Závodník: Troupová Vladěna

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 15.10.2017 Veřejný závod D45 12. Troupová Vladěna KRE6351 62:01 + 21:03
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D45 9. Troupová Vladěna KRE6351 78:45 + 21:50
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 29. Troupová Vladěna KRE6351 48:09 + 18:34
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D50B 23. Troupová Vladěna KRE6351 56:51 + 17:38
OB 27.08.2017 Oblastní žebříček D45 3. Troupová Vladena KRE6351 67:17 + 17:42
OB 26.08.2017 Oblastní žebříček D45 3. Troupová VladÄ›na KRE6351 58:52 + 16:53
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 20. Troupová Vladěna KRE6351 50:07 + 15:13
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 55:36 + 13:28
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D50B 6. Troupová Vladěna KRE6351 41:10 + 6:24
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D50 28. Troupová Vladěna KRE6351 32:14 + 9:25
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 22. Troupová Vladěna KRE6351 80:17 + 26:29
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 18. Troupová Vladěna KRE6351 52:16 + 12:11
OB 28.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 73:00 + 14:37
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 49:49 + 18:27
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D50B 25. Troupová Vladěna KRE6351 82:22 + 33:28
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D50 17. Troupová Vladěna KRE6351 25:09 + 12:11
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 46:29 + 12:25
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 17:04 + 2:38
OB 15.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 50:37 + 10:50
OB 01.04.2017 Jihočeský žebříček 2017 D45 2 Troupová Vladěna KRE6351
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D50B 18 Troupová Vladěna KRE6351
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D45 12. Troupová Vladěna KRE6351 47:47 + 16:07
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D45 10. Troupová Vladěna KRE6351 66:37 + 22:14
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) D50B 8. Troupová Vladěna KRE6351 66:04 + 10:03
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) D50 34. Troupová Vladěna KRE6351 61:21 + 19:44
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D50B 24 Troupová Vladěna KRE6351
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B Troupová Vladěna KRE6351 DNS
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B Troupová Vladěna KRE6351 DNS
OB 28.08.2016 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 71:51 + 18:35
OB 27.08.2016 Oblastní žebříček D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 62:11 + 6:20
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D50B 14. Troupová Vladěna KRE6351 67:00 + 29:30
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D50 17. Troupová Vladěna KRE6351 42:43 + 13:18
OB 11.06.2016 Mistrovství oblati na klasické trati D45 Troupová Vladena KRE6351 DISK
OB 05.06.2016 Oblastní žebříček D45 4. Vladěna Troupová KRE6351 40:44 + 5:45
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B 17. Troupová Vladěna KRE6351 46:03 + 8:48
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D50B Troupová Vladěna KRE6351 DISK
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 22. Troupová Vladěna KRE6351 86:49 + 50:32
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 24. Troupová Vladěna KRE6351 67:42 + 27:16
OB 10.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 3. Troupová Vladěna KRE6351 22:21 + 2:46
OB 18.10.2015 Veřejný závod D45 13. Troupová Vladěna KRE6351 56:19 + 16:19
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D45 9. Troupová Vladěna KRE6351 63:01 + 19:39
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D45 2. Troupová Vladena KRE6351 62:39 + 3:22
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) D50B 8. Troupová Vladěna KRE6351 57:35 + 14:17
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 25. Troupová Vladěna KRE6351 66:06 + 22:10
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 18. Troupová Vladěna KRE6351 35:43 + 10:12
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 8. Troupová Vladěna KRE6351 65:39 + 16:58
OB 30.08.2015 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 46:59 + 5:59
OB 29.08.2015 Oblastní žebříček D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 58:07 + 0:51
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D50B 1. Troupová Vladislava KRE6351 38:33
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D50B 4. Troupová Vladislava KRE6351 41:53 + 8:49
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D50B 2. Troupová Vladislava KRE6351 42:50 + 4:50
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D50B 2. Troupová Vladislava KRE6351 35:41 + 4:14
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D50B Troupová Vladislava KRE6351 DISK
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 58:43 + 14:30
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 81:19 + 28:07
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D50B 15. Troupová Vladěna KRE6351 43:19 + 13:39
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladena KRE6351 67:45 + 12:47
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D45 1. Troupová Vladena KRE6351 16:14
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 2. Troupová Vladěna KRE6351 54:54 + 11:05
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D45 6. Troupová Vladěna KRE6351 47:11 + 7:34
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D45 7. Troupová Vladěna KRE6351 53:48 + 10:19
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladena KRE6351 44:27 + 13:48
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D50B 9. Troupová Vladěna KRE6351 66:29 + 13:55
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 29. Troupová Vladěna KRE6351 68:37 + 23:43
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 17. Troupová Vladěna KRE6351 43:32 + 12:12
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 14. Troupová Vladěna KRE6351 69:39 + 20:07
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 74:58 + 16:33
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 80:34 + 40:19
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 19. Troupová Vladěna KRE6351 102:38 + 51:19
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D45 2. Vladena Troupová KRE6351 50:38 + 10:33
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D50B 15. Troupová Vladěna KRE6351 40:46 + 14:50
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D50B 14. Troupová Vladěna KRE6351 69:20 + 25:54
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček D45 7. Troupová Vladěna KRE6351 49:39 + 10:46
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D45 11. Troupová Vladěna KRE6351 59:48 + 16:03
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA D50B 9. Troupová Vladěna KRE6351 53:06 + 11:50
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D50 23. Troupová Vladěna KRE6351 60:36 + 23:26
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D50B 11. Troupová Vladěna KRE6351 40:17 + 9:10
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D50B 10. Troupová Vladěna KRE6351 72:32 + 21:53
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D45 4. Troupová Vladěna KRE6351 28:35 + 4:19
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D50B 9. Troupová Vladena KRE6351 44:12 + 15:43
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy D50B 12. Troupová Vladena KRE6351 66:30 + 24:25
OB 28.04.2013 Oblastní žebříček D45 1. Troupová Vladena KRE6351 73:53
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D45 5. Troupová Vladěna KRE6351 49:50 + 15:59
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D45 7. Troupová Vladěna KRE6351 31:57 + 10:02
OB 26.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D45 Troupová Vladěna KRE6351