Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Lesní penzion Bunč
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 50 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 50 Kč
LCE0954 Zichová Nela OOB TJ Slovan Luhačovice C 416061 50 Kč
STExx01 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk 2102861 100 Kč
8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
TZL0753 Matochová Anna SKOB Zlín C 426302 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2120074 100 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 8581 50 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
TZL0754 Buršíková Tereza SKOB Zlín C 08595 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 50 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 8618 50 Kč
9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín B 53831 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 1400404 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 50 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava C 428235 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 0 50 Kč
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49455 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
LCE0556 Dostálková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0555 Helštýnová Nikol OOB TJ Slovan Luhačovice C 52693 50 Kč
LCE0651 Jakůbková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 50 Kč
LCE0553 Ochodnická Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52703 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 50 Kč
LCE0554 Špendlíková Monika OOB TJ Slovan Luhačovice C 52687 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 50 Kč
VIC0658 Burkartová Sabina OB Vizovice C 75 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 75 Kč
13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 50 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 361981 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 2060211 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín B 53853 50 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 50 Kč
LCE0354 Mališková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 416068 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 100 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 100 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 100 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 100 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 100 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 100 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 100 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana OOB TJ Sokol Frýdek-Místek B 49450 100 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 100 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 100 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 150 Kč
VIC0164 Halová Romana OB Vizovice B 150 Kč
15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433088 100 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 100 Kč
19 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 100 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 100 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 100 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 100 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 100 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 100 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 100 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2120658 100 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 436422 100 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 100 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 100 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 100 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 100 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 100 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 200 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 100 Kč
18 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 100 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 100 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 100 Kč
25Z7650 Gřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 200 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 100 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 100 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 100 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 100 Kč
AOP7751 Krčková Lenka Orientační Běh Opava C 2118505 100 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 100 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 100 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 100 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 100 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 100 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 100 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 100 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 100 Kč
2ZZ7350 Pavlicová Anna KOALA 2116450 200 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 100 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 100 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 100 Kč
67SA001 Bednáriková Tatiana (SVK) TJ Čingov Spišská Nová Ves 416825 100 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 100 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 100 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 100 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 100 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 100 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 100 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 100 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 100 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 52217 100 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko C 8007503 100 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 100 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 100 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 100 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 100 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 100 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 100 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49441 100 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 100 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 100 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 100 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 100 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 100 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 100 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 100 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 100 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 100 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 100 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 100 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 100 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 100 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49487 100 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 100 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 100 Kč
BFM7251 Kočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49456 200 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 100 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 100 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 100 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 100 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 100 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 100 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 100 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 100 Kč
TZL6052 Polášková Kamila SKOB Zlín C 53338 100 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 100 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 100 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 150 Kč
7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín C 08614 50 Kč
EZL0900 Kusák Alexander PEV Zlín C 53900 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice C 50 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 8597 50 Kč
KVS0711 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 53694 100 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 8582 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
LCE0802 Takos Jannis OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0801 Skovajsa Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
STExx00 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk 2106723 100 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín C 8602 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 2000222 50 Kč
HOB0701 Kurečka Jakub SKOB Horní Benešov C 436947 75 Kč
HOB0902 Kurečka Šimon SKOB Horní Benešov C 436924 75 Kč
8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 8583 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice C 2116470 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín C 8601 50 Kč
TZL0705 Truneček Jakub SKOB Zlín C 53367 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
BFM0701 Kočara František SKOB Frýdek - Místek C 49457 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
LCE0702 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 50 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 8877 50 Kč
TZL0702 Novotný Miloš SKOB Zlín C 8593 50 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 75 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín C 51518 75 Kč
9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 7209291 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín B 2113089 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 50 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín B 2113058 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava B 2070838 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 50 Kč
BFM0607 Šárek Jakub SKOB Frýdek - Místek 49452 100 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín C 2113096 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
LCE0602 Káňa Jindřich OOB TJ Slovan Luhačovice C 416054 50 Kč
LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 50 Kč
LCE0504 Vebr David OOB TJ Slovan Luhačovice C 52700 50 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 75 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice C 75 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 7209459 75 Kč
13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 50 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 50 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 50 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 50 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
TZL0405 Fišer Martin SKOB Zlín C 52685 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 50 Kč
13C0401 Graubner Tadeáš SKK Tatanka Zlín 2067944 100 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 50 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 50 Kč
14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 100 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 100 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 100 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 100 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 100 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 100 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 100 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 100 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 150 Kč
18 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 100 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 100 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 100 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 100 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 100 Kč
21 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 100 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 100 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 100 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 100 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 100 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 100 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 100 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 100 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 100 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 100 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 100 Kč
PVP8000 Křížan Jiří VSS Přírodověda Praha C 7201778 100 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 100 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023814 100 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800327 100 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 100 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 7207358 100 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 100 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 100 Kč
16 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 52843 100 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 100 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 100 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 100 Kč
20 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 100 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 100 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 100 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 100 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 100 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 100 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 100 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 100 Kč
EZL6502 Kusák Ivan PEV Zlín C 53896 100 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 100 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 100 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 100 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 100 Kč
2ZZ7500 Pavlica Jiří KOALA 2116450 200 Kč
TZL7802 Přibík Václav SKOB Zlín C dodáme na prezentaci 100 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 100 Kč
67SA002 Bednárik Martin (SVK) TJ Čingov Spišská Nová Ves 406996 100 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 100 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 210 8915 100 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 100 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 100 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 100 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 100 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 100 Kč
STExx02 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk 52462 200 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko C 8008112 100 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 100 Kč
TZL7301 Novotný Marek SKOB Zlín C 1417261 100 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 150 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 150 Kč
17 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 100 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 100 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 100 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 100 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 100 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 100 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 100 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 100 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 100 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 100 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 100 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 100 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 100 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 100 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 100 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 100 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 100 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 100 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 100 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 100 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 100 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 100 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 100 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 100 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 100 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 100 Kč
BFM7001 Kočara Jiří SKOB Frýdek - Místek C 2102872 100 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 100 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 100 Kč
TZL7207 Podhajský Jaroslav SKOB Zlín 8937 200 Kč
SKMxx03 Mikšík Pavel KOB Směr Kroměříž 500259 200 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 100 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB Start Blansko C 2102705 150 Kč
15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53804 100 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 100 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 100 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 100 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 100 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 200 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 100 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 100 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 100 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 100 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 100 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 100 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 100 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 100 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 100 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 53341 100 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB Start Blansko C 52076 150 Kč
11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 100 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 100 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 100 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 100 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 100 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 100 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 100 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 100 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 100 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 100 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 100 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 100 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 150 Kč
7 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 428210 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
2ZZ0700 Pavlica Bedřich KOALA 51527 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 2102550 50 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 50 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 50 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 50 Kč
MOV0756 Kubingerová Michaela SKOB Ostrava C 428235 50 Kč
13C1000 Graubner Mikuláš SKK Tatanka Zlín 2067974 50 Kč
SKMA001 Kožuchovi Honza a Magda KOB Směr Kroměříž 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 0 50 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
SKMxx01 Mikšík Oliver KOB Směr Kroměříž 8065 50 Kč
MOVxxxx Rychtářová Markéta SKOB Ostrava 2027246 50 Kč
6KC0950 Růžičková Žofie Neregistrovaný zapůjčit 90 Kč
SKMyy12 Nemček Matyáš KOB Směr Kroměříž půjčit 50 Kč
SKMyy13 Staněk Filip KOB Směr Kroměříž půjčit 50 Kč
TZL0804 Kurfürst Matyáš SKOB Zlín C 53128 50 Kč
VIC0801 Hala Zdeněk OB Vizovice C 50 Kč
SKMzz01 Perničková Dita KOB Směr Kroměříž 50 Kč
13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 100 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 100 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec 416124 100 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 100 Kč
1DZ6900 Beneš Miroslav OB Jesenec 100 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 100 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 100 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 100 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 100 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 100 Kč
BFM7852 Nováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 100 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 100 Kč
ASUXXCC Musilová Jana Magnus Orienteering 0 100 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 100 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 100 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 100 Kč
STExx03 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk 2073437 100 Kč
SKMxx02 Mikšík Michael KOB Směr Kroměříž 301155 100 Kč
SKMyy10 Staňková Rena KOB Směr Kroměříž zapůjčit 140 Kč
SKMyy11 Nemček Marcel KOB Směr Kroměříž zapůjčit 140 Kč
15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNNX001 Špak Zdeněk Neregistrovaní (NNN) 428279 100 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 100 Kč
37C8501 Pavlas Radek Bez registrace zapůjčit 140 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 140 Kč
SVS7400 Stříteský Tomáš Orientklub Vsetín 8645932 100 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 1400414 100 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 100 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 100 Kč
NNN8901 Kadlček Václav Neregistrovaní (NNN) 685616 100 Kč
37C8500 Zapletal Martin Bez registrace zapůjčit 140 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49382 100 Kč
SKMzz02 Pernička Mich KOB Směr Kroměříž zapůjčit 140 Kč
celkem přihlášených: 528, vklad: 43355 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.