Závodník: Kopecká Nela

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D12C 14. Kopecká Nela UOL0650 20:58 + 7:51
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D12C 12. Kopecká Nela UOL0650 14:33 + 6:35
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D12C 14. Kopecká Nela UOL0650 17:56 + 7:27
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček D12C 11. Kopecká Nela UOL0650 22:56 + 4:56
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D12C 20. Kopecká Nela UOL0650 43:10 + 19:28
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 16. Kopecká Nela UOL0650 42:27 + 16:30
OB 01.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 D12C 11 Kopecká Nela UOL0650
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D12A 16. Kopecká Nela UOL0650 46:36 + 23:40
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D12A 8. Kopecká Nela UOL0650 24:07 + 7:37
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D12A 8. Kopecká Nela UOL0650 19:13 + 4:11
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D12 19. Kopecká Nela UOL0650 41:10 + 14:57
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH12 19. Kopecká Nela UOL0650 27:02 + 9:26
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 15. Kopecká Nela UOL0650 28:08 + 10:35
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D12C 7. Kopecká Nela UOL0650 27:39 + 8:47
OB 21.04.2017 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj HDR 4. Kopecká Nela UOL0650 31:47 + 10:38
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D12C 7. Kopecká Nela UOL0650 24:01 + 5:06
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 15. Kopecká Nela UOL0650 23:34 + 12:55
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D12C 10 Kopecká Nela UOL0650
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D12C 15. Kopecká Nela UOL0650 44:14 + 21:05
OB 10.12.2016 Zimní kotár D10 4. Kopecká Nela UOL0650 20:11 + 8:28
OB 26.11.2016 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D10 3. Kopecká Nela UOL0650 26:23 + 3:57
OB 19.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D10 1. Kopecká Nela UOL0650 39:15
OB 12.11.2016 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D10 2. Kopecká Nela UOL0650 19:41 + 2:28
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D10C 11. Kopecká Nela UOL0650 24:53 + 8:22
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D10C 7. Kopecká Nela UOL0650 27:25 + 12:16
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D10C 5. Kopecká Nela UOL0650 17:08 + 5:54
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 33:16 + 6:09
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D10C 9. Kopecká Nela UOL0650 29:15 + 13:46
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 23:38 + 4:52
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D10C 10. Kopecká Nela UOL0650 20:26 + 4:30
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D10C 3. Kopecká Nela UOL0650 20:28 + 2:03
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 13. Kopecká Nela UOL0650 49:42 + 21:08
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D10C 4. Kopecká Nela UOL0650 23:47 + 4:43
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D10C 10. Kopecká Nela UOL0650 56:14 + 27:17
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 29:35 + 13:04
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 14. Kopecká Nela UOL0650 25:33 + 8:00
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 9. Kopecká Nela UOL0650 28:13 + 10:51
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 2. Kopecká Nela UOL0650 21:38 + 2:00
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D10C 3. Kopecká Nela UOL0650 20:40 + 5:14
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 27:29 + 5:53
OB 19.12.2015 Vánoční SMIK 2015 D10 7. Kopecká Nela UOL0650 25:06 + 6:19
OB 05.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník D10 4. Kopecká Nela UOL0650 20:19 + 3:07
OB 28.11.2015 3. závod ZL Hanácké oblasti - O pohár ředitele DDM Olomouc D10 3. Kopecká Nela UOL0650 21:37 + 2:55
OB 21.11.2015 Zimní kotár D10 3. Kopecká Nela UOL0650 22:46 + 3:31
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu D10 4. Kopecká Nela UOL0650 20:57 + 5:31
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D10C 7. Kopecká Nela UOL0650 37:54 + 14:19
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D10C 19. Kopecká Nela UOL0650 32:00 + 16:28
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D10C 5. Kopecká Nela UOL0650 24:49 + 8:01
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10C 17. Kopecká Nela UOL0650 30:13 + 16:02
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D10C 4. Kopecká Nela UOL0650 36:34 + 12:06
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D10C 14. Kopecká Nela UOL0650 24:09 + 13:12
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D10C 13. Kopecká Nela UOL0650 33:08 + 20:33
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 22. Kopecká Nela UOL0650 29:42 + 16:23
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D10C 9. Kopecká Nela UOL0650 37:22 + 12:54
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 5. Kopecká Nela UOL0650 54:27 + 27:19
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 12. Kopecká Nela UOL0650 42:04 + 26:35
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 16. Kopecká Nela UOL0650 75:06 + 54:22
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 10. Kopecká Nela UOL0650 36:02 + 17:29
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 5. Kopecká Nela UOL0650 21:51 + 8:53
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D10 9. Kopecká Nela UOL0650 23:50 + 12:55
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D10C 16. Kopecká Nela UOL0650 30:27 + 14:18
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D10C 7. Kopecká Nela UOL0650 34:05 + 18:36
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) D10C 6. Kopecká Nela UOL0650 42:14 + 15:11
OB 14.03.2015 Finále Zimní ligy Hanácké oblasti D10 1. Kopecká Nela UOL0650 27:56
OB 06.12.2014 4. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák D10 3. Kopecká Nela UOL0650 16:27 + 8:20
OB 29.11.2014 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D10 4. Kopecká Nela UOL0650 22:31 + 6:22
OB 22.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D10 5. Kopecká Nela UOL0650 28:30 + 10:41
OB 15.11.2014 1. závod zimní ligy D10 5. Kopecká Nela UOL0650 95:40 + 73:13
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D10C 12. Kopecká Nela UOL0650 34:43 + 16:59
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček HD10N 9. Kopecká Nela UOL0650 17:10 + 5:47
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček DH10N 7. Kopecká Nela UOL0650 40:35 + 18:20
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D10N 1. Kopecká Nela UOL0650 19:39
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček DH10N 9. Kopecká Nela UOL0650 31:12 + 9:02
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček HD10N Kopecká Nela UOL0650 DISK
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček DH10N 2. Kopecká Nela UOL0650 27:56 + 8:05
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D10N 5. Kopecká Nela UOL0650 46:51 + 12:49
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava DH10N 5. Kopecká Nela UOL0650 22:12 + 4:28
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček DH10N 10. Kopecká Nela UOL0650 31:44 + 14:17
OB 05.09.2014 Veřejný závod (Haná Orienteering Festival) P 9. Kopecká Nela UOL0650 29:34 + 16:52
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 9. Kopecká Nela UOL0650 36:09 + 19:01
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10N 7. Kopecká Nela UOL0650 23:47 + 6:15
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček HD10N 11. Kopecká Nela UOL0650 29:10 + 10:32
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati DH10N 2. Kopecká Nela UOL0650 22:05 + 4:16
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček HD10N 9. Kopecká Nela UOL0650 30:27 + 13:42
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) HDR 26. Kopecká Nela UOL0650 49:08 + 23:16
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček DH10N 6. Kopecká Nela UOL0650 26:09 + 8:51
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10N 3. Kopecká Nela UOL0650 19:40 + 1:31
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) HDR 50. Kopecká Nela UOL0650 47:49 + 29:42
OB 01.03.2014 Předjarní kotár 2014 HDR 3. Kopecká Nela UOL0650 18:24 + 4:17
OB 21.12.2013 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mistrovství Zimní ligy HO na dlouhé trati HDR 12. Kopecká Nela UOL0650 36:08 + 15:25
OB 07.12.2013 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák HDR 3. Kopecká Nela UOL0650 24:12 + 6:44
OB 29.11.2013 O pohár Rychlé nohy - 3. závod Zimni ligy HDR 1. Kopecká Nela UOL0650 21:42
OB 23.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti HDR 7. Kopecká Nela UOL0650 31:06 + 13:23
OB 16.11.2013 Zimní kotár 2013 HDR 1. Kopecká Nela UOL0650 20:56
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) HDR 12. Kopecká Nela UOL0650 29:16 + 5:55
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček HDR 32. Kopecká Nela UOL0650 85:53 + 51:17
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček HDR 13. Kopecká Nela UOL0650 61:15 + 42:06
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček HDR 38. Kopecká Nela UOL0650 31:23 + 17:22
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 HDR 21. Kopecká Nela UOL0650 44:42 + 22:49
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 HDR 22. Kopecká Nela UOL0650 32:26 + 13:49
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 HDR 20. Kopecká Nela UOL0650 38:23 + 17:18
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 HDR 33. Kopecká Nela UOL0650 43:58 + 31:31
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 HDR 32. Kopecká Nela UOL0650 51:40 + 32:01
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 HDR 33. Kopecká Nela UOL0650 26:46 + 16:44
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 HDR 21. Kopecká Nela UOL0650 51:03 + 32:09
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava HDR Kopecká Nela UOL0650 VZDAL
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček HDRS 29. Kopecká Nela UOL0650 82:26 + 54:43
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati HDR 3. Kopecká Nela UOL0650 29:01 + 1:58
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR 36. Kopecká Nela UOL0650 45:28 + 30:53
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček HDR 2. Kopecká Nela UOL0650 23:21 + 0:39
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) HDR 7. Kopecká Nela UOL0650 56:58 + 30:05
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D12C Kopecká Nela UOL0650 12:00:00 Startovka
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 31.05.2013 Veřejný závod HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 30.08.2013 Cena východních Čech HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček HDR Kopecká Nela UOL0650
OB 14.12.2013 Předvánoční proběhnutí - 5. závod Zimní ligy HO D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D10N Kopecká Nela UOL0650
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček HD10N Kopecká Nela UOL0650
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 14.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 15.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 D10 Kopecká Nela UOL0650
OB 03.04.2016 Mistrovstvi oblasti štafet DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH14 Kopecká Nela UOL0650
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček D12C Kopecká Nela UOL0650
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Kopecká Nela UOL0650
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Kopecká Nela UOL0650
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D12A Kopecká Nela UOL0650
OB 28.09.2017 Oblastní závod štafet DH12 Kopecká Nela UOL0650
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D12C Kopecká Nela UOL0650 Přihlášen
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D12C Kopecká Nela UOL0650 Přihlášen