Závodník: Janderová Barbora

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D16 13. Janderová Barbora PGP0251 55:40 + 25:13
OB 01.09.2017 Pražský žebříček - podzim 2017 D16 7 Janderová Barbora PGP0251
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 28. Janderová Barbora PGP0251 79:39 + 35:34
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 26. Janderová Barbora PGP0251 39:53 + 17:29
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) P3 58. Janderová Barbora PGP0251 76:54 + 52:48
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D16C 14. Janderová Barbora PGP0251 13:10 + 3:11
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 21. Janderová Barbora PGP0251 51:10 + 26:49
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D16 12. Janderová Barbora PGP0251 24:28 + 7:52
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D16 25. Janderová Barbora PGP0251 62:48 + 32:06
OB 01.04.2017 Pražský žebříček - jaro 2017 D16 16 Janderová Barbora PGP0251
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D14 13. Janderová Barbora PGP0251 54:02 + 26:24
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D14 13. Janderová Barbora PGP0251 27:25 + 8:58
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 12. Janderová Barbora PGP0251 55:13 + 29:57
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D14 Janderová Barbora PGP0251 DISK
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D14 17. Janderová Barbora PGP0251 45:52 + 25:34
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 62. Janderová Barbora PGP0251 74:44 + 44:02
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D14 10. Janderová Barbora PGP0251 48:43 + 17:23
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D14 6. Janderová Barbora PGP0251 63:34 + 22:24
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 12. Janderová Barbora PGP0251 34:19 + 17:27
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D14 21. Janderová Barbora PGP0251 50:41 + 26:44
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 21. Janderová Barbora PGP0251 30:28 + 19:45
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D14 21. Jandera Barbora PGP0251 39:43 + 17:07
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 52. Janderová Barbora PGP0251 18:54 + 8:40
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D14B 7. Janderová Barbora PGP0251 36:10 + 10:55
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D14B 10. Janderová Barbora PGP0251 32:36 + 12:08
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D14B 9. Janderová Barbora PGP0251 62:41 + 29:43
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D14B 11. Janderová Barbora PGP0251 51:49 + 27:38
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D14B 3. Janderová Barbora PGP0251 25:13 + 2:28
OB 20.05.2015 PPŽ - 2 závod D14 16 Janderová Barbora PGP0251
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D14B 12. Janderová Barbora PGP0251 67:40 + 40:44
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D14B 8. Janderová Barbora PGP0251 41:41 + 15:14
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D14B 5. Janderová Barbora PGP0251 15:29 + 3:31
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 6. Janderová Barbora PGP0251 60:21 + 14:23
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 11. Janderová Barbora PGP0251 12:57 + 5:00
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 16. Janderová Barbora PGP0251 58:54 + 37:50
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D14 17. Janderová Barbora PGP0251 37:39 + 14:21
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček D14 16. Janderová Barbora PGP0251 55:43 + 30:26
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D12 11. Janderová Barbora PGP0251 58:52 + 17:40
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček D12 6. Janderová Barbora PGP0251 19:35 + 3:08
OB 03.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) D12 2. Janderová Barbora PGP0251 12:06 + 0:46
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D12B 3. Janderová Barbora PGP0251 17:04 + 0:09
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D12B 7. Janderová Barbora PGP0251 36:45 + 16:11
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D12B 3. Janderová Barbora PGP0251 22:36 + 1:46
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D12B 2. Janderová Barbora PGP0251 24:10 + 0:06
OB 12.08.2014 Veřejný závod D12 21. Janderová Barbora PGP0251 27:48 + 18:53
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12A 15. Janderová Barbora PGP0251 47:52 + 22:56
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12A 15. Janderová Barbora PGP0251 52:40 + 23:25
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12A 17. Janderová Barbora PGP0251 56:19 + 30:43
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 46. Janderová Barbora PGP0251 28:47 + 16:51
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 22. Janderová Barbora PGP0251 27:07 + 8:49
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček D12 15. Janderová Barbora PGP0251 43:43 + 21:24
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 8. Janderová Barbora PGP0251 15:55 + 5:30
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček D12 9. Janderová Barbora PGP0251 25:36 + 6:25
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D12 9. Janderová Barbora PGP0251 17:19 + 7:22
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček D12 10. Janderová Barbora PGP0251 26:05 + 10:33
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D12 12. Janderová Barbora PGP0251 29:52 + 12:44
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 74:27 + 49:51
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 66:47 + 52:20
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 66:55 + 54:30
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 68:28 + 46:23
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 D12A 14. Janderová Barbora PGP0251 73:45 + 52:30
OB 15.05.2013 1. závod Pražského poháru žactva D12 10. Janderová Barbora PGP0251 40:44 + 19:01
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B Janderová Barbora PGP0251
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) T4B Janderová Barbora PGP0251
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D12A Janderová Barbora PGP0251
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 D12B Janderová Barbora PGP0251
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník D14B Janderová Barbora PGP0251
OB 13.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C Janderová Barbora POB0255
OB 03.06.2015 4. závod PPŽ D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 10.06.2015 5. závod Pražského poháru žactva D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 17.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 24.06.2015 Klacky [6] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 14 Janderová Barbora PGP0251
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D14C Janderová Barbora PGP0251
OB 25.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva D14 Janderová Barbora PGP0251
OB 22.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 14 Janderová Barbora PGP0251
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 Janderová Barbora PGP0251
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE P3 Janderová Barbora PGP0251
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D16B Janderová Barbora PGP0251
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D16 Janderová Barbora PGP0251