Závodník: Švidrnochová Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 28.10.2017 Oblastní žebříček D14C 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 23:08 + 2:30
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D14C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 32:48
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D14C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 20:13
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D14C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 30:48
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 42:38 + 5:10
OB 01.09.2017 Podzimní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017 D14C 1 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D14 10. Švidrnochová Eliška OOP0451 31:40 + 9:02
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D14 12. Švidrnochová Eliška OOP0451 41:25 + 11:25
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D14 19. Švidrnochová Eliška OOP0451 25:19 + 7:38
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 6. Švidrnochová Eliška OOP0451 33:23 + 9:52
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 5. Švidrnochová Eliška OOP0451 47:11 + 8:27
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 5. Švidrnochová Eliška OOP0451 31:35 + 8:02
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D14A 10. Švidrnochová Eliška OOP0451 43:13 + 16:04
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D14A 5. Švidrnochová Eliška OOP0451 26:55 + 4:26
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D14A 9. Švidrnochová Eliška OOP0451 23:28 + 6:11
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE P5 Švidrnochová Eliška OOP0451 DISK
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) P5 57. Švidrnochová Eliška OOP0451 69:52 + 38:23
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 33:08 + 8:52
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 14. Švidrnochová Eliška OOP0451 49:11 + 19:06
OB 31.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě D14 3. Eliška Švidrnochová OOP0451 95:08 + 36:35
OB 17.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 5. závod, Dny orientace v přírodě D14 1. Švidrnochová Eliska OOP0451 27:34 + 0:00
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 6. Švidrnochová Eliška OOP0451 20:34 + 2:22
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Švidrnochová Eliška OOP0451 DISK
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D14C 17. Švidrnochová Eliška OOP0451 14:50 + 4:40
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D14B 11. Švidrnochová Eliška OOP0451 45:54 + 13:52
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D14 10. Švidrnochová Eliška OOP0451 38:39 + 11:26
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D14 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 39:39 + 9:55
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D14 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 37:04 + 7:58
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 28:48 + 4:31
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 14:19 + 0:13
OB 01.04.2017 Jarní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017 D14C 6 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 18.03.2017 SZL 2016/2017 DB 8. Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 18.03.2017 SZL 2016/2017 DC 26. Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 01.03.2017 Okresní liga mládeže Opava ... žebříček D14 4 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D14B 20 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 04.12.2016 Mikuláš 2016 - XVI. ročník orientačního běhu DC 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 25:24 + 1:54
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D12C 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 22:32 + 2:08
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 25:09
OB 17.09.2016 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 15:23
OB 17.09.2016 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 11:12
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D14B 11 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D12C 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 15:07 + 0:28
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D12C 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 26:15 + 2:01
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D12C 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 34:49 + 10:10
OB 21.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D12 7. Švidrnochová Eliška OOP0451 30:17 + 9:33
OB 20.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D12 Švidrnochová Eliška OOP0451 DISK
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D12 10. Švidrnochová Eliška OOP0451 16:19 + 4:31
OB 11.08.2016 Olympijský park Ostrava s OB. DC 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 8:53
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D12A 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 18:13
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D12A 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 18:16 + 0:30
OB 04.07.2016 Veřejný závod D12 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 8:22 + 0:00
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D12A 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 26:02 + 0:48
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D12A 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 20:49 + 1:19
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D14B 13. Švidrnochová Eliška OOP0451 29:52 + 7:25
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 19. Švidrnochová Eliška OOP0451 64:50 + 24:14
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D12C 1. Svidrnochová Eliska OOP0451 23:09
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 14. Švidrnochová Eliška OOP0451 61:07 + 21:13
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 14. Švidrnochová Eliška OOP0451 27:23 + 8:00
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D14 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 33:42 + 7:35
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 8. Švidrnochová Eliška OOP0451 24:30 + 4:21
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 13. Švidrnochová Eliška OOP0451 47:03 + 13:13
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D12C 4. Švidrnochová Eliška OOP0451 10:38 + 1:41
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D12C 2. Švidrnochová Eliška OOP0451 30:53 + 1:15
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 16. Švidrnochová Eliška OOP0451 41:35 + 14:04
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 22:16
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 13:08
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB D12 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 13:39
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška OOP0451 24:32 + 2:47
OB 01.04.2016 WRE, Veřejný závod D14C 6. Švidrnochová Eliška OOP0451 14:40 + 3:12
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška OOP0451 27:03
OB 12.03.2016 SZL 2015/2016 DB 3. Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 12:20
OB 18.10.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška HAV0451 40:14 + 2:25
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška HAV0451 21:21 + 2:22
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D12C 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 10:11
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 6. Švidrnochová Eliška HAV0451 33:02 + 8:57
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 20. Švidrnochová Eliška HAV0451 24:27 + 8:38
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Svidrnochová Eliska HAV0451 23:03 + 3:33
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D12C 5. Švidrnochová Eliška HAV0451 17:53 + 3:46
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 12. Švidrnochová Eliška HAV0451 31:50 + 8:33
OB 23.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 D12 6. Švidrnochová Eliška HAV0451 31:00 + 7:30
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 D12 8. Švidrnochová Eliška HAV0451 22:03 + 6:28
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 D12 8. Švidrnochová Eliška HAV0451 21:33 + 5:43
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D12 4. Švidrnochová Eliška HAV0451 26:04 + 4:15
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D12 Švidrnochová Eliška HAV0451 DISK
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D12 10. Švidrnochová Eliška HAV0451 23:42 + 5:00
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D12 15. Švidrnochová Eliška HAV0451 25:32 + 10:06
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D12 10. Švidrnochová Eliška HAV0451 18:38 + 3:55
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 D12A 6. Švidrnochová Eliška HAV0451 86:04 + 57:06
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 D12A 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 25:23
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 D12A 2. Švidrnochová Eliška HAV0451 20:30 + 0:09
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 D12A 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 15:30
OB 27.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 28:17
OB 13.06.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška HAV0451 33:37 + 8:21
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 4. Švidrnochová Eliška HAV0451 25:30 + 4:55
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 10. Švidrnochová Eliška HAV0451 38:39 + 12:57
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D12C 11. Švidrnochová Eliška HAV0451 12:38 + 2:24
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 7. Švidrnochová Eliška HAV0451 36:54 + 16:16
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 6. Švidrnochová Eliška HAV0451 30:25 + 6:03
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 26:31
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D12C 7. Švidrnochová Eliška HAV0451 22:43 + 4:09
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška HAV0451 33:13 + 8:31
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Švidrnochová Eliška HAV0451 35:23 + 0:39
OB 20.03.2015 Mistrovství oblasti v nočním OB D12 1. Švidrnochová Eliška HAV0451 28:55
OB 07.12.2014 2. Slezská zimní liga - Mikuláš 2014 CD 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 38:46
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D12C 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 38:08 + 15:19
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D12C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 18:33 + 5:06
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 23:55 + 3:41
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:53 + 6:22
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 10. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:10 + 4:49
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 11. Švidrnochová Eliška MOV0451 32:04 + 8:20
OB 05.09.2014 Veřejný závod (Haná Orienteering Festival) D12 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 12:21 + 2:18
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D10 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 23:17 + 2:57
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D10 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 21:44 + 1:47
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D10 9. Švidrnochová Eliška MOV0451 15:26 + 2:35
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D10 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 60:27 + 5:39
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 14:23 + 4:45
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:46 + 6:18
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D10 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:21 + 7:18
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 15:20 + 2:36
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 42. Švidrnochová Eliška MOV0451 25:51 + 13:55
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 54. Švidrnochová Eliška MOV0451 39:19 + 21:01
OB 14.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 44:19 + 12:33
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D10C 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 13:55 + 0:34
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 17:40 + 5:10
OB 01.06.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:22
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D10C 10. Švidrnochová Eliška MOV0451 28:46 + 10:45
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D10C 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 36:30 + 7:00
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D10C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 17:14 + 3:07
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 18:36 + 2:16
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 10:56 + 2:27
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB T2 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 40:53 + 6:06
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:16
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:35
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 20:21
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 15:07
OB 28.03.2014 Mistrovství oblasti v nočním OB D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 13:56
OB 19.03.2014 SZL 2013/2014 DC 1. Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 33:43
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 12:04
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 28:48
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D10N 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 20:12 + 3:16
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA P2 10. Švidrnochová Eliška MOV0451 40:03 + 17:52
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) P2 9. Švidrnochová Eliška MOV0451 33:54 + 11:42
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D10C 7. Eliška Švidrnochová MOV0451 31:40 + 8:45
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D10C 8. Eliška Švidrnochová MOV0451 32:07 + 8:57
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D10C 13. Švidrnochová Eliška MOV0451 30:10 + 11:12
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D10 7. Švidrnochová Eliška MOV0451 18:49 + 4:08
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 20:49 + 0:56
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D10 13. Švidrnochová Eliška MOV0451 22:03 + 8:00
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 27:08 + 3:26
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:27 + 2:00
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 D10 7. Švidrnochová Eliška MOV0451 22:31 + 7:27
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 D10 9. Švidrnochová Eliška MOV0451 34:24 + 9:45
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 22:39
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D10C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:40 + 2:23
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 16:00
OB 21.07.2013 Grand prix Silesia - E4 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 29:37 + 1:52
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E2 D10 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 16:35
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E3 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 19:38 + 9:04
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia - E1 D10 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 24:19 + 3:48
OB 30.06.2013 SKOL cup - E3 D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 22:39 + 0:57
OB 29.06.2013 SKOL cup - E2 (OŽ) D10 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 25:44 + 8:24
OB 28.06.2013 SKOL cup - E1 D10 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 19:15 + 4:51
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček D10C 4. Švidrnochová Eliška MOV0451 37:43 + 16:15
OB 09.06.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:28
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D10C 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 31:50 + 1:06
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D10C 6. Švidrnochová Eliška MOV0451 34:15 + 7:59
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D10C 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 35:43 + 13:49
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D10C 6. Švidrnochová Eliška MOV0451 26:53 + 7:36
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček D10C 5. Švidrnochová Eliška MOV0451 42:08 + 10:42
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D10C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 21:39 + 5:25
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D10C 3. Švidrnochová Eliška MOV0451 18:13 + 10:25
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10C 2. Švidrnochová Eliška MOV0451 32:39 + 10:17
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D10C Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 18.05.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.4 D Open Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 28.06.2013 SKOL cup D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 16.06.2013 Oblastní žebříček K10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 16.08.2013 Magnus cup D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy D10C Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 16.11.2013 1. SZL DC Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 01.03.2014 8. SZL a 16. roč. První jarní kufrování DC Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 01.02.2014 7. SZL - Lepuscup II. CD Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 08.03.2014 9. SZL (Přijďte si zaběhat do Hor - Mariánských) DC Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 01.05.2014 Veřejný závod OB, seriál SPORTTOUR 2014 C Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 D10 Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D12C Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 22.11.2014 1. Slezská zimní liga CD Švidrnochová Eliška MOV0451
OB 23.01.2015 5.závod Slezské zimní ligy DC Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 07.03.2015 7. závod SZL 2014/2015 v Mariánských Horách DB Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 28.02.2015 6. závod SZL 2014/2015 v Dobroslavicích DB Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 16.07.2015 Advanta cup D12 Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 27.05.2015 Mapový Slezan DH_M Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB D12 Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy D12A Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Švidrnochová Eliška HAV0451
OB 12.03.2016 První jarní kufrování - 18. ročník DB Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 13.02.2016 7.SZL - Frýdlant n.O. DB Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 05.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 3. závod D Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 18.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 5. závod D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D12A Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 22.07.2016 Šumperský divočák D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 D12 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 11.02.2017 7. závod Slezské zimní ligy DB Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 18.03.2017 19. ročník veřejného závodu První jarní kufrování DB Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Švidrnochová Eliška MSK0450
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D14A Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 20.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 13. závod D14 Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX žáci Švidrnochová Eliška OOP0451
OB 11.10.2017 Okresní liga mládeže Opava ... zakončení D14 Švidrnochová Eliška OOP0451