Závodník: Ressová Tereza

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D18B 9. Ressová Tereza LCE0052 64:44 + 22:39
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D18B 7. Ressová Tereza LCE0052 81:46 + 25:13
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D18B 7. Ressová Tereza LCE0052 34:00 + 7:52
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 6. Ressová Tereza LCE0052 31:14 + 3:26
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18C 13. Ressová Tereza LCE0052 29:59 + 6:08
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 30. Ressová Tereza LCE0052 78:09 + 20:32
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 21. Ressová Tereza LCE0052 35:57 + 9:14
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 43. Ressová Tereza LCE0052 19:09 + 6:03
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 35. Ressová Tereza LCE0052 39:08 + 11:52
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 41. Ressová Tereza LCE0052 86:44 + 33:56
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 49. Ressová Tereza LCE0052 25:10 + 10:49
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D18B 12. Ressová Tereza LCE0052 71:43 + 16:47
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 37. Ressová Tereza LCE0052 73:37 + 32:14
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 40 Ressová Tereza LCE0052
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D18C 4. Ressová Tereza LCE0052 65:36 + 16:18
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D16B 12. Ressová Tereza LCE0052 45:03 + 6:48
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D16A 12. Ressová Tereza LCE0052 47:38 + 6:14
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 34. Ressová Tereza LCE0052 14:33 + 4:02
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D16B 3 Ressová Tereza LCE0052
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D16B 7. Ressová Tereza LCE0052 41:29 + 9:14
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D16B 6. Ressová Tereza LCE0052 65:35 + 13:46
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 14. Ressová Tereza LCE0052 59:34 + 23:31
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 6. Ressová Tereza LCE0052 43:27 + 6:02
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 8. Ressová Tereza LCE0052 33:43 + 7:01
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D16C 29. Ressová Tereza LCE0052 47:26 + 22:03
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D16A 21. Ressová Tereza LCE0052 48:52 + 22:25
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D16B 5. Ressová Tereza LCE0052 38:05 + 6:04
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 8. Ressová Tereza LCE0052 63:02 + 8:40
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 31. Ressová Tereza LCE0052 17:26 + 3:32
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 12. Ressová Tereza LCE0052 75:26 + 24:47
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 1. Ressová Tereza LCE0052 23:07
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D16B 8. Ressová Tereza LCE0052 38:21 + 16:16
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D16B Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18 42. Ressová Tereza LCE0052 21:27 + 9:21
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 15. Ressová Tereza LCE0052 54:51 + 15:30
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18C 1. Ressová Tereza LCE0052 22:22
OB 17.04.2016 Oblastní žebříček D16C 4. Ressová Tereza LCE0052 28:16 + 3:51
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 1. Ressová Tereza LCE0052 38:36
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D16C 5. Ressová Tereza LCE0052 36:48 + 6:56
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 54. Ressová Tereza LCE0052 51:15 + 16:03 031883188
OB 18.03.2016 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 10. Ressová Tereza LCE0052 59:38 + 20:44
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D16C 3. Ressová Tereza LCE0052 24:10 + 4:15
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D16 4. Ressová Tereza LCE0052 46:50 + 12:37
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D18C 5. Ressová Tereza LCE0052 48:41 + 15:45
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16D 9. Ressová Tereza LCE0052 49:36 + 19:05
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 23. Ressová Tereza LCE0052 64:38 + 28:50
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D16B 10. Ressová Tereza LCE0052 33:54 + 9:48
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 13. Ressová Tereza LCE0052 65:13 + 29:36
OB 13.06.2015 Oblastní žebříček D16C 7. Ressová Tereza LCE0052 44:42 + 18:10
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 11. Ressová Tereza LCE0052 45:49 + 17:33
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 7. Ressová Tereza LCE0052 81:15 + 26:29
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 11. Ressová Tereza LCE0052 31:32 + 6:23
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 7. Ressová Tereza LCE0052 50:23 + 10:24
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D16C 4. Ressová Tereza LCE0052 49:15 + 13:25
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D16B 19. Ressová Tereza LCE0052 48:19 + 14:48
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D16C 3. Ressová Tereza LCE0052 50:05 + 9:26
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 D16 34. Ressová Tereza LCE0052 125:56 + 88:09
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D16C 2. Ressová Tereza LCE0052 15:45 + 0:21
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 4. Ressová Tereza LCE0052 15:04 + 2:26
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D14C 6. Ressová Tereza LCE0052 49:06 + 20:20
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D14C 4. Ressová Tereza LCE0052 12:57 + 3:05
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D14C Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D14 6. Ressová Tereza LCE0052 40:42 + 7:06
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D14C 17. Ressová Tereza LCE0052 49:30 + 20:21
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 21. Ressová Tereza LCE0052 39:00 + 18:10
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 10. Ressová Tereza LCE0052 33:33 + 6:00
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D14B 18. Ressová Tereza LCE0052 36:38 + 13:19
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 22. Ressová Tereza LCE0052 53:49 + 23:47
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D14 11. Ressová Tereza LCE0052 50:06 + 20:03
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D14C 14. Ressová Tereza LCE0052 47:31 + 19:12
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D14B 15. Ressová Tereza LCE0052 37:36 + 10:32
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14B 15. Ressová Tereza LCE0052 55:28 + 21:42
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D14B 19. Ressová Tereza LCE0052 59:15 + 26:12
OB 08.04.2014 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 15. Ressová Tereza LCE0052
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 7. Ressová Tereza LCE0052 40:50 + 16:15
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 10. Ressová Tereza LCE0052 14:18 + 7:17
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D14C Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D14C 6. Ressová Tereza LCE0052 27:13 + 6:28
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D14C 2. Ressová Tereza LCE0052 28:18 + 1:46
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D14C 12. Ressová Tereza LCE0052 13:29 + 4:34
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D14C 7. Ressová Tereza LCE0052 23:52 + 6:46
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D14 15. Ressová Tereza LCE0052 44:02 + 21:51
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 19. Tereza Ressová LCE0052 48:24 + 21:27
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 22. Tereza Ressová LCE0052 93:11 + 58:26
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D14C 9. Ressová Tereza LCE0052 44:53 + 16:49
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček D14C 5. Ressová Tereza LCE0052 36:16 + 5:16
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14C 6. Ressová Tereza LCE0052 37:11 + 10:24
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 21. Ressová Tereza LCE0052 35:47 + 13:09
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 26. Ressová Tereza LCE0052 60:55 + 32:54
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C 40. Ressová Tereza LCE0052 21:28 + 7:56
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 19. Ressová Tereza LCE0052 43:28 + 13:33
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B Ressová Tereza LCE0052 DISK
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček D14C 14. Ressová Tereza LCE0052 60:01 + 26:09
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D14C 8. Ressová Tereza LCE0052 64:26 + 35:01
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14C 3. Ressová Tereza LCE0052 12:24 + 3:27
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D14C 11. Ressová Tereza LCE0052 59:38 + 30:08
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D14B Ressová Tereza LCE0052
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D14B Ressová Tereza LCE0052
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D14B Ressová Tereza LCE0052
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B Ressová Tereza LCE0052
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Ressová Tereza LCE0052
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Ressová Tereza LCE0052
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Ressová Tereza LCE0052
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Ressová Tereza LCE0052
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D14C Ressová Tereza LCE0052
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter D16 Ressová Tereza LCE0052
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava D16B Ressová Tereza LCE0052
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Ressová Tereza LCE0052
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Ressová Tereza LCE0052
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Ressová Tereza LCE0052
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Ressová Tereza LCE0052
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D16B Ressová Tereza LCE0052
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D16C Ressová Tereza LCE0052
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Ressová Tereza LCE0052
OB 03.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Ressová Tereza LCE0052
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Ressová Tereza LCE0052
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Ressová Tereza LCE0052
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D18B Ressová Tereza LCE0052
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D18 Ressová Tereza LCE0052 Přihlášen