Závodník: Synek Petr

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H21L 30. Synek Petr DOK0200 51:58 + 12:41 058445844
OB 28.09.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Petr DOK0200 DISK 000000
OB 28.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E3 sprint Cerna 9. Synek Petr DOK0200 19:34 + 2:40
OB 28.09.2017 Rumburská LILIE 2017 E2 mikrosprint Cerna 7. Synek Petr DOK0200 5:16 + 1:58
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H16A 12. Synek Petr DOK0200 56:34 + 7:36
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H16A 5. Synek Petr DOK0200 48:48 + 3:37
OB 16.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 10. Synek Petr DOK0200 11:58 + 0:37
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 18. Synek Petr DOK0200 26:08 + 4:44
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 15. Synek Petr DOK0200 59:49 + 9:18
OB 13.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H16 2. Synek Petr DOK0200 30:09 + 0:42
OB 12.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H16 4. Synek Petr DOK0200 47:31 + 5:31
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H16 2. Synek Petr DOK0200 26:46 + 0:31
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 H16A 6. Synek Petr DOK0200 62:29 + 8:07
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H16A 6. Synek Petr DOK0200 27:44 + 3:39
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 H16A 12. Synek Petr DOK0200 62:40 + 12:06
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 H16A 14. Synek Petr DOK0200 35:54 + 7:01
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 H16A 13. Synek Petr DOK0200 59:44 + 12:22
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H21L 32. Synek Petr DOK0200 19:38 + 6:06 062256225
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H21L 52. Synek Petr DOK0200 68:34 + 24:52 042234223
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy H16B 13. Synek Petr DOK0200 32:23 + 5:29
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy H16B 13. Synek Petr DOK0200 46:11 + 5:08
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H16A 18. Synek Petr DOK0200 46:35 + 15:59
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H16C 1. Synek Petr DOK0200 22:39
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 18. Synek Petr DOK0200 57:12 + 10:58
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16A 13. Synek Petr DOK0200 33:52 + 7:15
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 4. Synek Petr DOK0200 54:41 + 6:48
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A H16A 6. Synek Petr DOK0200 12:06 + 0:28
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava H16A 34. Synek Petr DOK0200 29:06 + 8:42
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček H16A 20. Synek Petr DOK0200 58:09 + 10:03
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE H16 30. Synek Petr DOK0200 14:59 + 1:54
OB 01.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) H16 4. Petr Synek DOK0200 37:09 + 4:57
OB 30.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) H16 1. Petr Synek DOK0200 26:21
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček H16 1. Synek Petr DOK0200 37:37
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček H16 1. Synek Petr DOK0200 40:11
OB 16.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E3 H16 2. Synek Petr DOK0200 39:34 + 1:30
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H16 5. Synek Petr DOK0200 53:16 + 6:16
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E1 H16 4. Synek Petr DOK0200 35:10 + 3:02
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 2. Synek Petr DOK0200 14:40 + 0:46
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB H16 14. Synek Petr DOK0200 46:56 + 8:20
OB 02.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H16 4. Synek Petr DOK0200 11:23 + 0:27
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H16 1. Synek Petr DOK0200 27:25
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) H21C 61. Synek Petr DOK0200 50:01 + 11:16 058725872
OB 11.03.2017 Veřejný závod (Jarní skály) H21B 22. Synek Petr DOK0200 73:15 + 7:39 064576457
OB 11.02.2017 2.závod „Zimní žákovské ligy DOK/BOR 2016-2017“ T 3. Synek Petr DOK0200 21:31 + 1:05
OB 01.01.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 H16A 16 Synek Petr DOK0200
OB 23.10.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 17:36
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 28:09
OB 24.09.2016 Veřejný závod H21B 2. Synek Petr DOK0200 16:25 + 0:55
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 H14B 5 Synek Petr DOK0200
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 7. Synek Petr DOK0200 21:46 + 2:59
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 13. Synek Petr DOK0200 36:18 + 6:14
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 25:10
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček H14 2. Synek Petr DOK0200 15:23 + 0:57
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H14 1. Synek Petr DOK0200 19:13
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H14 6. Synek Petr DOK0200 37:27 + 6:40
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H14 6. Synek Petr DOK0200 16:59 + 3:28
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H14 4. Synek Petr DOK0200 21:26 + 2:44
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle H14 5. Synek Petr DOK0200 95:05 + 6:52
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H14 3. Synek Petr DOK0200 21:05 + 2:06
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H14 1. Synek Petr DOK0200 27:27
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy H14B 19. Synek Petr DOK0200 29:41 + 6:01
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H14B 2. Synek Petr DOK0200 38:48 + 0:36
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 1. Synek Petr DOK0200 34:50
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) H14 7. Synek Petr DOK0200 44:24 + 12:42
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) H14 2. Synek Petr DOK0200 29:04 + 0:05
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H14B 42. Synek Petr DOK0200 31:46 + 11:19
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H14B 18. Synek Petr DOK0200 45:50 + 9:12
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 5. Synek Petr DOK0200 24:06 + 2:23
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 4. Synek Petr DOK0200 38:27 + 1:50
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 1. Synek Petr DOK0200 26:58
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 27:42
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček H14 3. Synek Petr DOK0200 36:54 + 4:07
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 3. Synek Petr DOK0200 13:08 + 0:34
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H14 1. Synek Petr DOK0200 18:48
OB 27.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 H14 1. Synek Petr DOK0200 31:01
OB 26.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H14 3. Synek Petr DOK0200 33:14 + 1:02
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 H14 2. Synek Petr DOK0200 26:48 + 1:04
OB 12.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) H14 1. Synek Petr DOK0200 37:23
OB 31.10.2015 Oblastní žebříček H14 6. Synek Petr DOK0200 42:07 + 8:44
OB 25.10.2015 Oblastní žebříček H14 5. Synek Petr DOK0200 28:33 + 3:58
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H14 2. Synek Petr DOK0200 12:46 + 1:09
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H14 5. Synek Petr DOK0200 37:40 + 6:25
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček T3 4. Synek Petr DOK0200 27:31 + 0:54
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 13. Synek Petr DOK0200 12:25 + 1:36
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 16. Synek Petr DOK0200 30:13 + 7:40
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 12. Synek Petr DOK0200 47:37 + 9:12
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 F3 1. Synek Petr DOK0200 30:36
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 F3 1. Synek Petr DOK0200 16:42
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 F3 1. Synek Petr DOK0200 28:01
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 F3 1. Synek Petr DOK0200 24:02
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 F3 1. Synek Petr DOK0200 16:42
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček H14 Synek Petr DOK0200 DISK
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 2. Synek Petr DOK0200 46:48 + 0:49
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H14B 14. Synek Petr DOK0200 34:29 + 8:02
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H14B 50. Synek Petr DOK0200 53:27 + 24:39
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 48. Synek Petr DOK0200 74:26 + 39:44
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H14B 27. Synek Petr DOK0200 34:33 + 12:38
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy H14B 19. Synek Petr DOK0200 29:15 + 5:27
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy H14B 23. Synek Petr DOK0200 58:43 + 17:22
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček H14 9. Synek Petr DOK0200 45:31 + 10:38
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H14 3. Synek Petr DOK0200 10:26 + 0:42
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 2. Synek Petr DOK0200 32:33 + 3:41
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček H14 4. Synek Petr DOK0200 31:27 + 6:54
OB 05.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 H14 14. Synek Petr DOK0200 40:07 + 10:15
OB 04.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 H14 6. Synek Petr DOK0200 46:57 + 6:30
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H14 4. Synek Petr DOK0200 36:53 + 3:39
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H14 3. Synek Petr DOK0200 25:40 + 2:57
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H14 3. Synek Petr DOK0200 12:49 + 1:27
OB 14.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) H14 2. Synek Petr DOK0200 32:49 + 1:09
OB 26.10.2014 Oblastní žebříček H14 6. Synek Petr DOK0200 42:50 + 8:35
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček H12 2. Synek Petr DOK0200 25:39 + 0:18
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček H12 8. Petr Synek DOK0200 19:56 + 5:43
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H12 1. Synek Petr DOK0200 21:28
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T3 13. Synek Petr DOK0200 32:03 + 7:40
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T3 6. Synek Petr DOK0200 25:20 + 3:43
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H12C 8. Synek Petr DOK0200 12:45 + 2:21
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 6. Synek Petr DOK0200 26:51 + 2:26
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 14. Synek Petr DOK0200 26:54 + 7:50
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H12 1. Synek Petr DOK0200 30:58
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 5. Synek Petr DOK0200 32:12 + 3:04
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 9. Synek Petr DOK0200 37:58 + 6:08
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček H12 7. Synek Petr DOK0200 33:57 + 10:58
OB 24.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H12C 12. Synek Petr DOK0200 9:11 + 1:41
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H12C 6. Synek Petr DOK0200 18:40 + 4:06
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H12C 17. Synek Petr DOK0200 27:07 + 9:37
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H12C 24. Synek Petr DOK0200 35:44 + 16:04
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H12C 23. Synek Petr DOK0200 37:51 + 17:28
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček H12 2. Synek Petr DOK0200 36:06 + 3:01
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček H12 3. Synek Petr DOK0200 12:51 + 2:21
OB 27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 3. Synek Petr DOK0200 29:24 + 5:45
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H12 32. Synek Petr DOK0200 43:28 + 19:26
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H12 3. Synek Petr DOK0200 10:47 + 0:57
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 8. Synek Petr DOK0200 32:07 + 10:49
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček H12 5. Synek Petr DOK0200 29:42 + 3:25
OB 15.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) H12 16. Synek Petr DOK0200 61:55 + 30:14
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách H12 Synek Petr DOK0200
OB 18.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 H12 Synek Petr DOK0200
OB 19.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 H12 Synek Petr DOK0200
OB 20.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 H12 Synek Petr DOK0200
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H12 Synek Petr DOK0200
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet DH12 Synek Petr DOK0200
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Synek Petr DOK0200
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů HD12 Synek Petr DOK0200
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Synek Petr DOK0200
OB 03.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H14 Synek Petr DOK0200
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy H14B Synek Petr DOK0200
OB 30.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H14C Synek Petr JEO0201
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 31.05.2015 Český pohár štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček H14 Synek Petr DOK0200
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Synek Petr DOK0200
OB 25.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H14 Synek Petr DOK0200
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr DOK0200
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14 Synek Petr JEO0201
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr JEO0201
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Synek Petr JEO0201
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H14C Synek Petr JEO0201
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H14 Synek Petr JEO0201
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Synek Petr JEO0201
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Synek Petr JEO0201
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Synek Petr JEO0201
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H16 Synek Petr DOK0200
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) H18 Synek Petr DOK0200
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) MIX Synek Petr DOK0200
OB 11.08.2017 Rumcajsovy míle H16 Synek Petr DOK0200
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Synek Petr DOK0200
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Synek Petr DOK0200
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H18 Synek Petr DOK0200
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Synek Petr DOK0200
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H21L Synek Petr DOK0200