Závodník: Seidenglanz Jáchym

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček H16C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 53:47 + 5:51
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček H16C 11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:31 + 8:20
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H16C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:59 + 5:50
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H16C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 22:57 + 2:35
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H16C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 13:10 + 1:32
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H16C 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 27:33 + 3:45
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16C 31. Seidenglanz Jáchym SSU0202 69:58 + 21:13
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H16C 22. Seidenglanz Jáchym SSU0202 73:40 + 30:29
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202 65:01 + 14:24
OB 01.09.2017 Hanácký žebříček podzim 2017 H16C 4 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček H16 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 73:02 + 10:31
OB 18.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 42:20 + 16:05
OB 17.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 109:02 + 40:35
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16B 2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 60:12 + 8:58
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 31:43 + 7:05
OB 29.04.2017 Oblastní žebříček H16C 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:26 + 4:32
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) H16B 16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 75:10 + 23:20
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H16C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 46:14 + 7:27
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 Seidenglanz Jáchym SSU0202 DISK
OB 01.04.2017 Hanácký žebříček jaro 2017 H16C 2 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H16C 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 67:41 + 23:13
OB 12.03.2017 Dzbelský kotár C 18. Seidenglanz Jáchym SSU0202 61:19 + 19:38
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 H16B 12 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 03.12.2016 Mikulášský orienťák - 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H14 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 22:18 + 1:47
OB 26.11.2016 3. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 H14 2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 41:18 + 0:23
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:21 + 9:05
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček H14C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:58 + 8:28
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček H14C 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 30:59 + 7:54
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:05 + 9:14
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H14C 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 26:50 + 2:34
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H14C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:22 + 13:19
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 H14A 21. Seidenglanz Jáchym SSU0202 100:26 + 74:04
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 H14A 11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 68:00 + 21:06
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 H14A 16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:14 + 14:01
OB 26.08.2016 Cena východních Čech H14A 18. Seidenglanz Jáchym SSU0202 204:40 + 104:36
OB 24.07.2016 Šumperský divočák - E3 H14 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 45:10 + 17:30
OB 23.07.2016 Šumperský divočák - E2 H14 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 35:48 + 12:01
OB 22.07.2016 Šumperský divočák - E1 H14 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 28:46 + 9:13
OB 06.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E4 H14A 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 25:50 + 7:23
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 H14A 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 29:57 + 6:52
OB 03.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E2 H14A 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 33:39 + 8:35
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 H14A 10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 29:17 + 14:12
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 14. Seidenglanz Jáchym SSU0202 63:49 + 21:45
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H14C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 32:30 + 3:10
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček H14 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 26:47 + 4:18
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček H14C 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202 15:08 + 3:46
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček H14C 10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:32 + 6:54
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 43:30 + 6:06
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202 15:19 + 3:46
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H14C 10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 42:36 + 10:17
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček H14C 22. Seidenglanz Jáchym SSU0202 40:38 + 14:49
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 29:19 + 8:11
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H14C 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 33:04 + 7:11
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 21:58 + 6:09
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H14C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 57:50 + 16:16
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 52:47 + 13:32
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 58:27 + 20:25
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14B 21. Seidenglanz Jáchym SSU0202 31:46 + 10:14
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček H14C 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 50:45 + 16:40
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:12 + 14:25
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček H14C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 52:37 + 14:58
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček H14C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 41:38 + 10:35
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček H14C 6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 39:58 + 14:47
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček (První kufr) H14C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 51:18 + 19:04
OB 22.11.2014 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti H14 11. Seidenglanz Jáchym SSU0202 34:06 + 10:11
OB 28.10.2014 Oblastní žebříček H12C 13. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:34 + 14:51
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček H12C 8. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:45 + 11:32
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček H12C 4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 44:53 + 9:12
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H12C 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202 23:54 + 5:51
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H12C 5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 30:59 + 9:52
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček H12C 17. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:55 + 13:08
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 H12A 17. Seidenglanz Jáchym SSU0202 34:24 + 14:36
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 H12A 12. Seidenglanz Jáchym SSU0202 37:51 + 16:26
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 H12A 15. Seidenglanz Jáchym SSU0202 26:13 + 10:17
OB 29.08.2014 Cena východních Čech H12A 14. Seidenglanz Jáchym SSU0202 98:28 + 39:47
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H12C 7. Seidenglanz Jáchym SSU0202 52:24 + 20:29
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček Hanácké oblasti - jaro 2014 H12C 9. Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček H12 16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 36:48 + 16:25
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 21:45 + 4:46
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček H12C 10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 26:13 + 9:06
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček H12C 12. Seidenglanz Jáchym SSU0202 43:39 + 20:34
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) H12C 12. Seidenglanz Jáchym SSU0202 42:31 + 17:01
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H16C Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet MIX Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 H14A Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 22.07.2016 Šumperský divočák H14 Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček H16C Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) MIX Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) MIX Seidenglanz Jáchym SSU0202
OB 17.11.2017 Školení začínajících kartografů KARTOGRAF Seidenglanz Jáchym SSU0202 Přihlášen
OB 25.11.2017 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti H18 Seidenglanz Jáchym SSU0202 Přihlášen