Závodník: Good Ludmila

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D35C 12. Good Ludmila SBR8050 46:33 + 8:50
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D35C 10. Good Ludmila SBR8050 48:48 + 12:25
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D35C 8. Good Ludmila SBR8050 52:24 + 15:37
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D35B 9. Good Ludmila SBR8050 58:21 + 23:35
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D35C 4. Good Ludmila SBR8050 53:34 + 7:22
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 T 23. Good Ludmila SBR8050 67:57 + 28:26
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 T 27. Good Ludmila SBR8050 57:06 + 27:04
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 T 28. Good Ludmila SBR8050 67:44 + 36:31
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 D35B 5. Good Ludmila SBR8050 62:32 + 16:00
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 D35B 7. Good Ludmila SBR8050 53:21 + 19:13
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 D35B 6. Good Ludmila SBR8050 56:57 + 14:03
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 D35B 6. Good Ludmila SBR8050 60:51 + 29:39
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 D35B 2. Good Ludmila SBR8050 43:43 + 4:14
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček D35 18. Good Ludmila SBR8050 81:24 + 28:25
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D35C 3. Good Ludmila SBR8050 60:22 + 3:06
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D35C 2. Good Ludmila SBR8050 72:51 + 5:06
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D35B 10. Good Ludmila SBR8050 47:21 + 14:00
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D35C 2. Good Ludmila SBR8050 45:19 + 2:07
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D35C 23. Good Ludmila SBR8050 57:27 + 18:24
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D35 11. Good Ludmila SBR8050 21:44 + 5:42
OB 01.04.2017 Žebříček dospělých a veteránů MSKS 2017 D35C 10 Good Ludmila SBR8050
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D35C 19. Good Ludmila SBR8050 77:54 + 18:24
OB 02.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D35B 5 Good Ludmila SBR8050
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D35C 7. Good Ludmila SBR8050 54:51 + 9:45
OB 29.10.2016 Oblastní žebříček D35C 22. Good Ludmila SBR8050 60:46 + 18:36
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D35C 6. Good Ludmila SBR8050 44:31 + 5:24
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D35C 6. Good Ludmila SBR8050 48:00 + 7:41
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D35C 7. Good Ludmila SBR8050 46:12 + 5:48
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D35C 11. Good Ludmila SBR8050 49:53 + 8:50
OB 11.09.2016 Žebříček B-Morava D35B 14. Good Ludmila SBR8050 67:07 + 21:37
OB 10.09.2016 Žebříček B-Morava T 3. Good Ludmila SBR8050 45:12 + 5:35
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D35C 20. Good Ludmila SBR8050 47:44 + 11:21
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 D35B 17. Good Ludmila SBR8050 65:08 + 18:31
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 D35B 26. Good Ludmila SBR8050 70:26 + 30:48
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 D35B 25. Good Ludmila SBR8050 67:21 + 36:38
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 D35B 11. Good Ludmila SBR8050 69:09 + 20:21
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 D35B 11. Good Ludmila SBR8050 40:03 + 10:03
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D35C 10. Good Ludmila SBR8050 55:54 + 14:29
OB 29.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D35C 10. Good Ludmila SBR8050 92:04 + 33:19
OB 30.04.2016 Oblastní žebříček D35C 12. Good Ludmila SBR8050 64:23 + 14:25
OB 17.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D35 7. Good Ludmila SBR8050 51:58 + 10:04
OB 16.04.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D35 20. Good Ludmila SBR8050 64:19 + 15:53
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D35 13. Good Ludmila SBR8050 23:54 + 5:56
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D35C 16. Good Ludmila SBR8050 54:11 + 13:51
OB 19.03.2016 Oblastní žebříček D35C 20. Good Ludmila SBR8050 91:10 + 28:49
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D35C Good Ludmila SBR8050
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček D35C Good Ludmila SBR8050
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup P1 Good Ludmila SBR8050
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 P1 Good Ludmila SBR8050
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 P1 Good Ludmila SBR8050
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 P1 Good Ludmila SBR8050
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 D35B Good Ludmila SBR8050
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D135 Good Ludmila SBR8050
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH225 Good Ludmila SBR8050
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH225 Good Ludmila SBR8050
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D135 Good Ludmila SBR8050