Závodník: Konečná Adéla

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D18B 17. Konečná Adéla UOL0050 84:56 + 30:00
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D18C 1. Konečná Adéla UOL0050 55:22
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 2. Konečná Adéla UOL0050 24:11 + 6:21
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D18C 4 Konečná Adéla UOL0050
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D18B 10 Konečná Adéla UOL0050
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D16C 4. Konečná Adéla UOL0050 56:07 + 15:43
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D16C 5. Konečná Adéla UOL0050 59:45 + 22:43
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D16 4. Konečná Adéla UOL0050 42:22 + 9:55
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D16B 9. Konečná Adéla UOL0050 75:47 + 28:31
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D16C 3. Konečná Adéla UOL0050 67:23 + 12:22
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 2. Konečná Adéla UOL0050 49:29 + 2:16
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu D18 4. Konečná Adéla UOL0050 35:49 + 5:48
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D16C 4. Konečná Adéla UOL0050 64:38 + 21:37
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D16C 4. Konečná Adéla UOL0050 42:05 + 16:21
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D16C 3. Konečná Adéla UOL0050 47:14 + 3:40
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D16C 5. Konecná Adéla UOL0050 72:02 + 8:39
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D16C 5. Konečná Adéla UOL0050 62:51 + 29:40
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 4. Konečná Adéla UOL0050 41:45 + 10:29
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D16C 4. Konečná Adéla UOL0050 65:27 + 21:54
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D14C 1. Konečná Adéla UOL0050 37:49
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 D14C 8. Konečná Adéla UOL0050
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D14C 1. Konečná Adéla UOL0050 37:51
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 9. Konečná Adéla UOL0050 16:24 + 4:55
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D14C 6. Konečná Adéla UOL0050 37:31 + 11:59
OB 21.12.2013 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mistrovství Zimní ligy HO na dlouhé trati D14 3. Konečná Adéla UOL0050 42:17 + 10:49
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D14C 12. Konečná Adéla UOL0050 56:28 + 28:24
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 10. Konečná Adéla UOL0050 70:24 + 37:58
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 10. Konečná Adéla UOL0050 67:47 + 33:43
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B Konečná Adéla UOL0050 DISK
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D14C 3. Konečná Adéla UOL0050 39:08 + 12:56
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček D14C 6. Konečná Adéla UOL0050 42:38 + 8:46
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 11. Konečná Adéla UOL0050 57:29 + 24:13
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D14 7. Konečná Adéla UOL0050 23:01 + 8:39
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D14C 5. Konečná Adéla UOL0050 34:02 + 10:17
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 DM 4. Konečná Adéla UOL0050 16:06 + 4:54
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 D14 8. Konečná Adéla UOL0050 26:50 + 7:51
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 D14 6. Konečná Adéla UOL0050 39:48 + 18:51
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 D14 10. Konečná Adéla UOL0050 63:02 + 30:23
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D14C Konečná Adéla UOL0050
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D14C Konečná Adéla UOL0050
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D14C Konečná Adéla UOL0050
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D14B Konečná Adéla UOL0050
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H14 Konečná Adéla UOL0050
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D14C Konečná Adéla UOL0050
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D14 UOL0050
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D14C Konečná Adéla UOL0050
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 29.11.2014 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D14 Konečná Adéla UOL0050
OB 05.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník D18 Konečná Adéla UOL0050
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Konečná Adéla UOL0050
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B Konečná Adéla UOL0050
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D16C Konečná Adéla UOL0050
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D16C Konečná Adéla UOL0050
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Konečná Adéla UOL0050
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH15-99 Konečná Adéla UOL0050
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D18C Konečná Adéla UOL0050