Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Velké Vrbno
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
1.40 km, 30 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 50 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 50 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 8003 50 Kč
1.60 km, 40 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2108918 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 0 50 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
2.00 km, 65 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 361981 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
2.40 km, 100 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 80 Kč
3.50 km, 200 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 2102713 80 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 80 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 80 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 80 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 80 Kč
ZBM7351 Zřídkaveselá Michaela SK Žabovřesky Brno C 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
3.00 km, 150 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
2.70 km, 150 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
2.30 km, 80 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
1.40 km, 30 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 50 Kč
1.40 km, 30 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 50 Kč
1.70 km, 40 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073734 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 50 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
2.10 km, 70 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 50 Kč
2.80 km, 145 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 2102814 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
3.40 km, 200 m, 18 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 80 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 80 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 80 Kč
ZBM9905 Kinc Martin SK Žabovřesky Brno B 9101671 80 Kč
4.10 km, 235 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 80 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 80 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 80 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 80 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 80 Kč
3.40 km, 200 m, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSS Přírodověda Praha C 2115730 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 4022889 80 Kč
KSU6844 Mátl Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 80 Kč
3.10 km, 175 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 410176 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
2.50 km, 80 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
KSU5500 Tesař Karel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2116499 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
2.30 km, 80 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
1.60 km, 35 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit 60 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C zapůjčit 60 Kč
2.00 km, 50 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 50 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
celkem přihlášených: 253, vklad: 17210 Kč