Závodník: Šneiderová Daniela

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 11. Šneiderová Daniela ASU0398 28:09 + 9:05
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 16. Šneiderová Daniela ASU0398 85:59 + 43:33
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 6. Šneiderová Daniela ASU0398 32:42 + 8:26
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 11. Šneiderová Daniela ASU0398 46:35 + 16:30
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Šneiderová Daniela ASU0398 35:25 + 5:48
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 16. Šneiderová Daniela ASU0398 23:58 + 5:46
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 15. Šneiderová Daniela ASU0398 45:36 + 13:49
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D14C 13. Šneiderová Daniela ASU0398 13:27 + 3:17
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček D14C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 28:42 + 4:01
OB 28.04.2017 3. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj DS 4. Šneiderová Daniela ASU0398 19:17 + 4:02
OB 21.04.2017 2. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj DS 5. Šneiderová Daniela ASU0398 24:09 + 6:33
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D14C 15. Šneiderová Daniela ASU0398 33:53 + 9:36
OB 07.04.2017 1. kvalifikační závod LODM - Olomoucký kraj DS 3. Šneiderová Daniela ASU0398 25:07 + 7:18
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 5. Šneiderová Daniela ASU0398 13:30 + 1:57
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 D14C 6 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D14C 6. Šneiderová Daniela ASU0398 36:33 + 4:40
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D14B 14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 10.12.2016 Zimní kotár D14 3. Šneiderová Daniela ASU0398 30:48 + 3:04
OB 03.12.2016 Mikulášský orienťák - 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D14 4. Šneiderová Daniela ASU0398 17:37 + 0:43
OB 19.11.2016 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D14 1. Šneiderová Daniela ASU0398 26:12
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D14C 7. Šneiderová Daniela ASU0398 40:45 + 10:59
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 37:14 + 9:55
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 32:46 + 8:54
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 38:26 + 8:54
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D14C 21. Šneiderová Daniela ASU0398 39:45 + 13:16
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D14 15. Šneiderová Daniela ASU0398 42:16 + 20:57
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D14 10. Šneiderová Daniela ASU0398 54:34 + 25:38
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D14 14. Šneiderová Daniela ASU0398 26:24 + 10:48
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D14 13. Šneiderová Daniela ASU0398 32:23 + 11:31
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle D14 11. Šneiderová Daniela ASU0398 155:37 + 68:03
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 56:55 + 14:58
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D14C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 30:34 + 10:54
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 51:53 + 2:14
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček D14 9. Šneiderová Daniela ASU0398 42:17 + 16:10
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D14C 22. Šneiderová Daniela ASU0398 53:33 + 22:01
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 9. Šneiderová Daniela ASU0398 40:40 + 11:44
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 3. Šneiderová Daniela ASU0398 14:30 + 3:48
OB 19.12.2015 Vánoční SMIK 2015 D14 8. Šneiderová Daniela ASU0398 37:35 + 11:48
OB 05.12.2015 MIKULÁŠSKÝ ORIENŤÁK - 27. ročník D14 4. Šneiderová Daniela ASU0398 44:24 + 12:31
OB 28.11.2015 3. závod ZL Hanácké oblasti - O pohár ředitele DDM Olomouc D14 5. Šneiderová Daniela ASU0398 29:22 + 4:38
OB 21.11.2015 Zimní kotár D14 4. Šneiderová Daniela ASU0398 29:12 + 3:06
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu D14 5. Šneiderová Daniela ASU0398 21:45 + 3:44
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D12C 10. Šneiderová Daniela ASU0398 24:44 + 4:24
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D12C 11. Šneiderová Daniela ASU0398 27:03 + 7:54
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D12C 12. Šneiderová Daniela ASU0398 27:57 + 12:13
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D12C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 25:01 + 4:42
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 35:54 + 6:10
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D12C 13. Sneiderová Daniela ASU0398 30:49 + 11:19
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 20. Šneiderová Daniela ASU0398 38:32 + 15:15
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D12B 3. Šneiderová Daniela ASU0398 26:35 + 3:36
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D12B 4. Šneiderová Daniela ASU0398 38:07 + 8:31
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D12B 8. Šneiderová Daniela ASU0398 48:42 + 17:28
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D12C 11. Šneiderová Daniela ASU0398 36:52 + 14:02
OB 01.05.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 9. Šneiderová Daniela ASU0398 14:37 + 4:31
OB 06.12.2014 4. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák D14 4. Šneiderová Daniela ASU0398 13:02 + 2:43
OB 29.11.2014 3. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D14 7. Šneiderová Daniela ASU0398 39:30 + 13:54
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D12C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 24:59 + 6:29
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D12C 12. Šneiderová Daniela ASU0398 29:24 + 9:57
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 D12C 2. Šneiderová Daniela ASU0398
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 12. Šneiderová Daniela ASU0398 24:34 + 8:30
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček D12 5. Šneiderová Daniela ASU0398 27:17 + 5:10
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D12C 6. Šneiderová Daniela ASU0398 31:32 + 8:08
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 32:42 + 9:40
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D12C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 10:32 + 2:55
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 5. Šneiderová Daniela ASU0398 28:07 + 6:43
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D12C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 24:22 + 2:57
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D12C 4. Šneiderová Daniela ASU0398 44:06 + 18:52
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 7. Šneiderová Daniela ASU0398 14:57 + 2:15
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D12C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 33:24 + 7:35
OB 01.03.2014 Předjarní kotár 2014 D14 7. Šneiderová Daniela ASU0398 20:51 + 8:40
OB 23.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D10 4. Šneiderová Daniela ASU0398 17:44 + 2:30
OB 16.11.2013 Zimní kotár 2013 D10 4. Šneiderová Daniela ASU0398 24:55 + 8:54
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) D10C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 28:22 + 4:07
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Šneiderová Daniela ASU0398 22:55
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D10C 5. Šneiderová Daniela ASU0398 19:32 + 3:02
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D10C 14. Šneiderová Daniela ASU0398 34:03 + 11:31
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA P2 21. Šneiderová Daniela ASU0398 75:05 + 52:54
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) P2 14. Šneiderová Daniela ASU0398 34:33 + 12:21
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 22:52 + 3:54
OB 04.08.2013 Cena střední Moravy - E3 D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 22:40 + 0:01
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 23:46 + 1:29
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy - E1 D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 16:35 + 0:35
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D10C 8. Šneiderová Daniela ASU0398 35:21 + 9:05
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček D10C 6. Šneiderová Daniela ASU0398 44:10 + 12:44
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10C Šneiderová Daniela ASU0398 DISK
OB 20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 14:28 + 0:11
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D10C 3. Šneiderová Daniela ASU0398 27:58 + 3:56
OB 12.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.1 HDR 5. Šneiderová Daniela ASU0398 14:55 + 5:17
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D10C 2. Šneiderová Daniela ASU0398 20:42 + 2:29
OB 06.04.2013 Žebříček B - Morava (Mistrovství Moravy a Slezska) D10C Šneiderová Daniela ASU0398
OB 19.04.2013 Kvalifikace OLK na LODM – závod č.2 HDR Šneiderová Daniela ASU0398
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy D10C Šneiderová Daniela ASU0398
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček štafet DH12 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet DH12 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 14.03.2015 Finále Zimní ligy Hanácké oblasti D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D12B Šneiderová Daniela ASU0398
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet DH12 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D14C Šneiderová Daniela ASU0398
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Šneiderová Daniela HAN0355
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Šneiderová Daniela ASU0398
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Šneiderová Daniela HAN0355
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Šneiderová Daniela ASU0398
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle D14 Šneiderová Daniela ASU0398 Přihlášen
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D14 Šneiderová Daniela ASU0398 Přihlášen