Závodník: Čechová Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18B 11. Čechová Klára AOP9951 64:30 + 10:44
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18C 7. Čechová Klára AOP9951 44:28 + 5:51
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 16. Čechová Klára AOP9951 12:36 + 1:49
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18C 17. Čechová Klára AOP9951 36:16 + 8:28
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18C 18. Čechová Klára AOP9951 33:33 + 9:42
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A Čechová Klára AOP9951 DISK
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 29. Čechová Klára AOP9951 38:49 + 12:06
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 13. Čechová Klára AOP9951 31:23 + 4:07
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 14. Čechová Klára AOP9951 66:30 + 13:42
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 18. Čechová Klára AOP9951 16:41 + 2:20
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D18B 3. Čechová Klára AOP9951 59:30 + 4:34
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 35. Čechová Klára AOP9951 71:56 + 30:33
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D21 2. Čechová Klára AOP9951 15:37 + 0:04 064386438
OB 29.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB D21 2. Čechová Klára AOP9951 71:17 + 17:05 000000
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 38. Čechová Klára AOP9951 47:16 + 10:42 042834283
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 21 Čechová Klára AOP9951
OB 03.10.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 D18A 21 Čechová Klára AOP9951
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D18A 17. Čechová Klára AOP9951 64:09 + 19:02
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D18B 6. Čechová Klára AOP9951 47:31 + 5:58
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 12. Čechová Klára AOP9951 12:35 + 2:19
OB 14.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 10. závod D 1. Klára Čechová AOP9951 20:26
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 30. Čechová Klára AOP9951 38:17 + 12:08
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 14. Čechová Klára AOP9951 68:05 + 16:05
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D18C 3. Čechová Klára AOP9951 38:52 + 8:15
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18B 4. Čechová Klára AOP9951 64:09 + 10:06
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 32. Čechová Klára AOP9951 16:53 + 3:36
OB 01.06.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 6. závod D 3. Klára Čechová AOP9951 32:10 + 3:07
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 30. Čechová Klára AOP9951 34:28 + 11:25
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D18B 6. Čechová Klára AOP9951 68:26 + 4:58
OB 11.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 4. závod, Kufrování D 1. Klára Čechová AOP9951 15:59
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D18 19. Čechová Klára AOP9951 15:52 + 3:46
OB 05.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 3. závod D 2. Čechová Klára AOP9951 16:05 + 0:24
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 21. Čechová Klára AOP9951 34:11 + 9:04
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 22. Čechová Klára AOP9951 68:43 + 19:41
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 17. Čechová Klára AOP9951 45:17 + 7:52
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D21C 9. Čechová Klára AOP9951 17:28 + 1:37 075357535
OB 06.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB D21 2. Čechová Klára AOP9951 66:16 + 1:56 000000
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D18C Čechová Klára AOP9951 DISK
OB 01.04.2016 WRE, Veřejný závod D18C 21. Čechová Klára AOP9951 13:53 + 2:36
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D18 14. Čechová Klára AOP9951 70:55 + 24:11
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D18 7. Čechová Klára AOP9951 60:36 + 12:13
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D18 3. Čechová Klára AOP9951 39:27 + 9:30
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D16B 5. Čechová Klára AOP9951 40:59 + 2:33
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16A 8. Čechová Klára AOP9951 47:34 + 11:46
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 14. Čechová Klára AOP9951 15:38 + 2:51
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D16B 3. Čechová Klára AOP9951 26:42 + 2:36
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 6. Čechová Klára AOP9951 47:57 + 12:20
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D16B 17. Čechová Klára AOP9951 40:18 + 9:44
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D16B 8. Čechová Klára AOP9951 52:56 + 12:13
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D16B 11. Čechová Klára AOP9951 42:01 + 13:26
OB 17.08.2015 VD - middle Rakousko 1 D 18. Čechová Klára AOP9951 56:28 + 27:15
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16B 12. Čechová Klára AOP9951 29:54 + 5:34
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16C 13. Čechová Klára AOP9951 27:25 + 5:04
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 27. Čechová Klára AOP9951 35:13 + 10:06
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 34. Čechová Klára AOP9951 78:03 + 33:35
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D16 19. Čechová Klára AOP9951 12:41 + 2:10
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 1. Čechová Klára AOP9951 25:09
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 1. Čechová Klára AOP9951 39:59
OB 25.04.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 18. Čechová Klára AOP9951 54:29 + 16:47
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D16B 6. Čechová Klára AOP9951 39:25 + 5:54
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 1. Čechová Klára AOP9951 15:55
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D16C Čechová Klára AOP9951 DISK
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D16C MS Čechová Klára AOP9951 27:20 +
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16C Čechová Klára AOP9951 DISK
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16C 14. Čechová Klára AOP9951 49:51 + 15:34
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 24. Čechová Klára AOP9951 15:09 + 3:45
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D16A 29. Čechová Klára AOP9951 45:52 + 21:19
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16A 26. Čechová Klára AOP9951 53:51 + 19:37
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 D16A 9. Čechová Klára AOP9951 16:30 + 4:00
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 D16A 12. Čechová Klára AOP9951 48:16 + 18:20
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 D16A 12. Čechová Klára AOP9951 50:13 + 11:32
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 D16A 20. Čechová Klára AOP9951 39:51 + 13:41
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D16B 10. Čechová Klára AOP9951 54:53 + 13:34
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D16B 11. Čechová Klára AOP9951 60:19 + 16:13
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D16B 11. Čechová Klára AOP9951 35:39 + 9:54
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16B 7. Čechová Klára AOP9951 38:42 + 3:36
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 12. Čechová Klára AOP9951 43:28 + 10:35
OB 14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 4. Čechová Klára AOP9951 40:30 + 6:02
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D16A 19. Čechová Klára AOP9951 30:24 + 9:44
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D16A 26. Čechová Klára AOP9951 55:51 + 16:50
OB 01.06.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 2. Čechová Klára AOP9951 30:41 + 2:59
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D16 1. Čechová Klára AOP9951 39:17
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 22. Čechová Klára AOP9951 14:26 + 2:35
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16A 24. Čechová Klára AOP9951 32:50 + 7:30
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D16A 28. Čechová Klára AOP9951 73:26 + 29:18
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D16 41. Čechová Klára AOP9951 17:18 + 5:31
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 35. Čechová Klára AOP9951 59:07 + 22:49
OB 20.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 D16 5. Čechová Klára AOP9951 48:44 + 10:53
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 D16 8. Čechová Klára AOP9951 46:02 + 12:33
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 D16 4. Čechová Klára AOP9951 34:49 + 5:57
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D16B 10. Čechová Klára AOP9951 57:20 + 9:43
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D16C 1. Čechová Klára AOP9951 39:05
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D21C 7. Čechová Klára AOP9951 20:43 + 4:36 036673667
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 4. Čechová Klára AOP9951 15:42 + 2:30
OB 19.03.2014 SZL 2013/2014 DA 35. Čechová Klára AOP9951
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D16 3. Čechová Klára AOP9951 42:11 + 8:22
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D16C 2. Čechová Klára AOP9951 11:36 + 0:19
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D16C 4. Čechová Klára AOP9951 47:00 + 4:51
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D16C 3. Čechová Klára AOP9951 29:44:00 + 6:58
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 3. Klára Čechová AOP9951 29:42 + 2:45
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D14B 5. Klára Čechová AOP9951 43:52 + 9:07
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D14C 6. Čechová Klára AOP9951 41:47 + 13:43
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 D14 3. Čechová Klára AOP9951 51:44 + 7:56
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 D14 1. Čechová Klára AOP9951 45:44
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 D14 3. Čechová Klára AOP9951 34:15 + 13:19
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 D14 1. Čechová Klára AOP9951 36:13
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D14A 1. Čechová Klára AOP9951 28:17
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D14A 4. Čechová Klára AOP9951 27:10 + 2:21
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D14A 4. Čechová Klára AOP9951 13:18 + 1:31
OB 21.07.2013 Grand prix Silesia - E4 D14 5. Čechová Klára AOP9951 47:14 + 12:23
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E2 D14 2. Čechová Klára AOP9951 26:57 + 0:04
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E3 D14 3. Čechová Klára AOP9951 18:32 + 5:19
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia - E1 D14 2. Čechová Klára AOP9951 29:45 + 0:38
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 7. Čechová Klára AOP9951 38:34 + 6:08
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 7. Čechová Klára AOP9951 42:43 + 8:39
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 3. Čechová Klára AOP9951 30:31 + 5:02
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček D14C 7. Čechová Klára AOP9951 37:23 + 6:23
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D16C 8. Čechová Klára AOP9951 54:53 + 18:07
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 13. Čechová Klára AOP9951 29:38 + 7:00
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D14B 7. Čechová Klára AOP9951 32:27 + 4:26
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 4. Čechová Klára AOP9951 30:29 + 0:34
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D14B 12. Čechová Klára AOP9951 54:51 + 17:06
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D14B 20. Čechová Klára AOP9951 39:54 + 15:44
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D14B 10. Čechová Klára AOP9951 37:53 + 8:34
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D16 6. Čechová Klára AOP9951 25:47 + 7:07
OB 25.04.2013 Žebříček B - Morava - přihlášky D14B 6. Čechová Klára AOP9951
OB 20.04.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 18. Čechová Klára AOP9951 61:33 + 24:12
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D14B Čechová Klára AOP9951
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D14C Čechová Klára AOP9951
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D16C Čechová Klára AOP9951
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D16C Čechová Klára AOP9951
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D14C Čechová Klára MSK9953
OB 25.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Čechová Klára AOP9951
OB 26.05.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Čechová Klára AOP9951
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia D14 Čechová Klára AOP9951
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16 Čechová Klára AOP9951
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D14B Čechová Klára AOP9951
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy D14A Čechová Klára AOP9951
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK D14 Čechová Klára AOP9951
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Čechová Klára AOP9951
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách D16 Čechová Klára AOP9951
OB 28.09.2014 INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky D16A Čechová Klára AOP9951
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti sprintových štafet DHDH 21 Čechová Klára AOP9951
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet D21 Čechová Klára AOP9951
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Čechová Klára AOP9951
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D21 Čechová Klára AOP9951
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D21 Čechová Klára AOP9951
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D16 Čechová Klára AOP9951
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D16 Čechová Klára AOP9951
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D16 Čechová Klára AOP9951
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D16 Čechová Klára AOP9951
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 D16A Čechová Klára AOP9951
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 D16A Čechová Klára AOP9951
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D16B Čechová Klára AOP9951
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D18 Čechová Klára AOP9951
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Čechová Klára AOP9951
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Čechová Klára AOP9951
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava D16B Čechová Klára AOP9951
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček D16C Čechová Klára AOP9951
OB 11.04.2015 Veřejný závod sprintových štafet DH21 Čechová Klára AOP9951
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D18 Čechová Klára AOP9951
OB 26.04.2015 Český pohár štafet D18 Čechová Klára AOP9951
OB 24.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Čechová Klára AOP9951
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D16B Čechová Klára AOP9951
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Čechová Klára AOP9951
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D18 Čechová Klára AOP9951
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Čechová Klára AOP9951
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Čechová Klára AOP9951
OB 28.11.2015 O-Gala 2015 O-Gala Čechová Klára AOP9951
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D18 Čechová Klára AOP9951
OB 03.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet D19-99 Čechová Klára AOP9951
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D21 Čechová Klára AOP9951
OB 27.04.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 2. závod D Čechová Klára AOP9951
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Čechová Klára AOP9951
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H21 Čechová Klára AOP9951
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H21 Čechová Klára AOP9951
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18 Čechová Klára AOP9951
OB 06.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 9. závod D Čechová Klára AOP9951
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D21 Čechová Klára AOP9951
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H18 Čechová Klára AOP9951
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Čechová Klára AOP9951
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOSPĚLÍ Čechová Klára AOP9951
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Čechová Klára AOP9951
OB 03.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 1. závod D Čechová Klára AOP9951
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A Čechová Klára AOP9951
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D21C Čechová Klára AOP9951
OB 26.04.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 2. závod DHE Čechová Klára AOP9951
OB 01.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 3. závod D Čechová Klára AOP9951
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Čechová Klára AOP9951
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Čechová Klára AOP9951
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D21 Čechová Klára AOP9951
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Čechová Klára AOP9951
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti MIX Čechová Klára AOP9951
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D21 Čechová Klára AOP9951
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Čechová Klára AOP9951