Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.10.2017
Místo konání:
Pohora
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 50 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 50 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 50 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 50 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc C 50 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 2124801 50 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
PTE7299 Hejlová Soňa TJ Sokol Ptení 52743 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
5RX7250 Dvořáková Martina NNN 2111812 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 50 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
STE0704 Šotola Filip SK SKI-OB Šternberk 2116481 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 50 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 50 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 50 Kč
ROU0603 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem C 2095975 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 50 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C 2103684 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 80 Kč
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 80 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
86Z8700 Kůra Josef Šnek Brno 232254 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
CEL8039 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52410 80 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 80 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
BZR8811 Rajnošek Matěj Bratrstvo Ždárských vrchů 52965 80 Kč
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB Start Blansko C 2045244 80 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 80 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 80 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk 2118486 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 80 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
PTE7700 Martinek Pavel TJ Sokol Ptení C 52740 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 80 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
NNN6515 Tužil Petr Neregistrovaní (NNN) 2045249 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
ROU0951 Coufalová Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2102790 50 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk 2102861 50 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk 2102861 50 Kč
PLU0802 Pustějovský Matyjáš TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
PLU1000 Slepánek Kryštof TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov 50 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 50 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi 52592 50 Kč
NNNNNNR Lasota Jakub Neregistrovaní (NNN) 50 Kč
STE1050 Fendrychová Laura SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk 442849 50 Kč
STE1704 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering 7201805 50 Kč
1DC1150 Musilová Iva Targa Orienteering 2070829 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU7400 Coufal Marek SKOB Roudnice nad Labem C 2095958 50 Kč
ROU7552 Coufalová Monika SKOB Roudnice nad Labem C 2095921 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
STE1703 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1HZ7600 Navrátil Ondřej KMCH 2122287 50 Kč
NNNNNNT Lasota Marek Neregistrovaní (NNN) 2087636 50 Kč
celkem přihlášených: 239, vklad: 16240 Kč