Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.10.2017
Místo konání:
Stochov
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
1.10 km, 15 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2119205 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB TRETRA Praha C 7779755 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2092360 60 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
DKLXXX1 Paierová Jana KOB Kladno 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
1.30 km, 35 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C 2113491 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
MFP0650 Pangracová Anna VŠSK MFF UK Praha C 218784 60 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 515401 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB TRETRA Praha B 682643 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 60 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 60 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 130 Kč
1.50 km, 35 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 60 Kč
ZVO0453 Šabacká Eliška OB SK Zvole C 438632 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice C 2103294 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 60 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka C 2103705 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 60 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 04641 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 60 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
1.70 km, 35 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 100 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga C 1418751 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany B 2073692 100 Kč
RIC0251 Jedličková Magdaléna OB Říčany C 2049646 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 100 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno C 100 Kč
1.90 km, 40 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 100 Kč
1.70 km, 35 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Káninská Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 100 Kč
1.90 km, 40 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 100 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha C 682683 100 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB TRETRA Praha C 888854 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 7208324 100 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 100 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
2PZ7550 Tumová Pavla Lipno team 2115712 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 7205027 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 100 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 100 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 100 Kč
CHT9999 Kašparová Lucie OOB SK Chrast 53141 100 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 100 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 51787 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 100 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 150 Kč
1.70 km, 35 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 100 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 100 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana VŠSK MFF UK Praha C 448940 100 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 100 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086465 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo 2053563 100 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
1.70 km, 35 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB TRETRA Praha C 442851 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
DKL7153 Surkova Nadežda KOB Kladno C 2060437 100 Kč
1.30 km, 25 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
1.20 km, 15 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 60 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 60 Kč
1.10 km, 15 m, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2113486 60 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
DKP0905 Dvořák Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2086468 60 Kč
HCE0801 Müller František TJ Hostivice C 1413898 60 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. 52264 60 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
2PZ0800 Tuma Jonáš Lipno team 2115710 60 Kč
FSP0708 Svoboda Fabián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 60 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB TRETRA Praha C 2085632 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 130 Kč
NNN1004 Peckl Kryštof Neregistrovaní (NNN) 2111761 60 Kč
1.50 km, 35 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
DKP0507 Janský Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086469 60 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
HCE0500 Müller Jáchym TJ Hostivice C 1417250 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
DKLXXX2 Paier Lukáš KOB Kladno 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš C 2044885 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2102821 90 Kč
1.70 km, 35 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 60 Kč
DKL0402 Surkov Jury KOB Kladno C 2070405 60 Kč
DKL0401 Pinkava František KOB Kladno zapůjčit 100 Kč
1.90 km, 40 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 100 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 1421299 100 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2095931 100 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 1420812 100 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 100 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 100 Kč
DKL0104 Surkov Aleksandr KOB Kladno C 2070409 100 Kč
1.90 km, 40 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš B 2058503 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 100 Kč
1.70 km, 35 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3SZ8800 Urbánek Jan Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
44C8700 Axmann Šimon Neregistrovaní 49839 100 Kč
2.50 km, 45 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 100 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 7207702 100 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 100 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej VŠSK MFF UK Praha C 232253 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
MFP9849 Šimůnek Petr VŠSK MFF UK Praha 51345 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 100 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 100 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB TRETRA Praha C 515433 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 100 Kč
5RX9101 Skalka Jakub NNN 7208021 100 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 100 Kč
DKL98XX Fiala Matěj KOB Kladno 100 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 100 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 100 Kč
NNN1001 Ramba Jan Neregistrovaní (NNN) 8638 100 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 150 Kč
DKL7400 Surkov Ivan KOB Kladno C 2070411 100 Kč
2.30 km, 45 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6KC0000 Ouda Martin Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 140 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB TRETRA Praha C 9102143 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 7205040 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 100 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 100 Kč
2.30 km, 45 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 7209455 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha C 51712 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
1.90 km, 40 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
1.20 km, 15 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 90 Kč
1.20 km, 15 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 60 Kč
1.00 km, 15 m, 8 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
6KC1200 Ouda Tomáš Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu C 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 60 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka 2118492 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva VŠSK MFF UK Praha C 2103268 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka 2086455 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB TRETRA Praha C 09434 60 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka 2086457 60 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 60 Kč
FSP0951 Soljaková Sára VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 2090846 60 Kč
FSP0705 Nahi Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
2PZ1050 Tumová Dominika Lipno team 2115716 60 Kč
2PZ1051 Tumová Simona Lipno team 2111815 60 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 60 Kč
ROU1301 Havlák Tobiáš SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 100 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB TRETRA Praha C 2080988 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 60 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 60 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 60 Kč
9BC0701 Motyčka Michal NNN zapůjčit 100 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2102816 60 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2800343 60 Kč
DKL09XX Matyáš+Kryštof Komínovi KOB Kladno 60 Kč
DKL09X1 Zbyněk Krupička KOB Kladno 60 Kč
NNN1005 Pecklová Laura Neregistrovaní (NNN) 2111611 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
DKL1150 Šeborová Barbora KOB Kladno C 252450 60 Kč
1.80 km, 35 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 100 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 100 Kč
99Z7800 Priehodová Kateřina Lísteček zapůjčit 140 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 100 Kč
DKLXXX3 Paierová Iveta KOB Kladno 100 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 100 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 100 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2104703 100 Kč
5FX0700 Svoboda Filip MMOB Praha 2120069 100 Kč
NNN1003 Pecklová Jarmila Neregistrovaní (NNN) 2111610 100 Kč
DKLXY Rousová Jana KOB Kladno 100 Kč
2.90 km, 40 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 2106884 100 Kč
NNN1000 Cápová Jana Neregistrovaní (NNN) 2019225 100 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. zapůjčit 140 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
FSP7601 Svoboda Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 100 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB TRETRA Praha C 2085631 100 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš 2058502 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 100 Kč
84S9150 Petrvalská Olívia (SVK) Akademik TU Košice 2020723 100 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 190 Kč
DKP7101 Elleder Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2800307 150 Kč
NNN1006 Peckl Martin Neregistrovaní (NNN) 2111617 100 Kč
celkem přihlášených: 507, vklad: 43420 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.