Závodník: Slámová Taťána

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 13. Slámová Taťána OSN0250 30:49 + 4:39
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D16B 41. Slámová Taťána OSN0250 50:55 + 15:03
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 36. Slámová Taťána OSN0250 77:11 + 29:24
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D16B 22. Slámová Taťána OSN0250 39:22 + 11:54
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D16 3. Slámová Taťána OSN0250 29:08 + 2:21
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D16 1. Slámová Taťána OSN0250 18:37
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 36. Slámová Taťána OSN0250 40:26 + 12:54
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D16B 45. Slámová Taťána OSN0250 96:08 + 42:24
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D16 3. Slámová Taťána OSN0250 36:50 + 3:28
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D16 4 Slámová Taťána OSN0250
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D16B 26 Slámová Taťána OSN0250
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D14C 24. Slámová Taťána OSN0250 33:08 + 11:05
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D14 6. Slámová Taťána OSN0250 40:40 + 7:23
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D14 4. Slámová Taťána OSN0250 37:13 + 11:01
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 D14B 5. Slámová Taťána OSN0250 31:32 + 4:02
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 D14B 3. Slámová Taťána OSN0250 26:15 + 2:20
OB 26.08.2016 Cena východních Čech D14B Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 10.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 11. Slámová Taťána OSN0250 34:28 + 10:43
OB 09.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 6. Slámová Taťána OSN0250 40:06 + 9:26
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 12. Slámová Taťána OSN0250 46:27 + 18:55
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) P4 4. Slámová Taťána OSN0250 59:40 + 12:35
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 7. Slámová Taťána OSN0250 34:38 + 9:22
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 5. Slámová Taťána OSN0250 32:56 + 9:49
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D14 3. Slámová Taťána OSN0250 32:38 + 11:57
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D14 3. Slámová Taťána OSN0250 31:38 + 5:43
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D10 MS Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 10. Slámová Taťána OSN0250 40:14 + 11:51
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 11. Slámová Taťána OSN0250 37:17 + 10:39
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 10. Slámová Taťána OSN0250 29:37 + 9:31
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 1. Slámová Taťána OSN0250 42:07
OB 07.06.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček D14C 3. Slámová Taťána OSN0250 28:54 + 4:07
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček D14 4. Slámová Taťána OSN0250 39:10 + 11:45
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 49. Slámová Taťána OSN0250 37:49 + 17:13
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 54. Slámová Taťána OSN0250 48:36 + 22:42
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D14 3. Slámová Taťána OSN0250 35:08 + 9:00
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 6. Slámová Taťána OSN0250 17:15 + 8:23
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D14 6. Slámová Taťána OSN0250 43:41 + 12:29
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D14 4. Slámová Taťána OSN0250 51:48 + 12:32
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D12 2. Slámová Taťána OSN0250 23:20 + 1:44
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D12 2. Slámová Taťána OSN0250 27:47 + 4:33
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 15. Slámová Taťána OSN0250 29:04 + 10:48
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12A 5. Slámová Taťána OSN0250 34:00 + 9:04
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12A 10. Slámová Taťána OSN0250 35:35 + 6:20
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12A 2. Slámová Taťána OSN0250 27:09 + 1:33
OB 08.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava D12C 13. Slámová Taťána OSN0250 25:21 + 9:17
OB 07.06.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček D12C 8. Slámová Taťána OSN0250 28:44 + 10:31
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebřiček D12 8. Slámová Taťána OSN0250 28:03 + 8:37
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 27. Slámová Taťána OSN0250 54:39 + 31:00
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D12 4. Slámová Tatána OSN0250 21:45 + 3:20
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 5. Slámová Taťána OSN0250 24:51 + 4:33
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D12 Slámová Taťána OSN0250 DISK
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 4. Slámová Tatána OSN0250 17:10 + 4:21
OB 12.04.2014 Oblastní žebříček D12 6. Slámová Tatána OSN0250 19:55 + 4:57
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D12 2. Slámová Taťána OSN0250 22:48 + 2:19
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup D12A Slámová Taťána OSN0250
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C Slámová Taťána OSN0250
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D12 Slámová Taťána OSN0250
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D14B Slámová Taťána OSN0250
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D14B Slámová Taťána OSN0250
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Slámová Taťána OSN0250
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Slámová Taťána OSN0250
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 08.07.2016 H.S.H. Vysočina cup D14B Slámová Taťána OSN0250
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 D14B Slámová Taťána OSN0250
OB 28.10.2016 Oblastní žebříček D14 Slámová Taťána OSN0250
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test P Slámová Taťána OSN0250