Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.10.2017
Místo konání:
Ruda nad Moravou
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
2.00 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 80 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2108918 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 80 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc C 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
SSU0350 Hojgrová Tereza SK Severka Šumperk C 80 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
STE0154 Letochová Karolína SK SKI-OB Šternberk C 120 Kč
3.00 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
3.60 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 80 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk 920678 80 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 80 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 80 Kč
NNN90X1 Nárovcová Gabriela Neregistrovaní (NNN) 2120064 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 120 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 2120658 120 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
3.10 km, 16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 80 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
JPVXXX2 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov 80 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
JPV6677 Uchytilová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 52863 80 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 120 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 120 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
ASU0849 Hohn Roman Magnus Orienteering C 50 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 80 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
2.70 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov 52488 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 21088665 50 Kč
SSU0302 Skala Vít SK Severka Šumperk C 224899 80 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 120 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 120 Kč
4.10 km, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 120 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering A 920699 80 Kč
5.20 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 80 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 120 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 80 Kč
NNN89X1 Nárovec Václav Neregistrovaní (NNN) 2118479 80 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 120 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 120 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 120 Kč
4.20 km, 20 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 80 Kč
3.70 km, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 120 Kč
3.00 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
KSU5500 Tesař Karel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2116499 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C zapůjčit 130 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
2.80 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
2.00 km, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0701 Akrap Kryštof SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 50 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 80 Kč
KSU10xx Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
SSU07x1 Daněk Tobiáš SK Severka Šumperk 52573 80 Kč
2.00 km, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1201 Svoboda Ondřej SOB Olomouc C 2121010 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk 442849 50 Kč
STE0805 Široký Šimon SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C 2115725 50 Kč
UOL1350 Staroštíková Eliška SOB Olomouc C 50 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
KSU13xx Stojaníková Anna Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
KSU10x1 Závodná Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
KSU07xx Závodný Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
STE9951 Janulíková Sarah SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 50 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 50 Kč
SSU6750 Tichá Daniela SK Severka Šumperk C 224897 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 50 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 50 Kč
KONXXX1 Beneš Miroslav KOB Konice 2020743 50 Kč
JPVXXX1 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
PTEXXX1 Vítek Michal TJ Sokol Ptení 8826 50 Kč
SSUxxx1 Daněk Jan SK Severka Šumperk 52656 50 Kč
NNNxxx3 Horký Jan Neregistrovaní (NNN) 2060240 50 Kč
celkem přihlášených: 301, vklad: 21320 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.