Závodník: Komárková Zbyňka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 28.10.2017 Oblastní žebříček D10 2. Komárková Zbyňka SJH0751 19:26 + 4:34
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 39:19 + 19:07
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 17:37 + 1:32
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 15:24 + 2:03
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10 4. Komárková Zbynka SJH0751 34:21 + 15:42
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 8. Komárková Zbyňka SJH0751 42:15 + 13:33
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D10C 21. Komárková Zbyňka SJH0751 49:53 + 28:52
OB 01.09.2017 Liga Vysočiny podzim 2017 D10 3 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 37:24 + 15:56
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 29:39 + 9:51
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D10 13. Komárková Zbyňka SJH0751 32:56 + 15:47
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 22:30 + 2:24
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D10 15. Komárková Zbyňka SJH0751 40:49 + 17:10
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 23:37 + 7:40
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 26:27 + 6:25
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 22:45 + 4:12
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 8. Komárková Zbyňka SJH0751 20:19 + 3:07
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D10C 17. Komárková Zbyňka SJH0751 34:10 + 13:32
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 38:58 + 19:17
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 19:09 + 3:51
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 9. Komárková Zbyňka SJH0751 35:02 + 11:56
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 6. Komárková Zbyňka SJH0751 26:00 + 9:51
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 23:47 + 8:26
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 16:27 + 6:37
OB 06.05.2017 Oblastní žebříček D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 19:19 + 3:23
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 9. Komárková Zbyňka SJH0751 14:28 + 7:48
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 17:45 + 2:31
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 22:38 + 2:30
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D10 3 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 25.03.2017 6. Sněhulákův kufr (finále) C 19. Komárková Zbyňka SJH0751 71:53 + 38:12
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test D10 3 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D10 1. Komárková Zbyňka SJH0751 17:52
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 32:11 + 13:44
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 21:27 + 6:32
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 27:25 + 8:09
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 27. Komárková Zbyňka SJH0751 41:55 + 26:13
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 20. Komárková Zbyňka SJH0751 51:23 + 23:11
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 27:47 + 6:01
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 22:02 + 4:53
OB 27.08.2016 Oblastní žebříček D10 2. Komárková Zbyňka SJH0751 23:26 + 4:59
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 23. Komárková Zbyňka SJH0751 44:14 + 24:11
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 30. Komárková Zbyňka SJH0751 68:18 + 46:31
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 20:04 + 7:13
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 40:02 + 18:54
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 17. Komárková Zbyňka SJH0751 37:22 + 20:48
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 31:08 + 6:41
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 50:35 + 22:29
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E5 D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 38:32 + 16:37
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 D10 Komárková Zbyňka SJH0751 DISK
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E3 D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 29:08 + 5:33
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia - E1 D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 24:06 + 5:48
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 23:28 + 6:57
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 37:45 + 11:26
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 16. Komárková Zbyňka SJH0751 27:25 + 6:49
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 15. Komárková Zbyňka SJH0751 43:51 + 19:58
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 16. Komárková Zbyňka SJH0751 32:35 + 17:10
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 3. Komárková Zbyňka SJH0751 20:14 + 2:19
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D10 8. Komárková Zbynka SJH0751 43:37 + 21:47
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 11. Komárková Zbyňka SJH0751 25:21 + 7:44
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 6. Komárková Zbyňka SJH0751 36:05 + 16:39
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 33:40 + 16:39
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D10 2. Komárková Zbyňka SJH0751 22:52 + 4:41
OB 26.12.2015 Zimní kufrování na Komoře C 6. Komárková Zbynka SJH0751 16:26 + 5:36
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 25:33 + 11:55
OB 18.10.2015 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 30:47 + 12:08
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 35:07 + 12:02
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 24:45 + 8:46
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 29:55 + 13:12
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 11:38 + 4:43
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 12. Komárková Zbyňka SJH0751 49:24 + 27:51
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 9. Komárková Zbyňka SJH0751 39:39 + 20:01
OB 30.08.2015 Oblastní žebříček D10 6. Komárková Zbyňka SJH0751 20:45 + 5:38
OB 29.08.2015 Oblastní žebříček D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 34:47 + 17:36
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D10 19. Komárková Zbyňka SJH0751 35:19 + 21:57
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D10 9. Komárková Zbyňka SJH0751 23:59 + 7:27
OB 08.08.2015 doprovodný sprint při Bohemii D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 13:08 + 7:09
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D10 14. Komárková Zbyňka SJH0751 31:20 + 14:42
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D10 12. Komárková Zbyňka SJH0751 21:26 + 7:57
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D10 11. Komárková Zbyňka SJH0751 25:46 + 9:45
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 32:01 + 14:14
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 34:23 + 17:36
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D10 10. Komárková Zbyňka SJH0751 27:36 + 10:21
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 29:45 + 10:06
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D10 9. Komárková Zbyňka SJH0751 19:27 + 8:27
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 33:46 + 11:32
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 14. Komárková Zbyňka SJH0751 48:20 + 32:51
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 14. Komárková Zbyňka SJH0751 59:20 + 38:36
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D10 2. Komárková Zbyňka SJH0751 25:33 + 4:18
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 41:26 + 20:09
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 7. Komárková Zbyňka SJH0751 26:39 + 8:56
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 9. Komárková Zbyňka SJH0751 43:37 + 22:47
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 11. Komárková Zbyňka SJH0751 36:54 + 20:17
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D10 11. Komárková Zbyňka SJH0751 38:40 + 27:45
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D10 3. Komárková Zbynka SJH0751 49:33 + 21:29
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 8. Komárková Zbyňka SJH0751 17:30 + 9:40
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 29:54 + 12:13
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 30:48 + 9:57
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 4. Komárková Zbyňka SJH0751 34:04 + 12:46
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D10 5. Komárková Zbyňka SJH0751 15:02 + 6:14
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) DH10 16. Komárková Zbyňka SJH0751 44:49 + 18:16
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D10N 3. Komárková Zbyňka SJH0751 31:55 + 1:58
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) DL 6. Komárková Zbyňka SJH0751 35:04 + 9:32
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) DL 6. Komárková Zbyňka SJH0751 50:16 + 26:07
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D10L 12. Komárková Zbyňka SJH0751 56:58 + 33:37
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D10L 4. Komárková Zbyňka SJH0751 35:45 + 12:41
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D10L 6. Komárková Zbyňka SJH0751 22:18 + 9:34
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D10L 7. Komárková Zbyňka SJH0751 115:01 + 54:52
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 DH10N 8. Komárková Zbyňka SJH0751 26:47 + 14:37
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 DH10N 8. Komárková Zbyňka SJH0751 54:23 + 25:37
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 DH10N 7. Komárková Zbyňka SJH0751 39:47 + 15:27
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 DH10N 10. Komárková Zbyňka SJH0751 24:47 + 12:32
OB 12.08.2014 Veřejný závod HDR 10. Komárková Zbyňka SJH0751 23:55 + 13:45
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D10N 5. Komárková Zbyňka SJH0751 24:52 + 11:45
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D10C 16. Komárková Zbyňka SJH0751 37:55 + 24:34
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10N 9. Komárková Zbyňka SJH0751 28:10 + 10:38
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D10N 8. Komárková Zbyňka SJH0751 33:44 + 14:19
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L 14. Komárková Zbyňka SJH0751 29:31 + 14:17
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10L Komárková Zbyňka SJH0751 DISK
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10N 4. Komárková Zbyňka SJH0751 22:44 + 5:08
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 7. Komárková Zbyňka SJH0751 30:53 + 7:44
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D10C 10. Komárková Zbyňka SJH0751 29:12 + 20:43
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D10N 3. Komárková Zbynka SJH0751 22:47 + 5:33
OB 27.04.2014 Oblastní žebříček DF 3. Komárková Zbyňka SJH0751 34:01 + 4:29
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D10N 2. Komárková Zbyňka SJH0751 28:58 + 11:30
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D10N 3. Komárková Zbyňka SJH0751 16:09 + 5:48
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N 3. Komárková Zbynka SJH0751 18:22 + 4:18
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček D10N 4. Komárková Zbynka SJH0751 22:46 + 6:16
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 9. Komárková Zbyňka SJH0751 29:27 + 17:20
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D10 12. Komárková Zbyňka SJH0751 76:23 + 57:12
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D10N 3. Komárková Zbyňka TJH0751 23:05 + 4:16
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D10N 10. Komárková Zbyňka TJH0751 43:36 + 31:00
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček D10N 8. Komárková Zbyňka TJH0751 32:32 + 12:52
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček DF 10. Komárková Zbyňka TJH0751 55:13 + 32:16
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D10N 5. Komárková Zbynka TJH0751 28:32 + 12:08
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 HDR 23. Komárková Zbyňka TJH0751 48:18 + 26:25
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 HDR 31. Komárková Zbyňka TJH0751 37:53 + 19:16
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 HDR 21. Komárková Zbyňka TJH0751 38:28 + 17:23
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 HDR 10. Komárková Zbyňka TJH0751 46:37 + 16:27
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 HDR 22. Komárková Zbyňka TJH0751 34:00 + 20:22
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 HDR 16. Komárková Zbyňka TJH0751 19:04 + 8:56
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 T10P 26. Komárková Zbyňka TJH0751 47:30 + 29:10
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 T10P 29. Komárková Zbyňka TJH0751 38:44 + 21:47
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 T10P 36. Komárková Zbyňka TJH0751 53:55 + 36:41
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 T10P Komárková Zbyňka TJH0751 DISK
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 T10P 24. Komárková Zbyňka TJH0751 44:01 + 22:18
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 HDR 24. Komárková Zbyňka TJH0751 56:59 + 36:28
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 HDR 25. Komárková Zbyňka TJH0751 35:04 + 18:59
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 HDR 19. Komárková Zbyňka TJH0751 46:00 + 27:46
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 HDR Komárková Zbyňka TJH0751 DISK
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 HDR Komárková Zbyňka TJH0751 DISK
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 HDR 15. Komárková Zbyňka TJH0751 58:20 + 37:38
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C Komárková Zbyňka TJH0751 49:17 + 25:13
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C Komárková Zbyňka TJH0751 81:51 + 57:45
OB 09.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR 18. Komárková Zbyňka TJH0751 31:28 + 18:46
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček HDR 25. Komárková Zbyňka TJH0751 47:42 + 34:34
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava HDR 21. Komárková Zbyňka TJH0751 45:01 + 25:20
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček HDR 30. Komárková Zbyňka TJH0751 35:25 + 18:50
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček HDR 16. Komárková Zbyňka TJH0751 38:07 + 14:32
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček HDR 21. Komárková Zbyňka TJH0751 37:15 + 20:30
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček HDR 27. Komárková Zbyňka TJH0751 48:47 + 33:01
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček HDR Komárková Zbyňka TJH0751
OB 09.08.2013 Advanta cup HDR Komárková Zbyňka TJH0751
OB 30.08.2013 Cena východních Čech HDR Komárková Zbyňka TJH0751
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti štafet P Komárková Zbyňka SJH0751
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 DH10N Komárková Zbyňka SJH0751
OB 16.07.2015 Advanta cup D10 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia D10 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D10C Komárková Zbyňka SJH0751
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D10 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Komárková Zbyňka SJH0751
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX žáci Komárková Zbyňka SJH0751