Závodník: Kurečková Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 11.11.2017 Oblastní žebříček D12C 8. Kurečková Klára ABM0657 24:41 + 6:09
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D12 5. Kurečková Klára ABM0657 24:29 + 2:36
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D12 15. Kurečková Klára ABM0657 28:40 + 8:52
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček D12 7. Kurečková Klára ABM0657 24:20 + 5:19
OB 10.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D14B 17. Kurečková Klára ABM0657 30:21 + 8:56
OB 09.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 14. Kurečková Klára ABM0657 40:19 + 14:22
OB 01.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 D12 10 Kurečková Klára ABM0657
OB 06.08.2017 Advanta cup 2017 - E3 D12 4. Kurečková Klára ABM0657 24:55 + 8:10
OB 05.08.2017 Advanta cup 2017 - E2 D12 10. Kurečková Klára ABM0657 35:32 + 19:30
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 - E1 D12 5. Kurečková Klára ABM0657 26:18 + 8:36
OB 04.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 6. Kurečková Klára ABM0657 25:17 + 4:21
OB 03.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 10. Kurečková Klára ABM0657 41:10 + 13:40
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D12 7. Kurečková Klára ABM0657 32:21 + 9:51
OB 14.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava P 12. Kurečková Klára ABM0657 50:14 + 14:16
OB 13.05.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D12C 8. Kurečková Klára ABM0657 24:09 + 6:36
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D12C 7. Kurečková Klára ABM0657 11:06 + 2:27
OB 29.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 4. Kurečková Klára ABM0657 20:28 + 2:50
OB 08.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 4. Kurečková Klára ABM0657 19:50 + 2:16
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D12 6. Kurečková Klára ABM0657 24:46 + 3:37
OB 01.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 D12 4 Kurečková Klára ABM0657
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D12C 7. Kurečková Klára ABM0657 35:33 + 12:55
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D12 13. Kurečková Klára ABM0657 53:31 + 26:22
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D12 11. Kurečková Klára ABM0657 39:03 + 19:00
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D10C 2. Kurečková Klára ABM0657 16:37 + 0:41
OB 07.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 D10 2. Kurečková Klára ABM0657 17:55 + 0:55
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 D10 5. Kurečková Klára ABM0657 20:44 + 4:11
OB 06.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 D10 8. Kurečková Klára ABM0657 17:05 + 7:01
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 D10 5. Kurečková Klára ABM0657 26:42 + 7:33
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle D10 5. Kurečková Klára ABM0657 82:26 + 19:40
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 4. Kurečková Klára ABM0657 25:23 + 3:23
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 3. Kurečková Klára ABM0657 20:20 + 2:28
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 4. Kurečková Klára ABM0657 23:06 + 3:16
OB 18.06.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 2. Kurečková Klára ABM0657 20:33 + 1:26
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 2. Kurečková Klára ABM0657 18:05 + 2:40
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 11. Kurečková Klára ABM0657 12:36 + 4:11
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kurečková Klára ABM0657 18:37 + 2:41
OB 23.04.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 3. Kurečková Klára ABM0657 17:57 + 0:24
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D10 2. Kurečková Klára ABM0657 10:23 + 1:07
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 1. Kurečková Klára ABM0657 8:26
OB 02.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 4. Kurečková Klára ABM0657 14:05 + 2:03
OB 28.10.2015 Oblastní žebříček D10C 8. Kurečková Klára ABM0657 19:04 + 3:32
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D10 10. Kurečková Klára ABM0657 23:08 + 9:30
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D10 8. Kurečková Klára ABM0657 19:28 + 5:14
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D10 3. Kurečková Klára ABM0657 23:27 + 5:52
OB 12.09.2015 Oblastní žebříček D10 5. Kurečková Klára ABM0657 16:05 + 5:21
OB 05.09.2015 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 16. Kurečková Klára ABM0657 21:21 + 8:02
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 13. Kurečková Klára ABM0657 21:44 + 6:28
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 11. Kurečková Klára ABM0657 36:34 + 14:26
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 4. Kurečková Klára ABM0657 13:38 + 2:53
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D10 10. Kurečková Klára ABM0657 22:36 + 6:43
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček D10 2. Kurečková Klára ABM0657 14:59 + 0:31
OB 08.05.2015 Oblastní žebříček D10 2. Kurečková Klára ABM0657 8:17 + 0:39
OB 25.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 11. Kurečková Klára ABM0657 39:53 + 13:41
OB 18.04.2015 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček D10C 11. Kurečková Klára ABM0657 25:15 + 9:06
OB 11.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 2. Kurečková Klára ABM0657 8:48 + 0:32
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D10 3. Kurečková Klára ABM0657 29:34 + 4:09
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D10 4. Kurečková Klára ABM0657 27:45 + 5:13
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D10 5. Kurečková Klára ABM0657 30:03 + 9:34
OB 03.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E5 D10 5. Kurečková Klára ABM0657 20:26 + 3:36
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E4 D10 10. Kurečková Klára ABM0657 26:35 + 12:11
OB 02.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E3 D10 7. Kurečková Klára ABM0657 32:46 + 10:09
OB 01.08.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E2 D10 3. Kurečková Klára ABM0657 21:40 + 2:54
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 - E1 D10 12. Kurečková Klára ABM0657 39:22 + 19:15
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D10 5. Kurečková Klára ABM0657 54:51 + 31:30
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D10C 12. Kurečková Klára ABM0657 23:45 + 11:15
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D10 9. Kurečková Klára ABM0657 38:12 + 10:16
OB 08.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček D10C 6. Kurečková Klára ABM0657 13:02 + 4:33
OB 03.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 3. Kurečková Klára ABM0657 21:50 + 4:23
OB 05.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 Kurečková Klára ABM0657 DISK
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D10 3. Kurečková Klára ABM0657 32:43 + 10:34
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D10 4. Kurečková Klára ABM0657 30:49 + 5:59
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D12C Kurečková Klára ABM0657
OB 31.07.2014 Grand Prix Silesia 2014 D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 12.06.2015 Mistrovství oblasti štafet DH10 Kurečková Klára ABM0657
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D10 Kurečková Klára ABM0657
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D12 Kurečková Klára JMO0657
OB 04.08.2017 Advanta cup 2017 D12 Kurečková Klára ABM0657
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D12 Kurečková Klára ABM0657
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Kurečková Klára JMO0657