Závodník: Pecková Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 15.10.2017 Veřejný závod D12 7. Pecková Tereza VLI0551 34:38 + 6:53
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D12 6. Pecková Tereza VLI0551 35:31 + 8:54
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE T4A 34. Pecková Tereza VLI0551 54:46 + 24:50
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) T4A 42. Pecková Tereza VLI0551 64:09 + 33:45
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12 12. Pecková Tereza VLI0551 13:56 + 3:37
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D12C 9. Pecková Tereza VLI0551 35:34 + 11:07
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D12C 11. Pecková Tereza VLI0551 31:02 + 7:01
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 18. Pecková Tereza VLI0551 30:37 + 13:56
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 10. Pecková Tereza VLI0551 28:28 + 4:34
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 10. Pecková Tereza VLI0551 27:54 + 6:50
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D12 6. Pecková Tereza VLI0551 16:34 + 5:35
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D12 4. Pecková Tereza VLI0551 34:25 + 5:44
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 7. Pecková Tereza VLI0551 27:33 + 4:38
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 23. Pecková Tereza VLI0551 46:18 + 25:41
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 4. Pecková Tereza VLI0551 22:48 + 5:08
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 7. Pecková Tereza VLI0551 23:12 + 3:49
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 20. Pecková Tereza VLI0551 40:13 + 10:27
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 26. Pecková Tereza VLI0551 53:42 + 25:31
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček D12 17. Pecková Tereza VLI0551 38:49 + 17:32
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček D12 6. Pecková Tereza VLI0551 34:35 + 9:09
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 6. Pecková Tereza VLI0551 17:56 + 4:02
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D12 7. Pecková Tereza VLI0551 25:48 + 6:17
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D12 10. Pecková Tereza VLI0551 34:18 + 13:33
OB 01.04.2017 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2017 D12 9 Pecková Tereza VLI0551
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 21. Pecková Tereza VLI0551 46:46 + 23:08
LOB 27.02.2017 Český pohár LOB 2017 D14 14 Pecková Tereza VLI0551
LOB 19.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D12 3. Pecková Tereza VLI0551 39:42 + 4:14
LOB 18.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu D12 4. Pecková Tereza VLI0551 32:36 + 5:57
LOB 18.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 5. Pecková Tereza VLI0551 35:08 + 10:42
LOB 22.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14 11. Pecková Tereza VLI0551 52:20 + 14:02
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D12 1. Pecková Tereza EKP0551 29:34
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D12 6. Pecková Tereza EKP0551 41:42 + 3:38
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D12 6. Pecková Tereza EKP0551 36:59 + 8:32
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 27. Pecková Tereza EKP0551 36:14 + 15:46
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 14. Pecková Tereza EKP0551 40:55 + 12:21
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D12 18. Pecková Tereza EKP0551 43:51 + 16:15
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D12 Pecková Tereza EKP0551 DISK
OB 31.07.2016 Eduard 2016 - E3 D12 4. Pecková Tereza EKP0551 29:47 + 4:07
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 D12 8. Pecková Tereza EKP0551 39:30 + 7:42
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 8. Pecková Tereza EKP0551 35:05 + 6:52
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 9. Pecková Tereza EKP0551 35:25 + 9:48
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 7. Pecková Tereza EKP0551 31:17 + 6:51
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D12 10. Pecková Tereza EKP0551 34:24 + 13:01
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D12 3. Pecková Tereza EKP0551 25:20 + 3:25
OB 11.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati D12 4. Pecková Tereza EKP0551 41:04 + 8:06
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) D12 9. Pecková Tereza EKP0551 30:29 + 8:27
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D12 29. Pecková Tereza EKP0551 48:43 + 22:09
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 11. Pecková Tereza EKP0551 33:14 + 10:45
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 14. Pecková Tereza EKP0551 42:42 + 14:00
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 14. Pecková Tereza EKP0551 25:48 + 7:43
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 12. Pecková Tereza EKP0551 23:25 + 7:04
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 11. Pecková Tereza EKP0551 29:20 + 5:35
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D12 17. Pecková Tereza EKP0551 23:28 + 9:30
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 7. Pecková Tereza EKP0551 15:09 + 4:25
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D12 7. Pecková Tereza EKP0551 23:41 + 7:58
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček D10 11. Pecková Tereza EKP0551 35:23 + 10:41
OB 18.10.2015 Veřejný závod D10 1. Pecková Tereza EKP0551 25:19
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D10 6. Pecková Tereza EKP0551 31:46 + 8:41
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D10 8. Pecková Tereza EKP0551 26:07 + 4:06
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10 7. Pecková Tereza EKP0551 23:04 + 6:47
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 2. Pecková Tereza EKP0551 7:18 + 0:23
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 8. Pecková Tereza EKP0551 32:23 + 10:50
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 6. Pecková Tereza EKP0551 30:20 + 10:42
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 1. Pecková Tereza EKP0551 21:03
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 5. Pecková Tereza EKP0551 21:37 + 3:21
OB 28.08.2015 West cup - E1 D10C 5. Pecková Tereza EKP0551 13:01 + 3:27
OB 19.06.2015 Veřejný modelový závod (MČR KT) D10 2. Pecková Tereza EKP0551 19:25 + 3:51
OB 14.06.2015 Veřejný závod (Saxbo) D10 2. Pecková Tereza EKP0551 28:49 + 0:18
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 8. Pecková Tereza EKP0551 45:26 + 19:56
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D10C 8. Pecková Tereza EKP0551 49:34 + 18:21
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 6. Pecková Tereza EKP0551 42:24 + 21:07
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 9. Pecková Tereza EKP0551 31:35 + 13:52
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 6. Pecková Tereza EKP0551 26:08 + 5:18
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 3. Pecková Tereza EKP0551 21:17 + 4:40
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček D10 4. Pecková Tereza EKP0551 23:34 + 5:50
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 2. Pecková Tereza EKP0551 9:07 + 0:30
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 5. Pecková Tereza EKP0551 27:11 + 9:59
OB 26.10.2014 Oblastní žebříček D10L 1. Pecková Tereza EKP0551 22:03
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D10 10. Pecková Tereza EKP0551 35:59 + 13:28
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D10 2. Pecková Tereza EKP0551 29:36 + 5:36
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček D10 5. Pecková Tereza EKP0551 22:54 + 7:41
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D10 9. Pecková Tereza EKP0551 27:55 + 10:11
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D10 6. Pecková Tereza EKP0551 53:19 + 26:11
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 6. Pecková Tereza EKP0551 28:16 + 9:07
OB 29.08.2014 West cup - E1 D10 5. Pecková Tereza EKP0551 39:31 + 7:23
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D10 6. Pecková Tereza EKP0551 33:47 + 13:59
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D10 7. Pecková Tereza EKP0551 33:26 + 14:20
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D10 9. Pecková Tereza EKP0551 33:38 + 12:12
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D10 7. Pecková Tereza EKP0551 36:13 + 10:59
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10L 19. Pecková Tereza EKP0551 41:49 + 27:27
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10L 3. Pecková Tereza EKP0551 31:17 + 4:48
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček D10L 4. Pecková Tereza EKP0551 22:14 + 5:25
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L 11. Pecková Tereza EKP0551 28:06 + 12:52
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L 3. Pecková Tereza EKP0551 21:52 + 3:50
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10N 2. Pecková Tereza EKP0551 18:26 + 0:50
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 2. Pecková Tereza EKP0551 23:52 + 0:43
OB 27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 5. Pecková Tereza EKP0551 19:13 + 3:42
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D10L 6. Pecková Tereza EKP0551 28:26 + 11:48
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček DF 3. Pecková Tereza EKP0551 22:56 + 2:20
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček DF 3. Pecková Tereza EKP0551 37:59 + 15:02
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C 16. Pecková Tereza EKP0551 58:22 + 32:15
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C 20. Pecková Tereza EKP0551 40:56 + 23:09
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 4. Pecková Tereza EKP0551 14:07 + 3:16
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 6. Pecková Tereza EKP0551 29:32 + 8:49
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 10. Pecková Tereza EKP0551 30:31 + 19:04
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D10L 3. Pecková Tereza EKP0551 28:08 + 7:40
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček D10L 11. Pecková Tereza EKP0551 65:26 + 35:44
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D10L 4. Pecková Tereza EKP0551 32:47 + 9:42
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy HDR 1. Pecková Tereza EKP0551 26:27
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy HDR 1. Pecková Tereza EKP0551 23:07
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček HDR 2. Pecková Tereza EKP0551 25:28 + 1:53
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček HDR 5. Pecková Tereza EKP0551 20:12 + 3:16
OB 01.06.2013 Mistrovství Německa na krátké trati 2013 D10(L) Pecková Tereza EKP0551
OB 02.06.2013 Pohár Robotronu - klasická trať D10(L) Pecková Tereza EKP0551
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D10N Pecková Tereza EKP0551
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček D10L Pecková Tereza EKP0551
OB 24.05.2014 Oblastní žebříček D10L Pecková Tereza EKP0551
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D10 Pecková Tereza EKP0551
OB 29.08.2014 West cup D10 Pecková Tereza EKP0551
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Pecková Tereza POB0552
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D12 Pecková Tereza EKP0551
OB 28.08.2015 West cup D10C Pecková Tereza EKP0551
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D12 Pecková Tereza EKP0551
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D12 Pecková Tereza EKP0551
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Pecková Tereza EKP0551
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Pecková Tereza EKP0551
LOB 20.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D12 Pecková Tereza EKP0551
LOB 20.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D12 Pecková Tereza EKP0551
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Pecková Tereza EKP0551
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti štafet HD12 Pecková Tereza EKP0551
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D12B Pecková Tereza EKP0551
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Pecková Tereza EKP0551
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Pecková Tereza EKP0551
LOB 21.01.2017 Mistrovství ČR štafet D14 Pecková Tereza VLI0551
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D12 Pecková Tereza JEO0559
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D12B Pecková Tereza VLI0551
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Pecková Tereza JEO0559
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Pecková Tereza JEO0559
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pecková Tereza VLI0551
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pecková Tereza VLI0551
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) DH12 Pecková Tereza JEO0559
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX žáci Pecková Tereza JEO0559