Závodník: Pilná Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kategorie
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 45. Pilná Klára OSN0452 55:08 + 24:08
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy D14B 44. Pilná Klára OSN0452 47:23 + 19:24
OB 16.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E3 D14B 12. Pilná Klára OSN0452 40:30 + 16:59
OB 15.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E2 D14B 13. Pilná Klára OSN0452 63:01 + 24:17
OB 14.07.2017 H.S.H. Vysočina cup - E1 D14B 13. Pilná Klára OSN0452 37:25 + 13:52
OB 24.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 9. Pilná Klára OSN0452 59:44 + 22:03
OB 18.06.2017 Žebříček B-Čechy D14B 43. Pilná Klára OSN0452 42:57 + 19:43
OB 17.06.2017 Žebříček B-Čechy D14B 51. Pilná Klára OSN0452 41:11 + 14:53
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 40. Pilná Klára OSN0452 58:50 + 23:42
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy D14B 34. Pilná Klára OSN0452 39:50 + 14:27
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D14 6. Pilná Klára OSN0452 23:06 + 4:04
OB 27.05.2017 Oblastní žebříček D14 6. Pilná Klára OSN0452 14:59 + 3:08
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 46. Pilná Klára OSN0452 31:57 + 12:19
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy D14B 62. Pilná Klára OSN0452 74:30 + 32:38
OB 06.05.2017 Oblastní žebříček D14 5. Pilná Klára OSN0452 39:33 + 9:18
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu D14 12. Pilná Klára OSN0452 15:10 + 4:22
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 9. Pilná Klára OSN0452 47:54 + 17:33
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček D14 4. Pilná Klára OSN0452 42:40 + 11:08
OB 01.04.2017 Liga Vysočiny jaro 2017 D14 5 Pilná Klára OSN0452
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 D14B 45 Pilná Klára OSN0452
OB 04.12.2016 Liga Vysočiny - test D12 8 Pilná Klára CHT0452
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček D12C 20. Pilná Klára CHT0452 34:07 + 11:51
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček D12 8. Pilná Klára CHT0452 40:13 + 15:25
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček D12 21. Pilná Klára CHT0452 49:40 + 23:54
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček D12 6. Pilná Klára CHT0452 35:26 + 13:01
OB 11.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D12 3. Pilná Klára CHT0452 28:51 + 1:52
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D12 8. Pilná Klára CHT0452 51:38 + 20:25
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček D12 Pilná Klára CHT0452 30:52 + 8:59
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D12 6. Pilná Klára CHT0452 9:56 + 1:40
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček D12 6. Pilná Klára CHT0452 20:08 + 5:50
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček D12 5. Pilná Klára CHT0452 37:51 + 11:56
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček D12 3. Pilná Klára CHT0452 27:47 + 3:53
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček D12 8. Pilná Klára CHT0452 78:58 + 50:11
OB 18.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 6. Pilná Klára CHT0452 14:27 + 6:37
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček D10 Pilná Klára CHT0452 DISK
OB 28.03.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 7. Pilná Klárka CHT0452 48:54 + 27:36
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 16. Pilná Klára LPU0451 64:38 + 43:51
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček D10C 12. Pilná Klára LPU0451 32:13 + 16:56
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10 13. Pilná Klára LPU0451 46:55 + 23:54
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10 11. Pilná Klára LPU0451 30:23 + 10:20
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10 11. Pilná Klára LPU0451 61:30 + 31:40
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 7. Pilná Klára LPU0451 43:17 + 24:12
OB 26.04.2014 Oblastní žebříček D10 4. Pilná Klára LPU0451 15:20 + 7:25
OB 05.04.2014 Oblastní žebříček D10 2. Pilná Klára LPU0451 27:18 + 4:20
OB 21.07.2013 Grand prix Silesia - E4 D10N 4. Pilná Klára LPU0451 21:48 + 3:26
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E2 D10N 3. Pilná Klára LPU0451 31:14 + 4:08
OB 20.07.2013 Grand prix Silesia - E3 D10N 2. Pilná Klára LPU0451 9:17 + 2:11
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia - E1 D10N 5. Pilná Klára LPU0451 40:06 + 18:50
OB 14.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E3 D10N 13. Pilná Klára LPU0451 22:13 + 11:22
OB 13.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E2 D10N 12. Pilná Klára LPU0451 42:01 + 21:18
OB 12.07.2013 H.S.H. Vysočina cup - E1 D10N 7. Pilná Klára LPU0451 20:47 + 9:20
OB 19.07.2013 Grand prix Silesia D10N Pilná Klára LPU0451
OB 03.05.2014 Oblastní žebříček D10 Pilná Klára LPU0451
OB 13.09.2015 Český pohár štafet D12 Pilná Klára CHT0452
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet D12 Pilná Klára CHT0452
OB 24.10.2015 Oblastní žebříček D12 Pilná Klára CHT0452
OB 04.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D12 Pilná Klára CHT0452
OB 04.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Pilná Klára CHT0452
OB 05.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Pilná Klára CHT0452
OB 17.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D12 Pilná Klára CHT0452
OB 18.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D12 Pilná Klára CHT0452
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček D12 Pilná Klára CHT0452
OB 09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pilná Klára OSN0452
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pilná Klára OSN0452
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Pilná Klára OSN0452
OB 16.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pilná Klára OSN0452
OB 17.09.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Pilná Klára OSN0452