KT 135 V
2017-05-27-127.05.2017
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB KL OM 375 OPV
2017-05-27-127.05.2017
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KL OM 895 OPV
2017-05-27-127.05.2017
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KL OM 239 V
2017-05-27-127.05.2017
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KL OM 829 OPV
2017-05-27-127.05.2017
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 212 OPV
2017-05-27-127.05.2017
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 362 V
2017-05-27-127.05.2017
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KL 406 V
2017-05-27-127.05.2017
SBR SBR - SKOB Bruntál
HA OB KT OM 398 V
2017-05-27-127.05.2017
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP 294 V
2017-05-28-128.05.2017
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KL OM 284 OPV
2017-05-28-128.05.2017
CST CST - OB Strakonice
OB KL OM 124 V
2017-05-28-128.05.2017
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB KT 642 OPV
2017-06-03-103.06.2017
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
HA, M, MSK OB KL ŽB 649 V
2017-06-03-103.06.2017
VSP VSP - USK Praha
Č, ČR OB KT ČP 1593 OPV
2017-06-04-104.06.2017
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK OB KT ŽB 508 V
2017-06-04-104.06.2017
KAM KAM - OK Kamenice
Č, ČR OB KL ČP 1463 OPV
2017-06-10-110.06.2017
OSN, JHB OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ČR OB KT MČR 1618 OPV
2017-06-11-111.06.2017
OSN, JHB OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ČR OB KT MČR 1542 OPV
2017-06-17-117.06.2017
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č OB KL ŽB 1155 OPV
2017-06-17-117.06.2017
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KL ŽB 559 OPV
2017-06-18-118.06.2017
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č OB KT ŽB 1067 OPV
2017-06-18-118.06.2017
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KT ŽB 529 OPV
2017-06-20-120.06.2017
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR OB SP OF 102 V
2017-06-21-121.06.2017
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR OB KT OF 62 V
2017-06-24-124.06.2017
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA, MSK, VA OB KL 576 OPV
2017-06-24-124.06.2017
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM, VY OB KL OM 504 V
2017-06-24-124.06.2017
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT 212 V
2017-06-24-124.06.2017
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KL 812 OPV
2017-06-24-124.06.2017
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB SP 143 V
2017-06-25-125.06.2017
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 208 V
2017-06-25-125.06.2017
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KT 753 V
2017-06-25-125.06.2017
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB SP 580 V
2017-06-28-128.06.2017
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB ST OM 56 V
2017-06-30-030.06.2017
KON KON - KOB Konice
HA OB ET V 619 OP
2017-06-30-130.06.2017
KON KON - KOB Konice
HA OB KT V 550 OPV
2017-07-01-101.07.2017
KON KON - KOB Konice
HA OB KL V 611 OPV
2017-07-02-102.07.2017
KON KON - KOB Konice
HA OB KL V 522 OPV
2017-07-13-013.07.2017
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ET V 305
2017-07-13-113.07.2017
AOP AOP - Orientační Běh Opava
OB SP V 257 OPV
2017-07-14-014.07.2017
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET V 1346
2017-07-14-114.07.2017
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT V 1280 OPV
2017-07-14-114.07.2017
AOP AOP - Orientační Běh Opava
OB KT V 273 OPV
2017-07-15-115.07.2017
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL V 1280 OPV
2017-07-15-115.07.2017
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL V 297 OPV
2017-07-16-116.07.2017
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL V 278 OPV
2017-07-16-116.07.2017
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL V 1255 OPV
2017-07-17-117.07.2017
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB S S 8
2017-07-26-026.07.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ET V V
2017-07-26-126.07.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL V 1703 OPV
2017-07-27-127.07.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT V 1724 OPV
2017-07-28-128.07.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL V 1736 OPV
2017-07-29-129.07.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT V 1856 OPV
2017-07-30-130.07.2017
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL V 1736 OPV
2017-08-04-004.08.2017
DOB DOB - KOB Dobruška
OB ET V 1234 V
2017-08-04-104.08.2017
DOB DOB - KOB Dobruška
OB KT V 1117 V
2017-08-05-105.08.2017
DOB DOB - KOB Dobruška
OB KT V 1204 V
2017-08-06-106.08.2017
DOB DOB - KOB Dobruška
OB KL V 1148 V
2017-08-11-111.08.2017
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT V 786 OPV
2017-08-11-111.08.2017
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET V 888 V
2017-08-12-112.08.2017
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL V 831 OPV
2017-08-13-113.08.2017
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT V 826 OPV
2017-08-25-025.08.2017
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET V 1550 V
2017-08-25-125.08.2017
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT V 1295 V
2017-08-26-126.08.2017
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KL 161 V
2017-08-26-126.08.2017
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL V 1310 V
2017-08-27-127.08.2017
OCB, PCB OCB - OC České Budějovice
PCB - SKP České Budějovice
OB KL 159 V
2017-08-27-127.08.2017
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT V 1298 V
2017-09-01-001.09.2017
NEK NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR, ZČ OB ET V 566 V
2017-09-01-001.09.2017
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB ET V 1158 V
2017-09-01-101.09.2017
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KT V 382 OPV
2017-09-01-101.09.2017
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT V 982 OPV
2017-09-02-102.09.2017
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL V 497 OPV
2017-09-02-102.09.2017
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL V 1096 OPV
2017-09-03-103.09.2017
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL V 473 OPV
2017-09-03-103.09.2017
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL V 966 OPV
2017-09-09-109.09.2017
OPI, VCB OPI - Orientační sporty Písek
VCB - OB České Budějovice
Č OB KL ŽB 1196 OPV
2017-09-09-109.09.2017
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR, HA, M, MSK OB KL ČP 1035 OPV
2017-09-10-110.09.2017
OPI, VCB OPI - Orientační sporty Písek
VCB - OB České Budějovice
Č OB KT ŽB 1151 OPV
2017-09-10-110.09.2017
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S OF 51
2017-09-10-110.09.2017
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR, M OB KT ČP 767 OPV
2017-09-16-116.09.2017
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
HA, MSK, VA OB KL 487 OPV
2017-09-16-116.09.2017
UBM UBM - MENISKOS Brno
JM, VY OB KT 487 V
2017-09-16-116.09.2017
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR OB SP ČP 1011 OPV
2017-09-16-116.09.2017
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, JE, VČ OB ST ČPŠ 390 V
2017-09-17-117.09.2017
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR, P, StČ OB ST ČPŠ 329 V
2017-09-23-123.09.2017
CHA CHA - OK Chrastava
ČR OB KL MČR 1515 OPV
2017-09-24-124.09.2017
CHA CHA - OK Chrastava
ČR OB KL MČR 1410 OPV
2017-09-28-128.09.2017
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT 516 V
2017-09-28-128.09.2017
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB KT 335 V
2017-09-28-128.09.2017
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB ST 78 V
2017-09-30-130.09.2017
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KL 236 OPV
2017-09-30-130.09.2017
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA OB KL 414 V
2017-09-30-130.09.2017
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KL 749 V
2017-09-30-130.09.2017
LLI LLI - TJ Loko Liberec
JE OB KT 740 V
2017-09-30-130.09.2017
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KT 227 OPV
2017-09-30-130.09.2017
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KT 359 V
2017-09-30-130.09.2017
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB KT 258 OPV
2017-09-30-130.09.2017
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT 682 OPV
2017-10-01-101.10.2017
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KL 541 V
2017-10-01-101.10.2017
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KL 210 OPV
2017-10-01-101.10.2017
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB SP 487 OPV
2017-10-07-107.10.2017
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KT 712 OPV
2017-10-07-107.10.2017
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB ST MČR 504 V
2017-10-08-108.10.2017
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB DR MČR 257 V
2017-10-14-114.10.2017
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL 510 V
2017-10-14-114.10.2017
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM, VY OB KL 580 V
2017-10-14-114.10.2017
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA, VA OB KT 476 V
2017-10-14-114.10.2017
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KT 812 OPV
2017-10-14-114.10.2017
LOV LOV - lepus.cz
MSK OB SP 228 V
2017-10-14-114.10.2017
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA, VA OB SP 310 V
2017-10-15-115.10.2017
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KL 408 OPV
2017-10-15-115.10.2017
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KT 787 V
2017-10-15-115.10.2017
JIL JIL - OK Jilemnice
OB KT 681 OPV
2017-10-15-115.10.2017
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF 454 V
2017-10-21-121.10.2017
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KL 575 OPV
2017-10-21-121.10.2017
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 870 OPV
2017-10-21-121.10.2017
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL 265 V
2017-10-21-121.10.2017
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM OB KL 407 V
2017-10-21-121.10.2017
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KL 283 OPV
2017-10-21-121.10.2017
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KL
2017-10-21-121.10.2017
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT 306 V
2017-10-21-121.10.2017
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT 247 OPV
2017-10-21-121.10.2017
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT 1000 OPV
2017-10-22-122.10.2017
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT 711 V
2017-10-22-122.10.2017
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT 853 V
2017-10-28-128.10.2017
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK OB KL 257 OPV
2017-10-28-128.10.2017
SJI SJI - OK Jihlava
VY OB KT 292 V
2017-10-29-129.10.2017
KON KON - KOB Konice
HA, JM OB KL 675 S
2017-10-29-129.10.2017
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KL 862 S
2017-10-29-129.10.2017
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 820
2017-11-04-104.11.2017
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB KT 988 OPV
2017-11-04-104.11.2017
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT 499 V
2017-11-04-104.11.2017
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 23
2017-11-05-105.11.2017
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT 864 OPV
2017-11-11-111.11.2017
KON KON - KOB Konice
HA, JM OB KL 451 OPV
2017-11-17-117.11.2017
SSU, CSOS SSU - SK Severka Šumperk
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 18
2017-11-24-124.11.2017
CSOS, STE CSOS - Český svaz orientačních sportů
STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB S S 65
2017-12-02-102.12.2017
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
ČR OB S OF 81 2017-11-26 23:59:5926.11.P
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V