Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Prstná; Dosud nepoužitý prostor lesa Pastuszyniec na hranici s Polskem
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P3     T5    
2.40 km, 65 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 40 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 40 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) VZA Žilina 502256 40 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 40 Kč
2.30 km, 65 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 40 Kč
2.60 km, 85 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 52996 40 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 428249 40 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 40 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava C 428235 40 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 40 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 0 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 49492 40 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2102874 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 1400404 40 Kč
3.20 km, 115 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 80 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8654 80 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 80 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 80 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 49453 80 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 2060211 80 Kč
14P0450 Leśniak Matylda (POL) UKS Kometa Gliwice 2035177 80 Kč
3.90 km, 145 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
54P0150 Kozłowska Olga (POL) UKS PATRIA MŁYNNE 2021371 80 Kč
54P0151 Kozłowska Maria (POL) UKS PATRIA MŁYNNE 2021372 80 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 80 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 80 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 80 Kč
14P0200 Sobel Natalia (POL) UKS Kometa Gliwice 2016482 80 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 2016481 80 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana OOB TJ Sokol Frýdek-Místek B 49450 80 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 682424 0 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2059750 120 Kč
4.20 km, 150 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
54P9950 Kozłowska Wiktoria (POL) UKS PATRIA MŁYNNE 345998 100 Kč
14P0050 Łabuda Wiktoria (POL) UKS Kometa Gliwice 2016492 0 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 100 Kč
6.70 km, 275 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2PP7850 Marszałek Hanna (POL) Marklowice Górne 2032322 0 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 100 Kč
86P9750 Dzik Justyna (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428767 100 Kč
42P9850 Szczerbik Hania (POL) Team360 1409359 100 Kč
SFM8252 Létalová Soňa OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800304 100 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava C 7200368 100 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 100 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 436422 100 Kč
5.20 km, 205 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
25Z7650 Gřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 100 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
54P7450 Kozłowska Jolanta (POL) UKS PATRIA MŁYNNE 2077836 100 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 2102853 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek 2087514 100 Kč
11P7452 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 0 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 100 Kč
38S7750 Michna Ďurčová Alena (SVK) VZA Žilina 1152125 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 100 Kč
4.10 km, 160 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM7152 Brodová Gabriela OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49441 100 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 100 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 0 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
42P7050 bogucka jaroszek anna (POL) Team360 887002 100 Kč
AOP6851 Pavelková Michaela Orientační Běh Opava C 49405 100 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 100 Kč
3.20 km, 140 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) VZA Žilina 7200270 100 Kč
14P5650 Wysocka Jolanta (POL) UKS Kometa Gliwice 886619 0 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 100 Kč
51P6250 Czerkawska Urszula (POL) UKS Sparta Czyżowice 2036945 100 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 100 Kč
2.30 km, 65 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11P1000 Marszałek Dawid (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032326 40 Kč
2.30 km, 65 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava C 428276 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8652 40 Kč
TRI0704 Kurečka Jonáš TJ TŽ Třinec C 49360 40 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) VZA Žilina 2111798 40 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 40 Kč
MOV07XX Masny Tadeusz SKOB Ostrava 338910 0 Kč
2.60 km, 85 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 40 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 40 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 7209459 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 40 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 2087511 40 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 0 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 40 Kč
BFM0607 Šárek Jakub SKOB Frýdek - Místek 49452 40 Kč
TRI0303 Martynek Petr TJ TŽ Třinec 52289 40 Kč
4.10 km, 130 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 80 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 80 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec C 49319 80 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 80 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 80 Kč
14P0301 Kołodziejczyk Bartłomiej (POL) UKS Kometa Gliwice 2026142 80 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 80 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 80 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 80 Kč
5.00 km, 155 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 80 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 80 Kč
14P0201 Kukla Bartosz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016961 0 Kč
14P0101 Kucharczyk Jakub (POL) UKS Kometa Gliwice 2021378 0 Kč
47P0100 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394742 80 Kč
6.90 km, 290 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 100 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 100 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 100 Kč
14P9901 Szwaja Mateusz (POL) UKS Kometa Gliwice 2016978 0 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 100 Kč
10.00 km, 325 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3JP8800 Szabla Rafał (POL) Farmazony O-Team 7207727 100 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 100 Kč
2PP7700 Marszałek Piotr (POL) Marklowice Górne 2032323 100 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 100 Kč
86P7102 Dzik Mirosław (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428768 100 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 1696 100 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 100 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 7207871 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800327 100 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 100 Kč
42P9800 jaroszek jakub (POL) Team360 7899987 100 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 100 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 2043891 100 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 100 Kč
51P9500 Pasek Marcin (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032325 100 Kč
51P9701 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 100 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 100 Kč
7.50 km, 315 m, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 100 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 100 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
14P7300 Polewka Tomasz (POL) UKS Kometa Gliwice 887215 100 Kč
11P7302 Marszałek Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 100 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) VZA Žilina 502259 100 Kč
27P7500 Lewandowski Piotr (POL) ATZ Racibórz 2105322 100 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 100 Kč
3VP8000 Kutkiewicz Marcin (POL) 3. RWT SP 2086638 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
1DP7401 Janas Sebastian (POL) Indywidualnie 338916 100 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 100 Kč
5.70 km, 195 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
54P0000 Kozlowski Jacek (POL) UKS PATRIA MŁYNNE 1401471 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 100 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 100 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 100 Kč
OOP6401 Binčík Milan TJ Opava C 49415 100 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 0 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 100 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 100 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 100 Kč
41P6600 Forystek Jozef (POL) WKS Wawel Kraków 8180366 100 Kč
1DP6700 Padula Roman (POL) Indywidualnie zapůjčit 100 Kč
2WP6400 Stanisław Skorupa (POL) MUKS GLIWICE 428772 100 Kč
4.00 km, 185 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 100 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 100 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 100 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 0 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113052 100 Kč
AOP5801 Pavelek Luděk Orientační Běh Opava C 8811 100 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410170 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 100 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 100 Kč
51P6000 Czerkawski Wacław (POL) UKS Sparta Czyżowice 435239 100 Kč
2.80 km, 145 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 80 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 80 Kč
14P5100 Wysocki Andrzej (POL) UKS Kometa Gliwice 222893 0 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 80 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 80 Kč
2.20 km, 65 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
MOVXXX1 Menzel František SKOB Ostrava 2027246 50 Kč
MOVXXXX Rychtářová Markéta SKOB Ostrava 52981 50 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
BFM1052 Kročová Anna SKOB Frýdek - Místek 426344 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek 428271 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) VZA Žilina 502260 50 Kč
BFM1301 Procner Viktor SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
47P0850 Hyla Natalia (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394744 50 Kč
SFM1000 Klose Albert OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061790 50 Kč
11P1500 Mastela Michał (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 50 Kč
3.10 km, 90 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 2113076 80 Kč
HAV8951 Krhutová Hana OB Havířov 303932 0 Kč
HAVXXXX Vrchota Jakub OB Havířov 0 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 80 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 80 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 80 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 80 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 80 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49454 80 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 80 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 80 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 80 Kč
BFM7852 Nováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 80 Kč
BFM7302 Matloch Aleš SKOB Frýdek - Místek 428209 80 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 426342 80 Kč
AOP0051 Pavelková Ema Orientační Běh Opava C 418625 80 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 80 Kč
51P9350 Grzegocka Aleksandra (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028219 80 Kč
NNN9999 Škapa Marek Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 80 Kč
SFMXXX1 David Vladimír OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 80 Kč
SFMXXX2 David Vladimír st. OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 80 Kč
SFMXXX3 Davidová Tereza OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 80 Kč
5.00 km, 210 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 80 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 80 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 80 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 80 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 80 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 80 Kč
celkem přihlášených: 238, vklad: 17960 Kč