Závodník: Staňková Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D16 5. Staňková Markéta VPM0153 54:25 + 15:42
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D16 5. Staňková Markéta VPM0153 70:37 + 31:07
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D16 4. Staňková Markéta VPM0153 13:34 + 2:39
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 45. Staňková Markéta VPM0153 42:25 + 16:15
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 45. Staňková Markéta VPM0153 53:07 + 17:15
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16C 17. Staňková Markéta VPM0153 36:39 + 8:15
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D16C 21. Staňková Markéta VPM0153 33:14 + 10:02
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 37. Staňková Markéta VPM0153 78:16 + 30:29
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 38. Staňková Markéta VPM0153 45:24 + 17:56
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 35. Staňková Markéta VPM0153 40:23 + 12:51
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 29. Staňková Markéta VPM0153 77:39 + 23:55
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D16C 11. Staňková Markéta VPM0153 12:08 + 2:09
OB 09.04.2017 Oblastní žebříček D16 3. Staňková Markéta VPM0153 43:35 + 4:35
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D16 3. Staňková Markéta VPM0153 20:48 + 4:48
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 3. Staňková Markéta VPM0153 49:00 + 10:49
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček D16 7. Stanková MarkĂ©ta VPM0153 43:27 + 12:29
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 7. Stanková MarkĂ©ta VPM0153 19:21 + 4:01
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D16 9. Stanková MarkĂ©ta VPM0153 25:45 + 7:28
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 D16 3 Staňková Markéta VPM0153
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 D16 5 Staňková Markéta VPM0153
OB 12.03.2017 Oblastní žebříček D16 6. Staňková Markéta VPM0153 43:18 + 10:43
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček D16 7. Staňková Markéta VPM0153 21:09 + 5:02
LOB 27.02.2017 Český pohár LOB 2017 D17 26 Staňková Markéta VPM0153
LOB 22.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 18. Staňková Markéta VPM0153 107:58 + 39:56
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D16B 35 Staňková Markéta VPM0153
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D16C 14. Staňková Markéta VPM0153 46:22 + 8:12
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D16C 19. Staňková Markéta VPM0153 59:31 + 23:19
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D16 2. Staňková Markéta VPM0153 44:21 + 3:58
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D16 2. Stanková Markéta VPM0153 48:19 + 0:53
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 37. Staňková Markéta VPM0153 48:23 + 21:18
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 22. Staňková Markéta VPM0153 55:51 + 22:44
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D16 3. Staňková Markéta VPM0153 63:56 + 13:26
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D16 3. Staňková Markéta VPM0153 49:50 + 6:23
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček D16B 6. Staňková Markéta VPM0153 67:27 + 28:18
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček D16B 5. Staňková Markéta VPM0153 64:44 + 15:04
OB 26.08.2016 West cup - E1 D16B 5. Staňková Markéta VPM0153 41:45 + 14:44
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D16B 22. Staňková Markéta VPM0153 36:00 + 12:35
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D16B 27. Staňková Markéta VPM0153 58:11 + 20:36
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D16B Stanková Markéta VPM0153 DISK
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D16B 8. Stanková Markéta VPM0153 48:55 + 16:08
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D16B 29. Staňková Markéta VPM0153 34:08 + 9:53
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D16B 37. Staňková Markéta VPM0153 63:34 + 24:35
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D16 3. Markéta Stanková VPM0153 41:03 + 9:49
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček D16 1. Markéta Stanková VPM0153 44:39
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 10. Staňková Markéta VPM0153 31:36 + 7:29
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 35. Staňková Markéta VPM0153 65:13 + 27:10
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) D16 5. Staňková Markéta VPM0153 40:50 + 10:49
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D16 7. Staňková Markéta VPM0153 58:41 + 17:33
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 8. Staňková Markéta VPM0153 11:48 + 1:50
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D16 12. Staňková Markéta VPM0153 45:51 + 13:13
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D16 14. Staňková Markéta VPM0153 37:44 + 9:59
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D21C 31. Staňková Markéta VPM0153 79:08 + 26:09 033293329
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D14 2. Staňková Markéta VPM0153 41:41 + 7:58
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D14 1. Staňková Markéta VPM0153 30:59
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D14 1. Stanková Markéta VPM0153 53:05
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D14 3. Stanková Markéta VPM0153 38:06 + 5:20
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 42. Staňková Markéta VPM0153 15:38 + 5:24
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 43. Staňková Markéta VPM0153 42:55 + 21:52
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 38. Staňková Markéta VPM0153 48:44 + 17:17
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D14B 11. Staňková Markéta VPM0153 32:24 + 7:44
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D14B 10. Staňková Markéta VPM0153 49:46 + 10:36
OB 28.08.2015 West cup - E1 D14B 12. Staňková Markéta VPM0153 14:08 + 3:09
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 39. Staňková Markéta VPM0153 41:20 + 17:00
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 37. Staňková Markéta VPM0153 42:09 + 14:23
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D14 4. Markéta Stanková VPM0153 31:51 + 3:42
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček D14 8. Markéta Stanková VPM0153 48:24 + 17:04
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 37. Staňková Markéta VPM0153 48:00 + 19:10
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 3. Staňková Markéta VPM0153 51:31 + 5:33
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Staňková Markéta VPM0153 26:43 + 4:51
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta 2001 VPM0153 28:43 + 7:25
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 37:47 + 12:28
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 8. Staňková Markéta VPM0153 31:51 + 12:30
OB 12.04.2015 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 40:35 + 6:01
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 7. Staňková Markéta VPM0153 11:51 + 1:52
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček D14 6. Staňková Markéta VPM0153 35:55 + 10:28
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 32:23 + 5:49
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D14 5. Stanková Markéta VPM0153 33:48 + 8:22
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D14 5. Stanková Markéta VPM0153 36:34 + 8:37
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D14 7. Staňková Markéta VPM0153 64:38 + 36:57
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D14 6. Staňková Markéta VPM0153 50:50 + 17:37
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 43. Staňková Markéta VPM0153 54:08 + 28:47
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 47. Staňková Markéta VPM0153 54:35 + 31:21
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D14 11. Staňková Markéta VPM0153 46:06 + 19:15
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D14 9. Staňková Markéta VPM0153 40:16 + 13:39
OB 29.08.2014 West cup - E1 D14 9. Staňková Markéta VPM0153 41:14 + 19:06
OB 15.06.2014 Oblastní žebříček D14 5. Staòková Markéta VPM0153 44:07 + 10:09
OB 14.06.2014 Vložený závod při 11. a 12. oblastním žebříčku - západ D10-14 7. Staòková Markéta VPM0153 4:12 + 1:53
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 35:26 + 6:27
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B Staňková Markéta VPM0153 DISK
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 46. Staňková Markéta VPM0153 57:03 + 27:31
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D14B 6. Stanková Markéta VPM0153 57:39 + 28:39
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Jarní trojúhelník - E2 D14B 6. Stanková Markéta VPM0153 52:27 + 20:18
OB 30.05.2014 Jarní trojúhelník - E1 D14B 7. Stanková Markéta VPM0153 28:14 + 10:20
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 57. Staňková Markéta VPM0153 50:33 + 28:08
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 54. Staňková Markéta VPM0153 66:06 + 31:19
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D14B 45. Staňková Markéta VPM0153 36:32 + 14:16
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 47. Staňková Markéta VPM0153 54:55 + 25:44
OB 04.05.2014 Oblastní žebříček D14 6. Staňková Markéta VPM0153 41:42 + 10:54
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 7. Staňková Markéta VPM0153 65:42 + 42:32
OB 27.04.2014 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 29:05 + 6:06
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D14 Staňková Markéta VPM0153 DISK
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D14 7. Staňková Markéta VPM0153 28:12 + 4:43
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 10. Staňková Markéta VPM0153 17:17 + 3:34
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček D14 4. Staňková Markéta VPM0153 34:31 + 10:35
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D14 3. Staňková Markéta VPM0153 36:24 + 9:46
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček D14 5. Staňková Markéta VPM0153 40:26 + 10:19
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D14 3. Staňková Markéta VPM0153 46:32 + 12:44
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D12 7. Stanková Markéta VPM0153 32:31 + 11:07
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 9. Stanková Markéta VPM0153 26:53 + 11:36
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 11. Staňková Markéta VPM0153 34:20 + 7:28
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D12 3. Staňková Markéta VPM0153 22:56 + 5:34
OB 01.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček D12 6. Staňková Markéta VPM0153 30:54 + 5:33
OB 31.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček D12 9. Staňková Markéta VPM0153 65:48 + 35:27
OB 30.08.2013 Veřejný závod MLADEZ 8. Staňková Markéta VPM0153 41:19 + 12:58
OB 30.08.2013 West Cup - E1, Oblastní žebříček D12 7. Staňková Markéta VPM0153 52:42 + 15:19
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 D12A 11. Staňková Markéta VPM0153 37:22 + 12:46
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 D12A 10. Staňková Markéta VPM0153 31:14 + 16:47
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 D12A 10. Staňková Markéta VPM0153 41:17 + 28:52
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 D12A 10. Staňková Markéta VPM0153 36:41 + 14:36
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 D12A 11. Staňková Markéta VPM0153 42:42 + 21:27
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 16. Staňková Markéta VPM0153 38:40 + 23:12
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 7. Staňková Markéta VPM0153 35:31 + 5:41
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D12C 4. Staňková Markéta VPM0153 29:31 + 9:16
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D12C 2. Staňková Markéta VPM0153 29:17 + 3:53
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček D12 5. Staňková Markéta VPM0153 44:13 + 20:02
OB 18.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D12 5. Stanková Markéta VPM0153 38:21 + 14:17
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D12C 10. Stanková Markéta VPM0153 32:45 + 9:14
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D12C 13. Stanková Markéta VPM0153 35:06 + 10:04
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček D12 4. Staňková Markéta VPM0153 65:38 + 38:30
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D12 5. Staňková Markéta VPM0153 34:55 + 12:18
OB 28.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 D12B 7. Stanková Markéta VPM0153 33:07 + 12:47
OB 27.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 D12B 9. Stanková Markéta VPM0153 43:30 + 14:24
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník - E1 (OM ve sprintu) D12B 7. Stanková Markéta VPM0153 17:53 + 6:48
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D12 6. Staňková Markéta VPM0153 27:08 + 5:33
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D12 5. Staňková Markéta VPM0153 25:57 + 6:16
OB 14.04.2013 Oblastní žebříček D12 6. Staňková Markéta VPM0153 38:10 + 12:21
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D12 8. Staňková Markéta VPM0153 46:09 + 21:42
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách HD14 Staňková Markéta VPM0153
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník D12B Staňková Markéta VPM0153
OB 30.08.2013 West Cup D12 Staňková Markéta VPM0153
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Staňková Markéta VPM0153
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK DH12 Staňková Markéta VPM0153
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D12 Staňková Markéta VPM0153
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 30.05.2014 Jarní trojúhelník D14B Staňková Markéta VPM0153
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 29.08.2014 West cup D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 30.08.2014 West cup - vložený noční D14-16 Staňková Markéta VPM0153
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C Staňková Markéta ZCO0153
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Staňková Markéta ZCO0153
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Staňková Markéta ZCO0153
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet HD14 Staňková Markéta VPM0153
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník D14B Staňková Markéta VPM0153
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C Staňková Markéta ZCO0153
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta ZCO0153
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D14 Staňková Markéta ZCO0153
OB 28.08.2015 West cup D14B Staňková Markéta VPM0153
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Staňková Markéta VPM0153
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Staňková Markéta VPM0153
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti štafet D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník D16B Staňková Markéta VPM0153
OB 26.08.2016 West cup D16B Staňková Markéta VPM0153
MTBO 17.09.2016 Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO - 15. kolo W17 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 18.09.2016 Mistrovství ČR v MTBO na klasické trati, Český pohár MTBO - 16. kolo W17 Staňková Markéta VPM0153
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Staňková Markéta VPM0153
LOB 21.01.2017 Mistrovství ČR štafet H18 Staňková Markéta VPM0153
OB 11.03.2017 Mistrovství oblasti štafet D18 Staňková Markéta VPM0153
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 05.07.2017 MTBO5Days Plzeň 2017 W17 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 05.07.2017 Český pohár MTBO – 11. kolo, 5 days MTBO W17 Staňková Markéta VPM0153
MTBO 06.07.2017 Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, WRE, Český pohár MTBO – 12. kolo, 5 days MTBO W17 Staňková Markéta VPM0153
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D16B Staňková Markéta VPM0153 Přihlášen
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D16B Staňková Markéta VPM0153 Přihlášen
OB 01.09.2017 West cup D16 Staňková Markéta VPM0153 Přihlášen
OB 01.09.2017 West cup - E1 D16 Staňková Markéta VPM0153 Přihlášen
OB 02.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček D16 Staňková Markéta VPM0153 Přihlášen
OB 03.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček D16 Staňková Markéta VPM0153 Přihlášen