Závodník: Binarová Adéla

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D14A 7. Binarová Adéla UOL0452 35:44 + 8:35
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D14A 10. Binarová Adéla UOL0452 34:00 + 11:31
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D14A 11. Binarová Adéla UOL0452 26:19 + 9:02
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D14 4. Binarová Adéla UOL0452 42:06 + 4:11
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 9. Binarová Adéla UOL0452 27:08 + 8:04
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 12. Binarová Adéla UOL0452 68:37 + 26:11
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE P3 13. Binarová Adéla UOL0452 48:34 + 19:35
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) P3 14. Binarová Adéla UOL0452 39:03 + 14:57
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 5. Binarová Adéla UOL0452 37:20 + 7:43
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 12. Binarová Adéla UOL0452 23:08 + 4:56
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 3. Binarová Adéla UOL0452 35:50 + 4:03
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Binarová Adéla UOL0452 27:48 + 3:07
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D14B 8. Binarová Adéla UOL0452 43:07 + 11:05
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D14C 7. Binarová Adéla UOL0452 30:57 + 6:40
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D16 31. Binarová Adéla UOL0452 51:41 + 17:01
OB 07.04.2017 1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj DM 8. Binarová Adéla UOL0452 21:43 + 5:09
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 9. Binarová Adéla UOL0452 14:53 + 3:20
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D14C 4 Binarová Adéla UOL0452
OB 29.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB D16 4. Binarová Adéla UOL0452 44:37 + 8:48
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D14C 4. Binarová Adéla UOL0452 35:47 + 3:54
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 27. Binarová Adéla UOL0452 43:19 + 15:42
OB 25.02.2017 ZLínský Orientační Maraton (ZLOM) T2 Binarová Adéla UOL0452 DISK
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D14B 7 Binarová Adéla UOL0452
OB 10.12.2016 Zimní kotár D14 5. Binarová Adéla UOL0452 32:38 + 4:54
OB 19.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D14 7. Binarová Adéla UOL0452 34:15 + 8:03
OB 12.11.2016 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D14 4. Binarová Adéla UOL0452 38:05 + 5:36
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D12C 6. Binarová Adéla UOL0452 23:33 + 4:25
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) T3 24. Binarová Adéla UOL0452 32:01 + 12:20
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D14B 13 Binarová Adéla UOL0452
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D14B 17. Binarová Adéla UOL0452 26:45 + 9:59
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D14B 13. Binarová Adéla UOL0452 43:06 + 10:15
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 21:46 + 3:15
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 D14A 20. Binarová Adéla UOL0452 44:21 + 19:52
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 D14A 15. Binarová Adéla UOL0452 58:17 + 12:39
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 D14A 20. Binarová Adéla UOL0452 36:49 + 12:52
OB 26.08.2016 Cena východních Čech D14A 19. Binarová Adéla UOL0452 139:27 + 39:50
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D12A 4. Binarová Adéla UOL0452 28:28 + 4:21
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D12A 6. Binarová Adéla UOL0452 25:33 + 2:14
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D12A 11. Binarová Adéla UOL0452 23:16 + 6:31
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D14A 9. Binarová Adéla UOL0452 47:05 + 29:51
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D14A 8. Binarová Adéla UOL0452 60:33 + 34:58
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D14B 17. Binarová Adéla UOL0452 32:53 + 10:26
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D12C 2. Binarová Adéla UOL0452 22:11 + 0:28
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 7. Binarová Adéla UOL0452 54:18 + 14:24
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 13. Binarová Adéla UOL0452 27:13 + 7:50
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 13. Binarová Adéla UOL0452 27:21 + 7:12
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 16. Binarová Adéla UOL0452 49:20 + 15:30
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D12C 7. Binarová Adéla UOL0452 36:03 + 6:25
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 4. Binarová Adéla UOL0452 25:57 + 2:54
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 24:42 + 2:57
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 31:08 + 4:05
OB 13.02.2016 Dzbelský kotár D14 3. Binarová Adéla UOL0452 42:11 + 7:08
OB 16.01.2016 Zimní liga 6. závod D14 4. Binarová Adéla UOL0452 26:42 + 3:49
OB 19.12.2015 Vánoční SMIK 2015 D14 2. Binarová Adéla UOL0452 27:02 + 1:15
OB 21.11.2015 Zimní kotár D14 6. Binarová Adéla UOL0452 37:57 + 11:51
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu D14 2. Binarová Adéla UOL0452 19:26 + 1:25
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D12C 12. Binarová Adéla UOL0452 30:53 + 8:41
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 20:32 + 0:12
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 19:54 + 0:45
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D12C 8. Binarová Adéla UOL0452 22:04 + 6:20
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 23:08 + 2:49
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 12. Binarová Adéla UOL0452 35:50 + 11:45
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 28. Binarová Adéla UOL0452 26:39 + 10:50
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Binarová Adéla UOL0452 34:17 + 4:33
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D12C 9. Binarová Adéla UOL0452 28:29 + 8:59
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 8. Binarová Adéla UOL0452 29:12 + 5:55
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 3. Binarová Adéla UOL0452 30:54 + 4:34
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 27:17 + 6:42
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 31:13 + 5:31
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D12C 10. Binarová Adéla UOL0452 12:30 + 2:16
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 23:00 + 2:22
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 30:03 + 5:41
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 2. Binarová Adéla UOL0452 19:20 + 0:09
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 2. Binarová Adéla UOL0452 11:03 + 0:57
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Binarová Adéla UOL0452 25:09 + 1:05
OB 24.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 3 HDR 2. Binarová Adéla UOL0452 11:51 + 0:49
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D12C 5. Binarová Adéla UOL0452 22:20 + 3:46
OB 17.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 2 HDR 2. Binarová Adéla UOL0452 16:27 + 2:37
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 32:37 + 4:36
OB 10.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 1 HDR 3. Binarová Adéla UOL0452 14:10 + 4:48
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D12C 4. Binarová Adéla UOL0452 22:40 + 2:08
OB 17.01.2015 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D14 4. Binarová Adéla UOL0452 36:55 + 6:05
OB 20.12.2014 Mistrovství HO na dlouhé trati (DH19) a 5.závod ZL HO (ostatní) D14 2. Binarová Adéla UOL0452 31:54 + 1:59
OB 22.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D14 6. Binarová Adéla UOL0452 29:19 + 6:55
OB 15.11.2014 1. závod zimní ligy D14 3. Binarová Adéla UOL0452 44:26 + 8:26
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 24:25 + 5:55
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 28:03 + 5:00
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 28:27 + 6:34
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D12C 6. Binarová Adéla UOL0452 31:24 + 11:10
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 39:31 + 9:30
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D12C 9. Binarová Adéla UOL0452 26:48 + 7:21
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T3 Binarová Adéla UOL0452 DNS
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 Binarová Adéla UOL0452 DNS
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D12C 6. Binarová Adéla UOL0452 30:47 + 9:59
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 11. Binarová Adéla UOL0452 26:35 + 5:14
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 6. Binarová Adéla UOL0452 30:25 + 6:41
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D12 19. Binarová Adéla UOL0452 39:54 + 14:32
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D12 17. Binarová Adéla UOL0452 27:43 + 10:25
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D12 15. Binarová Adéla UOL0452 24:29 + 10:13
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D12 16. Binarová Adéla UOL0452 92:06 + 35:07
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 D12B 1. Binarová Adéla UOL0452 16:55
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 D12B 1. Binarová Adéla UOL0452 20:34
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 D12B 4. Binarová Adéla UOL0452 23:16 + 2:26
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 D12B 1. Binarová Adéla UOL0452 24:04
OB 12.08.2014 Veřejný závod D12 16. Binarová Adéla UOL0452 14:53 + 5:58
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A P2 22. Binarová Adéla UOL0452 17:49 + 5:53
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 30. Binarová Adéla UOL0452 30:41 + 12:23
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 D12C 8. Binarová Adéla UOL0452
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 19. Binarová Adéla UOL0452 30:49 + 14:45
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 9. Binarová Adéla UOL0452 29:28 + 11:15
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D12C 10. Binarová Adéla UOL0452 36:36 + 13:12
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D12C 13. Binarová Adéla UOL0452 27:45 + 8:13
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 22. Binarová Adéla UOL0452 43:30 + 19:51
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 29:22 + 7:57
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Binarová Adéla UOL0452 34:22 + 9:08
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D12C 2. Binarová Adéla UOL0452 31:53 + 6:04
OB 01.03.2014 Předjarní kotár 2014 D14 6. Binarová Adéla UOL0452 19:26 + 7:15
OB 07.12.2013 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák D10 2. Binarová Adéla UOL0452 14:33 + 0:03
OB 23.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D10 1. Binarová Adéla UOL0452 15:14
OB 16.11.2013 Zimní kotár 2013 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 16:01
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 24:15
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 22:25 + 5:20
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 16:30
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D10C 16. Binarová Adéla UOL0452 42:12 + 19:40
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) P2 7. Binarová Adéla UOL0452 32:53 + 10:41
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D10C 4. Adéla Binarová UOL0452 27:47 + 4:52
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D10C 2. Adéla Binarová UOL0452 27:01 + 3:51
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D10C 5. Binarová Adéla UOL0452 24:30 + 5:32
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D10 4. Binarová Adéla UOL0452 17:14 + 2:33
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D10 4. Binarová Adéla UOL0452 22:02 + 2:09
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D10 5. Binarová Adéla UOL0452 15:27 + 1:24
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 D10 3. Binarová Adéla UOL0452 27:23 + 3:41
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 D10 3. Binarová Adéla UOL0452 25:14 + 2:47
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 D10 4. Binarová Adéla UOL0452 20:19 + 5:15
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 24:39
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D12A 4. Binarová Adéla UOL0452 39:16 + 18:29
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D12A 5. Binarová Adéla UOL0452 21:28 + 10:31
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 7. Binarová Adéla UOL0452 23:40 + 3:51
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 7. Binarová Adéla UOL0452 29:53 + 4:08
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 21:20
OB 06.07.2013 JWOC Tour - E6 D10C 5. Binarová Adéla UOL0452 35:46 + 13:02
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 D10C 5. Binarová Adéla UOL0452 13:17 + 3:43
OB 04.07.2013 JWOC Tour - E4 D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 26:28 + 6:03
OB 03.07.2013 JWOC Tour - E3 D10C 2. Binarová Adéla UOL0452 35:03 + 1:34
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 30:13 + 3:24
OB 01.07.2013 JWOC Tour - E1 D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 25:50 + 3:51
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T2 31. Binarová Adéla UOL0452 45:04 + 23:38
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 18:05
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 26:16
OB 31.05.2013 Veřejný závod D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 10:47
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D10C 3. Binarová Adéla UOL0452 25:21 + 3:27
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 24:33 + 5:16
OB 12.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 18:29
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 19:13 + 0:47
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček D10C 3. Binarová Adéla UOL0452 33:29 + 2:03
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10C 2. Binarová Adéla UOL0452 24:26 + 3:39
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D10C 4. Binarová Adéla UOL0452 20:07 + 2:59
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D10C 1. Binarová Adéla UOL0452 14:17
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D10C 2. Binarová Adéla UOL0452 25:59 + 1:57
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček D10 3. Binarová Adéla UOL0452 21:03 + 1:43
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 HDR Binarová Adéla UOL0452 DISK
OB 01.04.2013 Haná Orienteering Festival - E3 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 32:18
OB 31.03.2013 Haná Orienteering Festival - E2 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 19:04
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival - E1 D10 1. Binarová Adéla UOL0452 38:50
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D10C 5. Binarová Adéla UOL0452 23:24 + 5:11
OB 30.03.2013 Haná Orienteering Festival D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D10C Binarová Adéla UOL0452
OB 07.04.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů (Mistrovství Moravy a Slezska) DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HDR Binarová Adéla UOL0452
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA T2 Binarová Adéla UOL0452
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 16.08.2013 Magnus cup D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy D10C Binarová Adéla UOL0452
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA P2 Binarová Adéla UOL0452
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D10C Binarová Adéla UOL0452
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 14.12.2013 Předvánoční proběhnutí - 5. závod Zimní ligy HO D10 Binarová Adéla UOL0452
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 D12B Binarová Adéla UOL0452
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Binarová Adéla UOL0452
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Binarová Adéla UOL0452
OB 19.04.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 26.04.2015 Český pohár štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 01.05.2015 Oblastní žebříček štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D12C Binarová Adéla HAN0450
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Binarová Adéla UOL0452
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Binarová Adéla UOL0452
OB 03.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Binarová Adéla UOL0452
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Binarová Adéla HAN0450
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D12A Binarová Adéla UOL0452
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D14A Binarová Adéla UOL0452
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D14A Binarová Adéla UOL0452
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D14A Binarová Adéla UOL0452
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Binarová Adéla UOL0452
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Binarová Adéla UOL0452
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Binarová Adéla UOL0452
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D12C Binarová Adéla UOL0452
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Binarová Adéla UOL0452
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Binarová Adéla HAN0450
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D14A Binarová Adéla UOL0452
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D14 Binarová Adéla UOL0452
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D14 Binarová Adéla UOL0452 Přihlášen