Závodník: Richter Rudolf

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček H12 Richter Rudolf ADA0601 DISK
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček H12C 24. Richter Rudolf ADA0601 15:40 + 7:57
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 19. Richter Rudolf ADA0601 32:00 + 16:59
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 11. Richter Rudolf ADA0601 21:36 + 8:58
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H12 18. Richter Rudolf ADA0601 44:33 + 20:50
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 H12 16 Richter Rudolf ADA0601
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H10 12. Richter Rudolf ADA0601 32:23 + 17:54
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H10 19. Richter Rudolf ADA0601 25:42 + 11:50
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H10C 26. Richter Rudolf ADA0601 25:19 + 12:47
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H10 25. Richter Rudolf ADA0601 30:49 + 14:08
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H10 35. Richter Rudolf ADA0601 60:36 + 36:38
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H10 33. Richter Rudolf ADA0601 23:10 + 11:04
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H10 29. Richter Rudolf ADA0601 46:36 + 25:46
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H10 29. Richter Rudolf ADA0601 42:04 + 27:22
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10 12. Richter Rudolf ADA0601 39:44 + 17:45
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10 9. Richter Rudolf ADA0601 34:08 + 17:18
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10 11. Richter Rudolf ADA0601 37:52 + 18:02
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 H10C 1. Richter Rudolf ADA0601 34:31
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 H10C 2. Richter Rudolf ADA0601 26:18 + 7:45
OB 04.07.2016 Veřejný závod H10 2. Richter Rudolf ADA0601 13:23 + 0:25
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 H10C 3. Richter Rudolf ADA0601 29:45 + 16:40
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 H10C 3. Richter Rudolf ADA0601 41:53 + 21:41
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H10 17. Richter Rudolf ADA0601 13:45 + 4:28
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava H10C 7. Richter Rudolf ADA0601 39:53 + 20:22
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H10C 8. Richter Rudolf ADA0601 13:32 + 4:10
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H10 19. Richter Rudolf ADA0601 28:40 + 13:09
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10C 23. Richter Rudolf ADA0601 46:30 + 27:29
OB 23.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 H10L 5. Richter Rudolf ADA0601 42:41 + 19:25
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 H10L 10. Richter Rudolf ADA0601 36:14 + 16:21
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 H10L 16. Richter Rudolf ADA0601 42:30 + 22:46
OB 19.07.2015 Advanta cup - E5 H10 20. Richter Rudolf ADA0601 37:08 + 20:06
OB 17.07.2015 Advanta cup - E2 H10 18. Richter Rudolf ADA0601 32:01 + 18:44
OB 17.07.2015 Advanta cup - E3 H10 19. Richter Rudolf ADA0601 32:45 + 18:51
OB 16.07.2015 Advanta cup - E1 H10 20. Richter Rudolf ADA0601 19:18 + 8:50
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 H10N 14. Richter Rudolf ADA0601 26:40 + 8:54
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 H10N 13. Richter Rudolf ADA0601 33:36 + 20:15
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 H10N 22. Richter Rudolf ADA0601 25:14 + 16:05
OB 06.07.2015 Cena střední Moravy - E4 DH10N 5. Richter Rudolf ADA0601 36:37 + 18:15
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H10N 11. Richter Rudolf ADA0601 33:26 + 18:24
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček HDR 33. Richter Rudolf ADA0601 54:18 + 28:53
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 H10L 24. Richter Rudolf ADA0601 39:13 + 21:16
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 H10L 25. Richter Rudolf ADA0601 40:23 + 22:13
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 H10L 25. Richter Rudolf ADA0601 25:26 + 14:25
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny H10L 25. Richter Rudolf ADA0601 105:02 + 54:51
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 HDR 20. Richter Rudolf ADA0601 58:31 + 26:19
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 HDR 24. Richter Rudolf ADA0601 53:53 + 28:05
OB 11.07.2014 Veteran cup - E1 HDR 18. Richter Rudolf ADA0601 16:46 + 7:15
OB 11.07.2014 Veteran cup HDR 15. Richter Rudolf ADA0601 129:10 + 60:15
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček HDR 38. Richter Rudolf ADA0601 43:44 + 28:28
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček HDR 27. Richter Rudolf ADA0601 39:32 + 16:52
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 HDR 4. Richter Rudolf ADA0601 27:28 + 5:35
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 HDR 7. Richter Rudolf ADA0601 23:57 + 5:20
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 HDR 1. Richter Rudolf ADA0601 21:05
OB 03.08.2013 Cena střední Moravy - E2 HDR 12. Richter Rudolf ADA0601 31:09 + 12:15
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 HDR 19. Richter Rudolf ADA0601 16:13 + 6:20
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 HDR 19. Richter Rudolf ADA0601 27:56 + 8:59
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 HDR 12. Richter Rudolf ADA0601 13:44 + 3:23
OB 05.07.2013 JWOC Tour - E5 HDR 11. Richter Rudolf ADA0601 20:45 + 4:40
OB 02.07.2013 JWOC Tour - E2 HDR 9. Richter Rudolf ADA0601 40:06 + 15:01
OB 09.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati HDR 19. Richter Rudolf ADA0601 33:03 + 20:21
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček HDR 26. Richter Rudolf ADA0601 18:19 + 10:24
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček HDR 36. Richter Rudolf ADA0601 46:17 + 29:42
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček HDR 18. Richter Rudolf ADA0601 34:06 + 17:21
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 02.08.2013 Cena střední Moravy HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček (Poslední kufr) HDR Richter Rudolf ADA0601
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup H10N Richter Rudolf ADA0601
OB 16.07.2015 Advanta cup H10 Richter Rudolf ADA0601
OB 18.07.2015 Advanta cup - E4 H10 Richter Rudolf ADA0601
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB H10L Richter Rudolf ADA0601
LOB 28.02.2016 Mistrovství ČR na klasické trati P Richter Rudolf ADA0601
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup H10 Richter Rudolf ADA0601
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H10 Richter Rudolf ADA0601
OB 24.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet DH12 Richter Rudolf ADA0601
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 H10C Richter Rudolf ADA0601
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) T3 Richter Rudolf ADA0601
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti DH12 Richter Rudolf ADA0601
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia - E1 H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 14.07.2017 Grand prix Silesia - E2 H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 15.07.2017 Grand prix Silesia - E3 H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 16.07.2017 Grand prix Silesia - E4 H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy P Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 P Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H12 Richter Rudolf ADA0601 Přihlášen