Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Prochody (Újezd u Chocně)
Pořadatel:
CHC - K.O.B. Choceň
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.65 km, 25 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0002112770 60 Kč
SJC0951 Landovská Anna Sportcentrum Jičín 0000000000 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 0002115013 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9351 60 Kč
PHK0756 Čičáková Dominika OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU0860 Kudláčková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2081384 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2111661 60 Kč
PHK0754 Jedličková Jana OK 99 Hradec Králové C 2115066 60 Kč
2.62 km, 20 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 224865 120 Kč
3.08 km, 20 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk C 51468 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 0002114997 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 60 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice B 2096149 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 336757 60 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 9423 60 Kč
2.54 km, 20 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové C 2104607 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 60 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 60 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 49874 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 120 Kč
3.38 km, 25 m, 11 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 2102586 60 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 60 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 60 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 7210100 60 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 60 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 2096143 60 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 60 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 60 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 60 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 60 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 60 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 60 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 60 Kč
STH0355 Bergerová Veronika SK Studenec C 2008991 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
2.63 km, 20 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 60 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 2116489 60 Kč
SHK0358 Brožíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2104585 60 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice 9310 60 Kč
3.47 km, 25 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 90 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 0002082909 90 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 90 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 90 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 90 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice B 2091564 90 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 90 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
3.71 km, 25 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 90 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 7210086 90 Kč
ZAM9953 Knápková Adéla OB TJ Sokol Žamberk C 436955 90 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 90 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 90 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 90 Kč
CHC00 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň 9201008 90 Kč
5.46 km, 35 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 90 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 90 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 90 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 90 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 90 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 90 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 90 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 90 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 90 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 180 Kč
4.18 km, 25 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 90 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057592 90 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 90 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 90 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OOB Vamberk C 9677 90 Kč
SHK9050 Jirásková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 90 Kč
4.61 km, 30 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 90 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 90 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 90 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 180 Kč
3.94 km, 25 m, 15 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 90 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 90 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 90 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 90 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 90 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9027 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 180 Kč
4.00 km, 30 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
3.25 km, 20 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 90 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 180 Kč
3.53 km, 25 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
2.75 km, 20 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
2.53 km, 25 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 60 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416289 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 120 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 120 Kč
SHK08 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 2113080 120 Kč
2.75 km, 20 m, 7 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0002115003 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín C 0002114991 60 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2102704 60 Kč
3.38 km, 25 m, 10 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 60 Kč
CET0502 Kadrman Jakub TJ Loko Česká Třebová C 09723 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2035729 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 120 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice nahlásíme u prezentace 120 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 2102080 120 Kč
2.70 km, 20 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425553 60 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 60 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk 9036 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
PHK0605 Kučera Tomáš OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405972 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 72010209 60 Kč
SHK0601 Kočí Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 2088152 60 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
3.81 km, 25 m, 13 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 60 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 60 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 60 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 2070815 60 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 7200595 60 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 60 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 120 Kč
CHC03 Toborek Jakub K.O.B. Choceň 8030803 60 Kč
2.90 km, 20 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 60 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 60 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 60 Kč
KUO0303 Kovařík Ondřej KOB Ústí nad Orlicí 2103752 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 9624 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
3.93 km, 25 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 90 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7209449 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 90 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 90 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 90 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9284 180 Kč
4.23 km, 30 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 90 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí C 2035149 90 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425513 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 90 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 180 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 90 Kč
6.31 km, 40 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 90 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 90 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 90 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 90 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 90 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 90 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk A 2085646 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 90 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 130 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 90 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 90 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 90 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 90 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9308 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 90 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 90 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 7210071 90 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk 2053567 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 180 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 9110998 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 180 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 180 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové 7003041 180 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203698 90 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 90 Kč
CHC83 Majasow Kostiantyn K.O.B. Choceň 502257 90 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 180 Kč
4.96 km, 30 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 90 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 90 Kč
5.67 km, 35 m, 18 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 9590 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 90 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 90 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
SHK8215 Bláha Jan OK Slavia Hradec Králové C 9145 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 90 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
4.43 km, 25 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 90 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
ZAM7501 Lesák František OB TJ Sokol Žamberk C 9040 90 Kč
CET7301 Kadrman Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2801039 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 90 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
8MC7600 Panáček Aleš Papiyon 2049530 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 180 Kč
JIL7605 Matěásko Dušan OK Jilemnice 90 Kč
4.98 km, 30 m, 18 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 90 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 90 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 90 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 90 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 90 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 90 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 90 Kč
3.90 km, 20 m, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
79Z6800 Zamouřil Petr RajP zapůjčit 130 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 90 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9645 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 90 Kč
4.33 km, 25 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 90 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 180 Kč
3.43 km, 20 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
3.62 km, 20 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 90 Kč
3.18 km, 15 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 90 Kč
2.68 km, 25 m, 6 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 60 Kč
PHK1050 Hrůšová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 60 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
CHT1251 Besedová Magdaléna OOB SK Chrast C 232884 60 Kč
ZAM0901 Fajfr Aleš OB TJ Sokol Žamberk 426310 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk 9592 60 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 681880 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
LPU1090 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 2103277 60 Kč
LPU1045 Munzar Petr OK Lokomotiva Pardubice 2102521 60 Kč
LPU1099 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice 436951 60 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 60 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 60 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2102523 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 2102524 60 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
ZAM1157 Čiháková V. OB TJ Sokol Žamberk 2053564 60 Kč
ZAM0956 Čiháková Z. OB TJ Sokol Žamberk 53569 60 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK9999 Kočí Antonín OK Slavia Hradec Králové 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 440232 60 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 2102799 60 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 60 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 60 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
5KZ Pečenka Vratislav Pečenkovi 53349 60 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 100 Kč
44Cxxx3 Netopilová Simona Neregistrovaní 9478 60 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 60 Kč
3.16 km, 20 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
SRK0099 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301107 60 Kč
SRK8099 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301116 60 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 60 Kč
LTUbbbb Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 60 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 60 Kč
LPU2223 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice 2104618 60 Kč
LPU7560 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2108897 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
ZAM7351 Dušková Renata OB TJ Sokol Žamberk 436957 60 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 60 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 60 Kč
74C7600 Příkazská Petra NER 2102589 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 9619 60 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 60 Kč
1BZ8600 Knap Jiří Neregistrovaní - Knapovi zapůjčit 100 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 60 Kč
CHT96 Kašparová Lucie OOB SK Chrast 53141 60 Kč
74C7300 Košek Martin NER 2080836 60 Kč
5.27 km, 35 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SJC8049 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín 2115757 90 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 0007207701 90 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 90 Kč
BRU9950 Krejcarová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 90 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425527 90 Kč
BRU6801 Vychopen Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425510 90 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 9192 90 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 90 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 90 Kč
LPU7608 Dvořáček Pavel OK Lokomotiva Pardubice 2112738 90 Kč
44C Michálek Marcel Neregistrovaní 53776 90 Kč
44C6251 Smutná Jana Neregistrovaní 9676 90 Kč
44Cxxx2 Smutný Michal Neregistrovaní 9672 90 Kč
44C82x4 Škorpil Jaromír Neregistrovaní 90 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 90 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 90 Kč
celkem přihlášených: 833, vklad: 66750 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.