Závodník: Škáchová Viktorie

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D12C 8. Škáchová Viktorie KAM0650 24:07 + 5:42
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D12C 4. Škáchová Viktorie KAM0650 23:57 + 3:58
OB 14.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva D14 Škáchová Viktorie KAM0650 DISK
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 5. Škáchová Viktorie KAM0650 25:53 + 2:58
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 6. Škáchová Viktorie KAM0650 27:33 + 6:56
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva D12 2. Škáchová Viktorie KAM0650 14:19 + 0:31
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 4. Škáchová Viktorie KAM0650 21:15 + 1:52
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 5. Škáchová Viktorie KAM0650 32:10 + 2:24
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 D12 4. Škáchová Viktorie KAM0650 19:04 + 1:55
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 D12 2. Škáchová Viktorie KAM0650 18:44 + 0:28
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 D12 2. Škáchová Viktorie KAM0650 27:16 + 0:30
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D12 2. Škáchová Viktorie KAM0650 18:02 + 0:45
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D12 1. Škáchová Viktorie KAM0650 19:50
OB 01.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D12 20 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 D12 30 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D12C 2. Škáchová Viktorie KAM0650 31:44 + 8:06
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D12C 18. Škáchová Viktorie KAM0650 32:21 + 10:05
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček D12 2. Škáchová Viktorie KAM0650 18:46 + 0:21
OB 16.10.2016 Veřejný závod (Vodňanský kapr) D10 1. Škáchová Viktorie KAM0650 24:52
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček (Vodňanský kapr) D10 1. Škáchová Viktorie KAM0650 19:16
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) T3 19. Škáchová Viktorie KAM0650 39:45 + 17:06
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) T3 15. Škáchová Viktorie KAM0650 29:01 + 9:20
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D12 1. Škáchová Viktorie KAM0650 21:21
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D12 1. Škáchová Viktorie KAM0650 19:10
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 7. Škáchová Viktorie KAM0650 24:06 + 3:38
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 3. Škáchová Viktorie KAM0650 31:25 + 2:51
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D12 2. Škáchová Viktorie KAM0650 29:17 + 0:42
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) D12 2. Škáchová Viktorie KAM0650 22:23 + 1:02
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D12 7. Škáchová Viktorie KAM0650 21:57 + 4:47
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D12 2. Škáchová Viktorie KAM0650 25:02 + 1:34
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D12 9. Škáchová Viktorie KAM0650 24:25 + 8:07
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D12 3. Škáchová Viktorie KAM0650 19:37 + 2:05
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle D12 5. Škáchová Viktorie KAM0650 91:01 + 10:37
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 1. Škáchová Viktorie KAM0650 28:13
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 1. Škáchová Viktorie KAM0650 25:37
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 1. Škáchová Viktorie KAM0650 24:26
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) D12 8. Škáchová Viktorie KAM0650 31:52 + 10:29
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) D12 9. Škáchová Viktorie KAM0650 29:43 + 7:48
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D12C 12. Škáchová Viktorie KAM0650 30:02 + 6:19
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D12C 2. Škáchová Viktorie KAM0650 30:52 + 0:40
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 2. Škáchová Viktorie KAM0650 24:23 + 1:54
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 2. Škáchová Viktorie KAM0650 31:28 + 2:46
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 3. Škáchová Viktorie KAM0650 18:43 + 0:38
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C 8. Škáchová Viktorie KAM0650 22:48 + 6:27
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček D12 4. Škáchová Viktorie KAM0650 27:28 + 5:00
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 3. Škáchová Viktorie KAM0650 16:20 + 1:40
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D12 4. Škáchová Viktorie KAM0650 21:40 + 1:18
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti v nočním OB P 19. Škáchová Viktorie KAM0650 28:53 + 12:09
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D12 3. Škáchová Viktorie KAM0650 21:48 + 3:43
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D12 26. Škáchová Viktorie KAM0650 32:11 + 13:26
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 D10 9. Škáchová Viktorie KAM0650 32:30 + 3:37
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 D10 4. Škáchová Viktorie KAM0650 27:19 + 3:45
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 D10 1. Škáchová Viktorie KAM0650 22:41
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček D12 8. Škáchová Viktorie KAM0650 21:11 + 3:27
OB 18.10.2015 Veřejný závod D10 5. Škáchová Viktorie KAM0650 30:16 + 4:57
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D10 1. Škáchová Viktorie KAM0650 23:05
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D12 1. Škáchová Viktorie KAM0650 28:32
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D12 5. Škáchová Viktorie KAM0650 24:36 + 3:39
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 1. Škáchová Viktorie KAM0650 6:55
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 2. Škáchová Viktorie KAM0650 23:41 + 2:08
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 1. Škáchová Viktorie KAM0650 19:38
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček D10C 2. Škáchová Viktorie KAM0650 21:10 + 0:07
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček D10C 3. Škáchová Viktorie KAM0650 19:48 + 1:32
OB 28.08.2015 West cup - E1 D10C 1. Škáchová Viktorie KAM0650 9:34
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 D10 2. Škáchová Viktorie KAM0650 14:05 + 0:43
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 D10 3. Škáchová Viktorie KAM0650 17:19 + 0:47
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 D10 5. Škáchová Viktorie KAM0650 18:01 + 1:23
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 D10 5. Škáchová Viktorie KAM0650 15:38 + 2:09
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 D10 1. Škáchová Viktorie KAM0650 16:01
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 2. Škáchová Viktorie KAM0650 16:43 + 1:27
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 2. Škáchová Viktorie KAM0650 24:38 + 2:30
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 9. Škáchová Viktorie KAM0650 14:55 + 4:10
OB 21.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) P2 17. Škáchová Viktorie KAM0650 29:29 + 12:11
OB 20.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) P2 5. Škáchová Viktorie KAM0650 32:08 + 10:35
OB 19.06.2015 Veřejný modelový závod (MČR KT) D10 1. Škáchová Viktorie KAM0650 15:34
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček D10 2. Skáchová Viktorie KAM0650 17:46 + 1:34
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D10C 1. Škáchová Viktorie KAM0650 16:40
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D10C 1. Škáchová Viktorie KAM0650 31:13
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D10 10. Skáchová Viktorie KAM0650 22:22 + 6:39
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 8. Škáchová Viktorie KAM0650 51:41 + 30:24
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10 1. Škáchová Viktorie KAM0650 17:43
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 2. Škáchová Viktorie KAM0650 22:31 + 1:41
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 1. Škáchová Viktorie KAM0650 16:37
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 4. Škáchová Viktorie KAM0650 11:00 + 2:24
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 20. Škáchová Viktorie KAM0650 30:05 + 13:18
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D10 Škáchová Viktorie KAM0650 DISK
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D10 9. Škáchová Viktorie KAM0650 27:21 + 7:49
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D10 2. Škáchová Viktorie KAM0650 26:34 + 4:03
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D10 3. Škáchová Viktorie KAM0650 30:57 + 6:57
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D10 4. Viktorie Skáchová KAM0650 33:22 + 4:48
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D10 5. Škáchová Viktorie KAM0650 29:34 + 8:43
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) D10 7. Škáchová Viktorie KAM0650 27:36 + 8:44
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček D10 3. Škáchová Viktorie KAM0650 18:19 + 3:13
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 7. Škáchová Viktorie KAM0650 26:08 + 5:21
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 17. Škáchová Viktorie KAM0650 59:43 + 44:26
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 D10 5. Škáchová Viktorie KAM0650 39:21 + 12:13
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 D10 4. Škáchová Viktorie KAM0650 26:40 + 7:31
OB 29.08.2014 West cup - E1 D10 3. Škáchová Viktorie KAM0650 37:17 + 5:09
OB 06.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 D10 10. Škáchová Viktorie KAM0650 39:54 + 20:06
OB 05.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 D10 3. Škáchová Viktorie KAM0650 27:01 + 7:55
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 D10 11. Škáchová Viktorie KAM0650 37:35 + 16:09
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 20. Škáchová Viktorie KAM0650 57:35 + 35:42
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 16. Škáchová Viktorie KAM0650 42:54 + 17:40
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10C Škáchová Viktorie KAM0650 DISK
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10C 19. Škáchová Viktorie KAM0650 42:38 + 25:13
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10C 17. Škáchová Viktorie KAM0650 26:06 + 12:11
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 10. Škáchová Viktorie KAM0650 23:16 + 7:03
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D10C 11. Škáchová Viktorie KAM0650 29:15 + 20:46
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D10 18. Škáchová Viktorie KAM0650 63:57 + 43:22
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček D10 13. Skáchová Viktorie KAM0650 28:34 + 13:11
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček LINIE 5. Škáchová Viktorie KAM0650 26:26 + 3:40
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 5. Škáchová Viktorie KAM0650 30:04 + 11:36
OB 30.03.2014 Oblastní žebříček D10 7. Škáchová Viktorie KAM0650 29:12 + 13:53
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček D10L 3. Škáchová Viktorie KAM0650 24:21 + 5:21
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček D10L 2. Škáchová Viktorie KAM0650 35:04 + 3:28
OB 13.10.2013 Oblastní žebříček DF 2. Škáchová Viktorie KAM0650 22:09 + 1:33
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D10L 4. Škáchová Viktorie KAM0650 19:18 + 5:50
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C 15. Skáchová Viktorie KAM0650 51:49 + 25:42
OB 01.09.2013 Sklárna - E4, Oblastní žebříček D10L 6. Škáchová Viktorie KAM0650 41:58 + 14:24
OB 31.08.2013 Sklárna - E3 D10L 2. Škáchová Viktorie KAM0650 21:39 + 2:22
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy P3 14. Škáchová Viktorie KAM0650 74:00 + 35:45
OB 08.06.2013 Oblastní žebříček HDR 7. Škáchová Viktorie KAM0650 18:22 + 4:18
OB 08.06.2013 Veřejný závod HDR 2. Škáchová Viktorie KAM0650 10:40 + 0:10
OB 19.05.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D10L 11. Škáchová Viktorie KAM0650 66:39 + 31:05
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy D10L 2. Skáchová Viktorie KAM0650 33:27 + 3:39
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček D10L 10. Škáchová Viktorie KAM0650 48:28 + 12:54
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D10L 10. Škáchová Viktorie KAM0650 28:19 + 8:03
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10L 15. Škáchová Viktorie KAM0650 38:31 + 19:43
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D10L 5. Škáchová Viktorie KAM0650 25:43 + 7:05
OB 04.07.2014 Sedmihoří 2014 D10 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 29.08.2014 West cup D10 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 07.12.2014 Čertova Blýskava A Škáchová Viktorie KAM0650
OB 10.01.2015 Opět na Kozla D Škáchová Viktorie KAM0650
OB 21.02.2015 Sprint na Chodovské tvrzi A Škáchová Viktorie KAM0650
OB 08.03.2015 Praga Magica ABC Škáchová Viktorie KAM0650
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH12 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D10 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 28.08.2015 West cup D10C Škáchová Viktorie KAM0650
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Škáchová Viktorie KAM0650
OB 05.12.2015 Čertovy rohy C Škáchová Viktorie KAM0650
OB 04.12.2015 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 D10 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 20.02.2016 Brdy Speciál E Škáchová Viktorie KAM0650
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D12B Škáchová Viktorie KAM0650
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Škáchová Viktorie KAM0650
OB 04.12.2016 Čertovy hrby D Škáchová Viktorie KAM0650
OB 26.11.2016 Trénink na Kozla D Škáchová Viktorie KAM0650
OB 02.12.2016 Mikulášův kufr HOLÁTKA 2 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 D12 Škáchová Viktorie KAM0650
OB 05.03.2017 Praga Magica ABC Škáchová Viktorie KAM0650
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup D12B Škáchová Viktorie KAM0650 Přihlášen
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B Škáchová Viktorie KAM0650 Přihlášen
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B Škáchová Viktorie KAM0650 Přihlášen
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B Škáchová Viktorie KAM0650 Přihlášen