Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.10.2017
Místo konání:
sportovní zařízení obce Holovousy
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9351 60 Kč
JIL0753 Holohlavská Anna OK Jilemnice C 2096122 60 Kč
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
SRK0952 Říhová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091524 60 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 60 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
PHK0755 Ježková Barbora OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 60 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 60 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
JIL0652 Holohlavská Ema OK Jilemnice C 2096121 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 60 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 51176 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 90 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 90 Kč
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OOB Vamberk C 9600 90 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
JIL7555 Šaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB TRETRA Praha C 2111618 90 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 90 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 90 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OOB Vamberk C 1416361 90 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 90 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
JIL7151 Smrčková Lucie OK Jilemnice C 2096123 90 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 90 Kč
VAM6550 Kulová Jana OOB Vamberk C 416317 90 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 90 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB TRETRA Praha C 2113483 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky 7207623 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 60 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 53225 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 60 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0402 Pokorný Ondřej OK Jilemnice C 2035791 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 90 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7209449 90 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 90 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 90 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 90 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 90 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 90 Kč
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 90 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 90 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 90 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 90 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 90 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 7210071 90 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 90 Kč
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OOB Vamberk C 9590 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 90 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 90 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 90 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 90 Kč
MFP6401 Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha C 515016 90 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 90 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 90 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
JIL6401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 1111 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 90 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 9581 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 90 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 90 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
7XC0750 Samlerová Adéla Samlerovi 60 Kč
7XC0900 Samler Ondřej Samlerovi 60 Kč
7XC1550 Samlerová Jolana Samlerovi zapůjčit 60 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 60 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
81Z5000 Benáková Miroslava 3A zapůjčit 60 Kč
81Z0700 Cox Anthony John 3A zapůjčit 60 Kč
7XC8051 Samlerová Darina Samlerovi zapůjčit 60 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky 426328 60 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky 995872 60 Kč
NNN Beneda Jan Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 60 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 90 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 90 Kč
celkem přihlášených: 267, vklad: 21000 Kč