Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 16. kolo

Datum:
23.09.2017
Místo konání:
Automotodrom Brno, Masarykův okruh
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OPEN     W10     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
2.40 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 682376 50 Kč
SBK1010 Daněk František KOB Start Blansko 811213 50 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 52688 50 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 331259 50 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno 53234 50 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno 2090860 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 2094544 50 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno 53275 50 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 50 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 50 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 50 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň 8531 50 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 50 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno 232377 50 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 50 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno 2801025 75 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 75 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno 2061842 50 Kč
6.20 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 9201561 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 7207338 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 2067952 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 7209806 60 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 9579 60 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
GIG0003 Rettegi Urko GIGANT Orienteering zapůjčit 110 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 60 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno 2061786 60 Kč
8.40 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB Start Blansko B 1218410 110 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering B 53377 110 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 2056263 110 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 7208210 110 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 8644556 110 Kč
10.30 km, 21 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 110 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 110 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 110 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka A 7201762 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 110 Kč
BOR9705 Német Michael OK Jiskra Nový Bor C 8425 110 Kč
TSU9900 Kašpar Petr LKT 80 Šumperk A 2069090 110 Kč
12.90 km, 26 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 150 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 150 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 150 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB TRETRA Praha E 7151177 150 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 150 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 889286 150 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 150 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 9005230 150 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 150 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 150 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 7204476 150 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 150 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2096236 150 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 150 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 150 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 150 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 150 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové E 7807223 150 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála A 438621 150 Kč
VBA9601 Muller Matej ŠK VAZKA Bratislava E 876001 150 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 150 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 150 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka E 7203328 150 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 150 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 150 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 300 Kč
10.30 km, 21 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 150 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 150 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB Start Blansko A 520540 150 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha A 2078484 150 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 887933 150 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB Start Blansko A 8401151 150 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB TRETRA Praha A 9760324 150 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 7207490 150 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 150 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB Start Blansko A 8008112 150 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 7209424 150 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 150 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 150 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 150 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav VŠSK MFF UK Praha A 2081364 150 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB Start Blansko A 1919191 150 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 150 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 150 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 150 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 150 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 150 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 150 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 887623 150 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun A 7200132 150 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála A 7003040 150 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 150 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 515098 150 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELL´S ABND RACING TEAM A 8627115 150 Kč
XBM7601 Jiran Václav PELL´S ABND RACING TEAM A 897352 150 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 150 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 150 Kč
SPC8404 Merenus Štěpán SPORTICUS team A 1984420 150 Kč
SBK8014 Stachoň Zdeněk KOB Start Blansko A 7905090 150 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 7209426 150 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering A 2042525 150 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha A 7111117 150 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 225 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 300 Kč
8.40 km, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 150 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 150 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 150 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team B 7210120 150 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB Start Blansko B 1007541 150 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha B 7202860 150 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB Start Blansko B 8000013 150 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB Start Blansko A 7851220 150 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB Start Blansko B 609906 150 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 150 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 2113472 150 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava B 52334 150 Kč
SBK7900 Červinka Jan KOB Start Blansko B 845424 150 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha A 2118488 150 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 150 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS B 9283 150 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 150 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí B 426376 150 Kč
67S9000 Pavlik Michal (SVK) TJ Čingov Spišská Nová Ves 1231990 150 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha A 426348 150 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava B 439300 150 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 150 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen B 2019214 150 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 150 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 150 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové B 888646 150 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové B 1398688 150 Kč
6.30 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7513 Štembera Jan SNS Smržovka C 51536 150 Kč
7PX8300 Dovica Ivan MTBO Barrandov 2102072 150 Kč
TZL7849 Tomeš Radim SKOB Zlín C 331606 150 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB Start Blansko C 410339 150 Kč
SJI7901 Hübner Jan OK Jihlava C 51833 150 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 150 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko 515193 150 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála C 1602620 150 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 150 Kč
XBM7337 Petránek Vít PELL´S ABND RACING TEAM C 232340 150 Kč
9JX1709 Votruba Martin 81O zapůjčit 200 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 225 Kč
SKL79 Svoboda Ondrej SMS Team Kladno zapůjčit 350 Kč
10.00 km, 22 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 150 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 150 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 150 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 682358 150 Kč
XBM6903 Král Jan PELL´S ABND RACING TEAM C 7200328 150 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga 682331 150 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 150 Kč
21A7700 Rovensky Milan (AUT) OLT Transdanubien 8301177 150 Kč
15A Pölzelbauer Michael (AUT) OLG Ströck Wien 8120970 150 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín C 888617 150 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS E 7708877 150 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 150 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 7003007 150 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 7003003 150 Kč
RCP6941 Pažický Ľudovít RC&P TEAM Bratislava C 211408 150 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 150 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 150 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELL´S ABND RACING TEAM C 8621762 150 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELL´S ABND RACING TEAM C 7205008 150 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 150 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 150 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELL´S ABND RACING TEAM C 232332 150 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 150 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 150 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 150 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 150 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno 52680 150 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 150 Kč
TSU7000 Kašpar Jaroslav LKT 80 Šumperk C 2069100 150 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka A 896962 150 Kč
GIG0002 Chamrada Dusan GIGANT Orienteering zapůjčit 200 Kč
7.90 km, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 150 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 150 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 150 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 150 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 150 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 150 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 150 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 150 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 150 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 7207359 150 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 150 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 150 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 150 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0002114999 150 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0002102082 150 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha 2111768 150 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 150 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 150 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 150 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 150 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB Start Blansko C 2102705 150 Kč
6YC6100 Dvorský Ilja Neregistrovaní 416082 150 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
VAM6101 Doležal Josef OOB Vamberk C 7203452 150 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 150 Kč
7.90 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 150 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 150 Kč
VSP5601 Bartoš st. Marián USK Praha 9101187 150 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 150 Kč
SBK5400 Novák Miroslav KOB Start Blansko C 52054 150 Kč
PBM5513 Sladký Ivan TJ Spartak 1. Brněnská C 52021 150 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 150 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 150 Kč
7.50 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
35Z7100 Kubant Pavel MTBO Lázně Bohdaneč 1410005 100 Kč
5VC Matulová Dana M 21520 100 Kč
SBK9000 Hrabec Vojtěch KOB Start Blansko 976000 100 Kč
SBK9100 Ingr Josef KOB Start Blansko 1976000 100 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 150 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 100 Kč
HCE0100 Černý Petr TJ Hostivice C 1421903 100 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 100 Kč
81Z8450 Castkova Veronika 3A 361921 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno 410321 100 Kč
VAM1759 Knitlova Eva OOB Vamberk 2112744 100 Kč
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team C 9200528 150 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 50 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 50 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno 49555 50 Kč
1UZ0900 Štěpánková Emma VIPrahlé mládí zapůjčit 100 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 50 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 50 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 50 Kč
6.20 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 9201326 60 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 682375 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 60 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347914 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096240 60 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno 410323 60 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
GIG0001 Chamrada Natali GIGANT Orienteering zapůjčit 110 Kč
GIG0004 Rettegi Amaiur GIGANT Orienteering zapůjčit 110 Kč
6.20 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 2042515 110 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 110 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096238 110 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0008631581 110 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha 515441 110 Kč
6.80 km, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 110 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor E 2051481 110 Kč
9.10 km, 22 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 150 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 150 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín E 8636189 150 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 150 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 150 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 150 Kč
VBA8454 Ančicová Stanislava ŠK VAZKA Bratislava E 2008512 150 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 150 Kč
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín E 8636187 150 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 225 Kč
6.80 km, 16 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team A 8629752 150 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava A 886269 150 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB TRETRA Praha A 7518567 150 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 150 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 150 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 150 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 150 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB Start Blansko A 1234321 150 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB Start Blansko A 8010108 150 Kč
SBK8451 Stachoňová Barbara KOB Start Blansko A 7906090 150 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB Start Blansko A 920679 150 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 428250 150 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 150 Kč
XPU9750 Jansová Doubravka PARDUBICE BIKERS A 2070818 150 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 150 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 150 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 150 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB Start Blansko A 8007503 150 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 150 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 150 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB Start Blansko A 52865 150 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 150 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB Start Blansko A 1985526 150 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 150 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 150 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 150 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 150 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team A 9200521 150 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 150 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 150 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 150 Kč
VBA8554 Šenková Natalia ŠK VAZKA Bratislava A 307370 150 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 150 Kč
ABR7752 Lánerová Leona A-team NOVO Bruntál A 9101702 150 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 2067255 225 Kč
6.20 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8251 Tomešová Stela SKOB Zlín C 330608 150 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 150 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha C 2103730 150 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 51659 150 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. B 2075634 150 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 150 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS C 9345 150 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha B 8631577 150 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška B 7226 150 Kč
GIG8050 Karlíková Zuzana GIGANT Orienteering B 433090 150 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo B 2053563 150 Kč
SMR7451 Mišoňová Ivana SNS Smržovka B 7202862 150 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál B 7205021 150 Kč
ABR9351 Kolářová Renáta A-team NOVO Bruntál B 995795 150 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 0000981842 150 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové C 888650 150 Kč
TZL8154 Nečasová Petra SKOB Zlín C 52215 150 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové B 1398687 150 Kč
25S1750 Papugová Katarina (SVK) KOB ATU Košice 232225 150 Kč
6.20 km, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team A 7204522 150 Kč
SBK7676 Klangová Bohumila KOB Start Blansko C 765108 150 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB Start Blansko C 1011011 150 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB Start Blansko B 53205 150 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 150 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 150 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering B 52690 150 Kč
XBM7650 Králová Dana PELL´S ABND RACING TEAM C 446404 150 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 150 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 2086560 150 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 150 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 150 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 150 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 150 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
6.20 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 150 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 150 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 150 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
PBM6059 Sladká Zora TJ Spartak 1. Brněnská C 49465 150 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 150 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 150 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 150 Kč
BOR6551 Kroeber Andrea OK Jiskra Nový Bor C 1965216 150 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 150 Kč
TSU5850 Perůtková Ivana LKT 80 Šumperk C 52699 150 Kč
celkem přihlášených: 349, vklad: 47200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.