Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 50 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 1400404 | 50 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | C | 416509 | 50 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 2091596 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | B | 981840 | 50 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | C | 2069072 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | C | 361953 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | C | 2069085 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | C | 2111803 | 50 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108904 | 50 Kč |
STE0652 | Kotrle SylviaKotrle Sylvia | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108917 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 50 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035719 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080967 | 50 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | B | 2080829 | 50 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085598 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 50 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | B | 7206550 | 50 Kč |
ASU0698 | Pazderníková ZdeňkaPazderníková Zdeňka | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 50 Kč |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | C | 2091591 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | C | 361981 | 50 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 436929 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102549 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 50 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 2020729 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8796 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446428 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446447 | 50 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 7201771 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | B | 406938 | 50 Kč |
NNNXX04 | Švehlová EliškaŠvehlová Eliška | Neregistrovaní | 2112727 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0151 | Vránová EliškaVránová Eliška | SOB Olomouc | C | 682663 | 80 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | B | 2092433 | 80 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | C | 2092434 | 80 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | C | 2092435 | 80 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 80 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080839 | 80 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 80 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 80 Kč |
ZLH0150 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 224900 | 80 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 52722 | 80 Kč |
KON0282 | Greplová AdélaGreplová Adéla | KOB Konice | C | 49367 | 80 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | B | 7203336 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 80 Kč |
UOL0050 | Konečná AdélaKonečná Adéla | SOB Olomouc | B | 2035727 | 80 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9853 | Holečková AnnaHolečková Anna | SOB Olomouc | C | 301555 | 80 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 80 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8849 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 80 Kč |
PLU9082 | Kaprálová HanaKaprálová Hana | TJ SOKOL Plumlov | C | 49872 | 80 Kč |
UOL9151 | Štrajtová ŠtěpánkaŠtrajtová Štěpánka | SOB Olomouc | C | 52465 | 80 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 80 Kč |
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | A | 2045206 | 80 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 995815 | 80 Kč |
VLI8456 | Kopcová MichaelaKopcová Michaela | Slavia Liberec orienteering | C | 52533 | 80 Kč |
UOL7854 | Kuncová JanaKuncová Jana | SOB Olomouc | C | 9803 | 80 Kč |
VBM8455 | Chloupková BarboraChloupková Barbora | VSK Mendelu Brno | C | 53312 | 80 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 80 Kč |
PLU8976 | Stoklasová BarboraStoklasová Barbora | TJ SOKOL Plumlov | C | 49878 | 80 Kč |
SBK8554 | Beržinská SoňaBeržinská Soňa | KOB START Blansko | C | 1985526 | 80 Kč |
VBM8558 | Vernerová RadkaVernerová Radka | VSK Mendelu Brno | C | 53211 | 80 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 80 Kč |
PTE8750 | Cetkovská TerezaCetkovská Tereza | TJ Sokol Ptení | C | 2109697 | 80 Kč |
PTE8550 | Šebková KláraŠebková Klára | TJ Sokol Ptení | C | 80 Kč | |
SBK8383 | Csakvaryová LenkaCsakvaryová Lenka | KOB START Blansko | C | 920679 | 80 Kč |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 8831 | 80 Kč |
SVS8151 | Bouzková KatkaBouzková Katka | Orientklub Vsetín | C | 53385 | 80 Kč |
PTE8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8829 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 80 Kč |
ABM6854 | Mokrá ReginaMokrá Regina | KOB ALFA Brno | C | 232740 | 80 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 80 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 80 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 80 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 887939 | 80 Kč |
UOL7650 | Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka | SOB Olomouc | C | 1420235 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 80 Kč |
STE7159 | Maťátková MarcelaMaťátková Marcela | SK SKI-OB Šternberk | C | 52532 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 80 Kč |
SBK7789 | Jágrová VlastaJágrová Vlasta | KOB START Blansko | C | 53205 | 80 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 80 Kč |
CEL7451 | Tomášková RadkaTomášková Radka | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52405 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 80 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 80 Kč |
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067339 | 80 Kč |
KSU7676 | Ondráčková AdélaOndráčková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443099 | 80 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 80 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 80 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 80 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 80 Kč |
JPV6971 | Soldánová KarinSoldánová Karin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49888 | 80 Kč |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 80 Kč |
KSU7551 | Pattermanová IvanaPattermanová Ivana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085601 | 80 Kč |
SBR8051 | Holubová EvaHolubová Eva | SKOB Bruntál | 2075650 | 80 Kč | |
ASU7499 | Doubravová BlankaDoubravová Blanka | Magnus Orienteering | C | 53032 | 80 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
SSU7450 | Seidenglanzová IrenaSeidenglanzová Irena | SK Severka Šumperk | 6713 | 80 Kč | |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 420402 | 80 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 80 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6750 | Holečková LenkaHolečková Lenka | SOB Olomouc | C | 301560 | 80 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
3SX6450 | Roubalíková IvaRoubalíková Iva | ZŠ Těšetice | 2102820 | 80 Kč | |
UOL6452 | Štrajtová ZuzanaŠtrajtová Zuzana | SOB Olomouc | C | 52466 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 80 Kč |
KSU7070 | Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443067 | 80 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 80 Kč |
ZLH7051 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2027210 | 80 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 80 Kč |
KUO6499 | Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka | KOB Ústí nad Orlicí | C | 51751 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 80 Kč |
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 80 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 80 Kč |
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 80 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 80 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 682075 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0801 | Janda OskarJanda Oskar | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53654 | 50 Kč |
SBR0800 | Holub IvanHolub Ivan | SKOB Bruntál | C | 416040 | 50 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | C | 7206535 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
KRN0500 | Daněk VítDaněk Vít | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428244 | 50 Kč |
STE0500 | Maťátko VáclavMaťátko Václav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52512 | 50 Kč |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 50 Kč |
KON0606 | Křupka TadeášKřupka Tadeáš | KOB Konice | C | 1417249 | 50 Kč |
KRN0601 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428288 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056276 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2073738 | 50 Kč |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 50 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073730 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 50 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53565 | 50 Kč |
SBR0500 | Holub MikulášHolub Mikuláš | SKOB Bruntál | C | 2045229 | 50 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 50 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 303923 | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
JPV0304 | Slezák AlešSlezák Aleš | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
UOL0403 | Špaček VojtěchŠpaček Vojtěch | SOB Olomouc | C | 2800331 | 50 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087634 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 50 Kč |
UOL0400 | Náhončík JakubNáhončík Jakub | SOB Olomouc | C | 2115721 | 50 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | B | 2102814 | 50 Kč |
KRN0300 | Jurčík MartinJurčík Martin | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 446411 | 50 Kč |
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | C | 2113074 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 50 Kč |
SKM0300 | Frkal JiříFrkal Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 416079 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | B | 2088178 | 80 Kč |
UOL0200 | Chovanec JanChovanec Jan | SOB Olomouc | C | 2069083 | 80 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 80 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032192 | 80 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027241 | 80 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 80 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7208224 | 80 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 80 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 80 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 80 Kč |
KON0222 | Havelka JanHavelka Jan | KOB Konice | C | 52718 | 80 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 80 Kč |
37C0100 | Chmelář JanChmelář Jan | Bez registrace | zapůjčit | 80 Kč | |
UOL0202 | Jedzok VojtěchJedzok Vojtěch | SOB Olomouc | C | 2112759 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | B | 1400425 | 80 Kč |
UOL0000 | Prachař MatoušPrachař Matouš | SOB Olomouc | B | 2102871 | 80 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 7207780 | 80 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 80 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056268 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 80 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 80 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 80 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8629813 | 80 Kč |
UOL9801 | Chaloupka JosefChaloupka Josef | SOB Olomouc | A | 2090849 | 80 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
ABM9410 | Mokrý OndřejMokrý Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 886814 | 80 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 80 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 886824 | 80 Kč |
VLI8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | Slavia Liberec orienteering | C | 52641 | 80 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 80 Kč |
VRB7201 | Klech RichardKlech Richard | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436946 | 80 Kč |
AOP9301 | Hadač FilipHadač Filip | Orientační Běh Opava | C | 887157 | 80 Kč |
KSU9142 | Rozsíval AloisRozsíval Alois | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067335 | 80 Kč |
KSU6504 | Souček JanSouček Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027203 | 80 Kč |
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | A | 7203453 | 80 Kč |
VBM8404 | Chloupek TomášChloupek Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 330657 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
AOP8300 | Stoszek JakubStoszek Jakub | Orientační Běh Opava | C | 2090837 | 80 Kč |
KUO8301 | Štěpánek MilanŠtěpánek Milan | KOB Ústí nad Orlicí | C | 52322 | 80 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 49679 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
ZBM8403 | Jirka MichalJirka Michal | SK Brno Žabovřesky | C | 8401151 | 80 Kč |
PTE8204 | Mikuš OldřichMikuš Oldřich | TJ Sokol Ptení | C | 8830 | 80 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602630 | 80 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 80 Kč |
ZBM7502 | Veselý MartinVeselý Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 751114 | 80 Kč |
SVS7901 | Bouzek PetrBouzek Petr | Orientklub Vsetín | C | 53388 | 80 Kč |
ZBM8512 | Kožoušek AdamKožoušek Adam | SK Brno Žabovřesky | C | 219242 | 120 Kč |
SBK8101 | Bařina JiříBařina Jiří | KOB START Blansko | C | zapůjčit | 120 Kč |
PTE8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | TJ Sokol Ptení | C | 8822 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
UOL7300 | Vrána JanVrána Jan | SOB Olomouc | C | 7300185 | 80 Kč |
ABM6611 | Mokrý JanMokrý Jan | KOB ALFA Brno | C | 232736 | 80 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 80 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 80 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 80 Kč |
JPV7505 | Kopecký IvoKopecký Ivo | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1420762 | 80 Kč |
JPV8101 | Jurenka PavelJurenka Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210 8915 | 80 Kč |
PTE7700 | Martinek PavelMartinek Pavel | TJ Sokol Ptení | C | 52740 | 80 Kč |
UOL7601 | Šaňák DanielŠaňák Daniel | SOB Olomouc | C | 2115724 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 80 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080826 | 80 Kč |
STE6703 | Maťátko MiloslavMaťátko Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 980364 | 80 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 80 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 80 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 80 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 80 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 682679 | 80 Kč |
KSU7700 | Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2088163 | 80 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
KSU7302 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067331 | 80 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058461 | 80 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 80 Kč |
KSU7337 | Patterman PavelPatterman Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446410 | 80 Kč |
9VX8100 | Kozel JiříKozel Jiří | Tři Kozlíci | 80 Kč | ||
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 80 Kč |
ASU7517 | Aleš DavidAleš David | Magnus Orienteering | C | 7502167 | 80 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 80 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 920658 | 80 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 80 Kč |
KON7717 | Křupka TomášKřupka Tomáš | KOB Konice | C | 2108896 | 80 Kč |
PVP7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2115730 | 80 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 80 Kč |
JPV8237 | Vlach JanVlach Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210440 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 7200359 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
3SX6400 | Roubalík RadovanRoubalík Radovan | ZŠ Těšetice | 2102813 | 80 Kč | |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 80 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
KSU7222 | Ondráček MartinOndráček Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443095 | 80 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2090700 | 80 Kč |
ZLH6701 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 420422 | 80 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
TYN6901 | Šišma PavelŠišma Pavel | OOB SK Týniště nad Orlicí | C | 49698 | 80 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 80 Kč |
SKM6301 | Kavan LubošKavan Luboš | KOB Směr Kroměříž | C | 619094 | 80 Kč |
CEL6827 | Janeček JiříJaneček Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52407 | 80 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 52656 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
AOP6602 | Cetl VladimírCetl Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 232166 | 80 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 211 | 80 Kč |
KUO6501 | Mutinský ViktorMutinský Viktor | KOB Ústí nad Orlicí | C | 51752 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 80 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 80 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 80 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 80 Kč |
AOP4201 | Sedlář VladimírSedlář Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 889315 | 80 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 50 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | C | 2090865 | 50 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 52482 | 50 Kč |
PLU0950 | Chytráčková ZuzanaChytráčková Zuzana | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
UOL0901 | Šaňák HynekŠaňák Hynek | SOB Olomouc | C | 2069081 | 50 Kč |
PTE0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 8835 | 50 Kč |
NNNXX56 | Skácel ViktorSkácel Viktor | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
AOP0801 | Čech ViktorČech Viktor | Orientační Běh Opava | C | 410174 | 50 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108892 | 50 Kč |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2102684 | 50 Kč |
ZBM0899 | Veselá VeronikaVeselá Veronika | SK Brno Žabovřesky | 53201 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 50 Kč |
PLU1000 | Slepánek KryštofSlepánek Kryštof | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
PTE1050 | Šnajdrová NikolŠnajdrová Nikol | TJ Sokol Ptení | C | 301571 | 50 Kč |
SBK0951 | Jágrová AnetaJágrová Aneta | KOB START Blansko | 410339 | 50 Kč | |
NNNXX55 | Foltin DavidFoltin David | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNYY55 | Foltinová AnnaFoltinová Anna | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNYY56 | Skácelová BeátaSkácelová Beáta | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
SBK1010 | Daněk FrantišekDaněk František | KOB START Blansko | 811213 | 50 Kč | |
JPV6117 | Uchytil VlastimilUchytil Vlastimil | Oddíl OS SK Prostějov | 52854 | 50 Kč | |
KSU1010 | Kroul FrantišekKroul František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
VBM1151 | Chloupková KristýnaChloupková Kristýna | VSK Mendelu Brno | zapůjčit | 50 Kč | |
9VX1350 | Kozlová EliškaKozlová Eliška | Tři Kozlíci | 50 Kč | ||
KON0669 | Greplová KateřinaGreplová Kateřina | KOB Konice | C | 2020743 | 50 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
SBK1234 | Urban JanUrban Jan | KOB START Blansko | C | 500884 | 50 Kč |
JPV8077 | Ratiborská VeronikaRatiborská Veronika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49364 | 50 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 428280 | 50 Kč |
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2111615 | 50 Kč |
JPV0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
ZBM1099 | Veselá MartinaVeselá Martina | SK Brno Žabovřesky | zapůjčit | 50 Kč | |
JPV09YY | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | 50 Kč | ||
UOL1350 | Staroštíková EliškaStaroštíková Eliška | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 50 Kč |
NNNXX61 | Fráňová AnežkaFráňová Anežka | Neregistrovaní | 446435 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
8VX0050 | Dostálová JindraDostálová Jindra | Klub | zapůjčit | 50 Kč | |
8VX7050 | Tabarková LenkaTabarková Lenka | Klub | zapůjčit | 50 Kč | |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 50 Kč |
8VX7200 | Pavel DráčPavel Dráč | Klub | 2109764 | 50 Kč | |
6YC8550 | Karásková LucieKarásková Lucie | Neregistrovaní | 428210 | 50 Kč | |
STE0206 | Doseděl ŠtěpánDoseděl Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108907 | 50 Kč |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102551 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 50 Kč |
STE6451 | Smolková DagmarSmolková Dagmar | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 50 Kč |
4HC7900 | Zifčák RobinZifčák Robin | PSÍ TÝM | zapůjčit | 50 Kč | |
4HC8751 | Zifčáková MiroslavaZifčáková Miroslava | PSÍ TÝM | zapůjčit | 50 Kč | |
NNNXXXX | Zapletal FrantišekZapletal František | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNYYYY | Herecová MartinaHerecová Martina | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
KRN7100 | Špok PetrŠpok Petr | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428248 | 50 Kč |
JPV6677 | Uchytilová JanaUchytilová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52863 | 50 Kč |
KSU7474 | Kroulová MarkétaKroulová Markéta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53662 | 50 Kč |
NNNXX77 | Hrůza VladimírHrůza Vladimír | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
9VX8350 | Kozlová HanaKozlová Hana | Tři Kozlíci | 50 Kč | ||
ASU7599 | Christodoulou IvaChristodoulou Iva | Magnus Orienteering | C | 433095 | 50 Kč |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 50 Kč |
ASUXXCC | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | 416715 | 50 Kč | |
AOP7550 | Cetlová HelenaCetlová Helena | Orientační Běh Opava | C | 00000 | 50 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 50 Kč |
37C0300 | Chmelář PavelChmelář Pavel | Bez registrace | 50 Kč | ||
NNNXX37 | Karásek AntonínKarásek Antonín | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNXX57 | Martínková RomanaMartínková Romana | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNXX59 | Martínková MichaelaMartínková Michaela | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNXX38 | Indra JanIndra Jan | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
KSU7502 | Opravil PavelOpravil Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 50 Kč |
OTK0100 | Král MartinKrál Martin | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 2067303 | 50 Kč |
OTK7151 | Králová VěraKrálová Věra | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 331069 | 50 Kč |
NNNXX39 | Fráňa PetrFráňa Petr | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNXX60 | Fráňová PetraFráňová Petra | Neregistrovaní | 7260019 | 50 Kč | |
NNNXX40 | Homolka MartinHomolka Martin | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNNXX62 | Homolková MichaelaHomolková Michaela | Neregistrovaní | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
2KX8900 | Koutný LukášKoutný Lukáš | Zoufalí Zbloudilci | zapůjčit | 50 Kč | |
KSU9090 | Buiová AndreaBuiová Andrea | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446450 | 50 Kč |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 50 Kč |
NNN9999 | Novotný PetrNovotný Petr | Neregistrovaní | 2067992 | 50 Kč | |
PTE7619 | Dušek VáclavDušek Václav | TJ Sokol Ptení | C | 8824 | 50 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 50 Kč |
6KC8550 | Muchová BarboraMuchová Barbora | Neregistrovaní | 2080849 | 50 Kč |