Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.10.2017
Místo konání:
Skokovy
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     T4    
2.00 km, 20 m
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 55 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 55 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 55 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 55 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 55 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 55 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 55 Kč
BOR0852 Vávrová Terezie OK Jiskra Nový Bor C 4418 55 Kč
BOR0754 Štolfová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4413 55 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 55 Kč
TJN0858 Honsová Andrea OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8268 55 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 55 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 55 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 55 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 55 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína TJ Loko Liberec C 2088712 83 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 83 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 83 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 83 Kč
1.70 km, 20 m
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
JEN0752 Kůtková Tereza OB Jenišovice C 2112732 50 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 50 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 50 Kč
TUR0851 Blažková Karolína OOB TJ Turnov C 1403062 50 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 50 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 50 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 50 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 50 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 50 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 50 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 50 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 50 Kč
TJN0859 Mastníková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 75 Kč
ODV0950 Šmolcnopová Ela TJ Aero Odolena Voda C 52893 75 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 52887 75 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52889 75 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C 428228 75 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 115 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 52117 75 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 115 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 75 Kč
2.10 km, 30 m
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0652 Balcarová Marie TJ Loko Liberec C 51201 55 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 55 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 55 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 55 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 55 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 55 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 55 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 83 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk 4641712 83 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 83 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 83 Kč
2.30 km, 30 m
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 55 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 55 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 55 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 55 Kč
TUR0452 Seidlová Adéla OOB TJ Turnov C 2111762 55 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 55 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 55 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 55 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 55 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha C 2021828 55 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 55 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 55 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 55 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 55 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 83 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína TJ Loko Liberec C 2800308 83 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 83 Kč
2.90 km, 100 m
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 80 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 80 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 80 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 80 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 80 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 7208094 80 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C zapůjčit 120 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 80 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 80 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 80 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 80 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 80 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 80 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 120 Kč
3.30 km, 110 m
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 80 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 80 Kč
3.10 km, 145 m
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 120 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 120 Kč
3.10 km, 145 m
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 80 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49977 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov C 411564 80 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka C 428294 80 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 80 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 80 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 80 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 120 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 120 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 120 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 120 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 120 Kč
3.60 km, 180 m
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 80 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 80 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 80 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 80 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 80 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 80 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 80 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 80 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 80 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 51825 80 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 80 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 80 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 80 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 80 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 80 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 80 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 80 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 120 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 120 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 120 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 120 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 120 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 120 Kč
LLI9651 Štičková Anna TJ Loko Liberec E 7200361 120 Kč
3.20 km, 130 m
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 80 Kč
3KX7750 Zýková Martina Špekouni 887905 80 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 80 Kč
3KX7850 Hönigová Iva Špekouni zapůjčit 120 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 80 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 80 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 80 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 80 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 80 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 120 Kč
3.20 km, 130 m
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 80 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 80 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 80 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 80 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2085938 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 80 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 80 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 80 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 80 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 80 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 80 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 80 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 80 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 80 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 120 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 52286 120 Kč
3.10 km, 120 m
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 80 Kč
LLI7150 Balcarová Alena TJ Loko Liberec C 1398994 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 80 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 80 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB TRETRA Praha C 2081352 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB TRETRA Praha C 2092376 80 Kč
TUR6851 Nejezchlebová Ivana OOB TJ Turnov C 1403061 80 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 80 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 80 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 80 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 80 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 80 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 120 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 120 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 120 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 120 Kč
2.90 km, 110 m
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 80 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 80 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0002053545 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 120 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 120 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 120 Kč
2.90 km, 100 m
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 80 Kč
2.80 km, 100 m
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 80 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 80 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
2.80 km, 100 m
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
2.80 km, 100 m
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 120 Kč
2.00 km, 20 m
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 55 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 55 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 55 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 55 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 55 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 55 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 55 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 55 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 55 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 55 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 55 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 55 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 55 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 55 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 55 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0002115010 55 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 55 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111793 55 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 55 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 55 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 55 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 55 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 55 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 83 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 83 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 302948 83 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 2120075 83 Kč
1.70 km, 20 m
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 50 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 50 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 50 Kč
JEN0902 Kůtek Matěj OB Jenišovice C 2113046 50 Kč
TUR0900 Tvarůžek Kryštof OOB TJ Turnov 4616798 50 Kč
TUR0410 Tvarůžek Vojtěch OOB TJ Turnov 4616799 50 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 50 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115006 50 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 50 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002115002 50 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 50 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 50 Kč
BOR0804 Bouda Jakub OK Jiskra Nový Bor C 361279 50 Kč
TJN1003 Dočekal Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070807 50 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 50 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 75 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 428285 75 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 428268 75 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 115 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov C 2113054 75 Kč
2.30 km, 30 m
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 55 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 55 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 55 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB TRETRA Praha B 2092402 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 55 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 55 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 55 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 55 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 55 Kč
BOR0509 Chalupa Jan OK Jiskra Nový Bor C 4420 55 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 55 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 55 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
TJN0507 Mastník Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408039 83 Kč
2.90 km, 100 m
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 55 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 682685 55 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 55 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 55 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 55 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB TRETRA Praha B 2081357 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2084445 55 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084439 55 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 55 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 83 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 4641718 83 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C 83 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 83 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 83 Kč
3.30 km, 110 m
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS0205 Jeníček Ondřej KOB Kamenický Šenov C 515023 80 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec C 2032132 80 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 80 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha A 2080913 80 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 2108873 80 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 80 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 80 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8644556 80 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 80 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 80 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 80 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 7209443 80 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8417 80 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 80 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 80 Kč
4.30 km, 245 m
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 80 Kč
TJNxx02 Barták Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232628 80 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové 207870 120 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067343 80 Kč
3.30 km, 160 m
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 80 Kč
TUR8207 Žídek Karel OOB TJ Turnov C 1413718 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 120 Kč
5.00 km, 255 m
Rank. koef.: 1
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 80 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 80 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 9102562 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 80 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 80 Kč
SCP8807 Modrý Marek OK Sparta Praha C 53594 80 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 80 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka R 1394693 80 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 80 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 80 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 80 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 80 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 80 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 995876 80 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 80 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 80 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 80 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027205 80 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 80 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 80 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 80 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec E 7003006 120 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 2115001 120 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 120 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 7654324 120 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 120 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 120 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 120 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 120 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava A 2059764 120 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
4.30 km, 245 m
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 80 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 80 Kč
3.90 km, 140 m
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 80 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 80 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 80 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 80 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 80 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 80 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 80 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 80 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín C 0000009975 80 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0002115004 80 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 80 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 80 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 80 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 80 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 80 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 80 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 120 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 120 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 120 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 120 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 120 Kč
3.20 km, 130 m
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 436961 80 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 80 Kč
3KX7200 Zýka Vít Špekouni 887921 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 80 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 80 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 80 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 80 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 80 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 80 Kč
84S7200 sykorka ivan (SVK) Akademik TU Košice 4622374 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 80 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 80 Kč
5BC7200 Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 51811 80 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 80 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 120 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
TUV7000 Bukvic Martin SOK TJ Turnov C 9201684 120 Kč
3.20 km, 130 m
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 80 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 80 Kč
3.10 km, 120 m
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
BOR6201 Janás Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8478 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
2.90 km, 110 m
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
4DX5500 Hnídek Stanislav OOB Tanvald 2073662 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 120 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 120 Kč
2.90 km, 100 m
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
2.80 km, 100 m
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
1.70 km, 20 m
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 7707 50 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 50 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51571 50 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov 4616807 50 Kč
3KX1100 Zýka Prokop Špekouni 7209803 50 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB TRETRA Praha C 2118464 50 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 50 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616806 50 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 4616805 50 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616804 50 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 50 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C 4616803 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
JEN1351 Kůtková Sára OB Jenišovice C 2112773 50 Kč
TUR1259 Prevužňáková Julie OOB TJ Turnov C 4616800 50 Kč
TUR0800 Hlava David OOB TJ Turnov 4616795 50 Kč
TUR1154 Hlůžová Veronika OOB TJ Turnov 4616796 50 Kč
TUR1255 Dostálová Anežka OOB TJ Turnov 4616801 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 50 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403064 50 Kč
SJC1049 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 2115009 50 Kč
BOR0756 Funková Klára OK Jiskra Nový Bor C 4381 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 50 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 50 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 50 Kč
TJNxx51 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 50 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 50 Kč
VLI0706 Putík Martin Slavia Liberec orienteering C 4411247 50 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 90 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 90 Kč
FYD1301 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant zapůjčit 50 Kč
EKP1100 Zurynek Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 49964 50 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 75 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 75 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 75 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov 75 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 75 Kč
TUV1202 Kosík Štefan SOK TJ Turnov 75 Kč
TUV1203 Bartko David SOK TJ Turnov 75 Kč
TUV1250 Procházková Sára SOK TJ Turnov 75 Kč
TUV1300 Bartko Petr SOK TJ Turnov 75 Kč
LLI0600 Bradáč Václav TJ Loko Liberec C 2049555 75 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 75 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 75 Kč
1.90 km, 25 m
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 55 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4411239 55 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 55 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 55 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 55 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 55 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 55 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 55 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 55 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084437 55 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava 2084438 55 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 53769 55 Kč
TUR0650 Blažková Petra OOB TJ Turnov C 1403055 55 Kč
SJC8099 Pešková Renata Sportcentrum Jičín 2115014 55 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 55 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 55 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 55 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 55 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 55 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 55 Kč
TJN7452 Dočekalová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067315 55 Kč
TJN6200 Posselt Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232512 55 Kč
TJN6450 Posseltová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232627 55 Kč
TJNxx03 Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 55 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 95 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 95 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 123 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 83 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 83 Kč
3.60 km, 180 m
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 80 Kč
VLI7852 Sládková Klára Slavia Liberec orienteering 2092397 80 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 80 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB TRETRA Praha 2118471 80 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 80 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 80 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 80 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 80 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 80 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 80 Kč
VSP7202 Kodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 80 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 80 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 80 Kč
42Z7850 Feřtová Jitka JaM 2120063 80 Kč
42Z7700 Feřt Martin JaM 2118489 80 Kč
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 80 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 0007207701 80 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 80 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 80 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 80 Kč
TJNxx01 Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232618 80 Kč
TJNxx04 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103706 80 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 80 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 80 Kč
62X6800 Čaloun Michal Neregistrovaní - VLI 2109695 80 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 682119 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 80 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 80 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2053546 80 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 80 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 80 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 80 Kč
HOR0600 Kuneš Jan TJ Jiskra Hořice C 1398984 80 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 120 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 120 Kč
4WZ8500 Peníška Rostislav Adrop.cz 2073751 120 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie TJ Loko Liberec C 2088713 120 Kč
LLI7100 Nejedlo David TJ Loko Liberec C 1414510 120 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 120 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 120 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 120 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 120 Kč
HOR0403 Tobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 120 Kč
celkem přihlášených: 731, vklad: 55377 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.