Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

Datum:
14.07.2017
Místo konání:
Řásná
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H85     HDR     P1     P2    
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0999 Soldánová Pavlína TJ SOKOL Plumlov C 49873 Ano Ano Ano 300 Kč
OOP0750 Pietraszková Zuzana TJ Opava C 2092383 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0852 Valentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 51107 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 Ano Ano Ano 300 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 Ano Ano Ano 300 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 2108878 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SJH Jindřichův Hradec C 2099718 Ano Ne Ne 200 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 Ano Ano Ano 300 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 8003 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 Ano Ano Ano 0 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SJH Jindřichův Hradec C 2113490 Ano Ne Ne 200 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0651 Hajšmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 416320 Ano Ano Ano 300 Kč
RUM0552 Havlová Katka ZOOB Rumburk 8964 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 Ne Ano Ano 300 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 206416 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 Ano Ano Ano 300 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 Ano Ano Ano 450 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 Ano Ano Ano 300 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 Ano Ano Ano 300 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 Ano Ano Ano 300 Kč
OPI0351 Simonová Eliška Orientační sporty Písek C 2091527 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 2073704 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 Ano Ano Ano 300 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek C 2064771 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 Ano Ano Ano 450 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 Ano Ano Ano 400 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 Ano Ano Ano 400 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 Ano Ano Ano 0 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ano 400 Kč
RUM0152 Havlová Klára ZOOB Rumburk 9004 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 Ano Ano Ano 400 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 Ano Ano Ano 400 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ne Ano Ano 400 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 Ano Ano Ano 400 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7207356 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2088153 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0007208206 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 Ano Ano Ano 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek C 2091528 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC0051 Kováčiková Jolana Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 Ano Ano Ano 0 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 Ano Ano Ano 600 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha R 7779755 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 Ano Ano Ano 0 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7209360 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8009153 Ano Ne Ne 300 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 Ano Ano Ne 400 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 Ano Ano Ano 800 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 Ano Ano Ano 400 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 2102079 Ano Ano Ne 400 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB Start Blansko C 1985526 Ano Ano Ano 400 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 Ano Ano Ano 400 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové E 8005907 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 Ano Ano Ano 600 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 400 Kč
7KX9450 Kociánová Barbora Kociánová 218972 Ano Ano Ano 400 Kč
NNN9998 Tesařová Eva Neregistrovaní (NNN) 219244 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 Ano Ano Ano 400 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano 400 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2020742 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8953 Nádvorníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice 9249 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 Ano Ano Ano 400 Kč
18C9750 Bžatková Kateřina SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247322 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 400 Kč
VTA8951 Pacovská Romana SC vebr-sport C 7209280 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín C 920662 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8485 Uhnavá Markéta SK Žabovřesky Brno C 8010108 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8951 Skládanková Tereza SK Radioklub Blansko C 2034070 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ano Ano Ano 400 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 Ne Ano Ano 400 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 600 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 7200598 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ne Ano Ano 800 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano 0 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP8650 Slotová Jarmila KOB TRETRA Praha C 7778650 Ano Ano Ano 400 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB Start Blansko C 920679 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 Ne Ano Ano 400 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8484 Krtičková Anna OK Lokomotiva Pardubice 52171 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano 400 Kč
BZR8451 Rajnošková Lea Bratrstvo Ždárských vrchů C 52964 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 Ano Ano Ano 400 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8689 Zavadilová Zdeňka TJ Sokol Ptení C 8823 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 Ano Ano Ano 600 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 Ano Ano Ano 600 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 600 Kč
82A8250 Kollndorfer Kathrin (AUT) HSV Großmittel 8000017 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 Ano Ano Ano 600 Kč
BBM5678 Kačírková Tereza BETA URSUS Orienteering zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano 400 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 Ano Ano Ano 400 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 Ano Ano Ano 400 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 Ano Ano Ano 400 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7853 Valentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko C 8007503 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 1421911 Ano Ano Ano 400 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ano Ano Ano 600 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 Ano Ano Ano 600 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 400 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 Ano Ne Ne 200 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 Ano Ano Ano 600 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 7209281 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SJH Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano 400 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 7207622 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB Start Blansko C 53205 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 400 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7664 Humlíčková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 1011011 Ano Ano Ano 400 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 Ano Ano Ano 400 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 Ano Ano Ano 600 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 600 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 600 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 400 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav C 232261 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 400 Kč
LPM7351 Hajšmanová Gábina OK Lokomotiva Plzeň C 2070809 Ano Ano Ano 400 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 Ano Ano Ano 400 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000053256 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU7599 Paurová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2060203 Ano Ano Ano 400 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 Ano Ano Ano 600 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 400 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 400 Kč
2PC7250 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 2025366 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6850 Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha C 2079501 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar VŠSK MFF UK Praha C 443075 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ano Ano Ano 400 Kč
8AC7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy 2103782 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 410387 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ano Ne Ne 300 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano 600 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC7000 Kováčiková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C 2020738 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ano Ano Ano 400 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 Ano Ano Ano 400 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 Ano Ano Ano 600 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 600 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano 400 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 400 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 Ne Ano Ne 300 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 400 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 400 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 400 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ano Ano Ano 400 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC6651 Dubnová Lenka KOB Děčín C 232347 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 400 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ne 600 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6251 Kazdová Jana OK Jihlava C Ano Ano Ano 600 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL6263 Cetkovská Alena SKOB Zlín C 53342 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ano Ano Ano 300 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 300 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 300 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL5856 Krajčová Věra SKOB Zlín 53343 Ano Ano Ano 450 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC9999 Vlková Soňa KOB Děčín 232349 Ano Ano Ano 300 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 450 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 450 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
83Z5500 Sengerová Jitka Skalka OB 203398 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 Ano Ano Ano 300 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 450 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 300 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 300 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB Start Blansko C 49685 Ano Ano Ano 450 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 300 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano 300 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano 300 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 300 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 Ano Ano Ano 300 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2088160 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0901 Forst Albert VŠSK MFF UK Praha C 410727 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 20162 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 Ano Ne Ne 150 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 Ano Ano Ano 450 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0705 Nekvapil Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2112731 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 Ano Ano Ano 450 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 Ano Ano Ano 0 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 Ano Ano Ano 450 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 Ne Ano Ano 300 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec B 2096259 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 300 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 Ano Ne Ne 200 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 Ano Ano Ano 450 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 Ano Ano Ano 300 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 Ano Ano Ano 300 Kč
KRE0301 Pšenička Kryštof OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 Ne Ano Ano 400 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 Ano Ano Ano 450 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2801033 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 Ano Ano Ne 0 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP0100 Zoubek Michal OOB SK Zbraslav 2106882 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 Ano Ano Ano 400 Kč
OTK0202 Klíma Robert OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331534 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 Ano Ano Ano 400 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 Ano Ano Ano 400 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 1421913 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 Ano Ano Ano 600 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 2073753 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 Ano Ano Ano 400 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 Ano Ano Ano 600 Kč
1DS9900 Allwinger Herwig jr. (SLO) Mariborski OK 7990104 Ano Ano Ano 600 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 Ano Ano Ano 0 Kč
(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 Ano Ano Ano 400 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ne 400 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano 400 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec E 7003006 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 9102565 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 4286 Ano Ano Ne 600 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 Ano Ano Ano 0 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 Ne Ano Ne 300 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 Ano Ano Ano 600 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ne Ano Ne 300 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 Ano Ano Ano 600 Kč
14S9000 Andersson Rassmus (SWE) OK Linné 7204057 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 Ano Ano Ano 600 Kč
82A8900 Lapornik Dominik (AUT) HSV Großmittel 8000019 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ne Ne 300 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 Ne Ano Ne 300 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice R 9201824 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano 800 Kč
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha A 9201323 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 Ano Ano Ne 400 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 2115001 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 Ano Ano Ano 400 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ne 400 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 52430 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 7106922 Ano Ano Ne 400 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ne 0 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 600 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 Ano Ano Ano 600 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 8008808 Ano Ano Ano 400 Kč
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 Ne Ano Ano 400 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8503 Fukátko Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9317 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 400 Kč
9VX8700 Blažek Oldřich Tři Kozlíci zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK9802 Žáček Matěj SK Radioklub Blansko C 2032123 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 Ano Ano Ano 400 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 7726244 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 9920011 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ne Ano Ne 200 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 Ano Ano Ano 400 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 400 Kč
CEL8039 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52410 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 Ano Ano Ano 400 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 20736720 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 400 Kč
35X9100 Sláčík Tomáš VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 53892 Ne Ano Ano 400 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano 600 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 Ne Ne Ano 300 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB TRETRA Praha C 232143 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín C 9996 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 Ano Ano Ano 0 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 Ano Ano Ano 0 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7602 Zoubek Petr OOB SK Zbraslav C 53587 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 Ano Ano Ano 400 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB TRETRA Praha C 442878 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP8001 Jenčík Martin OOB SK Zbraslav zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK9401 Hauptfleisch Filip SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301103 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC9700 Kováčik Juro Sokol Kostelec n. Č. l. 515078 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 Ne Ano Ano 400 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 Ano Ano Ano 400 Kč
JHB9501 Pejšek Jindřich TJ Jiskra Havlíčkův Brod C zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 400 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 400 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 Ano Ano Ano 600 Kč
OOL8700 Šnyrch Marek SK Haná orienteering C 7207346 Ano Ano Ano 600 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 Ano Ano Ano 600 Kč
6KC8701 Žabenský Josef Neregistrovaný 434826 Ano Ano Ano 600 Kč
2TZ8800 Janousek Michal MJ Technology Ano Ano Ano 600 Kč
BBM1234 Pavelec Jan BETA URSUS Orienteering zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
NNN9995 Svačina Jan Neregistrovaní (NNN) 1400446 Ano Ano Ano 600 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 Ne Ano Ano 800 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 Ano Ano Ano 400 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 Ano Ano Ano 400 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 Ano Ne Ne 200 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 400 Kč
9VX8100 Kozel Jiří Tři Kozlíci 2108887 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7801 Beran Pavel SJH Jindřichův Hradec C 2061793 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 Ano Ano Ano 400 Kč
KTA7701 Doležel Tomáš SK Kotnov Tábor C 2108861 Ano Ano Ano 400 Kč
KTA8008 Klimenko Igor SK Kotnov Tábor C 53676 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec 2113365 Ano Ano Ano 0 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano 600 Kč
2KS7600 Prochazka Jiri (SWE) Domnarvets GOIF 515034 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 897391 Ano Ne Ne 300 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 Ano Ano Ano 400 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7712 Valenta Miloslav OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7606 Šafek Jiří SK Žabovřesky Brno C 8000013 Ano Ano Ano 400 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 Ano Ano Ano 400 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB Start Blansko C 53214 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 600 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 Ano Ano Ano 600 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 Ano Ano Ano 600 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 Ano Ano Ano 600 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 Ano Ano Ano 400 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 400 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 Ano Ano Ano 400 Kč
8AC6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy 301113 Ano Ano Ano 400 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 Ano Ano Ano 400 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 Ano Ano Ano 400 Kč
18C7002 Bžatek Miroslav SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2032125 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 7203323 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko C 8008112 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7539 Humlíček Aleš SK Žabovřesky Brno C 609906 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB Start Blansko C 1919191 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB Start Blansko C 2102705 Ano Ano Ano 400 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB Start Blansko C 52076 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 Ano Ano Ano 400 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7501 Martínek Roman SJH Jindřichův Hradec C 2113418 Ano Ano Ano 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 400 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ano Ano Ano 400 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7412075 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 Ano Ano Ano 400 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 400 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano 400 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ne Ano Ano 400 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 Ne Ano Ano 400 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 Ano Ano Ano 400 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 Ano Ano Ano 400 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 Ano Ano Ano 400 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano 600 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 7209287 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ano Ne Ne 300 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 Ano Ano Ano 600 Kč
NNN7101 Píša Pavel Neregistrovaní (NNN) Ano Ano Ano 600 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 Ano Ano Ano 600 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 600 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 Ano Ano Ano 600 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 Ano Ano Ano 600 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 400 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060209 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 Ano Ano Ano 400 Kč
1DS6700 Allwinger Herwig (SLO) Mariborski OK 7000500 Ano Ano Ano 400 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 400 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 1421912 Ano Ano Ano 400 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 Ne Ano Ne 300 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 Ano Ano Ano 0 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 887611 Ne Ano Ano 400 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 Ano Ano Ano 400 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ne Ano Ne 200 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 600 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 600 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 400 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 400 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 Ano Ano Ano 400 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI5801 Beneš Vladimír OK Jihlava C 301246 Ano Ano Ano 600 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 Ne Ano Ano 400 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 Ano Ano Ano 400 Kč
VAM6100 Kula Jiří OOB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC5601 Duben Jiří KOB Děčín C 8339 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI6100 Panáček Jaroslav OK Jihlava C 7926 Ano Ano Ano 400 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano 600 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 300 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 300 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 Ano Ano Ano 450 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB Start Blansko C 49683 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 Ano Ano Ano 450 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL5705 Krajča Pavel SKOB Zlín C 53370 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP5700 Minchev Ivan VŠSK MFF UK Praha C 51769 Ano Ano Ano 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 300 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 Ano Ano Ano 300 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano 300 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 Ano Ano Ano 300 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 Ne Ano Ano 400 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 450 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 300 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 300 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 300 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ano Ano Ano 300 Kč
LDC5101 Kolorenč Pavel KOB Děčín C 8342 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 Ano Ano Ano 300 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 08040749 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano 450 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano 450 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 450 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 450 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 300 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 300 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 Ano Ano Ano 300 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 450 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 300 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 Ano Ano Ano 300 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 300 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 Ano Ano Ano 450 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 450 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 25184 Ano Ano Ano 300 Kč
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBP0852 Honsová Johana OOB SK Zbraslav zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava C 52758 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 Ne Ano Ano 300 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0804 Kurfürst Matyáš SKOB Zlín C 53128 Ano Ano Ano 300 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL1301 Beran Matouš SKOB Zlín C Ne Ano Ne 150 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1152 Valentová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 426315 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1159 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 Ano Ne Ne 150 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
9VX1350 Kozlová Eliška Tři Kozlíci 2108883 Ano Ano Ano 300 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano 300 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 218971