Závodník: Glabazňová Jana

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 20.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 13. závod D 2. Glabazňová Jana AOP6151 58:33 + 9:15
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D35C 14. Glabazňová Jana AOP6151 70:32 + 20:43
OB 13.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 12. závod D 5. Glabazňová Jana AOP6151 39:15 + 4:40
OB 21.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 10. závod D 5. Glabazňová Jana AOP6151 45:59 + 12:59
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 10. Glabazňová Jana AOP6151 39:01 + 9:11
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 6. Glabazňová Jana AOP6151 50:23 + 9:19
OB 14.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 9. závod D 1. Glabazňová Jana AOP6151 44:47
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 5. Glabazňová Jana AOP6151 49:34 + 7:36
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 4. Glabazňová Jana AOP6151 57:43 + 4:49
OB 31.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě D 4. Glabazňová Jana AOP6151 61:32 + 11:39
OB 24.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day D 5. Glabazňová Jana AOP6151 29:03 + 2:22
OB 17.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 5. závod, Dny orientace v přírodě D 2. Glabazňová Jana AOP6151 24:55 + 4:58
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D50B 6. Glabazňová Jana AOP6151 35:35 + 5:01
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 7. Glabazňová Jana AOP6151 52:35 + 6:43
OB 03.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 1. závod DHE 7. Glabazňová Jana AOP6151 66:42 + 30:28
OB 01.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 3. závod D 4. Glabazňová Jana AOP6151 33:43 + 4:21
OB 26.04.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 2. závod DHE 9. Glabazňová Jana AOP6151 78:40 + 38:29
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D50B 5. Glabazňová Jana AOP6151 49:12 + 8:19
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D35C 15. Glabazňová Jana AOP6151 54:43 + 15:40
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D35 8. Glabazňová Jana AOP6151 21:06 + 5:04
OB 01.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 D35C 33 Glabazňová Jana AOP6151
OB 29.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB D35 1. Glabazňová Jana AOP6151 55:52
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D35C 11. Glabazňová Jana AOP6151 71:33 + 12:03
OB 18.03.2017 SZL 2016/2017 DA 26. Glabazňová Jana AOP6151
OB 01.03.2017 Okresní liga mládeže Opava ... žebříček D 1 Glabazňová Jana AOP6151
OB 01.03.2017 Okresní liga mládeže Opava ... žebříček DHE 9 Glabazňová Jana AOP6151
OB 25.02.2017 ZLínský Orientační Maraton (ZLOM) L 13. Glabazňová Jana AOP6151 270:20 + 120:34
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D50B 4 Glabazňová Jana AOP6151
OB 28.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 12. závod D 6. Jana Glabazňová AOP6151 39:41 + 11:48
OB 14.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 10. závod D 6. Jana Glabazňová AOP6151 26:12 + 5:46
OB 06.09.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 9. závod D 6. Jana Glabazňová AOP6151 36:29 + 12:02
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D35C 2. Glabazňová Jana AOP6151 60:45 + 6:04
OB 22.06.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 8. závod D 5. Jana Glabazňová AOP6151 32:52 + 6:16
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 4. Glabazňová Jana AOP6151 62:09 + 2:05
OB 04.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D35 2. Glabazňová Jana AOP6151 56:00 + 0:25
OB 01.06.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 6. závod D 10. Jana Glabazňová AOP6151 45:45 + 16:42
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D50B 5. Glabazňová Jana AOP6151 34:17 + 6:20
OB 18.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 5. závod D 1. Jana Glabazňová AOP6151 69:51
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D50B 4. Glabazňová Jana AOP6151 53:56 + 7:47
OB 11.05.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 4. závod, Kufrování D 5. Jana Glabazňová AOP6151 21:06 + 5:07
OB 20.04.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 1. závod D 3. Jana Glabazňová AOP6151 62:28 + 5:14
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D35 6. Glabazňová Jana AOP6151 50:07 + 8:13
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D50B 5. Glabazňová Jana AOP6151 49:31 + 6:13
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 23. Glabazňová Jana AOP6151 63:18 + 19:22
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D45C 3. Glabazňová Jana AOP6151 48:13 + 6:22
OB 15.08.2015 Grand Prix Silesia - E4 D35A 11. Glabazňová Jana AOP6151 57:44 + 27:17
OB 14.08.2015 Grand Prix Silesia - E2 D35A 6. Glabazňová Jana AOP6151 72:03 + 20:44
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D50 9. Glabazňová Jana AOP6151 17:19 + 4:52
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D50B 4. Glabazňová Jana AOP6151 44:01 + 6:34
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D35C 1. Glabazňová Jana AOP6151 42:23
OB 29.03.2015 Oblastní žebříček D35C 3. Glabazňová Jana AOP6151 58:10 + 11:56
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D35C 4. Glabazňová Jana AOP6151 40:22 + 6:51
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D35C 5. Glabazňová Jana AOP6151 39:57 + 6:58
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D35C 5. Glabazňová Jana AOP6151 38:08 + 6:08
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D50B 3. Glabazňová Jana AOP6151 51:57 + 3:39
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D50B 5. Glabazňová Jana AOP6151 56:33 + 7:45
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D50B 3. Glabazňová Jana AOP6151 33:29 + 4:37
OB 01.06.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D35 3. Glabazňová Jana AOP6151 52:30 + 12:06
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D35 12. Glabazňová Jana AOP6151 55:31 + 11:39
OB 26.04.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D50 4. Glabazňová Jana AOP6151 51:53 + 15:20
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D45B 5. Glabazňová Jana AOP6151 60:55 + 7:44
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D35C 2. Glabazňová Jana AOP6151 47:57 + 4:23
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D35C 3. Glabazňová Jana AOP6151 17:17 + 2:03
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D35C 5. Glabazňová Jana AOP6151 18:48 + 4:27
OB 28.03.2014 Mistrovství oblasti v nočním OB D35 1. Glabazňová Jana AOP6151 34:42
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D35C 3. Glabazňová Jana AOP6151 54:16 + 3:33
OB 19.03.2014 SZL 2013/2014 DA 38. Glabazňová Jana AOP6151
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D35C 4. Glabazňová Jana AOP6151 13:20 + 1:54
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D35C 5. Glabazňová Jana AOP6151 49:18 + 11:07
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D50A 7. Glabazňová Jana AOP6151 48:01 + 9:28
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 7. Glabazňová Jana AOP6151 44:41 + 7:31
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček D45L 10. Glabazňová Jana AOP6151 61:57 + 21:10
OB 31.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček D45L 11. Glabazňová Jana AOP6151 47:37 + 13:26
OB 31.08.2013 Sklárna - E3 D45L 5. Glabazňová Jana AOP6151 18:44 + 2:30
OB 30.08.2013 Sklárna - E1 D45L 4. Glabazňová Jana AOP6151 32:38 + 6:02
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 D45B 3. Glabazňová Jana AOP6151 64:45 + 4:02
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 D45B 1. Glabazňová Jana AOP6151 56:27
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 D45B 1. Glabazňová Jana AOP6151 52:25
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 D45B 4. Glabazňová Jana AOP6151 45:42 + 5:56
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D50A 4. Glabazňová Jana AOP6151 28:46 + 4:52
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D50 4. Glabazňová Jana AOP6151 30:41 + 5:31
OB 25.05.2013 Sprint cup, Žebříček A D35C 8. Glabazňová Jana AOP6151 16:51 + 2:11
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D45B 4. Glabazňová Jana AOP6151 36:58 + 4:42
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D45B 2. Glabazňová Jana AOP6151 44:26 + 3:27
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A D50 2. Glabazňová Jana AOP6151 15:14 + 0:40
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D35 5. Glabazňová Jana AOP6151 31:57 + 4:29
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D35 5. Glabazňová Jana AOP6151 32:59 + 6:57
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D45C 2. Glabazňová Jana AOP6151 31:12 + 0:10
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D45C 3. Glabazňová Jana AOP6151 16:56 + 1:11
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství v nočním OB D35 1. Glabazňová Jana AOP6151 51:50
OB 16.08.2013 Magnus cup D45B Glabazňová Jana AOP6151
OB 30.08.2013 Sklárna D45L Glabazňová Jana AOP6151
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti sprintových štafet DHDH 21 Glabazňová Jana AOP6151
OB 13.04.2014 Český pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet D135 Glabazňová Jana AOP6151
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D21 Glabazňová Jana AOP6151
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D50B Glabazňová Jana AOP6151
OB 15.06.2016 Okresní liga mládeže Opava ..... 7. závod D Glabazňová Jana AOP6151
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH40-99 Glabazňová Jana AOP6151
OB 04.04.2017 Krnovské orienťácké mapové tréninky - 3. D Glabazňová Jana AOP6151
OB 11.04.2017 Krnovské orienťácké mapové tréninky - 4. H Glabazňová Jana AOP6151
OB 02.05.2017 Krnovské orienťácké mapové tréninky - 6. D Glabazňová Jana AOP6151
OB 09.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 4. závod D Glabazňová Jana AOP6151
OB 16.05.2017 Krnovské orienťácké mapové tréninky - 8. D Glabazňová Jana AOP6151
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček D35C Glabazňová Jana AOP6151 Přihlášen
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D35C Glabazňová Jana AOP6151 Přihlášen
OB 27.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 14. závod D Glabazňová Jana AOP6151 Přihlášen
OB 28.09.2017 Oblastní závod štafet D15-99 Glabazňová Jana AOP6151 Přihlášen