Závodník: Denemarek Max

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček H10C 3. Denemarek Max TBM0800 23:58 + 5:27
OB 04.11.2017 Oddílový přebor KOS Tesla Brno DH10 10. Denemarek Max TBM0800 20:30 + 6:51
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H10 1. Denemarek Max TBM0800 21:16
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H10 6. Denemarek Max TBM0800 13:09 + 1:04
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H10 5. Denemarek Max TBM0800 18:31 + 4:19
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H10C 3. Denemarek Max TBM0800 17:16 + 2:07
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček H10C 5. Denemarek Max TBM0800 26:30 + 4:20
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H10C 12. Denemark Max TBM0800 37:14 + 11:01
OB 01.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 H10 11 Denemarek Max TBM0800
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 4. Denemarek Max TBM0800 25:06 + 5:27
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 3. Denemarek Max TBM0800 20:12 + 2:34
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 6. Denemarek Max TBM0800 21:26 + 2:54
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 3. Denemarek Max TBM0800 31:01 + 6:03
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček H10 2. Denemarek Max TBM0800 17:37 + 0:54
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček H10 4. Denemarek Max TBM0800 11:46 + 2:04
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 2. Denemarek Max TBM0800 16:09 + 0:43
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H10C 2. Denemarek Max TBM0800 26:19 + 2:30
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H10 4. Denemarek Max TBM0800 9:24 + 1:59
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H10 9 Denemarek Max TBM0800
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H10 12. Denemarek Max TBM0800 20:47 + 6:55
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava H10C Denemarek Max TBM0800 DISK
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava H10C Denemarek Max TBM0800 DISK
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H10 30. Denemarek Max TBM0800 35:04 + 18:23
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H10 27. Denemarek Max TBM0800 45:30 + 21:32
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 H10 7. Denemarek Max TBM0800 37:06 + 14:53
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 H10 6. Denemarek Max TBM0800 31:24 + 9:44
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E5 H10 8. Denemarek Max TBM0800 47:51 + 26:09
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 H10 9. Denemarek Max TBM0800 36:31 + 16:58
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E3 H10 11. Denemarek Max TBM0800 60:11 + 40:05
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia - E1 H10 6. Denemarek Max TBM0800 22:49 + 8:53
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 7. Denemarek Max TBM0800 28:55 + 6:56
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 6. Denemarek Max TBM0800 25:43 + 8:53
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 10. Denemarek Max TBM0800 36:43 + 16:53
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10 21. Denemarek Max TBM0800 19:29 + 10:12
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 3. Denemarek Max TBM0800 34:50 + 11:01
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H10C 12. Denemarek Max TBM0800 51:06 + 31:35
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček H10 4. Denemarek Max TBM0800 33:55 + 10:48
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 18. Denemarek Max TBM0800 38:18 + 22:20
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H10C 4. Denemarek Max TBM0800 17:19 + 4:10
OB 17.04.2016 Oblastní žebříček H10C 7. Denemarek Max TBM0800 23:50 + 10:28
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu H10 7. Denemarek Max BBM0800 23:42 + 7:51
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček HD10N 9. Denemarek Max BBM0800 21:45 + 8:38
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H10N 6. Denemarek Max BBM0800 26:19 + 8:31
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H10N Denemarek Max BBM0800 DISK
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H10N 6. Denemarek Max BBM0800 20:09 + 4:03
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 3. Denemarek Max BBM0800 16:52 + 0:29
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 11. Denemarek Max BBM0800 22:17 + 4:59
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 6. Denemarek Max BBM0800 13:35 + 1:32
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček HDR 9. Denemarek Max BBM0800 26:19 + 2:31
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček HDR 3. Denemarek Max BBM0800 30:10 + 6:25
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 10. Denemarek Max BBM0800 23:11 + 7:10
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 10. Denemarek Max BBM0800 27:07 + 6:32
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 10. Denemarek Max BBM0800 17:00 + 4:15
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček HDR 10. Denemarek Max BBM0800 25:57 + 14:57
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček HDR 12. Denemarek Max BBM0800 29:32 + 6:52
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 HDR 4. Denemarek Max BBM0800 35:07 + 4:57
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 HDR 8. Denemarek Max BBM0800 21:28 + 7:50
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 HDR 8. Denemarek Max BBM0800 14:47 + 4:39
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 38. Denemarek Max BBM0800 19:05 + 9:12
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 64. Denemarek Max BBM0800 50:33 + 31:36
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 39. Denemarek Max BBM0800 18:59 + 8:38
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup HDR Denemarek Max BBM0800
OB 09.08.2013 Advanta cup HDR Denemarek Max BBM0800
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup HDR Denemarek Max BBM0800
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup HDR Denemarek Max BBM0800
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček HDR Denemarek Max BBM0800
OB 18.10.2015 Oblastní žebříček H10N Denemarek Max BBM0800
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček H10N Denemarek Max BBM0800
OB 21.11.2015 RBK cup open 2015 D - žactvo DH10 Denemarek Max BBM0800
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 Denemarek Max TBM0800
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava H10C Denemarek Max TBM0800
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup H10 Denemarek Max TBM0800
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia H10 Denemarek Max TBM0800
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H10 Denemarek Max TBM0800
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H12 Denemarek Max TBM0800
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Denemarek Max TBM0800
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H10 Denemarek Max TBM0800
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H10C Denemarek Max TBM0800
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Denemarek Max TBM0800
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup H10 Denemarek Max TBM0800
OB 28.06.2017 Mistrovství oblasti štafet DH10 Denemarek Max TBM0800
OB 28.10.2017 Český závod týmů H12 Denemarek Max TBM0800