Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
11.08.2017
Místo konání:
Brada
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21E     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1100
Náhradníků: 200
3.40 km, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 180 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 180 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 180 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 180 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 180 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 180 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 180 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 180 Kč
24C1050 Andrade Iris OK Vršovice 180 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 180 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 180 Kč
3IP0800 Wolniewicz Agata (POL) Wolniewicz zapůjčit 330 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 180 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 180 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 180 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 180 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 180 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 180 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 180 Kč
KON0850 Kalousová Julie KOB Konice C 336795 180 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 180 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 180 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 180 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 400 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 400 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 400 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 400 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 400 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 400 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 400 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 400 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 400 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 400 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 400 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 400 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 400 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 400 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C zapůjčit 550 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 400 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 400 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 500 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 400 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla VŠSK MFF UK Praha B 428269 400 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 400 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 400 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 400 Kč
KRL0656 Roučková Karolína Kometa Kralovice C 416318 400 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 400 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 400 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 400 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 400 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 400 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 400 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 400 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 400 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 400 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 416186 500 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 500 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 500 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 0002114997 500 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 52597 500 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 500 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 600 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 600 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 600 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 400 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 400 Kč
PDY0450 Káninská Daniela Běhej Poděbrady C zapůjčit 550 Kč
PDY0350 Káninská Magdaléna Běhej Poděbrady C 2102801 400 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 400 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 400 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 400 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 400 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 400 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 400 Kč
3IP0400 Wolniewicz Natalia (POL) Wolniewicz zapůjčit 550 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 400 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 400 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C zapůjčit 550 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 400 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 500 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 500 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 500 Kč
3.30 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora VŠSK MFF UK Praha B 428243 500 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 500 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 500 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 500 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 500 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 500 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 500 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 500 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 500 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 500 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 500 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 500 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 500 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno C 8434822 500 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 500 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 500 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 600 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 600 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 500 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C 434576 500 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 500 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 500 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 500 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno A 8435207 500 Kč
5.10 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 500 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 500 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 515102 500 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 500 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 500 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 7208324 500 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 500 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 500 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 500 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 500 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 600 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 600 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 600 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 600 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7209360 600 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 700 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 250 Kč
4.70 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 500 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 500 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 500 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha R 7779755 500 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB TRETRA Praha C 7518567 500 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 500 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 500 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB TRETRA Praha C 232132 500 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 500 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 500 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 500 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 500 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 500 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 500 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 500 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 500 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 500 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 500 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 7201828 500 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 500 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 500 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 500 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 500 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 500 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 500 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 500 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 500 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 600 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 600 Kč
4.00 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 500 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 500 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 500 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 500 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 500 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 500 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha C 53640 500 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 500 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 500 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 500 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 500 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 500 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 500 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 500 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 500 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 500 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 500 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 500 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 500 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 500 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 500 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 500 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 500 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 500 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 500 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 500 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 51825 500 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49977 500 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 500 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 500 Kč
TAP8751 Cikhardtová Balzhima KOB TRETRA Praha C 416007 600 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 600 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 887153 600 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 600 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 600 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 600 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52611 600 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 700 Kč
4.70 km, 20 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 500 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 500 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 500 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 500 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 500 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB TRETRA Praha C 2111618 500 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 500 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 500 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 500 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 500 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 500 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 500 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 500 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 500 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 500 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 500 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 500 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 500 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 500 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 600 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 600 Kč
LCE7451 Vavrysová Lenka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8636196 600 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C zapůjčit 750 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C 2109690 600 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 600 Kč
28L0002 Grigaliunaite Agne (LTU) Saule OK 8646226 600 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 700 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 700 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 700 Kč
4.40 km, 20 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 500 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 500 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 500 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 500 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 500 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 500 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 500 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 500 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 500 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 500 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 500 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 500 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 500 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 434835 500 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 500 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 500 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 500 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 500 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 500 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 500 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 500 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 500 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 500 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 500 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 500 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 500 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 500 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 500 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 500 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 500 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 500 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 500 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 500 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 500 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 600 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 600 Kč
KSH7756 Boumová Irena OB Kašperské Hory C 51739 600 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 600 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 600 Kč
2ZZ7350 Pavlicová Anna KOALA 2116450 600 Kč
2ZZ7351 Sedláčková Dagmar KOALA 416092 600 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 600 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 600 Kč
28Z7450 Pokorná Markéta Neregistrovaná 600 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 600 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 600 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 700 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 700 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 700 Kč
UVP0000 Kohoutová Jasna Slovan Praha zapůjčit 850 Kč
3.80 km, 20 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 500 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 500 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 500 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 500 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 500 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 500 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 500 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 500 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 500 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 2017667 500 Kč
2PC7250 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 2025366 500 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 500 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 500 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 500 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 500 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 500 Kč
LLI6953 Hořáková Petra TJ Loko Liberec C 8547 500 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 500 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 500 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 500 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 500 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 500 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 500 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 500 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 500 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 500 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 500 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 500 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 500 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 500 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 500 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 500 Kč
85C7150 Buchwaldková Klára ProvodovJan 416194 500 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 500 Kč
ABM7051 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno 416013 500 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 600 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 600 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 600 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2099518 600 Kč
12H6850 Holper Antónia (HUN) Tipo Orienteering Club 9080800 600 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 600 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 500 Kč
3.60 km, 17 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 500 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 500 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 500 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 500 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 500 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 500 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 500 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 500 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 500 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 500 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 500 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 500 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 500 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 500 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 500 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 500 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 500 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 500 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 500 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 500 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 600 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 600 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 600 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 500 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 500 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 500 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 500 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 500 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 500 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 500 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 500 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 500 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 500 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 600 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 600 Kč
68S0002 Bergdahl Karin (SWE) IK Uven 345020 600 Kč
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 600 Kč
22B6250 Sukhadolava Aelita (BLR) Peleng-Vimpel 254645 600 Kč
2.90 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 500 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 500 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 500 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha C 53641 500 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 500 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 500 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 500 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 500 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 500 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 500 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 500 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 500 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 500 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 500 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 500 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SJH Jindřichův Hradec C 232411 500 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 500 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 500 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 500 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 500 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 500 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 500 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 600 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 600 Kč
2.60 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 400 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 400 Kč
21B4850 Khrapina Nadzeya (BLR) Peleng-Vimpel 440310 400 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 400 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 400 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 400 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 400 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 400 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 2120066 500 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 500 Kč
2.60 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 400 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 400 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 400 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 400 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 400 Kč
3.40 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 180 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 180 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 180 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 180 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 180 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 180 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 180 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7248 180 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 180 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 180 Kč
85C0700 Sikora Jan ProvodovJan 49484 180 Kč
ABM0903 Muselík Mikuláš KOB ALFA Brno 180 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002115002 180 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 180 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 180 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 400 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 400 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 400 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 207825 400 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 400 Kč
KRL0803 Blecha Adam Kometa Kralovice C 232961 400 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 400 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 400 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 400 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 400 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 400 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 400 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 400 Kč
PDY0801 Pavlík Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115753 400 Kč
SSU0701 Cveček Jan SK Severka Šumperk C 08041 400 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 400 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 400 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 400 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 400 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 500 Kč
PDY0802 Chlubna Patrik Běhej Poděbrady C 2115744 500 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB TRETRA Praha C 2060250 500 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 500 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 500 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 500 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 500 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 500 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 500 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 400 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 400 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 400 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 400 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 400 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 400 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 400 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 400 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 400 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 400 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 400 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB TRETRA Praha B 2081357 400 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 400 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 400 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 500 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 500 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 0002114996 500 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 500 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 500 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 500 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 2102080 400 Kč
3.30 km, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 400 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 400 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 400 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 400 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 400 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 400 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 400 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 400 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 400 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 400 Kč
PDY0403 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115755 400 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 400 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 400 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 400 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 400 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 400 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 400 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 400 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 400 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 500 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 500 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 500 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB TRETRA Praha B 2075696 500 Kč
2ZZ0300 Švestka Jakub KOALA 2088173 500 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 600 Kč
3.70 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 500 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 500 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 500 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 500 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav TJ Loko Liberec C 2032134 500 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 500 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 500 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha B 2080913 500 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 500 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 500 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 500 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 500 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 500 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 500 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 500 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 500 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 500 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 1421913 600 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 700 Kč
4.30 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 500 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 500 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 500 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 500 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2067337 500 Kč
5.90 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 500 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 0 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 500 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 500 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 500 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 500 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 500 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 500 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 500 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 500 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 500 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 500 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 500 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 500 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 500 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 500 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 500 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 500 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 500 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 500 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 500 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 500 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 500 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8627923 500 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 500 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 500 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 500 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 500 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 500 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 500 Kč
16L8100 Ščerbavičius Edvardas (LTU) Fortuna OK 8640974 600 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha A 9201323 600 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 600 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 600 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 9102565 600 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 500 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 600 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 250 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 250 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 700 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681629 700 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 250 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice R 515444 700 Kč
5.10 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 500 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 500 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 500 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 500 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 500 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 500 Kč
1GP8900 Fortunato Jorge (POR) ORI-ESTARREJA 1304089 500 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 500 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 500 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 500 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 500 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 500 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 500 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 500 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB TRETRA Praha C 232187 500 Kč
TAP8705 Purkyt Jan KOB TRETRA Praha C 232148 500 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 500 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 500 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 500 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 500 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 500 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 500 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 600 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 600 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 600 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 600 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 600 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 600 Kč
65H0001 Forrai Gabor (HUN) Hod-mentor SE 8117733 600 Kč
65H0002 Forrai Miklos (HUN) Hod-mentor SE 1200913 600 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 500 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 700 Kč
4.90 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 500 Kč
SRK9101 Novotný Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 500 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 500 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 500 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 500 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 500 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 500 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 500 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 2113091 500 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 500 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 500 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 500 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB TRETRA Praha C 232143 500 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 500 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 500 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 500 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SJH Jindřichův Hradec C 7201821 500 Kč
STH9201 Kučera Michal SK Studenec C 446371 500 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 500 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 500 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 500 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 600 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 600 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 600 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 600 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 600 Kč
SKV8201 Novák Petr TJ Slovan Karlovy Vary 2085595 700 Kč
31U0000 O'Keefe James (USA) O'Keefe 7201799 700 Kč
4.30 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 500 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 500 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 500 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 500 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 500 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 500 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 500 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 500 Kč
KVS9101 Žemlík Boleslav SKOB Kobra Vsetín 887152 500 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 500 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 500 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2113093 500 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 500 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 500 Kč
PDY9600 Nechvíle Daniel Běhej Poděbrady C 2115756 500 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš TJ Loko Liberec C 1409872 500 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 500 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 500 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 500 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 600 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 600 Kč
2ZZ9700 Švestka Vít KOALA 51527 600 Kč
3BZ8600 Samek Dávid Neregistrovaní - MNK zapůjčit 750 Kč
3BZ8601 Sulyok Denes Neregistrovaní - MNK zapůjčit 750 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 700 Kč
4.90 km, 19 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5DX8000 Hašek Jakub 5dixi club 53812 500 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 500 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB TRETRA Praha C 7151177 500 Kč
PDY8000 Plachý Jaroslav Běhej Poděbrady C 2102778 500 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 500 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 500 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 500 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 500 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 500 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 500 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 500 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 500 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 500 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 500 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 500 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 842664 500 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 500 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 500 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 500 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 500 Kč
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8708 500 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 500 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 500 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 500 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 500 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 500 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 500 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 500 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 500 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 500 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 500 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 500 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 500 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 500 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 500 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 500 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 500 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec 2113365 600 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 700 Kč
26D0000 Härtelt Daniel (GER) OLV Potsdam 812005 700 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 700 Kč
4.30 km, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 500 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 500 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 500 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 500 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 500 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 500 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 500 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 500 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 500 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 500 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 500 Kč
3IP7300 Wolniewicz Paweł (POL) Wolniewicz zapůjčit 650 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 500 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 500 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 500 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 500 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 500 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 500 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 500 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 600 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 600 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 600 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 600 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB TRETRA Praha C 9527 600 Kč
1HS7300 Thunwall Mats (SWE) Fagersta OK 428955 600 Kč
23P7300 Sędłak Krystian (POL) OK!Sport Warszawa 887220 600 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 600 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 600 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 700 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 700 Kč
4.10 km, 21 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 500 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 500 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 500 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 500 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 4118484 500 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 500 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 500 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 500 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 500 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 500 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 500 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 500 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 500 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 500 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 500 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 500 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 500 Kč
SCP6802 Apeltauer Milan OK Sparta Praha C 2102546 500 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 500 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 500 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 500 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 500 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 500 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 500 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně C 301186 500 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 500 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 500 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 500 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 500 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 500 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 500 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 500 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 500 Kč
JIL6401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 232622 500 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 500 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 500 Kč
2SZ6800 Klír Václav OB AERO OV 410368 500 Kč
ABM6946 Gross Michal KOB ALFA Brno 52009 500 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 600 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 600 Kč
13R6900 Tereschenkov Valery (RUS) SMOLENSK 2018419 600 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 600 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 600 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 600 Kč
91Z6900 Klaška Jan Láďa Čepička Team 301602 600 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 600 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 600 Kč
2ZZ6800 Švestka Jiří KOALA 2088198 600 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 600 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 600 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 700 Kč
23P0020 Marszalek Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 1970244 700 Kč
3.80 km, 20 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 500 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 500 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 500 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 500 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 500 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 500 Kč
28L6700 Kesa Margus (LTU) Saule OK 8644446 500 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 500 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 500 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 500 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 500 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 500 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 500 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 500 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 500 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 500 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 500 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 500 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 500 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 500 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 500 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 500 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 500 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 500 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 500 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 600 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 600 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 600 Kč
23P5901 Konstanciak Andrzej (POL) OK!Sport Warszawa 412316 600 Kč
23P6500 Dragowski Marek (POL) OK!Sport Warszawa 345986 600 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 600 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 600 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 600 Kč
12H6700 Miháczi Zoltán (HUN) Tipo Orienteering Club 9080700 600 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 600 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 700 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 700 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 700 Kč
3.60 km, 17 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 500 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 500 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Cingov Spisska Nova Ves 416561 500 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 500 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 500 Kč
1GP6200 Fortunato Carlos (POR) ORI-ESTARREJA 400337 500 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 500 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 500 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 500 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 500 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 500 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 500 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 500 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 500 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 500 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 500 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 500 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 500 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 500 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 500 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 500 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 500 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 500 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 500 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 600 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 600 Kč
68S0001 Carlsson Christer (SWE) IK Uven 610418 600 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 600 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 600 Kč
28L0001 Ziaziulia Ivanas (LTU) Saule OK 8646210 600 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
82F5700 LE CALVEZ Jeno (FRA) Individuel BZH 2097140 500 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 500 Kč
21B5500 Trydzensi Henadzi (BLR) Peleng-Vimpel 7204875 500 Kč
28L5701 Mickevičius Karolis (LTU) Saule OK 8629927 500 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 500 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 500 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 500 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 500 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 500 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 500 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 500 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 500 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 500 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 500 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 500 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 500 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 600 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 600 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 700 Kč
2.90 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 400 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 400 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 400 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 400 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 400 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 400 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 400 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 400 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 400 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 400 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 400 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 400 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 400 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 400 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 400 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 400 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 400 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 400 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 400 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 500 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 500 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 600 Kč
2.90 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 400 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 400 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 400 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 400 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 400 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 400 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 400 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 400 Kč
3BD0000 Nielsen Egil (DEN) FIF Hillerød Orientering 264191 400 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 400 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 400 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 400 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 400 Kč
2.60 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 400 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 400 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 400 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 400 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 400 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 400 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 400 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 400 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 400 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 400 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 500 Kč
2.60 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 400 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 500 Kč
celkem přihlášených: 888, vklad: 433940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.