Závodník: Šuráňová Pavlína

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D16C 6. Šuráňová Pavlína TZL0257 59:32 + 9:10
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 9. Šuráňová Pavlína TZL0257 34:26 + 10:46
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 13. Šuráňová Pavlína TZL0257 78:19 + 29:07
OB 01.09.2017 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti D16C 3 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 27.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 D16 35. Šuráňová Pavlína TZL0257 50:37 + 21:53
OB 26.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 D16 40. Šuráňová Pavlína TZL0257 66:39 + 26:34
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 D16 38. Šuráňová Pavlína TZL0257 51:28 + 25:50
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 12. Šuráňová Pavlína TZL0257 54:03 + 15:56
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 10. Šuráňová Pavlína TZL0257 67:34 + 14:37
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D16C 5. Šuráňová Pavlína TZL0257 47:30 + 9:38
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D16A 45. Šuráňová Pavlína TZL0257 16:26 + 4:31
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 7. Šuráňová Pavlína TZL0257 31:13 + 6:34
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 10. Šuráňová Pavlína TZL0257 61:35 + 17:37
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D16C 8. Šuráňová Pavlína TZL0257 11:45 + 1:46
OB 01.05.2017 Middle von Tomcha T2 15. Šuráňová Pavlína TZL0257 43:41 + 21:19
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) D16B 24. Šuráňová Pavlína TZL0257 93:54 + 47:00
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D16C 8. Šuráňová Pavlína TZL0257 41:19 + 10:25
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D16C 9. Suránová Pavlína TZL0257 35:45 + 8:13
OB 01.04.2017 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti D16C 5 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček Valašské oblasti D16C 5 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 25.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D16C 8. Šuráňová Pavlína TZL0257 15:25 + 3:41
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D16C 8. Šuráňová Pavlína TZL0257 51:09 + 25:04
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D16B 11 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D14C 10. Šuráňová Pavlína TZL0257 37:13 + 8:45
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D14 9. Šuráňová Pavlína TZL0257 42:45 + 12:01
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D14C 12. Šuráňová Pavlína TZL0257 25:18 + 7:57
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 26. Šuráňová Pavlína TZL0257 13:49 + 4:05
OB 12.09.2016 Žebříček B-Morava 2016 D14B 17 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D14B 12. Šuráňová Pavlína TZL0257 24:00 + 7:14
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava D14B 14. Šuráňová Pavlína TZL0257 43:36 + 10:45
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D14C 10. Šuráňová Pavlína TZL0257 33:30 + 7:01
OB 19.06.2016 Žebříček B-Morava D14B 12. Šuráňová Pavlína TZL0257 29:15 + 6:48
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 23. Šuráňová Pavlína TZL0257 72:24 + 31:48
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D14C 4. Suránová Pavlína TZL0257 40:03 + 5:02
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 11. Šuráňová Pavlína TZL0257 58:00 + 18:06
OB 28.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 19. Šuráňová Pavlína TZL0257 29:22 + 9:59
OB 15.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 23. Šuráňová Pavlína TZL0257 42:40 + 22:31
OB 14.05.2016 Žebříček B-Morava D14B 22. Šuráňová Pavlína TZL0257 63:09 + 29:19
OB 07.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D14C 11. Šuráňová Pavlína TZL0257 13:34 + 3:47
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D14C 29. Šuráňová Pavlína TZL0257 69:57 + 38:25
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 23. Šuráňová Pavlína TZL0257 49:29 + 21:58
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 11. Šuráňová Pavlína TZL0257 30:49 + 10:35
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D14C 13. Šuráňová Pavlína TZL0257 33:52 + 13:01
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D14C 7. Šuráňová Pavlína TZL0257 53:30 + 19:09
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D14C 8. Šuráňová Pavlína TZL0257 26:46 + 7:09
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D14 10. Šuráňová Pavlína TZL0257 46:11 + 16:03
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D14C 15. Šuráňová Pavlína TZL0257 35:02 + 12:57
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D14 3. Šuráňová Pavlína TZL0257 53:55 + 13:28
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D14C 15. Suránová Pavlína TZL0257 59:36 + 26:21
OB 13.06.2015 Oblastní žebříček D14C 9. Šuráňová Pavlína TZL0257 37:49 + 16:20
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 20. Šuráňová Pavlína TZL0257 57:19 + 30:08
OB 06.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B 20. Šuráňová Pavlína TZL0257 108:33 + 70:08
OB 30.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 11. Šuráňová Pavlína TZL0257 68:11 + 34:37
OB 23.05.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček D14C 15. Šuráňová Pavlína TZL0257 12:16 + 3:14
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 6. Šuráňová Pavlína TZL0257 62:01 + 22:34
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D14C 7. Šuráňová Pavlína TZL0257 21:08 + 6:29
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 6. Šuráňová Pavlína TZL0257 17:22 + 5:08
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D14 11. Šuráňová Pavlína TZL0257 65:37 + 37:13
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D12C 6. Šuráňová Pavlína TZL0257 28:02 + 8:53
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D12C 23. Šuráňová Pavlína TZL0257 37:40 + 18:13
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D12 8. Šuráňová Pavlína TZL0257 34:23 + 13:33
OB 07.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 14. Šuráňová Pavlína TZL0257 26:58 + 5:37
OB 06.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 28. Šuráňová Pavlína TZL0257 64:07 + 40:23
OB 17.05.2014 Oblastní žebříček D12C 12. Šuráňová Pavlína TZL0257 37:01 + 13:37
OB 11.05.2014 Žebříček B-Morava D12C 8. Šuráňová Pavlína TZL0257 30:27 + 12:23
OB 10.05.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 17. Šuráňová Pavlína TZL0257 58:39 + 35:37
OB 12.04.2014 Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy) D12C Šuráňová Pavlína TZL0257 DISK
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 11. Šuráňová Pavlína TZL0257 48:07 + 24:48
OB 29.03.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 12. Šuráňová Pavlína TZL0257 12:15 + 6:44
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D12C 5. Šuráňová Pavlína TZL0257 10:04 + 2:47
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 20.03.2015 Mistrovství oblasti v nočním OB D14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 22.03.2015 Jarní Pohár - štafetový DH14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D14C Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 06.09.2015 Žebříček B - Morava D14B Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D14B Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 16.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 17.05.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14B Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček štafet H14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 17.04.2016 Oblastní žebříček D14C Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 08.05.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček štafet D14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D14 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 23.04.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 25.08.2017 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji D16 Šuráňová Pavlína TZL0257
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D16 Šuráňová Pavlína TZL0257 Přihlášen