Závodník: Koberová Kateřina

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček D14C 3. Koberová Kateřina LPU0352 26:31 + 2:37
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 25:42 + 0:45
OB 07.10.2017 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 24:16 + 0:51
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 34:04 + 2:57
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D16B 1. Koberová Kateřina LPU0352 43:18
OB 23.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) D16A 8. Koberová Kateřina LPU0352 41:00 + 6:08
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 11. Koberová Kateřina LPU0352 35:43 + 4:43
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 2. Koberová Kateřina LPU0352 28:01 + 0:02
OB 03.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 D14A 1. Koberová Kateřina LPU0352 28:06
OB 02.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 D14A 2. Koberová Kateřina LPU0352 30:48 + 0:16
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 D14A 2. Koberová Kateřina LPU0352 26:33 + 0:31
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 D14A 4. Koberová Kateřina LPU0352 30:38 + 3:29
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 D14A 1. Koberová Kateřina LPU0352 22:29
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 D14A 1. Koberová Kateřina LPU0352 17:17
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 27:14 + 1:01
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D14B 2. Koberová Kateřina LPU0352 23:30 + 0:16
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D14B 12. Koberová Kateřina LPU0352 30:01 + 3:43
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16A 14. Koberová Kateřina LPU0352 33:16 + 5:58
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) D16A 6. Koberová Kateřina LPU0352 23:36 + 2:04
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 4. Koberová Kateřina LPU0352 39:39 + 4:31
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 2. Koberová Kateřina LPU0352 26:25 + 1:02
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 3. Koberová Kateřina LPU0352 34:49 + 4:30
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 3. Koberová Kateřina LPU0352 21:49 + 2:11
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 3. Koberová Kateřina LPU0352 43:13 + 1:21
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 29:39 + 1:28
OB 07.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE D16 13. Koberová Kateřina LPU0352 14:17 + 1:02
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček D14C 1. Koberová Kateřina LPU0352 22:42
OB 08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB D16 20. Koberová Kateřina LPU0352 46:19 + 11:39
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D14C 5. Koberová Kateřina LPU0352 27:43 + 5:16
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 11:09 + 0:38
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 25:18 + 0:39
OB 19.03.2017 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 1. Koberová Kateřina LPU0352 27:37
OB 17.03.2017 Veřejný závod (Jarní pohár) DH14 5. Koberová Kateřina LPU0352 31:31 + 7:13
OB 04.01.2017 Východočeský pohár žactva - jaro 2017 D14C 2 Koberová Kateřina LPU0352
OB 04.01.2017 Východočeský pohár žactva - podzim 2017 D14C 3 Koberová Kateřina LPU0352
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D14B 2 Koberová Kateřina LPU0352
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 22:32 + 0:29
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D14C 6. Koberová Kateřina LPU0352 35:49 + 3:11
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 22:59 + 0:45
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 29:36 + 3:19
OB 08.10.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 25:31 + 0:10
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D14C 6. Koberová Kateřina LPU0352 21:45 + 2:30
OB 17.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 5. Koberová Kateřina LPU0352 10:38 + 0:54
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 D14B 2 Koberová Kateřina LPU0352
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 2. Koberová Kateřina LPU0352 21:59 + 0:24
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 25. Koberová Kateřina LPU0352 33:16 + 8:07
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D14C 2. Koberová Kateřina LPU0352 36:47 + 3:21
OB 28.08.2016 Cena východních Čech - E3 D14A 7. Koberová Kateřina LPU0352 31:13 + 6:44
OB 27.08.2016 Cena východních Čech - E2 D14A 5. Koberová Kateřina LPU0352 47:47 + 2:09
OB 26.08.2016 Cena východních Čech - E1 D14A 4. Koberová Kateřina LPU0352 26:05 + 2:08
OB 26.08.2016 Cena východních Čech D14A 5. Koberová Kateřina LPU0352 105:05 + 5:28
OB 03.07.2016 Veteran cup - E3 D14 3. Koberová Kateřina LPU0352 13:22 + 1:04
OB 02.07.2016 Veteran cup - E2 D14 1. Koberová Kateřina LPU0352 19:19
OB 01.07.2016 Veteran cup - E1 D14 2. Koberová Kateřina LPU0352 10:09 + 0:10
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy D14B 18. Koberová Kateřina LPU0352 25:51 + 5:30
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati D14B 8. Koberová Kateřina LPU0352 35:12 + 4:39
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček D14C 3. Koberová Kateřina LPU0352 27:23 + 1:11
OB 28.05.2016 Oblastní žebříček D14C 4. Koberová Kateřina LPU0352 25:56 + 1:08
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) D14 3. Koberová Kateřina LPU0352 29:34 + 1:56
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14C 1. Koberová Kateřina LPU0352 30:27
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 6. Koberová Kateřina LPU0352 27:54 + 4:33
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy D14B 1. Koberová Kateřina LPU0352 30:42
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček D14C 10. Koberová Kateřina LPU0352 28:46 + 4:43
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 1. Koberová Kateřina LPU0352 22:44
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 5. Koberová Kateřina LPU0352 32:50 + 1:51
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14C 1. Koberová Kateřina LPU0352 21:30
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček D14C 15. Koberová Kateřina LPU0352 44:00 + 8:51
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček D14C 26. Koberová Kateřina LPU0352 32:12 + 13:32
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 1. Koberová Kateřina LPU0352 11:06
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D14C 1. Koberová Kateřina LPU0352 23:09
OB 20.03.2016 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D14C 16. Koberová Kateřina LPU0352 36:22 + 9:22
OB 18.03.2016 Veřejný závod (Jarní pohár) DH14 3. Koberová Kateřina LPU0352 27:19 + 3:57
OB 07.11.2015 Oblastní žebříček D12C 19. Koberová Kateřina LPU0352 34:44 + 12:47
OB 01.11.2015 Oblastní žebříček D12C 1. Koberová Kateřina LPU0352 23:06
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D12C 5. Koberová Kateřina LPU0352 29:31 + 7:16
OB 17.10.2015 Oblastní žebříček D12C 1. Koberová Kateřina LPU0352 19:39
OB 10.10.2015 Oblastní žebříček D12C 1. Koberová Kateřina LPU0352 18:42
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Koberová Kateřina LPU0352 26:17 + 2:43
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 30. Koberová Kateřina LPU0352 34:59 + 13:56
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 14. Koberová Kateřina LPU0352 36:54 + 5:27
OB 30.08.2015 Cena východních Čech - E3 D12A 1. Koberová Kateřina LPU0352 23:07
OB 29.08.2015 Cena východních Čech - E2 D12A 2. Koberová Kateřina LPU0352 23:07 + 0:05
OB 28.08.2015 Cena východních Čech - E1 D12A 1. Koberová Kateřina LPU0352 35:07
OB 12.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 D12B 1. Koberová Kateřina LPU0352 21:19
OB 11.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 D12B 2. Koberová Kateřina LPU0352 22:41 + 0:29
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 D12B 1. Koberová Kateřina LPU0352 11:13
OB 27.06.2015 Oblastní žebříček D12C 1. Koberová Kateřina LPU0352 20:41
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 1. Koberová Kateřina LPU0352 24:54
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 26. Koberová Kateřina LPU0352 37:11 + 12:51
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy D14B 8. Koberová Kateřina LPU0352 31:24 + 3:38
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček D12C 3. Koberová Kateřina LPU0352 23:03 + 3:23
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 6. Koberová Kateřina LPU0352 33:36 + 4:46
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 37. Koberová Kateřina LPU0352 36:20 + 18:02
OB 08.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 1. Koberová Kateřina LPU0352 17:52
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 32. Koberová Kateřina LPU0352 30:59 + 10:23
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy D14B 6. Koberová Kateřina LPU0352 30:53 + 4:59
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D12C 7. Koberová Kateřina LPU0352 28:59 + 10:20
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Koberová Kateřina LPU0352 17:01 + 1:17
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 3. Koberová Kateřina LPU0352 10:57 + 0:53
OB 17.04.2015 Kvalifikace OLK na LODM - závod 2 DM 5. Koberová Kateřina LPU0352 18:42 + 3:36
OB 11.04.2015 Oblastní žebříček D12C 2. Koberová Kateřina LPU0352 14:57 + 0:33
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček D12C 1. Koberová Kateřina LPU0352 18:07
OB 21.03.2015 Veřejný závod (Jarní pohár) D12 1. Koberová Kateřina LPU0352 22:06
OB 11.01.2015 Městský sprint Pardubice D 4. Koberová Kateřina LPU0352 12:09 + 2:07
OB 01.11.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Koberová Kateřina LPU0352 27:17 + 6:11
OB 25.10.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Koberová Kateřina LPU0352 18:44 + 1:16
OB 18.10.2014 Oblastní žebříček D12C 2. Koberová Kateřina LPU0352 24:27 + 2:14
OB 11.10.2014 Oblastní žebříček D12C 10. Koberová Kateřina LPU0352 27:30 + 7:40
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček D12C 2. Koberová Kateřina LPU0352 19:15 + 0:04
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček D12C 5. Koberová Kateřina LPU0352 29:13 + 4:33
OB 31.08.2014 Cena východních Čech - E3 D12A 4. Koberová Kateřina LPU0352 20:53 + 0:41
OB 30.08.2014 Cena východních Čech - E2 D12A 12. Koberová Kateřina LPU0352 27:52 + 8:56
OB 29.08.2014 Cena východních Čech - E1 D12A 6. Koberová Kateřina LPU0352 23:42 + 4:48
OB 29.08.2014 Cena východních Čech D12A 7. Koberová Kateřina LPU0352 72:27 + 14:00
OB 13.07.2014 Veteran cup - E3 D12 1. Koberová Kateřina LPU0352 31:57
OB 12.07.2014 Veteran cup - E2 D12 Koberová Kateřina LPU0352 DISK
OB 11.07.2014 Veteran cup - E1 D12 1. Koberová Kateřina LPU0352 7:07
OB 11.07.2014 Veteran cup D12 Koberová Kateřina LPU0352 DISK
OB 28.06.2014 Oblastní žebříček D12C 2. Koberová Kateřina LPU0352 32:12 + 0:49
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Koberová Kateřina LPU0352 28:46 + 2:32
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 1. Koberová Kateřina LPU0352 34:02
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 1. Koberová Kateřina LPU0352 32:52
OB 31.05.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati D12C 3. Koberová Kateřina LPU0352 33:14 + 4:42
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D12C 14. Koberová Kateřina LPU0352 26:50 + 5:15
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy D12C 2. Koberová Kateřina LPU0352 16:58 + 1:24
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček D12C 4. Koberová Kateřina LPU0352 23:28 + 3:56
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D12C 6. Koberová Kateřina LPU0352 26:53 + 3:14
OB 08.05.2014 Oblastní žebříček D12C 3. Koberová Kateřina LPU0352 23:17 + 3:05
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D12 1. Koberová Katerina LPU0352 18:25
OB 01.05.2014 Oblastní žebříček D12C 4. Koberová Kateřina LPU0352 28:56 + 2:48
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D12C 5. Koberová Kateřina LPU0352 19:59 + 2:09
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D12C 4. Koberová Kateřina LPU0352 28:34 + 4:19
OB 12.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu D12C 14. Koberová Kateřina LPU0352 16:09 + 4:20
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D12C 4. Koberová Kateřina LPU0352 26:50 + 4:21
OB 29.03.2014 Oblastní žebříček D12C 5. Koberová Kateřina LPU0352 34:57 + 6:15
OB 22.03.2014 Veřejný závod (Jarní pohár) D12 3. Koberová Kateřina LPU0352 28:33 + 3:33
OB 22.12.2013 Vánoční sprint 2013 DK Koberová Kateřina LPU0352 DISK
OB 02.11.2013 Oblastní žebříček D10C 5. Koberová Kateřina LPU0352 19:17 + 3:04
OB 26.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Koberová Kateřina LPU0352 18:29
OB 19.10.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Koberová Kateřina LPU0352 16:51
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček D10C 3. Koberová Kateřina LPU0352 22:40 + 1:00
OB 06.10.2013 Oblastní žebříček D10C 2. Koberová Kateřina LPU0352 27:18 + 3:19
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček D10C 6. Koberová Kateřina LPU0352 36:24 + 7:32
OB 28.09.2013 Oblastní žebříček D10C 2. Koberová Kateřina LPU0352 15:40 + 0:21
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C 3. Koberová Katerina LPU0352 28:32 + 2:25
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy D10C 1. Koberová Kateřina LPU0352 17:47
OB 07.09.2013 Sprint cup, Žebříček A D12C 8. Koberová Katerina LPU0352 11:24 + 2:59
OB 01.09.2013 Cena východních Čech - E3 D10C 3. Koberová Kateřina LPU0352 20:14 + 1:28
OB 31.08.2013 Cena východních Čech - E2 D10C 1. Koberová Kateřina LPU0352 19:16
OB 30.08.2013 Cena východních Čech - E1 D10C 3. Koberová Kateřina LPU0352 20:21 + 1:21
OB 08.06.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati D10C 2. Koberová Kateřina LPU0352 24:42 + 1:31
OB 08.06.2013 Východočeský pohár žactva - jaro 2013 D10C 1. Koberová Kateřina LPU0352
OB 02.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D10C 1. Koberová Kateřina LPU0352 18:23
OB 01.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček D10C 3. Koberová Kateřina LPU0352 25:00 + 3:57
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Koberová Kateřina LPU0352 21:57
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček D10C 3. Koberová Kateřina LPU0352 22:26 + 1:43
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček D10C 1. Koberová Kateřina LPU0352 21:58
OB 01.05.2013 Oblastní žebříček D10C 2. Koberová Kateřina LPU0352 21:13 + 0:14
OB 27.04.2013 Oblastní žebříček D10C 3. Koberová Kateřina LPU0352 22:10 + 3:02
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček D10C 8. Koberová Kateřina LPU0352 46:18 + 17:43
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu D10C 6. Koberová Kateřina LPU0352 15:51 + 4:11
OB 13.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati D10C 4. Koberová Kateřina LPU0352 17:03 + 1:25
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček D10C 2. Koberová Kateřina LPU0352 21:36 + 0:19
LOB 18.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D14 Koberová Kateřina LPU0352
LOB 18.02.2017 Mistrovství ČR ve sprintu D14 Koberová Kateřina LPU0352
LOB 19.02.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D14C Koberová Kateřina LPU0352
OB 08.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A P Koberová Kateřina LPU0352
OB 30.08.2013 Cena východních Čech D10C Koberová Kateřina LPU0352
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů DH12 Koberová Kateřina LPU0352
OB 23.03.2014 Český pohár štafet D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Koberová Kateřina LPU0352
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet D12 Koberová Kateřina LPU0352
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet DH12 Koberová Kateřina LPU0352
OB 14.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 12.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva ŽACTVO Koberová Kateřina LPU0352
OB 22.03.2015 Jarní Pohár - štafetový DH12 Koberová Kateřina LPU0352
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy D14B Koberová Kateřina LPU0352
OB 30.05.2015 Český pohár štafet, mistrovství oblasti štafet D12 Koberová Kateřina LPU0352
OB 31.05.2015 Český pohár štafet D12 Koberová Kateřina LPU0352
OB 10.07.2015 H.S.H. Vysočina cup D12B Koberová Kateřina LPU0352
OB 15.06.2015 Letní olympiáda dětí a mládeže - krátká trať DM Koberová Kateřina LPU0352
OB 28.08.2015 Cena východních Čech D12A Koberová Kateřina LPU0352
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček D12C Koberová Kateřina LPU0352
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Koberová Kateřina LPU0352
OB 19.03.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 01.07.2016 Veteran cup D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Koberová Kateřina LPU0352
OB 18.03.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Koberová Kateřina LPU0352
OB 06.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH18 Koberová Kateřina LPU0352
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy D14A Koberová Kateřina LPU0352
OB 01.09.2017 Cena východních Čech 2017 D14A Koberová Kateřina LPU0352
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Koberová Kateřina LPU0352
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Koberová Kateřina LPU0352
LOB 16.12.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať D17 Koberová Kateřina LPU0352 Přihlášen
LOB 17.12.2017 Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať D17 Koberová Kateřina LPU0352 Přihlášen