Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.10.2017
Místo konání:
Martinice v Krkonoších
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
1.50 km, 30 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0753 Holohlavská Anna OK Jilemnice C 2096122 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
VRL0953 Vrbatová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9351 60 Kč
1.40 km, 35 m, 6 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
PDY0750 Volková Ema Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
PDY0753 Bilá Adéla Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0856 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 120 Kč
3.10 km, 60 m, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové C 3068 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 0002114997 60 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 60 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2113389 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
2.80 km, 50 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0652 Holohlavská Ema OK Jilemnice C 2096121 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 49874 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
3.60 km, 70 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 60 Kč
PDY0351 Beránková Tereza Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 60 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 60 Kč
STH0355 Bergerová Veronika SK Studenec C 2008991 60 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111601 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 60 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 120 Kč
3.10 km, 70 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 60 Kč
4.20 km, 60 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice B 2091564 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 90 Kč
5.80 km, 120 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 90 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 90 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 90 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 90 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 90 Kč
7.00 km, 130 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 90 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 90 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 90 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 90 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 90 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka R 515421 90 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 90 Kč
4.50 km, 70 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 90 Kč
6.20 km, 115 m, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 90 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 90 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 90 Kč
4.60 km, 75 m, 14 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 90 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2725 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 0002114994 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 90 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 90 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
4.80 km, 105 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 90 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
3.40 km, 55 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 90 Kč
3.60 km, 70 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 90 Kč
LPU5752 Baštová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9220 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
1.50 km, 30 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 60 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115006 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
1.60 km, 40 m, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
PDY0702 Novotný Mikuláš Běhej Poděbrady C 2115751 60 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0002115003 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 426351 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8225 60 Kč
3.40 km, 45 m, 12 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2070824 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 426310 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 60 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 60 Kč
2.70 km, 55 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
STH0505 Haken Kryštof SK Studenec C 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405972 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0610 Horkel Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2102527 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
4.90 km, 50 m, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 60 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 2070815 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 60 Kč
3.50 km, 65 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 09624 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 60 Kč
5.60 km, 70 m, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 90 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 90 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 90 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
6.50 km, 110 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 90 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2035149 90 Kč
8.00 km, 180 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 90 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009983 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 130 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 90 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk A 2085646 90 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 90 Kč
STH9201 Kučera Michal SK Studenec C 446371 90 Kč
STH9401 Kučera Štěpán SK Studenec C 9041 90 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 90 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 90 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 90 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 90 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 90 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 90 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 90 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 1414501 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 90 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
5.90 km, 90 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9040 90 Kč
PDY9600 Nechvíle Daniel Běhej Poděbrady C 2115756 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 90 Kč
7.70 km, 145 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 90 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín C 0000009975 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007090873 90 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115004 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
5.80 km, 120 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
PDY8000 Plachý Jaroslav Běhej Poděbrady C 2102778 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 232902 90 Kč
LPU7911 Horkel Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2102528 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 90 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 90 Kč
6.80 km, 130 m, 21 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
5.40 km, 105 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9645 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
5.70 km, 110 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 90 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
4.70 km, 70 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
4.10 km, 50 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
2.60 km, 35 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
1.50 km, 25 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 60 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 60 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070821 60 Kč
JIL1451 Hlaváčová Ema OK Jilemnice C 1211014 60 Kč
PDY0800 Beier Martin Běhej Poděbrady C 7942 60 Kč
SJC1499 Šnokhousová Nikol Sportcentrum Jičín 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 0002102799 60 Kč
PDY0900 Hála Tomáš Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 60 Kč
STH0901 Urban Tomáš SK Studenec C 60 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 60 Kč
HOS7902 Novák Tomáš TJ Tatran Hostinné C 51598 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 60 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
JIL1655 Soukupová Berenika OK Jilemnice 60 Kč
NNN1201 Teplý Martin Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN0051 Schmidtová Eva Neregistrovaní (NNN) 8975 60 Kč
NNN1051 Hančová Aneta Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
NNN1202 Hanč Lukáš Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 100 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2095959 60 Kč
3.30 km, 65 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8550 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady C 2092437 60 Kč
PDY7150 Pavlíková Gábina Běhej Poděbrady C 2115755 60 Kč
DOB9090 Lžíčařová Iveta KOB Dobruška C 7230 60 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 60 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 60 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 9619 60 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 60 Kč
LTUbbbb Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
PDY9800 Sehnal Vojtěch Běhej Poděbrady C 2102789 60 Kč
VRL7653 Vrbatová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 60 Kč
LPU7254 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 51130 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 60 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 60 Kč
5.80 km, 110 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 90 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
PDY7800 Beier Petr Běhej Poděbrady C 2102782 90 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 2115748 90 Kč
SJC8049 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín 4295 90 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 0007207701 90 Kč
HOS8001 Vrbata Robin TJ Tatran Hostinné C zapůjčit 130 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 90 Kč
celkem přihlášených: 634, vklad: 48950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.