Závodník: Binarová Jitka

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D35D 26. Binarová Jitka UOL7751 57:14 + 15:59
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D35C 18. Binarová Jitka UOL7751 47:10 + 10:47
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 T2 43. Binarová Jitka UOL7751 83:21 + 45:44
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 T2 32. Binarová Jitka UOL7751 79:37 + 42:09
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 T2 29. Binarová Jitka UOL7751 55:45 + 28:31
OB 17.07.2016 Grand prix Silesia - E6 TL 30. Binarová Jitka UOL7751 84:17 + 44:41
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E4 TL 33. Binarová Jitka UOL7751 70:34 + 37:52
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E2 TL 25. Binarová Jitka UOL7751 58:39 + 28:40
OB 15.07.2016 Grand prix Silesia - E3 TL 32. Binarová Jitka UOL7751 50:23 + 27:11
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia - E1 TL 24. Binarová Jitka UOL7751 31:50 + 13:02
OB 05.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E3 D35B 11. Binarová Jitka UOL7751 50:18 + 15:37
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 - E1 D35B 11. Binarová Jitka UOL7751 36:25 + 7:06
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D35B 10. Binarová Jitka UOL7751 69:18 + 27:53
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D35B 8. Binarová Jitka UOL7751 54:05 + 15:23
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D35B 12. Binarová Jitka UOL7751 113:43 + 34:51
OB 14.11.2015 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu D19 21. Binarová Jitka UOL7751 36:05 + 18:15
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D21C 22. Binarová Jitka UOL7751 56:05 + 19:26 037293729
OB 26.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T6 33. Binarová Jitka UOL7751 68:24 + 34:32
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D35B 35. Binarová Jitka UOL7751 155:57 + 108:07
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D35B 38. Binarová Jitka UOL7751 106:45 + 55:16
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D35B 27. Binarová Jitka UOL7751 51:33 + 15:33
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D35 6. Binarová Jitka UOL7751 66:56 + 9:00
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D35C 10. Binarová Jitka UOL7751 48:31 + 9:13
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D35C 21. Binarová Jitka UOL7751 104:15 + 36:45
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D35B 11. Binarová Jitka UOL7751 49:28 + 14:08
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D35B 10. Binarová Jitka UOL7751 74:33 + 25:55
OB 02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D21 14. Binarová Jitka UOL7751 51:08 + 12:00 052885288
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D35B 13. Binarová Jitka UOL7751 79:44 + 26:42
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D35 Binarová Jitka UOL7751 DNS
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D35C 15. Binarová Jitka UOL7751 54:28 + 13:15
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D35B 4. Binarová Jitka UOL7751 60:21 + 7:51
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 D35 21. Binarová Jitka UOL7751 67:53 + 18:44
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 D35 18. Binarová Jitka UOL7751 56:46 + 16:12
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 D35 Binarová Jitka UOL7751 DISK
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny D35 Binarová Jitka UOL7751 DISK
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 TL Binarová Jitka UOL7751 DISK
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 TL 18. Binarová Jitka UOL7751 44:43 + 14:51
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 TL 17. Binarová Jitka UOL7751 79:40 + 33:26
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 TL 11. Binarová Jitka UOL7751 39:27 + 12:10
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D35B 3. Binarová Jitka UOL7751 60:14 + 10:35
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D35 20. Binarová Jitka UOL7751 55:38 + 17:40
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D35B 5. Binarová Jitka UOL7751 41:04 + 7:21
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D35B 6. Binarová Jitka UOL7751 71:20 + 18:57
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D35C 12. Binarová Jitka UOL7751 53:04 + 13:45
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček T 9. Binarová Jitka UOL7751 36:17 + 12:35
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček T4 9. Binarová Jitka UOL7751 47:14 + 10:36
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D21 8. Binarová Jitka UOL7751 54:43 + 15:10 044824482
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D21C 11. Binarová Jitka UOL7751 46:39 + 10:18 056435643
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D35B 6. Binarová Jitka UOL7751 91:15 + 37:50
OB 22.03.2014 Oblastní žebříček (První kufr) D21C 20. Binarová Jitka UOL7751 77:53 + 28:49 051955195
OB 01.03.2014 Předjarní kotár 2014 D19 10. Binarová Jitka UOL7751 46:59 + 8:01
OB 21.12.2013 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mistrovství Zimní ligy HO na dlouhé trati D35 4. Binarová Jitka UOL7751 47:30 + 8:11
OB 07.12.2013 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák D19 6. Binarová Jitka UOL7751 63:35 + 11:13
OB 23.11.2013 2. závod Zimní ligy Hanácké oblasti D19 9. Binarová Jitka UOL7751 51:47 + 11:36
OB 16.11.2013 Zimní kotár 2013 D19 14. Binarová Jitka UOL7751 40:46 + 14:38
OB 28.10.2013 Oblastní žebříček D35C 16. Binarová Jitka UOL7751 67:49 + 18:58
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D35C 5. Binarová Jitka UOL7751 53:45 + 10:03
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D35C 8. Binarová Jitka UOL7751 34:26 + 5:33
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D35C 10. Binarová Jitka UOL7751 62:31 + 11:58
OB 22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA T4 19. Binarová Jitka UOL7751 54:17 + 16:37
OB 21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T4 21. Binarová Jitka UOL7751 58:26 + 18:46
OB 15.09.2013 Žebříček B - Morava D35B 7. Jitka Binarová UOL7751 52:38 + 13:34
OB 14.09.2013 Žebříček B - Morava D35B 5. Jitka Binarová UOL7751 85:01 + 15:29
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček D35C 17. Binarová Jitka UOL7751 60:52 + 11:45
OB 25.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 D35 27. Binarová Jitka UOL7751 71:30 + 23:54
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 D35 25. Binarová Jitka UOL7751 39:42 + 18:34
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 D35 27. Binarová Jitka UOL7751 44:54 + 14:30
OB 16.08.2013 Magnus cup - E1 D35B 12. Binarová Jitka UOL7751 51:10 + 18:51
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 F5 36. Binarová Jitka UOL7751 68:32 + 32:42
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 D35B 5. Binarová Jitka UOL7751 42:04 + 9:15
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 F5 3. Binar Robert UOL7751 42:59 + 6:38
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 D35B 9. Binarová Jitka UOL7751 47:11 + 12:08
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 F5 2. Binar Robert UOL7751 51:37 + 0:51
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 F5 15. Binarová Jitka UOL7751 53:34 + 19:47
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D35B 13. Binarová Jitka UOL7751 64:32 + 18:16
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D35B 15. Binarová Jitka UOL7751 65:08 + 16:50
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D35B 19. Binarová Jitka UOL7751 47:36 + 16:17
OB 23.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA D35B 5. Binarová Jitka UOL7751 37:17 + 6:40
OB 22.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D35 21. Binarová Jitka UOL7751 46:14 + 16:41
OB 15.06.2013 Oblastní žebříček D35 10. Binarová Jitka UOL7751 59:18 + 17:24
OB 02.06.2013 Žebříček B - Morava D35B 6. Binarová Jitka UOL7751 42:18 + 9:41
OB 01.06.2013 Žebříček B - Morava D35C 3. Binarová Jitka UOL7751 47:55 + 1:28
OB 19.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D35C 5. Binarová Jitka UOL7751 42:35 + 5:34
OB 18.05.2013 Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby) D35C 6. Binarová Jitka UOL7751 64:18 + 17:36
OB 11.05.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček D35C 8. Binarová Jitka UOL7751 68:02 + 12:41
OB 08.05.2013 Oblastní žebříček P 7. Binarová Jitka UOL7751 45:51 + 10:24
OB 04.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati P3 2. Binarová Jitka UOL7751 30:48 + 5:49
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati P 9. Binarová Jitka UOL7751 47:11 + 20:13
OB 23.03.2013 Oblastní žebříček (První jarní kufr) D35C Binarová Jitka UOL7751
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup D35B Binarová Jitka UOL7751
OB 24.08.2013 Pěkné prázdniny D35 Binarová Jitka UOL7751
OB 16.08.2013 Magnus cup D35B Binarová Jitka UOL7751
OB 17.08.2013 Magnus cup - E2 D35B Binarová Jitka UOL7751
OB 18.08.2013 Magnus cup - E4 D35B Binarová Jitka UOL7751
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 D21B Binarová Jitka UOL7751
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 D21B Binarová Jitka UOL7751
OB 27.04.2014 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet MIX Binarová Jitka UOL7751
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D35B Binarová Jitka UOL7751
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D105 Binarová Jitka UOL7751
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D105 Binarová Jitka UOL7751
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D35B Binarová Jitka UOL7751
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů D105 Binarová Jitka UOL7751
OB 21.11.2014 Metodický seminář sekce OB Trenéři Binarová Jitka UOL7751
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D35B Binarová Jitka UOL7751
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D35C Binarová Jitka UOL7751
OB 27.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T6 Binarová Jitka UOL7751
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Binarová Jitka UOL7751
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Binarová Jitka UOL7751
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D21C Binarová Jitka UOL7751
OB 21.11.2015 Zimní kotár D35 Binarová Jitka UOL7751
OB 14.07.2016 Grand prix Silesia TL Binarová Jitka UOL7751
OB 16.07.2016 Grand prix Silesia - E5 TL Binarová Jitka UOL7751
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 T2 Binarová Jitka UOL7751
OB 02.07.2016 Cena střední Moravy 2016 D35B Binarová Jitka UOL7751
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D35B Binarová Jitka UOL7751
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Binarová Jitka UOL7751
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Binarová Jitka UOL7751
OB 12.11.2016 1. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017 D35 Binarová Jitka UOL7751
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D35B Binarová Jitka UOL7751