Závodník: Kočová Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček D10C 3. Kočová Klára ZBM0850 20:05 + 0:31
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10 5. Kočová Klára ZBM0850 19:43 + 3:17
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10C 2. Kočová Klára ZBM0850 11:38 + 1:05
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D10 6. Kočová Klára ZBM0850 18:15 + 3:13
OB 01.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 D10 5 Kočová Klára ZBM0850
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 7. Kočová Klára ZBM0850 26:20 + 5:16
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D10 3. Kočová Klára ZBM0850 22:33 + 3:12
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D10C 6. Kočová Klára ZBM0850 10:48 + 2:07
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 5. Kočová Klára ZBM0850 25:02 + 5:31
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 3. Kočová Klára ZBM0850 9:01 + 0:22
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 D10 3 Kočová Klára ZBM0850
OB 21.01.2017 Radostický sprint HDD 2. Kočová Klára ZBM0850 23:31 + 2:35
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D10C 2. Kočová Klára ZBM0850 24:05 + 3:15
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D10 5. Kočová Klára ZBM0850 24:36 + 5:24
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kočová Klára ZBM0850 18:12 + 1:42
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D10 9. Kočová Klára ZBM0850 28:48 + 9:32
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10C 8. Kočová Klára ZBM0850 12:27 + 4:41
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D10C 17. Kočová Klára ZBM0850 23:46 + 7:50
OB 28.08.2016 Skalní OB v Tisé E3 Fialová 8. Kočová Klára ZBM0850 36:40 + 26:17
OB 28.08.2016 Skalní OB v Tisé E4 Fialová 5. Kočová Klára ZBM0850 29:13 + 14:16
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé E1 Fialová 10. Kočová Klára ZBM0850 32:16 + 18:39
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé E2 Fialová 11. Kočová Klára ZBM0850 68:35 + 45:16
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 13. Kočová Klára ZBM0850 42:40 + 20:40
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 11. Kočová Klára ZBM0850 36:20 + 18:28
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 13. Kočová Klára ZBM0850 37:00 + 17:10
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 12. Kočová Klára ZBM0850 41:39 + 22:32
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 8. Kočová Klára ZBM0850 12:13 + 3:48
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček D10 8. Kočová Klára ZBM0850 22:44 + 6:48
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D10 9. Kočová Klára ZBM0850 16:43 + 7:27
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 5. Kočová Klára ZBM0850 10:26 + 2:00
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D10C 7. Kočová Klára ZBM0850 18:40 + 3:08
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D10 18. Kočová Klára ZBM0850 27:27 + 13:13
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10 12. Kočová Klára ZBM0850 31:00 + 13:25
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 14. Kočová Klára ZBM0850 46:21 + 23:48
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D10N 4. Kočová Klára ZBM0850 38:17 + 8:16
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček D10 9. Kočová Klára ZBM0850 21:15 + 6:47
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček D10 4. Kočová Klára ZBM0850 9:40 + 2:02
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 10. Kočová Klára ZBM0850 14:23 + 6:07
OB 08.02.2015 Papouščí přelet HDD 3. Kočová Klára ZBM0850 27:37 + 11:53
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D10N 6. Kočová Klára ZBM0850 45:13 + 19:59
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D10N 7. Kočová Klára ZBM0850 48:36 + 24:03
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D10N 14. Kočová Klára ZBM0850 54:52 + 24:55
OB 13.09.2014 Oblastní žebříček D10N 8. Kočová Klára ZBM0850 49:49 + 15:47
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček HDR 60. Kočová Klára ZBM0850 35:49 + 21:20
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 8. Kočová Klára ZBM0850 15:28 + 3:25
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček HDR 56. Kočová Klára ZBM0850 50:29 + 25:25
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček HDR 21. Kočová Klára ZBM0850 29:39 + 12:14
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D10C Kočová Klára ZBM0850
OB 17.01.2015 Radostický sprint HDD Kočová Klára ZBM0850
OB 12.06.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10 Kočová Klára ZBM0850
OB 27.08.2016 Skalní OB v Tisé Fialová Kočová Klára ZBM0850
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D10 Kočová Klára ZBM0850