Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
15.10.2017
Místo konání:
Bavorov
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
2.30 km, 3 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 50 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 50 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 50 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 50 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 50 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 50 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2116448 50 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 50 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 50 Kč
0.80 km, 2 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 50 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie VŠSK MFF UK Praha C 405999 50 Kč
NNN-PI2 Velátová Tereza Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 50 Kč
DOR0853 Doležalová Anna OK Dobříš C 2104691 50 Kč
DOR0854 Dvořáková Alena OK Dobříš C 2058510 50 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš 2104699 50 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš 2050487 50 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 50 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 2025219 50 Kč
3.40 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 50 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 50 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 50 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 7207889 50 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 50 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 50 Kč
MFP0550 Blahutová Martina VŠSK MFF UK Praha B 53611 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0554 Dvořáková Veronika OK Dobříš C 2104708 50 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 50 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 50 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 50 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 50 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 50 Kč
OPI0351 Simonová Eliška Orientační sporty Písek C 2091527 50 Kč
OPI0451 Fistrová Ludmila Orientační sporty Písek C 2080821 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 50 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 50 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 50 Kč
4.10 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 90 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 90 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 90 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 90 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 90 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 90 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 90 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2116200 90 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže A 7207771 90 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 90 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 90 Kč
4.80 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 90 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport B 7208097 90 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 90 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek C 2116188 90 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 7204487 90 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 90 Kč
4.10 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 90 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 90 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka VŠSK MFF UK Praha C 51928 90 Kč
6.40 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 90 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 90 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 90 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 90 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 90 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 90 Kč
4.90 km, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 90 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 90 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 90 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 90 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 90 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 90 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 90 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 90 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 90 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 90 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 90 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 90 Kč
DVP7655 Šťovíčková Dagmar TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly zapůjčit 130 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 90 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 90 Kč
KSH8051 Maunová Martina OB Kašperské Hory C 9941 90 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 90 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 90 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 90 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 90 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 90 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 90 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 90 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 90 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 90 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 90 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 90 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 90 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 90 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 90 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 90 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 90 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 90 Kč
3.80 km, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 90 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 90 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 90 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 90 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 90 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 90 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže 894154 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 90 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 90 Kč
3.40 km, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
DVP5654 Lhotská Radoslava TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 897386 90 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 90 Kč
LBE6299 Marková Alena TJ Lokomotiva Beroun 52977 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 90 Kč
NNN-A5 Šmahelová Stanislava Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 130 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 90 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 90 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 90 Kč
2.90 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 51549 90 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 90 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 2120066 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
2.30 km, 3 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 50 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš C 2044885 50 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 50 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 50 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 50 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 50 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 50 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 50 Kč
0.80 km, 2 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 90 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 50 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 50 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 428233 50 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 428204 50 Kč
PVD0901 Zíka Martin OOB TJ Sokol Pražák C 207862 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 50 Kč
DOR0807 Doležal Jakub OK Dobříš C 2104693 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 50 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 50 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2113413 50 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 50 Kč
NNN-A4 Šuba Daniel Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 90 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 50 Kč
3.40 km, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 50 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek C 2064776 50 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 50 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 50 Kč
VTA0501 Straka Denis SC vebr-sport C 2025214 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428715 50 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 50 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport 2025218 50 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 50 Kč
4.10 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 50 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2801033 50 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
MIL0300 Zavřel Lukáš Tesil Milevsko C zapůjčit 90 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport C 2025207 50 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 50 Kč
KRE0301 Pšenička Kryštof OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 50 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 50 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
4.80 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 90 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 90 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 90 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 90 Kč
OPI0001 Prokeš Martin Orientační sporty Písek C 2080837 90 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 90 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 2044898 90 Kč
6.40 km, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 90 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 90 Kč
VTA0003 Vondruška Jan SC vebr-sport 2019543 90 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 2078478 90 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 2090853 90 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 90 Kč
5.90 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 90 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 90 Kč
DVP8001 Hubený Martin TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 515456 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 90 Kč
18X8702 Fliegl Ondřej HO Přírodní vědy 51290 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek VŠSK MFF UK Praha C 897349 90 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 90 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 90 Kč
KRE9301 Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže C 428720 90 Kč
7.80 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 90 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 90 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 90 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 7210114 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 90 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 90 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 90 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 90 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 90 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 90 Kč
5.90 km, 16 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 90 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 90 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 90 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 90 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 90 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 90 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 90 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 981810 90 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek 2088182 90 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 90 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 90 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 90 Kč
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 90 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 90 Kč
LBE7100 Reiterman Leoš TJ Lokomotiva Beroun C 515480 90 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 90 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 90 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 90 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
NNN-PI1 Velát Vladimír Neregistrovaní (NNN) zapůjčit 130 Kč
KSH7508 Liberda Ondřej OB Kašperské Hory C 2060212 90 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 90 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 90 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 90 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 90 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš 2058502 90 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš C 2104704 90 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
4.90 km, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 90 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 90 Kč
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2088146 90 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 90 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 90 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 90 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 90 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 90 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 90 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš 2120631 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
3.80 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 90 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 90 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 90 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 90 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 90 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 90 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 90 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 90 Kč
3.40 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 90 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 90 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 90 Kč
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 49891 90 Kč
ACB4801 Novák Pavel ABK České Budějovice - Šumava 2027928 90 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 90 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 90 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSS Přírodověda Praha C 7859 90 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 90 Kč
2.90 km, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
0.80 km, 2 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 50 Kč
DVP1005 Lhotský Marek TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 2120627 50 Kč
DVP1251 Lhotská Linda TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 2120663 50 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
KSH1201 Maun Michal OB Kašperské Hory 51155 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
PVD1201 Zíka Tomáš OOB TJ Sokol Pražák C 207866 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 50 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 50 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš 2050487 50 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš 2104707 50 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 50 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš 2111602 50 Kč
DOR1052 Matysová Inna OK Dobříš C 2111613 50 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš 2111611 50 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2115079 50 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš 2111616 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 90 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 50 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 50 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 50 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 50 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek 2088181 50 Kč
MIL7500 Zavřel Oldřich Tesil Milevsko C zapůjčit 90 Kč
KSH7301 Maun Petr OB Kašperské Hory C 51156 50 Kč
9BC7650 Pecháčková Sylva NNN zapůjčit 90 Kč
PVD8001 Zíka Jaroslav OOB TJ Sokol Pražák C 207867 50 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 50 Kč
KTA8851 Kršková Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 50 Kč
VTA7851 Straková Ladislava SC vebr-sport 2025216 50 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 50 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš 2104696 50 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2104710 50 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 50 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2115078 50 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 50 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 50 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš 2111610 50 Kč
DOR7152 Španělová Markéta OK Dobříš 2104695 50 Kč
OCB0101 Lexa Filip OC České Budějovice 51433 50 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 50 Kč
4.90 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice B 426398 50 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 50 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 50 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 50 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 50 Kč
DOR8451 Matysová Michala OK Dobříš 2111612 50 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 50 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš 2111617 50 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
celkem přihlášených: 440, vklad: 32440 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.