Závodník: Albrechtová Iveta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D21L 11. Albrechtová Iveta KAM9950 13:51 + 1:16 070257025
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D21L 6. Albrechtová Iveta KAM9950 58:37 + 6:26 068376837
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D18B 15. Albrechtová Iveta KAM9950 71:18 + 17:32
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D18B 10. Albrechtová Iveta KAM9950 47:20 + 11:13
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 37. Albrechtová Iveta KAM9950 14:29 + 3:42
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 35. Albrechtová Iveta KAM9950 32:50 + 10:12
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 24. Albrechtová Iveta KAM9950 72:17 + 23:33
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D18A Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D18A 18. Albrechtová Iveta KAM9950 49:33 + 21:32
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D18A 8. Albrechtová Iveta KAM9950 61:44 + 14:32
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D18A 12. Albrechtová Iveta KAM9950 43:18 + 12:01
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D18A 9. Albrechtová Iveta KAM9950 61:39 + 16:01
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D18B 14. Albrechtová Iveta KAM9950 41:52 + 6:23
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D18C 10. Albrechtová Iveta KAM9950 28:34 + 4:43
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 27. Albrechtová Iveta KAM9950 77:11 + 19:34
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18A 44. Albrechtová Iveta KAM9950 48:00 + 21:17
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950 DISK 000000
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 1. Albrechtová Iveta KAM9950 60:51
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 17. Albrechtová Iveta KAM9950 32:32 + 5:16
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 40. Albrechtová Iveta KAM9950 84:36 + 31:48
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D18 19. Albrechtová Iveta KAM9950 16:46 + 2:25
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D18 1. Albrechtová Iveta KAM9950 28:51
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D18 Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 D18A 34 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D18A 13. Albrechtová Iveta KAM9950 61:24 + 16:17
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D18B 5. Albrechtová Iveta KAM9950 47:15 + 5:42
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D21L 11. Albrechtová Iveta KAM9950 77:31 + 14:57 060726072
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D21L 6. Albrechtová Iveta KAM9950 56:24 + 8:49 047504750
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D18A 26. Albrechtová Iveta KAM9950 13:45 + 3:29
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D18B 11 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 10. Albrechtová Iveta KAM9950 39:26 + 6:09
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 4. Albrechtová Iveta KAM9950 53:48 + 3:52
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D18 2. Albrechtová Iveta KAM9950 20:43 + 3:03
OB 03.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D18 4. Albrechtová Iveta KAM9950 66:21 + 15:52
OB 20.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E2 D18 18. Albrechtová Iveta KAM9950 67:56 + 38:05
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E1 D18 17. Albrechtová Iveta KAM9950 62:51 + 24:54
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D18 5. Albrechtová Iveta KAM9950 50:00 + 5:30
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D18 9. Albrechtová Iveta KAM9950 48:02 + 8:54
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D18 5. Albrechtová Iveta KAM9950 34:50 + 4:50
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D18 13. Albrechtová Iveta KAM9950 54:10 + 9:12
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D18 8. Albrechtová Iveta KAM9950 35:26 + 6:09
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D18B 10. Albrechtová Iveta KAM9950 33:37 + 10:07
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D18A 16. Albrechtová Iveta KAM9950 43:19 + 17:48
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D18B 15. Albrechtová Iveta KAM9950 34:26 + 6:42
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D18B 16. Albrechtová Iveta KAM9950 60:40 + 9:17
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D18A 38. Albrechtová Iveta KAM9950 100:32 + 48:21
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D18A 42. Albrechtová Iveta KAM9950 45:07 + 22:04
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) D18 8. Albrechtová Iveta KAM9950 62:45 + 20:47
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) D18 10. Albrechtová Iveta KAM9950 66:18 + 17:32
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva T5 ultimate 57. Albrechtová Iveta KAM9950 57:31 + 30:42
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B 14. Albrechtová Iveta KAM9950 35:19 + 9:40
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B 15. Albrechtová Iveta KAM9950 37:02 + 9:24
OB 16.04.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D18 37. Albrechtová Iveta KAM9950 64:44 + 27:19
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D18 5. Albrechtová Iveta KAM9950 45:47 + 8:53
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB D18 4. Albrechtová Iveta KAM9950 66:44 + 15:42
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 5. Albrechtová Iveta KAM9950 18:12 + 3:39
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D18 2. Albrechtová Iveta KAM9950 45:32 + 2:46
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D18 2. Albrechtová Iveta KAM9950 35:21 + 1:39
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček D18 1. Albrechtová Iveta KAM9950 59:52
OB 18.03.2016 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 11. Albrechtová Iveta KAM9950 66:08 + 27:14
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) D21B Albrechtová Iveta KAM9950 DISK 000000
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček D16 3. Albrechtová Iveta KAM9950 27:07 + 2:27
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D16 7. Albrechtová Iveta KAM9950 53:14 + 11:10
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D16 6. Albrechtová Iveta KAM9950 28:42 + 6:32
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D16 6. Albrechtová Iveta KAM9950 38:49 + 7:01
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D16 4. Albrechtová Iveta KAM9950 47:47 + 9:46
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 31. Albrechtová Iveta KAM9950 16:46 + 3:59
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 2. Albrechtová Iveta KAM9950 27:01 + 2:24
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 9. Albrechtová Iveta KAM9950 59:46 + 11:17
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D16B 7. Albrechtová Iveta KAM9950 44:28 + 7:59
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D16B 3. Albrechtová Iveta KAM9950 36:39 + 5:08
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D16B 7. Albrechtová Iveta KAM9950 43:28 + 9:56
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D16B 6. Albrechtová Iveta KAM9950 30:37 + 4:27
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D16B 10. Albrechtová Iveta KAM9950 44:38 + 14:14
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček D16 4. Albrechtová Iveta KAM9950 44:25 + 15:18
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 18. Albrechtová Iveta KAM9950 40:29 + 12:12
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D16B 21. Albrechtová Iveta KAM9950 56:17 + 17:23
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D16 8. Albrechtová Iveta KAM9950 60:53 + 15:11
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 28. Albrechtová Iveta KAM9950 35:01 + 12:02
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D16B 26. Albrechtová Iveta KAM9950 69:10 + 25:15
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D16 10. Albrechtová Iveta KAM9950 30:00 + 7:58
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček D16 12. Albrechtová Iveta KAM9950 40:59 + 13:10
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D16 9. Albrechtová Iveta KAM9950 51:21 + 15:55
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D16 10. Iveta Albrechtová KAM9950 58:28 + 24:29
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček D16 5. Albrechtová Iveta KAM9950 16:37 + 2:35
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D16 10. Albrechtová Iveta KAM9950 72:39 + 19:06
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček D16 Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 25. Albrechtová Iveta KAM9950 80:01 + 36:53
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D16 16. Albrechtová Iveta KAM9950 86:47 + 31:31
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D16 10. Albrechtová Iveta KAM9950 57:42 + 13:24
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D16 Albrechtová Iveta KAM9950 DNS
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 11. Albrechtová Iveta KAM9950 42:59 + 10:03
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 25. Albrechtová Iveta KAM9950 74:34 + 33:55
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16B 25. Albrechtová Iveta KAM9950 37:47 + 11:25
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D16B 25. Albrechtová Iveta KAM9950 57:29 + 14:04
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D16 5. Albrechtová Iveta KAM9950 39:22 + 10:51
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček D16 7. Albrechtová Iveta KAM9950 35:50 + 6:01
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček D16 7. Albrechtová Iveta KAM9950 36:33 + 5:02
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D14 5. Albrechtová Iveta KAM9950 11:40 + 1:24
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček D14 10. Albrechtová Iveta KAM9950 35:57 + 13:36
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D14 9. Albrechtová Iveta KAM9950 37:48 + 9:15
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D14 9. Albrechtová Iveta KAM9950 15:26 + 3:59
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 42. Albrechtová Iveta KAM9950 48:40 + 20:47
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček D14 14. Albrechtová Iveta KAM9950 52:15 + 18:35
OB 31.08.2013 Sklárna - E2, Oblastní žebříček D14 6. Albrechtová Iveta KAM9950 35:11 + 6:30
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 D14A 8. Albrechtová Iveta KAM9950 43:47 + 8:21
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 D14A 12. Albrechtová Iveta KAM9950 35:25 + 10:44
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 D14A 14. Albrechtová Iveta KAM9950 51:40 + 24:19
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 D14A 16. Albrechtová Iveta KAM9950 55:05 + 18:08
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 D14A 9. Albrechtová Iveta KAM9950 39:07 + 10:09
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 34. Albrechtová Iveta KAM9950 35:52 + 13:29
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D14B 29. Albrechtová Iveta KAM9950 46:45 + 14:26
OB 08.06.2013 Oblastní žebříček D14 6. Albrechtová Iveta KAM9950 9:30 + 1:31
OB 08.06.2013 Veřejný závod D14 Albrechtová Iveta KAM9950 DISK
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 40. Albrechtová Iveta KAM9950 33:19 + 16:44
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D14B 42. Albrechtová Iveta KAM9950 45:25 + 17:19
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 29. Albrechtová Iveta KAM9950 28:26 + 8:07
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D14B 37. Albrechtová Iveta KAM9950 49:27 + 19:09
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček D14 22. Albrechtová Iveta KAM9950 60:05 + 26:57
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D14 19. Albrechtová Iveta KAM9950 47:37 + 17:53
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky D14B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 19.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D14 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 30.08.2013 Sklárna D14 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 25.09.2013 Přebor Stč kraje žákovských štafet D14 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D14 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky D16B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D16 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D16 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D16 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D16 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOSPĚLÍ Albrechtová Iveta KAM9950
OB 20.02.2016 Brdy Speciál B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 27.02.2016 Chodovská tvrz + divočina PZL Albrechtová Iveta KAM9950
OB 05.03.2016 Praga Magica ABC Albrechtová Iveta KAM9950
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C Albrechtová Iveta KAM9950
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D18B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D18B Albrechtová Iveta KAM9950
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 Elite Albrechtová Iveta KAM9950
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva T5 ultimate Albrechtová Iveta KAM9950
OB 19.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 21.08.2016 Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji) - E3 D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet MIX Albrechtová Iveta KAM9950
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Albrechtová Iveta KAM9950
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D18A Albrechtová Iveta KAM9950
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D21L Albrechtová Iveta KAM9950
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D21 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D18 Albrechtová Iveta KAM9950
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Albrechtová Iveta KAM9950