Závodník: Synek Antonín

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK0001 DISK 000000
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H18B 11. Synek Antonín DOK0001 76:02 + 9:48
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H18B 12. Synek Antonín DOK0001 62:00 + 22:04
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 31. Synek Antonín DOK0001 13:29 + 1:43
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 18. Synek Antonín DOK0001 29:30 + 8:21
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 29. Synek Antonín DOK0001 91:14 + 33:40
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H18 1. Synek Antonín DOK0001 40:16
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H18 1. Synek Antonín DOK0001 64:08
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H18 2. Synek Antonín DOK0001 40:15 + 1:57
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H21L 46. Synek Antonín DOK0001 21:30 + 7:58 050425042
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy H18B 3. Synek Antonín DOK0001 33:24 + 2:23
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy H18B 3. Synek Antonín DOK0001 58:29 + 2:23
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18B 5. Synek Antonín DOK0001 33:47 + 1:26
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18B 12. Synek Antonín DOK0001 31:21 + 6:52
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 25. Synek Antonín DOK0001 84:43 + 22:36
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18A 23. Synek Antonín DOK0001 37:32 + 8:50
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H18 6. Synek Antonín DOK0001 86:42 + 23:44
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H18A 15. Synek Antonín DOK0001 13:49 + 1:34
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H18A 22. Synek Antonín DOK0001 30:46 + 8:06
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H18A 30. Synek Antonín DOK0001 87:01 + 27:17
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H18 33. Synek Antonín DOK0001 16:13 + 4:31
OB 01.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) H21L 44. Antonín Synek DOK0001 64:16 + 18:46 054465446
OB 01.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) H21L 59. Antonín Synek DOK0001 81:33 + 36:03 054465446
OB 30.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) H18 8. Antonín Synek DOK0001 54:28 + 22:11
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček H21AL 12. Synek Antonín DOK0001 116:40 + 37:59
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček H21L 32. Synek Antonín DOK0001 97:37 + 31:45 053235323
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H18 3. Synek Antonín DOK0001 15:21 + 0:53
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H18 Synek Antonín DOK0001 DISK
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H21L 34. Synek Antonín DOK0001 16:10 + 3:26 072017201
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H21L 21. Synek Antonín DOK0001 49:07 + 10:52 061296129
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 45. Synek Antonín DOK0001 47:21 + 8:36 064126412
OB 11.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 40. Synek Antonín DOK0001 84:13 + 18:37 052435243
OB 11.02.2017 2.závod „Zimní žákovské ligy DOK/BOR 2016-2017“ T 6. Synek Antonín DOK0001 23:43 + 3:17
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H18A 29 Synek Antonín DOK0001
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček H21L 37. Synek Antonín DOK0001 42:51 + 10:39 061376137
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček H21K 8. Synek Antonín DOK0001 44:58 + 9:22 045454545
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H16C 6. Synek Antonín DOK0001 54:07 + 5:58
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H16C 14. Synek Antonín DOK0001 56:26 + 12:43
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 8. Synek Antonín DOK0001 12:43 + 1:28
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 H16B 2 Synek Antonín DOK0001
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 3. Synek Antonín DOK0001 32:55 + 0:25
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 13. Synek Antonín DOK0001 59:13 + 10:37
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H16 5. Synek Antonín DOK0001 41:08 + 9:53
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H16 2. Synek Antonín DOK0001 23:13 + 0:55
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H21B 17. Synek Antonín DOK0001 40:34 + 7:49 051035103
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H21B 30. Synek Antonín DOK0001 61:53 + 15:58 045324532
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H21B 11. Synek Antonín DOK0001 32:46 + 3:49 057775777
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H21B 14. Synek Antonín DOK0001 36:05 + 7:21 053195319
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle H21B 17. Synek Antonín DOK0001 171:18 + 34:57
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H16B 14. Synek Antonín DOK0001 35:26 + 7:51
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H16C 12. Synek Antonín DOK0001 37:15 + 8:30
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy H16B 5. Synek Antonín DOK0001 25:58 + 4:42
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H16B 4. Synek Antonín DOK0001 50:14 + 4:27
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 13. Synek Antonín DOK0001 15:41 + 2:13
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) H21AK 3. Synek Antonín DOK0001 54:23 + 0:43 047774777
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H16B 1. Synek Antonín DOK0001 22:37
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H16B 6. Synek Antonín DOK0001 56:23 + 3:42
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 16. Synek Antonín DOK0001 31:48 + 5:13
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 9. Synek Antonín DOK0001 56:25 + 9:54
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 1. Synek Antonín DOK0001 33:50
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H16 1. Synek Antonín DOK0001 29:19
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček H16 8. Synek Antonín DOK0001 53:33 + 10:11
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 Synek Antonín DOK0001 DISK
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H16 5. Synek Antonín DOK0001 30:56 + 6:45
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H16 17. Synek Antonín DOK0001 62:01 + 14:43
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček H16 1. Synek Antonín DOK0001 44:17
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 18. Synek Antonín DOK0001 80:22 + 18:22 057055705
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček H16 1. Synek Antonín DOK0001 27:20
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček H16 1. Synek Antonín DOK0001 51:09
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H16 2. Synek Antonín DOK0001 27:51 + 0:38
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H16C 19. Synek Antonín DOK0001 48:06 + 12:11
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H16A 16. Synek Antonín DOK0001 54:28 + 16:36
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16C 1. Synek Antonín DOK0001 16:18
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 F5 13. Synek Antonín DOK0001 55:39 + 11:48
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 F5 9. Synek Antonín DOK0001 42:55 + 14:46
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 F5 8. Synek Antonín DOK0001 47:54 + 11:21
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 F5 4. Synek Antonín DOK0001 56:09 + 16:29
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 F5 16. Synek Antonín DOK0001 49:55 + 23:25
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H16 2. Synek Antonín DOK0001 60:03 + 2:40
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 7. Synek Antonín DOK0001 73:55 + 15:24
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H16B 8. Synek Antonín DOK0001 30:41 + 2:55
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H16B 8. Synek Antonín DOK0001 54:23 + 8:11
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H16 22. Synek Antonín DOK0001 14:06 + 1:54
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy H16B 11. Synek Antonín DOK0001 30:26 + 6:05
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy H16B 8. Synek Antonín DOK0001 74:27 + 13:18
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 2. Synek Antonín DOK0001 12:27 + 0:36
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB H16 35. Synek Antonín DOK0001 91:02 + 44:03
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček H16 5. Synek Antonín DOK0001 38:19 + 10:49
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 H16 10. Synek Antonín DOK0001 57:30 + 10:56
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 H16 14. Synek Antonín DOK0001 62:36 + 16:32
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H16 8. Synek Antonín DOK0001 59:48 + 13:13
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H16 8. Synek Antonín DOK0001 30:46 + 8:17
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H16 3. Synek Antonín DOK0001 12:20 + 0:52
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček H14 3. Synek Antonín DOK0001 38:06 + 3:01
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček H14 1. Antonín Synek DOK0001 27:10
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H14 5. Synek Antonín DOK0001 36:34 + 2:14
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T3 6. Synek Antonín DOK0001 28:35 + 4:12
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 4. Synek Antonín DOK0001 23:09 + 1:32
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H14C 10. Synek Antonín DOK0001 14:08 + 3:37
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 51. Synek Antonín DOK0001 58:42 + 34:52
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 27. Synek Antonín DOK0001 50:52 + 18:01
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H14 3. Synek Antonín DOK0001 48:28 + 7:15
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 35. Synek Antonín DOK0001 43:11 + 18:02
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 48. Synek Antonín DOK0001 68:51 + 33:43
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček H14 10. Synek Antonín DOK0001 57:11 + 18:12
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H14C 32. Synek Antonín DOK0001 12:54 + 3:54
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H14B 30. Synek Antonín DOK0001 25:23 + 7:32
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H14B 46. Synek Antonín DOK0001 61:07 + 26:40
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H14B 42. Synek Antonín DOK0001 42:14 + 19:56
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 43. Synek Antonín DOK0001 56:50 + 26:52
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček H14 9. Synek Antonín DOK0001 61:11 + 21:58
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček H14 6. Synek Antonín DOK0001 16:28 + 4:35
OB 27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 10. Synek Antonín DOK0001 58:29 + 20:32
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H14 8. Synek Antonín DOK0001 38:50 + 8:31
OB 20.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 H14 17. Synek Antonín DOK0001 53:16 + 21:00
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 H14 15. Synek Antonín DOK0001 52:44 + 15:37
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 H14 16. Synek Antonín DOK0001 42:01 + 13:37
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 8. Synek Antonín DOK0001 13:00 + 3:09
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 6. Synek Antonín DOK0001 28:04 + 8:03
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček H14 7. Synek Antonín DOK0001 42:37 + 10:10
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) H14 8. Synek Antonín DOK0001 49:10 + 13:54
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček H14 9. Synek Antonín DOK0001 33:14 + 9:14
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H14 13. Synek Antonín DOK0001 59:21 + 25:34
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B 33. Synek Antonín DOK0001 41:17 + 18:43
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B 37. Synek Antonín DOK0001 111:27 + 69:20
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H14 9. Synek Antonín DOK0001 61:24 + 23:46
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H14B 33. Synek Antonín DOK0001 57:39 + 36:35
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H14B 28. Synek Antonín DOK0001 65:43 + 32:48
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček H14 14. Synek Antonín DOK0001 41:16 + 18:49
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy H14B 24. Synek Antonín DOK0001 37:28 + 10:39
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy H14B 27. Synek Antonín DOK0001 69:36 + 30:43
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček H14 18. Synek Antonín DOK0001 60:29 + 24:52
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček H14 16. Synek Antonín DOK0001 65:50 + 29:02
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H14 10. Synek Antonín DOK0001 27:55 + 11:23
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H14 10. Antonín Synek DOK0001 64:49 + 32:30
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček H14 10. Synek Antonín DOK0001 35:18 + 14:22
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček H14 9. Synek Antonín DOK0001 30:50 + 11:52
OB 31.03.2013 Velikonoce ve skalách - E3 H14 8. Synek Antonín DOK0001 53:36 + 18:44
OB 30.03.2013 Velikonoce ve skalách - E2 H14 10. Synek Antonín DOK0001 59:41 + 23:49
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách - E1 H14 14. Synek Antonín DOK0001 42:13 + 20:25
OB 16.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) H14 5. Synek Antonín DOK0001 57:04 + 13:11
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK0001
OB 29.03.2013 Velikonoce ve skalách H14 Synek Antonín DOK0001
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky H14B Synek Antonín DOK0001
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B Synek Antonín DOK0001
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B Synek Antonín DOK0001
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček H14 Synek Antonín DOK0001
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách H14 Synek Antonín DOK0001
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky H14B Synek Antonín DOK0001
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Antonín DOK0001
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Antonín DOK0001
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Antonín DOK0001
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Synek Antonín DOK0001
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Synek Antonín DOK0001
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Synek Antonín DOK0001
OB 26.10.2014 Oblastní žebříček H16 Synek Antonín DOK0001
OB 08.02.2015 Ve stopách TULIPÁNU H_BC Synek Antonín DOK0001
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H16 Synek Antonín DOK0001
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy H16B Synek Antonín DOK0001
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B Synek Antonín DOK0001
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B Synek Antonín DOK0001
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Synek Antonín DOK0001
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B Synek Antonín DOK0001
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Synek Antonín DOK0001
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H16 Synek Antonín DOK0001
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Synek Antonín DOK0001
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) H21K Synek Antonín DOK0001
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 Synek Antonín DOK0001
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Synek Antonín DOK0001
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Synek Antonín DOK0001
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Synek Antonín DOK0001
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Synek Antonín DOK0001
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Synek Antonín DOK0001
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Synek Antonín DOK0001
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H18 Synek Antonín DOK0001
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Synek Antonín DOK0001
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Antonín DOK0001
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H18 Synek Antonín DOK0001
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX Synek Antonín DOK0001
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Antonín DOK0001 Přihlášen