Závodník: Kotenová Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D12A 19. Kotenová Markéta RIC0651 38:43 + 15:16
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D12A 22. Kotenová Markéta RIC0651 41:29 + 18:35
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D12A 21. Kotenová Markéta RIC0651 39:45 + 17:39
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE DH12 24. Kotenová Markéta RIC0651 43:15 + 23:11
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) DH12 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 07.06.2017 PPŽ Rohožník D12 4. Markéta Kotenová RIC0651 18:07 + 3:38
OB 31.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva D12 4. Kotenová Markéta RIC0651 16:25 + 2:37
OB 28.05.2017 Oblastní žebříček D12 5. Kotenová Markéta RIC0651 28:46 + 7:53
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 10. Kotenová Markéta RIC0651 35:52 + 9:34
OB 24.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD D12 16. Kotenová Markéta RIC0651 29:03 + 10:50
OB 17.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva D12 2. Kotenová Markéta RIC0651 28:36 + 5:17
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 24. Kotenová Markéta RIC0651 30:20 + 10:57
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D12C 29. Kotenová Markéta RIC0651 46:57 + 17:11
OB 08.05.2017 Oblastní žebříček D12 3. Kotenová Markéta RIC0651 33:51 + 5:58
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 6. Kotenová Markéta RIC0651 29:28 + 10:01
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D12 5. Kotenová Markéta RIC0651 19:39 + 2:22
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 5. Kotenová Markéta RIC0651 12:42 + 2:25
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D12 13. Kotenová Markéta RIC0651 35:18 + 15:28
OB 01.04.2017 Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro D12 4 Kotenová Markéta RIC0651
OB 01.04.2017 Pražský pohár žactva 2017 D12 3 Kotenová Markéta RIC0651
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D12C 31. Kotenová Markéta RIC0651 38:37 + 16:21
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 18:54 + 2:19
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D12 4. Kotenová Markéta RIC0651 23:15 + 6:36
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 16:46 + 1:37
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 20:31 + 1:59
OB 17.09.2016 Oblastní žebříček D12 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 12:30
OB 03.09.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 25:27 + 1:14
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D10 14. Kotenová Markéta RIC0651 34:09 + 14:06
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D10 15. Kotenová Markéta RIC0651 38:35 + 16:48
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D10 11. Kotenová Markéta RIC0651 19:09 + 6:18
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D10 10. Kotenová Markéta RIC0651 34:46 + 13:38
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D10 13. Kotenová Markéta RIC0651 30:28 + 13:54
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 D10 5. Kotenová Markéta RIC0651 19:04 + 5:27
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 23:53 + 1:37
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 12:05 + 0:25
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D10C 4. Kotenová Markéta RIC0651 22:09 + 1:33
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D10C 14. Kotenová Markéta RIC0651 41:28 + 17:35
OB 15.06.2016 Pražský pohár žactva D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 18:12
OB 08.06.2016 5. závod Žaket pražského poháru žactva D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 14:07 + 0:41
OB 01.06.2016 4.závod pražského poháru žactva (PPŽ) D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 17:18
OB 25.05.2016 3. závod Pražského poháru žactva D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 15:19
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 17:55
OB 18.05.2016 2. závod Žaket pražský pohár žactva D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 16:06 + 0:56
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D12C 23. Kotenová Markéta RIC0651 39:58 + 17:29
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D10C 5. Kotenová Markéta RIC0651 25:40 + 5:14
OB 11.05.2016 1. závod Žaket pražský pohár žactva - World orienteering day 2016 D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 14:35
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 4. Kotenová Markéta RIC0651 18:36 + 0:59
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D10C 2. Kotenová Markéta RIC0651 19:57 + 0:31
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček D12 18. Kotenová Markéta RIC0651 41:49 + 19:21
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 18:18 + 1:50
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 14:49
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 19:03 + 0:28
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D12 20. Kotenová Markéta RIC0651 30:24 + 11:39
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček D10 5. Kotenová Markéta RIC0651 23:00 + 3:10
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček D10 8. Kotenová Markéta RIC0651 28:42 + 14:21
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 21:26 + 6:26
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček D10 10. Kotenová Markéta RIC0651 55:18 + 23:25
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 23:35
OB 14.06.2015 Oblastní žebříček D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 20:56 + 4:44
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 23:19 + 3:30
OB 10.06.2015 5. závod Pražského poháru žactva D10 1. Kotenová Markéta RIC0651 20:25
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D10C 2. Kotenová Markéta RIC0651 35:51 + 4:38
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D10 5. Kotenová Markéta RIC0651 20:09 + 4:26
OB 20.05.2015 PPŽ - 2 závod D10 3 Kotenová Markéta RIC0651
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 8. Kotenová Markéta RIC0651 29:21 + 8:31
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D10C 7. Kotenová Markéta RIC0651 26:59 + 10:22
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 15:28 + 4:33
OB 19.04.2015 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 33:27 + 5:23
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 7. Kotenová Markéta RIC0651 14:20 + 5:44
OB 12.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 32:22 + 7:27
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D10 Kotenová Markéta RIC0651 DISK
OB 22.03.2015 Oblastní žebříček D10 6. Kotenová Markéta RIC0651 56:20 + 23:35
OB 15.11.2014 SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu D 72 Markéta Kotenová RIC0651
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D10 13. Kotenová Markéta RIC0651 28:26 + 8:54
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček D10 11. Kotenová Markéta RIC0651 20:06 + 7:07
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D10 11. Kotenová Markéta RIC0651 39:20 + 17:29
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 34:35 + 20:42
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D10 13. Markéta Kotenová RIC0651 61:35 + 33:01
OB 14.09.2014 Oblastní žebříček D10 8. Kotenová Markéta RIC0651 25:19 + 10:13
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 18. Kotenová Markéta RIC0651 82:42 + 61:55
OB 03.09.2014 Veřejný závod (SPRINT PRAHA 3) D10 6. Kotenová Markéta RIC0651 15:00 + 7:31
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček D10 3. Kotenová Markéta RIC0651 38:40 + 11:40
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček D10 4. Kotenová Markéta RIC0651 22:51 + 6:16
OB 18.06.2014 6. závod Pražského poháru žactva D10 9. Kotenová Markéta RIC0651 15:42 + 6:14
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 16. Kotenová Markéta RIC0651 48:26 + 26:33
OB 01.06.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 7. Kotenová Markéta RIC0651 40:43 + 9:47
OB 31.05.2014 Oblastní žebříček D10 2. Kotenová Markéta RIC0651 25:15 + 2:06
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D10C 10. Kotenová Markéta RIC0651 24:23 + 8:54
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček HDR 25. Kotenová Markéta RIC0651 12:17 + 6:20
OB 13.04.2014 Oblastní žebříček HDR 13. Kotenová Markéta RIC0651 31:03 + 9:25
OB 06.04.2014 Oblastní žebříček HDR 18. Kotenová Markéta RIC0651 35:21 + 14:23
OB 14.05.2014 1. závod Pražského poháru žactva D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 21.05.2014 Pražský pohár žactva - 2 závod D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 04.06.2014 4. závod ŽPPŽ - Ďáblický háj D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 11.06.2014 5. závod Pražského poháru žactva D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 29.11.2014 Ztraceni v pralese - 1.závod Pražské zimní ligy Děti Kotenová Markéta RIC0651
OB 21.02.2015 Sprint na Chodovské tvrzi A Kotenová Markéta RIC0651
OB 08.03.2015 Praga Magica ABC Kotenová Markéta RIC0651
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti štafet DH12 Kotenová Markéta RIC0651
OB 13.05.2015 1.závod Pražského poháru žactva - RIC D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 16.05.2015 Dny orientace v přírodě Kouřim - Lechův scorelauf Děti do 15 let Kotenová Markéta RIC0651
OB 03.06.2015 4. závod PPŽ D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 17.06.2015 6.závod Pražského poháru žactva - KAM D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 17.11.2015 SMIK - 22.Mistrovství světa ve SMIKu D Kotenová Markéta RIC0651
OB 12.12.2015 Tour de Prokopák D Kotenová Markéta RIC0651
OB 27.02.2016 Chodovská tvrz + divočina PZL Kotenová Markéta RIC0651
OB 13.03.2016 Velká cena Líšné C Kotenová Markéta RIC0651
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 22.06.2016 Klacky [7] OPEN - firemní a žákovské štafety MIX 11 Kotenová Markéta RIC0651
OB 01.07.2016 Veteran cup D10 Kotenová Markéta RIC0651
OB 21.09.2016 Žákovské štafety DH12 Kotenová Markéta RIC0651
OB 17.11.2016 SMIK - 23.Mistrovství světa ve SMIKu D Kotenová Markéta RIC0651
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Kotenová Markéta RIC0651
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX žáci Kotenová Markéta RIC0651
OB 04.12.2016 Čertovy hrby D Kotenová Markéta RIC0651
OB 04.03.2017 Jarní sprint B Kotenová Markéta RIC0651
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D12C Kotenová Markéta RIC0651
OB 21.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod ŠTAFET pod záštitou radní Ireny Ropkové HD12 Kotenová Markéta RIC0651
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D12A Kotenová Markéta RIC0651