Závodník: Černá Kateřina

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D16C 13. Černá Kateřina VPM0250 53:38 + 16:17
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 6. Černá Kateřina VPM0250 12:01 + 0:28
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 27. Černá Kateřina VPM0250 33:20 + 9:17
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 17. Černá Kateřina VPM0250 56:06 + 15:21
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D16A 19. Černá Kateřina VPM0250 52:59 + 11:41
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D16A 14. Černá Kateřina VPM0250 35:35 + 7:18
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D16A 21. Černá Kateřina VPM0250 52:56 + 14:26
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D16A 21. Černá Kateřina VPM0250 45:46 + 15:42
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D16A 15. Černá Kateřina VPM0250 53:01 + 10:41
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16B 2. Černá Kateřina VPM0250 38:55 + 0:53
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D16A 8. Černá Kateřina VPM0250 24:28 + 2:56
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 23. Černá Kateřina VPM0250 65:27 + 19:06
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16A 26. Černá Kateřina VPM0250 42:04 + 14:35
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 3. Černá Kateřina VPM0250 61:20 + 11:12
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D16 2. Černá Kateřina VPM0250 36:21 + 3:43
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 2. Černá Kateřina VPM0250 12:12 + 0:17
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16A 16. Černá Kateřina VPM0250 27:18 + 2:36
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16A 14. Černá Kateřina VPM0250 43:47 + 5:50
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D16 Černá Kateřina VPM0250 DISK
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 D16B 1. Černá Kateřina VPM0250 51:30
OB 09.04.2017 Oblastní žebříček D16 1. Černá Kateřina VPM0250 39:00
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D16 1. Černá Kateřina VPM0250 16:00
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 1. Černá Kateřina VPM0250 38:11
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček D16 1. Cerná Katerina VPM0250 30:58
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 2. Cerná Katerina VPM0250 15:28 + 0:08
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D16 2. Cerná Katerina VPM0250 18:37 + 0:20
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 43. Černá Kateřina VPM0250 47:42 + 11:08 042164216
OB 12.03.2017 Oblastní žebříček D16 7. Černá Kateřina VPM0250 44:05 + 11:30
OB 11.03.2017 Oblastní žebříček D16 1. Černá Kateřina VPM0250 16:07
LOB 27.02.2017 Český pohár LOB 2017 D17 8 Černá Kateřina MLA0251
LOB 19.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 5. Černá Kateřina MLA0251 86:08 + 16:51
LOB 18.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu D17 3. Černá Kateřina MLA0251 24:54 + 2:24
LOB 18.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 2. Černá Kateřina MLA0251 33:12 + 2:13
LOB 22.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 6. Černá Kateřina MLA0251 77:26 + 9:24
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D16A 22 Černá Kateřina VPM0250
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D16A 15. Černá Kateřina MLA0251 49:06 + 9:18
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D16B 5. Černá Kateřina MLA0251 42:41 + 2:58
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D14B 7 Černá Kateřina MLA0251
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 33. Černá Kateřina MLA0251 32:26 + 10:51
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 11. Černá Kateřina MLA0251 29:07 + 3:58
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 D16 Černá Kateřina MLA0251 DISK
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) T3 2. Černá Kateřina MLA0251 43:09 + 2:15
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) T3 Černá Kateřina MLA0251 DISK
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D14B 2. Černá Kateřina MLA0251 21:16 + 0:55
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 5. Černá Kateřina MLA0251 33:52 + 3:19
OB 12.06.2016 Oblastní žebříček D16 2. Černá Kateřina MLA0251 26:26 + 3:28
OB 11.06.2016 Veřejný závod D16 1. Černá Kateřina MLA0251 13:27
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D16 3. Černá Kateřina MLA0251 44:41 + 5:25
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček D16B 3. Cerná Katerina MLA0251 59:47 + 10:27
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati D16B 2. Cerná Katerina MLA0251 38:53 + 6:06
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 D16B 6. Cerná Katerina MLA0251 32:46 + 10:53
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 5. Černá Kateřina MLA0251 27:06 + 3:45
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 3. Černá Kateřina MLA0251 34:06 + 3:24
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D16 1. Katerina Cerná MLA0251 31:14
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 7. Černá Kateřina MLA0251 26:50 + 4:06
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 6. Černá Kateřina MLA0251 33:35 + 2:36
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) D16 4. Černá Kateřina MLA0251 38:58 + 8:57
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček (Aprílový závod) D14 1. Černá Kateřina MLA0251 23:29
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D16 4. Černá Kateřina MLA0251 47:28 + 6:20
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 1. Černá Kateřina MLA0251 9:58
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D16 2. Černá Kateřina MLA0251 33:18 + 0:40
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D16 6. Černá Kateřina MLA0251 31:05 + 3:20
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D14 6. Černá Kateřina MLA0251 34:15 + 4:06
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D14 3. Černá Kateřina MLA0251 33:31 + 2:04
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D14 2. Černá Kateřina MLA0251 28:23 + 0:14
LOB 28.02.2016 Mistrovství ČR na klasické trati D14 Černá Kateřina MLA0251 DISK
LOB 31.01.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14 2. Černá Kateřina MLA0251 33:33 + 1:15
LOB 30.01.2016 Mistrovství ČR na krátké trati D14 2. Černá Kateřina MLA0251 32:28 + 1:57
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D16 2. Černá Kateřina MLA0251 51:44 + 2:23
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D16 3. Černá Kateřina MLA0251 34:51 + 0:39
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D16 4. Cerná Kacka MLA0251 60:16 + 9:26
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D14 1. Cerná Katerina MLA0251 32:46
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 6. Černá Kateřina MLA0251 10:38 + 0:24
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 36. Černá Kateřina MLA0251 37:45 + 16:42
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 22. Černá Kateřina MLA0251 41:24 + 9:57
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D14B 2. Černá Kateřina MLA0251 25:17 + 0:37
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D14B 4. Černá Kateřina MLA0251 42:39 + 3:29
OB 28.08.2015 West cup - E1 D14B 2. Černá Kateřina MLA0251 11:05 + 0:06
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D14A 18. Černá Kateřina MLA0251 38:02 + 9:53
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D14A 19. Černá Kateřina MLA0251 34:14 + 11:02
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D14A 17. Černá Kateřina MLA0251 35:52 + 7:28
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D14A 22. Černá Kateřina MLA0251 41:57 + 11:47
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D14A 22. Černá Kateřina MLA0251 32:52 + 7:11
OB 13.06.2015 Oblastní žebříček D14 2. Černá Kateřina MLA0251 28:31 + 1:59
OB 13.06.2015 Veřejný závod D14 3. Černá Kateřina MLA0251 10:10 + 0:14
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 23. Černá Kateřina MLA0251 36:01 + 11:41
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 28. Černá Kateřina MLA0251 36:53 + 9:07
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D14 1. Katerina Cerná MLA0251 28:09
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček D14 1. Katerina Cerná MLA0251 31:20
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 44. Černá Kateřina MLA0251 54:24 + 25:34
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B Černá Kateřina MLA0251 DISK
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček D14B 9. Černá Kateřina MLA0251 47:55 + 21:28
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 10. Černá Kateřina MLA0251 68:07 + 22:09
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 8. Černá Kateřina MLA0251 24:36 + 4:00
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 12. Černá Kateřina MLA0251 32:06 + 6:12
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček D14 1. Černá Kateřina 2002 MLA0251 21:18
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D14 2. Černá Kateřina 2002 MLA0251 26:26 + 1:41
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D14 2. Černá Kateřina MLA0251 27:16 + 1:57
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Černá Kateřina MLA0251 24:46 + 5:25
OB 12.04.2015 Oblastní žebříček D14 1. Černá Kateřina MLA0251 34:34
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 6. Černá Kateřina MLA0251 11:47 + 1:48
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 D14 17. Cerná Katerina MLA0251 44:50 + 15:22
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 D14 9. Cerná Katerina MLA0251 40:38 + 9:17
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 D14 12. Cerná Katerina MLA0251 47:10 + 16:57
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček D14 1. Černá Kateřina MLA0251 25:27
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D14 3. Černá Kateřina MLA0251 27:48 + 1:14
LOB 22.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D14 7. Černá Kateřina MLA0251 41:49 + 8:57
LOB 21.02.2015 Mistrovství ČR na krátké trati D14 5. Černá Kateřina MLA0251 33:08 + 6:23
LOB 21.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D14 2. Černá Kateřina MLA0251 18:14 + 0:13
LOB 08.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D14 3. Černá Kateřina MLA0251 47:59 + 7:10
LOB 07.02.2015 Mistrovství ČR ve sprintu D14 7. Černá Kateřina MLA0251 22:44 + 7:18
LOB 01.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB D14 3. Černá Kateřina MLA0251 20:39 + 2:19
LOB 31.01.2015 Mistrovství ČR na klasické trati D14 5. Černá Kateřina MLA0251 36:27 + 4:04
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D14 7. Černá Kateřina MLA0251 36:09 + 5:49
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D14 1. Cerná Katerina MLA0251 25:26
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D14 1. Cerná Katerina MLA0251 27:57
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D14 2. Černá Kateřina MLA0251 31:06 + 3:25
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D14 3. Černá Kateřina MLA0251 39:31 + 6:18
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 22. Černá Kateřina MLA0251 37:44 + 12:23
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 18. Černá Kateřina MLA0251 32:04 + 8:50
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D12 2. Černá Kateřina MLA0251 24:17 + 4:33
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D12 1. Černá Kateřina MLA0251 22:46
OB 29.08.2014 West cup - E1 D12 1. Černá Kateřina MLA0251 21:22
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 D14 10. Černá Kateřina MLA0251 28:15 + 8:57
OB 17.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 D14 8. Černá Kateřina MLA0251 16:08 + 3:38
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E1 D14 7. Černá Kateřina MLA0251 20:15 + 4:50
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle - E2 D14 13. Černá Kateřina MLA0251 18:20 + 8:39
OB 15.06.2014 Oblastní žebříček D12 1. Èerná Kateøina MLA0251 24:48
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D12 1. Černá Kateřina MLA0251 19:17
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 34. Černá Kateřina MLA0251 43:48 + 18:28
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 28. Černá Kateřina MLA0251 40:53 + 11:21
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 D12B 1. Cerná Katerina MLA0251 25:12
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Jarní trojúhelník - E2 D12B 5. Cerná Katerina MLA0251 45:01 + 15:41
OB 30.05.2014 Jarní trojúhelník - E1 D12B 1. Cerná Katerina MLA0251 14:31
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 24. Černá Kateřina MLA0251 31:03 + 8:38
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D14B 27. Černá Kateřina MLA0251 46:27 + 11:40
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D14B 17. Černá Kateřina MLA0251 27:29 + 5:13
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D14B 19. Černá Kateřina MLA0251 36:29 + 7:18
OB 04.05.2014 Oblastní žebříček D12 1. Černá Kateřina MLA0251 24:12
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Černá Kateřina MLA0251 18:24
OB 27.04.2014 Oblastní žebříček D12 1. Černá Kateřina MLA0251 20:37
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D12 2. Černá Kateřina MLA0251 8:01 + 0:07
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček D14 4. Černá Kateřina MLA0251 34:08 + 6:04
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D12 4. Černá Kateřina MLA0251 23:31 + 2:56
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 2. Černá Kateřina MLA0251 14:31 + 0:23
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček D12 2. Černá Kateřina MLA0251 27:37 + 2:23
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D12 2. Černá Kateřina MLA0251 24:36 + 0:36
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D12 8. Černá Kateřina MLA0251 27:22 + 8:49
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D12 2. Cerná Katerina MLA0251 17:59 + 0:03
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D12 3. Cerná Katerina MLA0251 23:07 + 1:43
OB 08.09.2013 Oblastní žebříček D12 2. Černá Kateřina MLA0251 18:29 + 0:21
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D12 1. Černá Kateřina MLA0251 17:22
OB 01.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček D12 1. Černá Kateřina MLA0251 25:21
OB 31.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček D12 4. Černá Kateřina MLA0251 38:12 + 7:51
OB 30.08.2013 West Cup - E1, Oblastní žebříček D12 4. Černá Kateřina MLA0251 40:19 + 2:56
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D12A 2. Černá Kateřina MLA0251 28:44 + 4:15
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D12A 2. Černá Kateřina MLA0251 22:25 + 1:38
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D12A 2. Černá Kateřina MLA0251 11:34 + 0:37
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 D12B 8. Černá Kateřina MLA0251 26:57 + 6:22
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 D12B 11. Černá Kateřina MLA0251 22:02 + 6:13
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 6. Černá Kateřina MLA0251 24:33 + 9:05
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D12C 11. Černá Kateřina MLA0251 45:32 + 15:42
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D12C 3. Černá Kateřina MLA0251 27:44 + 7:29
OB 26.05.2013 Oblastní žebříček D12 1. Katerina Cerná MLA0251 23:27
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček D12 2. Katerina Cerná MLA0251 21:13 + 2:02
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček D12 3. Černá Kateřina MLA0251 29:08 + 4:57
OB 18.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D12 3. Cerná Katerina MLA0251 26:13 + 2:09
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D12C 8. Cerná Katerina MLA0251 31:05 + 6:03
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček D12 3. Černá Kateřina MLA0251 49:46 + 22:38
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D12 2. Černá Kateřina MLA0251 25:18 + 2:41
OB 28.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 D12B 5. Cerná Katerina MLA0251 32:08 + 11:48
OB 27.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 D12B 2. Cerná Katerina MLA0251 29:41 + 0:35
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník - E1 (OM ve sprintu) D12B 3. Cerná Katerina MLA0251 12:17 + 1:12
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D12 4. Černá Kateřina MLA0251 25:52 + 4:17
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D12 2. Černá Kateřina MLA0251 21:07 + 1:26
OB 14.04.2013 Oblastní žebříček D12 5. Černá Kateřina MLA0251 37:06 + 11:17
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D12 5. Černá Kateřina MLA0251 29:17 + 4:50
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16C Černá Kateřina VPM0250
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách HD14 Černá Kateřina MLA0251
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník D12B Černá Kateřina MLA0251
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy D12A Černá Kateřina MLA0251
OB 30.08.2013 West Cup D12 Černá Kateřina MLA0251
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Černá Kateřina MLA0251
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK DH12 Černá Kateřina MLA0251
LOB 16.03.2014 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 Černá Kateřina MLA0251
LOB 15.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B D14 Černá Kateřina MLA0251
LOB 01.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B D14 Černá Kateřina MLA0251
LOB 22.02.2014 Mistrovství ČR v LOB na klasické trati, Český pohár, Žebříček A a B D14 Černá Kateřina MLA0251
LOB 23.02.2014 Český pohár, Žebříček A a B D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 23.03.2014 Český pohár štafet D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti štafet HD12 Černá Kateřina MLA0251
OB 30.05.2014 Jarní trojúhelník D12B Černá Kateřina MLA0251
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Černá Kateřina MLA0251
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Černá Kateřina ZCO0250
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Černá Kateřina MLA0251
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Černá Kateřina MLA0251
OB 16.08.2014 Rumcajsovy míle D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 29.08.2014 West cup D12 Černá Kateřina MLA0251
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Černá Kateřina ZCO0250
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Černá Kateřina ZCO0250
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Černá Kateřina ZCO0250
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Černá Kateřina ZCO0250
LOB 07.02.2015 Mistrovství ČR štafet D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 22.03.2015 Jarní Pohár - štafetový DH14 Černá Kateřina ZCO0250
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník D14B Černá Kateřina MLA0251
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 D14B Černá Kateřina MLA0251
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 D14B Černá Kateřina MLA0251
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet HD14 Černá Kateřina MLA0251
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D14B Černá Kateřina MLA0251
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D14C Černá Kateřina ZCO0250
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Černá Kateřina ZCO0250
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D14 Černá Kateřina ZCO0250
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 16.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 15.06.2015 Letní olympiáda dětí a mládeže - krátká trať DM Černá Kateřina ZCO0250
OB 28.08.2015 West cup D14B Černá Kateřina MLA0251
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Černá Kateřina MLA0251
LOB 20.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14 Černá Kateřina MLA0251
LOB 20.02.2016 Český pohár, ŽA, ŽB - sprint D14 Černá Kateřina MLA0251
LOB 21.02.2016 Mistrovství ČR na klasické trati D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D14 Černá Kateřina MLA0251
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti štafet HD14 Černá Kateřina MLA0251
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník D16B Černá Kateřina MLA0251
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Černá Kateřina ZCO0250
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Černá Kateřina ZCO0250
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Černá Kateřina ZCO0250
OB 29.07.2016 Eduard 2016 D16 Černá Kateřina MLA0251
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 D16 Černá Kateřina MLA0251
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D16 Černá Kateřina MLA0251
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D16 Černá Kateřina MLA0251
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D16 Černá Kateřina ZCO0250
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Černá Kateřina ZCO0250
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Černá Kateřina MLA0251
LOB 21.01.2017 Mistrovství ČR štafet D18 Černá Kateřina MLA0251
LOB 28.01.2017 Mistrovství ČR na krátké trati D17 Černá Kateřina MLA0251
LOB 29.01.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 Černá Kateřina MLA0251
OB 11.03.2017 Mistrovství oblasti štafet D18 Černá Kateřina VPM0250
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Černá Kateřina VPM0250
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Černá Kateřina VPM0250
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Černá Kateřina VPM0250
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Černá Kateřina VPM0250
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Černá Kateřina VPM0250
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Černá Kateřina VPM0250
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Černá Kateřina VPM0250
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Černá Kateřina VPM0250