Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2017
Místo konání:
Rumburk - Dymník
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
1.70 km, 40 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 60 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 60 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 60 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 60 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 60 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 60 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 60 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 60 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 60 Kč
3.50 km, 50 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 50 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 50 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 50 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 50 Kč
2.10 km, 60 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 2113059 60 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 60 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 60 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 60 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 60 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 60 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 60 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 60 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 60 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 60 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 60 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 60 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 60 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 60 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 60 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 70 Kč
2.50 km, 80 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 60 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 60 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 60 Kč
KAS0351 Bujná Natalie KOB Kamenický Šenov C 51383 60 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 60 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 436417 60 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 60 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 60 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 60 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 60 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 60 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 60 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 60 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 60 Kč
2.90 km, 90 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 90 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 90 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 90 Kč
KAS0251 Kurendová Karolína KOB Kamenický Šenov C 51384 90 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 90 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 90 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 90 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 90 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 90 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 90 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 90 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 90 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 90 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 90 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 100 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 100 Kč
3.90 km, 110 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 90 Kč
4.50 km, 100 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 90 Kč
4.50 km, 100 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 90 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 90 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 90 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 90 Kč
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 8198 90 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 100 Kč
5.40 km, 140 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 90 Kč
79X8600 Kálalová Tereza Žižkovský tygři 2095963 90 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 90 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 90 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 90 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 90 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 100 Kč
4.80 km, 110 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 90 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 90 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 90 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 90 Kč
4.50 km, 100 m, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB TRETRA Praha C 2111618 90 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 90 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 90 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 90 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 90 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 90 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 90 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 90 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 90 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 90 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 90 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 90 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 90 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 90 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 90 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 90 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 90 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 90 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 90 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 90 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 90 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 90 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 90 Kč
4.20 km, 100 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 90 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 90 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 90 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 90 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 90 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 90 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 90 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 90 Kč
4.00 km, 90 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 0 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 90 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 90 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 90 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 90 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 90 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 100 Kč
3.50 km, 80 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 90 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 90 Kč
3.40 km, 100 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 90 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 90 Kč
2.80 km, 70 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 60 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 60 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 60 Kč
2.50 km, 80 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 60 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 60 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 60 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 60 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 60 Kč
1.80 km, 40 m, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 60 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 60 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 60 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 60 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 60 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 60 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 60 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 60 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 60 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 60 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 60 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 60 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 60 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 60 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 60 Kč
3.50 km, 50 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB TRETRA Praha C 2113483 50 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 50 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 4411232 50 Kč
2.60 km, 80 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 60 Kč
KAS0501 Kurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 60 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1909093 60 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 60 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 60 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 60 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 60 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 60 Kč
BOR0509 Chalupa Jan OK Jiskra Nový Bor C 4420 60 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 60 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 60 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 60 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 60 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 60 Kč
2.90 km, 90 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 60 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 682685 60 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 60 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 60 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 60 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 60 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 60 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 60 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 60 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 60 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering B 2078461 60 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 60 Kč
3.90 km, 110 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 2113069 90 Kč
KAS0205 Jeníček Ondřej KOB Kamenický Šenov C 515023 90 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 90 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 90 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7209443 90 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 90 Kč
TJN0203 Sýkora Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080827 90 Kč
5.40 km, 120 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 90 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 90 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060248 90 Kč
5.70 km, 140 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 90 Kč
5.70 km, 140 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 90 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš TJ Loko Liberec C 1409872 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
SUL9500 Linka Michael OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8148 90 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 90 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 90 Kč
7.30 km, 170 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 90 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 90 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 90 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 0 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 90 Kč
79X8500 Kálal Tomáš Žižkovský tygři 2095978 90 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 90 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 90 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 886300 90 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor C 897369 90 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 90 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 90 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 90 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 90 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 90 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 90 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 90 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9491 90 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 90 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 90 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 90 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 90 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 90 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 100 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 100 Kč
5.70 km, 140 m, 22 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 90 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 90 Kč
3IZ7700 Jakubský Ondřej PFJ 7701 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
5.40 km, 120 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 90 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 90 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 90 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 90 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 90 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 90 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 90 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 90 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 90 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 90 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 90 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 90 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 90 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 90 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 90 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 90 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 90 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 100 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 100 Kč
4.80 km, 110 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 90 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 90 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 90 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 90 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 90 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 90 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 90 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 90 Kč
TJN7021 Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103701 90 Kč
4.50 km, 100 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 90 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 0 Kč
LDC6600 Přibyl Luboš KOB Děčín C 2075636 90 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 90 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 90 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 90 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 887611 90 Kč
4.20 km, 100 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 90 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 90 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 90 Kč
4.00 km, 90 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 90 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 90 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 90 Kč
3.50 km, 80 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 60 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 60 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 60 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 60 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 60 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 60 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 60 Kč
2.80 km, 70 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 60 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 60 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 60 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 60 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 60 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 60 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 60 Kč
3.50 km, 50 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 50 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C zapůjčit 90 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 50 Kč
TJNxx51 Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 50 Kč
3IZ1100 Jakubský Pavel PFJ 2120625 50 Kč
3IZ1300 Jakubský Filip PFJ 2120646 50 Kč
2.70 km, 100 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC9100 Přibyl Adam KOB Děčín C 2080841 50 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 50 Kč
31Z7250 Vaňourková Jitka Aktivit Nový Bor 1420232 50 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 50 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
3IZ8150 Jakubská Jitka PFJ zapůjčit 90 Kč
4.90 km, 130 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 90 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 90 Kč
8KC7800 Sládková Klára ZŠ a MŠ Chotyně 2092397 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 90 Kč
celkem přihlášených: 325, vklad: 24870 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.