Závodník: Procházková Doubravka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 2. Procházková Doubravka ADA0651 18:28 + 1:47
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 5. Procházková Doubravka ADA0651 25:41 + 1:47
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 2. Procházková Doubravka ADA0651 22:45 + 1:41
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D12A 2. Procházková Doubravka ADA0651 23:42 + 0:46
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D12A 4. Procházková Doubravka ADA0651 20:06 + 3:36
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D12A 2. Procházková Doubravka ADA0651 16:16 + 1:14
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D12 3. Procházková Doubravka ADA0651 27:12 + 0:59
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH12 5. Procházková Doubravka ADA0651 25:18 + 5:14
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH12 22. Procházková Doubravka ADA0651 27:51 + 10:15
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 2. Procházková Doubravka ADA0651 22:59 + 2:03
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 9. Procházková Doubravka ADA0651 39:03 + 11:33
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D12 4. Procházková Doubravka ADA0651 25:27 + 2:57
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 4. Procházková Doubravka ADA0651 19:35 + 1:23
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 10. Procházková Doubravka ADA0651 25:20 + 7:47
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D12C 1. Procházková Doubravka ADA0651 18:52
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D12C 14. Procházková Doubravka ADA0651 45:35 + 21:53
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D12C 2. Procházková Doubravka ADA0651 20:24 + 1:29
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D12 5. Procházková Doubravka ADA0651 24:08 + 2:59
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 D12 16 Procházková Doubravka ADA0651
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D12C 2. Procházková Doubravka ADA0651 24:44 + 1:35
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D12C 1. Procházková Doubravka ADA0651 19:08
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Procházková Doubravka ADA0651 29:09 + 4:48
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D12C 4. Procházková Doubravka ADA0651 19:24 + 2:25
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D12 2. Procházková Doubravka ADA0651 25:59 + 1:11
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D12 4. Procházková Doubravka ADA0651 20:47 + 0:44
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) T3 7. Procházková Doubravka ADA0651 27:52 + 5:13
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) T3 12. Procházková Doubravka ADA0651 26:19 + 6:38
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D12 3. Procházková Doubravka ADA0651 26:34 + 0:48
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D12C 2. Procházková Doubravka ADA0651 14:48 + 0:09
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D12C 1. Procházková Doubravka ADA0651 24:14
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D12C 3. Procházková Doubravka ADA0651 21:09 + 2:38
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 D12A 7. Procházková Doubravka ADA0651 30:27 + 2:08
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 D12A 5. Procházková Doubravka ADA0651 42:15 + 7:12
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 D12A 2. Procházková Doubravka ADA0651 25:59 + 5:24
OB 26.08.2016 Cena východních Čech D12A 3. Procházková Doubravka ADA0651 98:41 + 11:41
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D12 1. Procházková Doubravka ADA0651 17:10
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D12 6. Procházková Doubravka ADA0651 28:28 + 5:00
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D12 3. Procházková Doubravka ADA0651 18:25 + 2:07
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D12 2. Procházková Doubravka ADA0651 18:24 + 0:52
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle D12 3. Procházková Doubravka ADA0651 82:27 + 2:03
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 D12 2. Procházková Doubravka ADA0651 22:50 + 0:58
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 D12 2. Procházková Doubravka ADA0651 14:35 + 0:34
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 D12 3. Procházková Doubravka ADA0651 19:37 + 0:54
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 D12A 3. Procházková Doubravka ADA0651 20:29 + 2:16
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D12A 2. Procházková Doubravka ADA0651 18:06 + 0:20
OB 04.07.2016 Veřejný závod D12 6. Procházková Doubravka ADA0651 9:44 + 1:22
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 D12A 1. Procházková Doubravka ADA0651 25:14
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D12A 1. Procházková Doubravka ADA0651 19:30
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D12 3. Procházková Doubravka ADA0651 20:31 + 4:01
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 2. Procházková Doubravka ADA0651 25:57 + 0:57
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček D12 2. Procházková Doubravka ADA0651 32:17 + 0:57
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D12C 7. Procházková Doubravka ADA0651 27:13 + 4:13
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D12C 2. Procházková Doubravka ADA0651 32:46 + 4:47
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 2. Procházková Doubravka ADA0651 20:46 + 1:48
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D12 1. Procházková Doubravka ADA0651 17:42
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 5. Procházková Doubravka ADA0651 12:42 + 2:07
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 4. Procházková Doubravka ADA0651 20:25 + 4:01
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D10 5. Procházková Doubravka ADA0651 30:39 + 1:46
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D10 1. Procházková Doubravka ADA0651 23:34
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D10 2. Procházková Doubravka ADA0651 28:40 + 5:59
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Procházková Doubravka ADA0651 24:55 + 2:43
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D10C 2. Procházková Doubravka ADA0651 15:39 + 0:07
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D10 2. Procházková Doubravka ADA0651 14:11 + 0:33
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D10C 1. Procházková Doubravka ADA0651 16:48
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10 1. Procházková Doubravka ADA0651 17:35
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T3 15. Procházková Doubravka ADA0651 37:33 + 13:28
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 12. Procházková Doubravka ADA0651 21:34 + 5:45
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D10 2. Procházková Doubravka ADA0651 15:48 + 0:54
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D10C 3. Procházková Doubravka ADA0651 13:22 + 2:25
OB 06.09.2015 Žebříček B-Morava D10C 5. Procházková Doubravka ADA0651 17:32 + 4:57
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 2. Procházková Doubravka ADA0651 14:50 + 1:31
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D10C 4. Procházková Doubravka ADA0651 22:51 + 3:50
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D10C 17. Procházková Doubravka ADA0651 32:48 + 11:24
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D10C 2. Procházková Doubravka ADA0651 19:44 + 0:02
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 D10 2. Procházková Doubravka ADA0651 19:54 + 2:07
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 D10 1. Procházková Doubravka ADA0651 16:47
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 D10 3. Procházková Doubravka ADA0651 18:32 + 1:17
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 D10 Procházková Doubravka ADA0651 DISK
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 D10 1. Procházková Doubravka ADA0651 11:00
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 16. Procházková Doubravka ADA0651 23:21 + 8:05
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 10. Procházková Doubravka ADA0651 35:43 + 13:35
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 2. Procházková Doubravka ADA0651 12:38 + 1:53
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 D10C 2. Procházková Doubravka ADA0651 18:17 + 0:42
OB 05.07.2015 Cena střední Moravy - E3 D10C 2. Procházková Doubravka ADA0651 19:52 + 2:58
OB 04.07.2015 Cena střední Moravy - E2 D10C 1. Procházková Doubravka ADA0651 17:23
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy - E1 D10C 2. Procházková Doubravka ADA0651 10:34 + 0:02
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D12C 17. Procházková Doubravka ADA0651 47:17 + 24:27
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) P2 14. Procházková Doubravka ADA0651 27:43 + 10:25
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 7. Procházková Doubravka ADA0651 33:41 + 12:08
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 1. Procházková Doubravka ADA0651 22:33
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 6. Procházková Doubravka ADA0651 29:03 + 13:34
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 4. Procházková Doubravka ADA0651 31:36 + 10:52
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D10 1. Procházková Doubravka ADA0651 15:53
OB 02.05.2015 Oblastní žebříček D10 3. Procházková Doubravka ADA0651 27:42 + 5:35
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 9. Procházková Doubravka ADA0651 38:33 + 12:21
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D10C 3. Procházková Doubravka ADA0651 17:04 + 0:55
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D10 7. Procházková Doubravka ADA0651 35:33 + 10:08
OB 15.11.2014 1. závod zimní ligy D10 1. Procházková Doubravka ADA0651 22:27
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D10C 2. Procházková Doubravka ADA0651 17:50 + 0:06
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček D10C 6. Procházková Doubravka ADA0651 24:13 + 3:56
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D10 3. Procházková Doubravka ADA0651 26:08 + 3:36
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D10 1. Procházková Doubravka ADA0651 20:29
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D10C 3. Procházková Doubravka ADA0651 19:55 + 2:09
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D10 5. Procházková Doubravka ADA0651 33:27 + 10:25
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D10N 1. Procházková Doubravka ADA0651 34:02
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 1. Procházková Doubravka ADA0651 9:26
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10N 2. Procházková Doubravka ADA0651 19:48 + 1:17
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 DH10N 2. Procházková Doubravka ADA0651 12:35 + 0:25
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 DH10N 1. Procházková Doubravka ADA0651 28:46
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 DH10N 3. Procházková Doubravka ADA0651 26:47 + 2:27
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 DH10N 3. Procházková Doubravka ADA0651 16:26 + 4:11
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 HDR 13. Procházková Doubravka ADA0651 45:41 + 13:29
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 HDR 4. Procházková Doubravka ADA0651 29:48 + 4:00
OB 11.07.2014 Veteran cup HDR Procházková Doubravka ADA0651 DISK
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D10N 1. Procházková Doubravka ADA0651 29:53
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D10C 11. Procházková Doubravka ADA0651 24:52 + 11:31
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10N 1. Procházková Doubravka ADA0651 17:32
OB 17.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 2. Procházková Doubravka ADA0651 22:12 + 0:11
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček HDR 9. Procházková Doubravka ADA0651 14:15 + 5:00
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati HDR 15. Procházková Doubravka ADA0651 20:46 + 5:31
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 09.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 09.08.2013 Advanta cup HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 09.08.2013 Advanta cup - E1 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 10.08.2013 Advanta cup - E2 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 11.08.2013 Advanta cup - E3 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 16.08.2013 Magnus cup HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 17.08.2013 Magnus cup - E3 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) HDR Procházková Doubravka ADA0651
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 DH10N Procházková Doubravka ADA0651
OB 03.07.2015 Cena střední Moravy D10C Procházková Doubravka ADA0651
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D10 Procházková Doubravka ADA0651
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita D10 Procházková Doubravka ADA0651
OB 24.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E1 D10 Procházková Doubravka ADA0651
OB 25.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E2 D10 Procházková Doubravka ADA0651
OB 26.07.2015 Tuhannet Kumpareita - E3 D10 Procházková Doubravka ADA0651
OB 16.07.2015 Advanta cup D10 Procházková Doubravka ADA0651
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D10C Procházková Doubravka ADA0651
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Procházková Doubravka JMO0651
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Procházková Doubravka JMO0651
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D10 Procházková Doubravka ADA0651
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet DH12 Procházková Doubravka ADA0651
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D12A Procházková Doubravka ADA0651
OB 22.07.2016 Šumperský divočák D12 Procházková Doubravka ADA0651
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Procházková Doubravka ADA0651
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Procházková Doubravka ADA0651
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Procházková Doubravka JMO0651
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Procházková Doubravka JMO0651
OB 12.11.2016 RBK cup open 2016 C - žactvo,začátečníci Procházková Doubravka ADA0651
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti DH12 Procházková Doubravka ADA0651
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D12A Procházková Doubravka ADA0651
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D12 Procházková Doubravka JMO0651
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Procházková Doubravka JMO0651
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Procházková Doubravka JMO0651
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D12B Procházková Doubravka ADA0651
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D12A Procházková Doubravka ADA0651 Přihlášen
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D12A Procházková Doubravka ADA0651 Přihlášen
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D12A Procházková Doubravka ADA0651 Přihlášen
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D12A Procházková Doubravka ADA0651 Přihlášen