Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 1400404 | 50 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 50 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 2091596 | 50 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | C | 416509 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0555 | Karásková DenisaKarásková Denisa | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | C | 2111803 | 50 Kč |
ZLH0550 | Moskvová AgátaMoskvová Agáta | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2049561 | 50 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | B | 2080829 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080967 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 50 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | C | 361953 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 50 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | C | 2091591 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 2049535 | 50 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | C | 7003005 | 50 Kč |
ASU0699 | Ondruchová AnnaOndruchová Anna | Magnus Orienteering | C | 52844 | 50 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | C | 2069072 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 50 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035719 | 50 Kč |
SBR0550 | Good EliškaGood Eliška | SKOB Bruntál | 2091593 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 2020729 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 50 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102549 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 50 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | C | 361981 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446428 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446447 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8796 | 50 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
ASU0498 | Blažková SimonaBlažková Simona | Magnus Orienteering | C | 52539 | 50 Kč |
ASU0497 | Drozdová AnnaDrozdová Anna | Magnus Orienteering | C | 52556 | 50 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | B | 2092433 | 80 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | C | 2092434 | 80 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | C | 2092435 | 80 Kč |
UOL0151 | Vránová EliškaVránová Eliška | SOB Olomouc | C | 682663 | 80 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 80 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 80 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 80 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067338 | 80 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | B | 7203336 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0050 | Konečná AdélaKonečná Adéla | SOB Olomouc | B | 2035727 | 80 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 80 Kč |
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | A | 920661 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | B | 2108866 | 80 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053582 | 80 Kč |
VRB9899 | Svačinková KateřinaSvačinková Kateřina | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436926 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | C | 2020742 | 80 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 995815 | 80 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 80 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 887939 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 80 Kč |
KSU9394 | Vozdová AnetaVozdová Aneta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 897363 | 80 Kč |
KSU8691 | Rajnošek TerezaRajnošek Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7865718 | 80 Kč |
VLI8456 | Kopcová MichaelaKopcová Michaela | Slavia Liberec orienteering | C | 52533 | 80 Kč |
SSU8151 | Klíchová JanaKlíchová Jana | SK Severka Šumperk | C | 9480 | 80 Kč |
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | A | 2045206 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 80 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 80 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 80 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 80 Kč |
AOP6151 | Glabazňová JanaGlabazňová Jana | Orientační Běh Opava | C | 515423 | 80 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080963 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 80 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 80 Kč |
KSU7667 | Stryková VlastaStryková Vlasta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446436 | 80 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 80 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 80 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 80 Kč |
KSU7070 | Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443067 | 80 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 80 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 80 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 80 Kč |
AOP7951 | Gallo MartinaGallo Martina | Orientační Běh Opava | C | 7204970 | 80 Kč |
ASU7499 | Doubravová BlankaDoubravová Blanka | Magnus Orienteering | C | 53032 | 80 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 80 Kč |
VRB7373 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067389 | 80 Kč |
VRB7777 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436921 | 80 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 80 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52425 | 80 Kč |
UOL6750 | Holečková LenkaHolečková Lenka | SOB Olomouc | C | 301560 | 80 Kč |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 80 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 80 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
STE6451 | Smolková DagmarSmolková Dagmar | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 120 Kč |
PLU7171 | Vidmuchová MartinaVidmuchová Martina | TJ SOKOL Plumlov | C | 49883 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 49430 | 50 Kč |
ZLH0802 | Moskva VojtěchMoskva Vojtěch | OOB TJ Zlaté Hory | C | 416097 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108898 | 50 Kč |
KSU0818 | Polášek FilipPolášek Filip | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073739 | 50 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 50 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 53278 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 50 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | C | 7206535 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL0501 | Petřivalský ArnauPetřivalský Arnau | SK Haná orienteering | C | 421860 | 50 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | C | 428264 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 428201 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056276 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2073738 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073730 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 50 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53565 | 50 Kč |
KRN0601 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428288 | 50 Kč |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 50 Kč |
VRB0505 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 232194 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 50 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 303923 | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2058480 | 50 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442865 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 50 Kč |
UOL0400 | Náhončík JakubNáhončík Jakub | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | B | 53112 | 50 Kč |
UOL0403 | Špaček VojtěchŠpaček Vojtěch | SOB Olomouc | C | 2800331 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 80 Kč |
OOL0203 | Petřivalský BernatPetřivalský Bernat | SK Haná orienteering | C | 421859 | 80 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | B | 2088178 | 80 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032192 | 80 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027241 | 80 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 80 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 80 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 80 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53649 | 80 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056308 | 80 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 80 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2073721 | 80 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | B | 1400425 | 80 Kč |
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 80 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053548 | 80 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 80 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053541 | 80 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2080935 | 80 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067336 | 80 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056268 | 80 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 7207780 | 80 Kč |
UOL0000 | Prachař MatoušPrachař Matouš | SOB Olomouc | B | 2102871 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | B | 920686 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9801 | Chaloupka JosefChaloupka Josef | SOB Olomouc | A | 2090849 | 80 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 886824 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
STE6907 | Petřivalský MarekPetřivalský Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 1004660 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 80 Kč |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108900 | 80 Kč |
PLU8417 | Stoklasa BohumilStoklasa Bohumil | TJ SOKOL Plumlov | C | 49878 | 80 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 80 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 1007536 | 80 Kč |
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | A | 7203453 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 80 Kč |
KSU9142 | Rozsíval AloisRozsíval Alois | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067335 | 80 Kč |
VLI8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | Slavia Liberec orienteering | C | 52641 | 80 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 887940 | 80 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 80 Kč |
UOL7300 | Vrána JanVrána Jan | SOB Olomouc | C | 7300185 | 80 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 80 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 682655 | 80 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 80 Kč |
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102537 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7337 | Patterman PavelPatterman Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446410 | 80 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058461 | 80 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 682679 | 80 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 80 Kč |
KSU7504 | Videcký JanVidecký Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 80 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 7203322 | 80 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 80 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8629813 | 80 Kč |
PVP7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | VSK Přírodní vědy Praha | C | zapůjčit | 90 Kč |
JPV7927 | Hodač KarelHodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52595 | 80 Kč |
KRN8100 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52625 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 80 Kč |
AOP7602 | Gallo MarekGallo Marek | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 80 Kč |
ASU7517 | Aleš DavidAleš David | Magnus Orienteering | C | 515175 | 80 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 80 Kč |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 0 | 80 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 920658 | 80 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 80 Kč |
SBR7800 | Good MartinGood Martin | SKOB Bruntál | C | 51903 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 80 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
SBR6201 | Zítka JiříZítka Jiří | SKOB Bruntál | C | 51907 | 80 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 7200359 | 80 Kč |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 426375 | 80 Kč |
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2092403 | 80 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2090700 | 80 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
STE7000 | Zatloukal RadekZatloukal Radek | SK SKI-OB Šternberk | C | 80 Kč | |
AOP6602 | Cetl VladimírCetl Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 232166 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
VRB6808 | Slavík TomášSlavík Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436923 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 2106888 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 80 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
UOL5601 | Poklop LubomírPoklop Lubomír | SOB Olomouc | C | 52425 | 80 Kč |
VRB6202 | Labudík MilanLabudík Milan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51954 | 80 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 80 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 80 Kč |
VRB5001 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51950 | 80 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
OOL5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK Haná orienteering | C | 1400440 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 251023 | 50 Kč |
AOP0950 | Borunská AlžbětaBorunská Alžběta | Orientační Běh Opava | C | 52290 | 50 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52619 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53668 | 50 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
SSU0701 | Cveček JanCveček Jan | SK Severka Šumperk | C | 8041 | 50 Kč |
UOL0901 | Šaňák HynekŠaňák Hynek | SOB Olomouc | C | 2069081 | 50 Kč |
SBR0750 | Good JulieGood Julie | SKOB Bruntál | 345895 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 50 Kč |
UOL1000 | Staroštík JakubStaroštík Jakub | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 60 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 428280 | 50 Kč |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 433095 | 50 Kč |
SSU6750 | Tichá DanielaTichá Daniela | SK Severka Šumperk | C | 2111615 | 50 Kč |
UOL1350 | Staroštíková EliškaStaroštíková Eliška | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 60 Kč |
SBR1250 | Good MarieGood Marie | SKOB Bruntál | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL5900 | Frydrychovský JosefFrydrychovský Josef | SOB Olomouc | C | 2020735 | 50 Kč |
UOL7650 | Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka | SOB Olomouc | C | 1420235 | 50 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 50 Kč |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102551 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 50 Kč |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 50 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 50 Kč |
6YC8550 | Karásková LucieKarásková Lucie | Neregistrovaní | 428210 | 50 Kč | |
KRN7100 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428248 | 50 Kč |
ASUZZXX | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | 416715 | 50 Kč | |
UOL7601 | Šaňák DanielŠaňák Daniel | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 60 Kč |
OOL8050 | Petřivalská JanaPetřivalská Jana | SK Haná orienteering | C | 1700082 | 50 Kč |
KRN8383 | Jiříčková BětkaJiříčková Bětka | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52627 | 50 Kč |
KRN0606 | Herman JakubHerman Jakub | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52626 | 50 Kč |